top of page

אמונה ללא תנאי- מפגש עם קוואין יין


פוסעת בשביל השלג בהר , הערפל מכסה את צמרות העצים ….השלג יורד עלי , מחבק אותי ברכותו , צועדת בדממה, מתבוננת אל החלל ורואה ניצוצות אור , מופע קסום ממש לנגד עיני , הניצוצות בכל מקום , השער נפתח ואני חוצה אותו .

חוצה והנה רואה לפני דמות נשית עם גלימה תכולה. מתקרב, ואני שואלת עצמי , כיצד היא מתהלכת בשלג ללא מעיל .. והנה היא מתבוננת אלי , עינה סגולות בוהקות . ״ברוכה הבאה איילת , אני שומעת , ברוכה הבאה הביתה. ״ אני לא מדברת אך מחשבותי עונות לה, ״ תודה״. ״מי את ״ אני קוואן יין, אני שומעת . וואו אני אומרת לעצמי . ״בואי איתי״ אני שומעת ואני צועדת עימה , היא גבוהה תמירה, והנה היא מובילה אותי בשביל השלג אל שער אותו לא ראיתי מס רגעים לפני כן , השער אשר נראה כי קפא מהקור העז נפתח . ושביל זהוב מתגלה להמשך המסלול. אנו צועדות בדומייה. אני חשה את הלב מתרחב, גופי הפיסי מזדכף , אני נושמת אחרת .

אנו נכנסות לעיר האור טלוס, אני שומעת, אותה מסבירה לי , אל ביתך . עני דומעות , אני חשה ביטחון מוחלט, אני חשה נאהבת , אני חשה אור עצום מלווה אותי .

אנו מתקדמות עוד ועוד , והנה לפתע אני שמה לב , כי אנו בתוך מבנה פנימי , לא עוד מחוץ להר , אלה העמקנו ונכנסו פנימה.

ממשיכות לצעוד , והנה חשה בדמויות מלוות אותנו , לא מצליחה לראות היטב את כולן , אך אני חשה כי נוכחות מסביב.

״עינייך , תתרגלנה ואט אט , תוכלי לראות בראייה הרב ממדית שלך … ״אני שומעת אנו מתקדמות ואכן כן אני לפתע רואה בחדות והנה אני מזהה את חברתי מטלוס , אשר אני פעמים רבות מוזמנת אל ביתה… אני נעמדת מולה וחשה גל של אהבה, ללא תנאי , שוטף אותי , אני נושמת עמוק ומתרגשת .

בואי איילת , היא מזמינה אותי ואנו ממשיכים לצעוד. עמוק פנימה מעין ריחוף , הליכה מאוד קלה. עיני מסונוורות מאוד, אני מרימה את ראשי והנה רואה את להבת התמיד הגבוהה ובוהקת , אט אט עיני מתרגלות , אני רואה את ניצוצות האור שוטפים את כל גופיי , אני שמה לב כי גופי השתנה והוא מואר, הוא אחר.

אני נושמת , אך לא מהריאות , הנשמיה היא אחרת , חשה זרימה של אנרגייה הנכנסת דרך קודקוד ראשי .

נושמת עמוק , יודעת כי רגע זה נדיר. לפתע חשה תדר עצמתי , חודר אל גופי , מגבי , אל ליבי . אני נמתחת שוב עוד ועוד…. וחשה את אבי , חשה את אהבתו , חשה את אדמה. דמעות היהלום שוב זולגות , תחושת הבית היא אחרת , אין הבית הפיסי אלה תחושת האהבה האדירה ללא התנאי . הוא נעמד מולי , אני חשה רגיע עוטפת אותי , חשה את השלווה , הידיעה. כי מוגנת אני .

״ ברוכה את איילת , על המסע אותו לקחת , על היותך עמנו בטלוס. עם פסיעותייך בעיר האור הנצחית , את מתדרת את העולם הארצי אל תוך עולמנו , אל פנים עיר האור. האיחוד של תדרי פנים הפלנטה וחוץ הפלנטה יתאדקו יותר ויותר בזמן הזה. היכולת שלך לנוע בין הממדים היא זו המאפשרת את האחדות – תודעתך היא זו אשר מעניקה את השילוב בין שני העולמות , הגשר. אנו רואים את התעוררות בני האנוש, אנו רואים את שמקבלים קריאה, ומתמסרים אל תהליך פתיחת התודעה אל עירי האור בפנים הפלנטה, כן לכם תפקיד ייחודי זה. רבים נמצאים בידיע פנימית , לעיר האור טלוס, ועל כן שערי העיר נפתחות להם . מי אשר אינו באמונה מוחלטת , אינו יכול להכנס בשערי העיר, ותודעתו מצומצמת .

תודעה הינה מרחב אנרגטי אשר האדם כל יישות באשר היא , היא בעלת מפתחות הכניסה אל מרחבי התודעה . האדם במשך אלפי שנים היה נשלט , ותודעתו צומצמה עד מאוד. אך בימים אלו , ניתנת ההזדמנות להפתח אל הלא נודע, אל תודעת האלוהות הקוסמית אשר נפתחת , עוד ועוד..

וכן יקרה, בחרת , ובכך תודעתך נפתחת ומתרחבת . ואת נושאת את מידעי הקוסמוס בתוכך .

בשל התרגול והתרחבות תודעתך , את בעלת היכולת להכנס בשערי טלוס. התודעה היא היכולת של הנשמה להתחבר אל האני העליון , אל הרצון האלוהי . בחירת הנשמה להתעורר , אל מעבר לגשמי . מתוך התמסרות ללא הגבלות . בני אור רבים מתעוררים , ובוחרים לקחתאחריות על חייהם הגשמיים. השליטה אשר תקיימה על האנושות הולכת ומצטמצמת . עד אשר לא יהיה בכוחותיה לאחוז .

פערים רבים קיימים ברחבי הפלנטה. פערים אשר לא ניתן עוד להתעלם מקיומם . מדינות העום המפותחות תבחרנה מחדש כיצד להתנהל עם עולם אשר נשלט על ידי החשכה. מדינות העולם יתאחדו למציאת איזון בן הקטביות הקיימת בן מדינות העולם .

זוהי אחריות עולמית , זוהי אחריות קוסמית . לשחרר שליטה לשחרר כוחניות . תהודת הפלנטה משתנה ושוטפת אתכל תחומי החיים בפלנטה ארץ.

יש הרואים ויודעים אל הנעשה מעבר למסך , אותם ייחידי סגולה , בחרו להוביל את האנושות אל השלב הבא. את אהובה, בחרת , התעוררת אל תדרי הבית , אור האלוהים , התובנות בצפני הדי אן אי שלך פתוחים אל המרחב והתודע הינה אחת עם תודעת האלוהות . אחת את בחיבור בן העולמות , בן שמיים וארץ , אחת את בחיבור בן האור לחשכה. אחדות . שלמות . מלווה אותך , במסע ההתעלות , מסע הנשמה. הנני קוויאן יין . (8.12.2015)


10 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page