top of page

לגיון אחדות האור- ״כולנו רקמה אנושית אחת״


 

בני למוריה היקרים

אנו מתעוררים לשלושה ימים מאוד משמועותיים החל מהיום ה21-12 חגיגות בכל 144 ערי האור במעמקי הפלנטה- חגיגות אחדות האנושות החדשה. ערי האור מחוברות בינהן ומתאחדות להדהוד אורם אל פני האדמה.

מרחבי הקוסמוס כולו מגיעים בשירות הפדרציה נציגים רבים . מערך הכוכבים אשר אותו אתם מכירים, הינו מערך הכוכבים אשר שירת את הפלנה במשך עידן עידנים. מיקום הפלנטה ביחס לשמש בשביל החלב , אשר נמצא במערכת השמש , בגלקסיה זו , עומד לעבור שינוי מהותי , אשר ייתמוך במיקום כדור הארץ החדר ויעניק לו את מקומו וקבלת תדרי אור בעצמות גבוהות יותר. כדור הארץ ובני האנוש בעלי היכולת כיום , להכיל תדרים אלו, על כן מיקום הפלנה משתנה, מערך הכוכבים גם הוא יעבור שינוי .

כך בני האנוש אשר ייוולדו בפלנטה,כבר יגיעו ממערך כוכבים חדיש זה אשר , מעניק להם את היכולת התשדורת הרב גלקטית בקלות מרבית , עם בני משפחתם מכוכב הבית . אכן הילדים החדשים , הם בעלי תשדורת רב גלקטית , על כן התנהגותם אחרת , הם ברב הממדיות שלהם נעים בקצב אחר , מזונם אחר, הבנתם אחרת . זהו זמנם לשבור את המערכות הישנות ולצאת אל דרך הידע והחכמה הנמצאים בתוכם .

ואתם יקרים , אתם אשר עדיין שבויים בקיום דפוסים ישנים , אתם אשר מקיימים הרגלים המלווים אתכם מימים עתיקים . זהו הזמן לשחרר , ולנוע קדימה , אל עבר האנושות החדשה.

האנושות החדשה ניזונה מאור- יודעת היא כי אין יותר את היכולת לשלוט בה. האנושות החדשה ניזונה מהאמת – יודעת היא כי אין יותר את היכולת לשקר לה.

על כן אהובים . אתם אשר קוראים וחשים את אמת זו בליבכם . מזמין אני אתכם לצאת אל עבר שער , אחדות האנושות החדשה, שער של התעצמות והתרחבות , לעבר החדש. זהו זמן לחדש . הבתוננו בליל המפץ בכוכבי השמיים , המערך השמימי משנה כיוונו .

המערך השמימי מציב מחדש את פלנטה ארץ במרכז הייקום , ולא בשולייה. כי כך אתם , אהובים , מהווים את מרכז הלמידה הקוסמי . מרכז של חיבור מאוזן בן גופכם הפיסי , אל הוויתכם המוארת . חיבור של שמיים וארץ.

הוא אשר הטעין את אטומים החמצן ואטומי המימן והחומר נוצר מתדרי אור האלוהות אל אחדות של מקשה אחת ממנה נוסדו חומר הפלנטה. זרמים של תדרים , חומרים , יצרו את אדמת הבראית . שמי הבריאה. ומימה של הכוכב הכחול .

כוכב הבחירה היחיד.

האנושות צועדת מעל פני גאיה מליוני שנים , מכוכבים רחוקים בקוסממוס בחרתם להגיע אל כוכב זה. עליכם להבין אהובים כי פלנטה זו היתה כפלנטה נשכחת אשר נבראה כניסוי אלוהי , אל הבנת החומר והגישמיות . אט אט צורות ההתבטאות האלוהית הגיעו על מנת לקחת חלק בניסוי , כך היגעו מבני כוכב MU, אל הפלנטה.

כך הגעתי אני , אשר מוכר לכך ככהן הגדול מעיר האור טלוס, אדמה. אכן עמי , הגיעו מדענים מכוכב הבית , ומדענים מכוכבי אור נוספים , אשר הביאו עמם את הידע הנדרש לקיים כל סוגי צמחייה וחיים על פני גאיה.

גאיה היא זו אשר הסכימה כי נזריעה את זרעי הבראשית בתוכה. והעצים צמחו וצמחו והצמחייה התעבתה וגדלה. וחיות המים הם אשר הגיחו לראשונה ונשאו את הידע העתיק, אט אט הם יצאו החוצה אל היבשה.

לאחר הטמעת זרעי הבריאה, הכינה עצמה גאיה אל האנוש. פרות למזון אנושי החלו לצמוח . עצי מאכל . ואנו הבאנו מכל כוכבי הקוסמוס את זרעינו . זרעי בני הכוכבים . נזרעו , וצמחו תרבויות אור אלוהיות , החוברות בן שמיים וארץ , ורגליהם נטועות עמוק באדמה, וצ׳קרות המלכות מחוברות אל הרצון האלוהי. במקביל לבני הכוכבים , החלו חיות הבריאה לשנות תצרותם , ובשרשרת האבולוציה חלה התפתחות , אשר הגיע לשיאה עם האדם הקדמון , אשר צמח מאבות אבותיו הקופים .

בני אנוש אלו , היו פרימיטיבים למדיי, ללא תקשורת אנושית ווקראלית , ללא מוח קריסטאלי מפותח ורמת תודעה נמוכה. אז בני הכוכבים , חלקם רצו לשעבד זנים אלו. והיו מבני הכוכבים שהתנגדו לשיעבוד נשמה באשר היא. כך החלה מלחמת למוריה ואטלנטיס והסיפור מעמיק וידוע לכם , אחיי ואחיותי בני יבשת האם – למוריה.

עם ההפרדות ממקור האלוהות בני הכוכבים , התערבבו עם בני השבטים בפרימיטבים ו ֿ, אט אט צמחה אנושות אחרת , אנושות הנעה בין הממדים הגבוהים אל תובנות של תדרים דחוסים . האדם ההומו ספינס, הוא אשר נשה את תדרי התודעת ממד שלישי , הוא אשר המשיך לאחוז ולשרוד בתנאיה של גאיה אשר עברה תקופות קור וחום . אנו אשר בחרנו להתעלות אל מימד חמישי , הקמנו רשת ערי אור בפנים הפלנטה.

אנו המשכנו לשמר אתתודעת הממד החמישי , עם דיוות הפלנטה, חיות הפלנטה, ופעמים רבות התערבנו במאבקי החשכה של האנושות .

עם שער האור של שנת 2012, נפתחה בפני האנושות הזדמנות ייחודית , לחזור אל תדעת האלוהות בגופי האנוש.

האם זה אפשרי ? כך שואלים אחיכם בני הכוכבים בכל הפלנטה.

נשמות ותיקות מאוד , החליטו לרדת לניסוי ולקחת חלק בתקופה זו , ולהתעורר עם גופי האנוש אל תדר האלוהות.

איך עושים זאת ?

שאלה נפלאה זו אנו נשמח לענות לכם , על כן עיר האור טלוס פותחת שערייה , לכם אהובים . אתם שבחרתם . לכן הנני , מורה האנושות , פותח את ליבי אליכם , יקרים , אכן . לכן המאסטרים של האנושות , אשר חוו בגילגולי חייהם את השילוב בין האנושות לתודעת האלוהים , נעים בינכם , לוחשים , מלמדים , תומכים . כן הם פה. האנושות החדשה- הינה תדר הקבלה. האנושות החדשה- הינה תדר האהבה. האנושות החדשה- הינה תדר הפשטות .

אכן , התבוננו ביכולות שלכם כבני אנוש, בסל רגשותיכם . התבוננו , בלבכם , בני האנוש, ביכולת ההכלה . אן זה משנה , מה הייתם בגלגול חיים זה או אחר, אין זה משנה אם הייתם מלך , נסיכה או חייל אמיץ.

ההווה הוא המתעד לכם את יכולת הבחירה האם אתם בוחרים להתעלות או להקבע באחיזת האגו , השליטה , הכוחניות , הקנאה. ההווה הוא המתעד לכם את יכולת התרגול שלכם באנשות החדשה. אנושות של ענווה, אנושות של אמת , אנושות חומלת וסולחת .

מצאו את הזמן והתאחדו עם הטבע עם הבריאה- ונשמו את התדרים האלקטרו מגנטיים העצמתיים הנכנסים אל הפלנטה בשלושת הימים הקרובים .

מצאו את הזמן וקראו לנו , בני טלוס בני הכוכבים , המלאכים וכל מאזן כוחות האור מטעם הפדרציה הגלקטית .

מצאו את הזמן והביעו כוונה , כשליחי אור המחוברים אל רשתות הקריסטל והמגנט , וראו את הוויתכם מאירה בפלנטה בכל מקום בו אתם מהדהדים אהבה.

שער האור במצפה רמון , נפתח ואנו מחכים לכם לאיחוד המשפחה הגדול משפחת האור.

מברך אתכם – אדמה(תוקשר עי איילת ב21-12-2016)


57 צפיות
bottom of page