top of page

תרגול האנושיות החדשה


בני למוריה האהובים . בחמש השנים האחרונות , באדירות ואהבה, מתקיים בביתי בכל חודש, טקס ההתעלות . טקס זה מרגש בכל פעם מחדש, ומביא מתנות נפלאות , לחיי כל משתתפי הטקס .

עם סיום טקס ההתעלות . ישבנו במעגל , אחד אחת , חשים את הקריאה , קריאת הלב להגיע ולשבת על כיסא ההתעלות סן ג'רמיין הקדוש הוא אשר הניח והצית את המאיץ האטומי , והתדר בחדר עולה עוד ועוד, דפיקות הלב מאיצות , הנשימות עמוקות , התרגשות . הכהן הגדול אדמה נוכח בחדר , עובר בן המועמדים , ומעניק ריפוי , מניח את כף ידו על לב האנוש , על צ'קראת הלב , זרמים של רכות שוטפים את הגופים . אחים למסע, אשר הגיעו להתעלות , יודעים הם את צו השעה, יודעים הם את בחירתם . דמעות זולגות , צמרמורות , בקשות , אמונה, שחרור ידיעה. הודיה עצומה על הערב. ונפרדים שוב בחיבור ואהבה… אני מתבוננת אל מול הירח המלא, מתבוננת וקשובה , רואה את ההילה הצבעונית סביב לו. ושומעת את קולו של הכהן הגדול אדמה. נגשת למחשב, וידי רצות המילים זורמות :

"מברך אני אתכם , בני אור אהובים , הנני הכהן הגדול אדמה, נוכח אני עמכם במסע של התעלות , התעוררות בני האנוש אל ימים הזוהר של עידן הזהב השביעי . מלווה אתכם במסע , ורואה כי אתם יקרים , אתם אשר נעים בין גלי הייקום . אתם אשר חשים כי הגל אשר העלה אתכם מעלה מעלה , הוא אשר מוריד אתכם מעטה אל אותם מקומות חשוכים , אותם מקומות אשר הנשמה חוששת לגעת . אכן אתם , אתם בעלי היכולת לגעת באותם רבדים , וזהו הזמן , להתבונן בגבורה, באותם מקומות רוויי חשכה. כן אהובים , מתוך מקום זה אותו גל האור הוא אשר יעלה אתכם מעלה מעלה את השלב הבא אשר נפתח בפניכם . פעמים רבות חשים אתם בימים אלו , עייפות , ותחושת ויתור , על המסע הביתה. אך משהו בכם עודנו אוחז. הוויתור אינו קל , כאשר הנשמה בחרה. על כן הרמת הידיים אינה דרך של הגשמת ייעודכם ואורכם . הרמת הידיים אינה דרך בני האור, לוחמי האור. אתם אהובים , אתם בחרתם , הידיעה העמוקה שלכם , כי אתם צועדים אל עבר הבית , האור האלוהי , הוא אשר מעניק לכם את העצמה הפנימית להמשיך ולחצות את אותם אתגרים פיסיים , גשמיים . הידיעה הנשימתית היא אשר מחברת אתכם אל אותו רצון אלוהי הממגנט אתכם , אל הבית . ביתכם מתחדש, ימי למוריה מתחדשים עם הכיול המחודש שלכם , הבריאה המקודשת של עצמכם את עצמכם . העצמי הוא אשר אתם בוחרים להעמיק אל תוך האני , עם ההעמקה ושחרור הישן אזי , ייפתחו צפני האור האלוהיים . אין אלו עוד ימים של דקלומי הכתוב, דקלומי הידע, אלו ימים של הגשמת האור, מהלכה למעשה, בדרך של תרגול האנושות החדשה .

חלקכם קוראים לכך דוגמא אישית , חלקכם קוראים לכך הגשמת המאסטריות שהנכם . שאלו עצמכם, האם במצב זה או אחר, התנהגותי זו הינה של מאסטר, בממד החמישי . שאלו עצמכם , האם במצב זה או אחר, אני מיישם את הלכות ממד חמש. שאלו עצמכם , האם עודני אוחז, נוהג , חי את תדרי האנרגיה הישנה. האם אני נוהג לדבר רוכל, האם אני נוהג לשפוט את האחר, האם אני נוהג ממניעה תחרותי או הישרדותי. האם אני נוהג מתוך האגו האנושי או האגו הרוחני שלי . מקומות אלו עודם זקוקים לריפוי , להתבוננות , לבחירה מחודשת ותרגול .

האם אתם מתרגלים ?

בעיר האור טלוס, אנו מתבוננים במסכי הקריסטל , כן אל פני האנושות מעל פני כדור הארץ. אנו רואים ולומדים אתכם , אנו רואים ולומדים איתכם . ואנו פה לתמוך ולחצות אתכם יחדיו את שערי החונכות , אל עבר האנושות החדשה. הבחירה הינה שלכם . בכל רגע ורגע, הבחירה הינה מלבכם , אל תודעתכם , אל הגשמתכם . האנושות נכנסת אל ימים חדשים , האנושות נפתחת אל שערי הרב ממדיות אשר מתממשת אצל יותר ויותר בני אנוש. כן רבים מכם כבר בעלי היכולת לחוות את הרב ממדיות . לצאת מגופכם הפיסי , ולנוע מעבר לזמן ולמרחב, ולהיות במקביל במספר מקומות . כן רבים מכם קוראים דרך החיבור של רשת הקריסטל את מחשבות בן האנוש המתגלם בגופי הפיסי בקצה השני של העולם . רבים מכם , משוחחים עמנו , ומבקרים בעיר האור טלוס בכל לילה ולילה , נוכחים בביתי הספר של הידע והחוכמה. וחוזרים אחרים אל גופכם … רבים מבנכם , מכינים עצמם לשלב הבא.

מהוא אותו שלב הבא?

עם המעבר בשערי החניכה של עשרת השלבים של האנושות החדשה , תהיו מוכנים להכיל את האנרגיה החדשה הנכנסת כבר אל הפלנטה, יש אשר כבר מכירים ויודעים כיצד ל"עבוד עימה" , כן זוהי אנרגיה אשר סננדה הכיל בזמנו בפלנטה, ועמה ריפא ובצע אלכימיה …

כן זוהי אותה אנרגיה אשר , נשמרה במקדשי ביתי הספר למסתורין עם טביעת יבשת למוריה האהובה. כן זוהי אותה אנרגיה אשר כהני בית המקדש , ידעו והצליחו להכיל , דרך מסך אבני החושן. ואנרגיה זו יורדת , ותהיה זמינה לכל בן אנוש , מתוך האנושות החדשה, אשר יוכל להכיל ולנשום , אל גופיו , אל הווייתו. אתם אהובים , בעלי היכולת להגשים את הרגע המאושר , אליו המתנו תקופות וגלגולי חיים . אתם אהובים אילו , אשר מתוך התרגול בעלי היכולת לברוא את האנושות החדשה בהווייתכם , תרגלו אהובים . תרגלו את האנושיות שלכם .על ידי מחשבה, מילה ומעשה. שחררו את הישן , את הכאב, את השיפוטיות , את האגו האנושי , את רצון לדעת מתוך הישן , העניקו לעצמכם לתרגל את החדש, והרחיבו את תודעתכם אל היותכם בוראים , היפתחו אל ימי הזוהר של עידן הזהב השביעי . ואני אתכם , מלווה , שוטף בגלי האהבה, את לבכם , לב למוריה . הנני אדמה." (תוקשר ע"י איילת 1/9/205)


6 צפיות
bottom of page