top of page

תודעת למוריה המתחדשת , בשיאו של עידן הזהב השביעי . היו עמנו לאחד.8~8~8


 

הלילה ההוא, שלפני … היה מלווה באורות וצבעים , ללא שינה של ממש. הבוקר עם קפה ודפיקות הלב, נוסעת ברכבי עם קאטי זאבדה , השרה את שירת לב למוריה.

הבימה, שער האין סוף , נשימות אחרות החשות את השינוי העומד ממש בפתח הבוקר, בוקר יום שבת .

חברים מעבר לים , שולחים ברכות להצלחת המפגש המרגש, הם יודעים , מרגישים , מרככים במילותיהם , מילות האהבה, את ההתרגשות .

נכנסת בשערי הבימה, דרך שרוול הכניסה אל חלל ההיכל. היכל בו נבנה ממש לקראת הבוקר , יהלום הבריאה המקודשות , מבנה אתרי בתוך אולם הבימה, אשר בתוכון במעגל האין סוף , נשב יחדיו , נחבר ללבותינו לאחד, להתעלות .

כך הגענו ליום השער של האין סוף , חגיגת למוריה המתחדשת . מכל קצוות הארץ, חברים ותיקים וחדשים , בני למוריה בני האור והאהבה אשר חשו את הקריאה מהלב,קריאה פנימית המהדהדת מליבנו המקודש.

כן אנו יושבין במעגל אחים ואחיות למסע. נושמים עמוק , מהיהלום הפנימי אשר בליבנו , נשימה עמוקה. נמצאים אתנו פה , בגופם האתרי , אחינו מעיר האור טלוס. המאסטרים של האחווה הלבנה…אל מוריה, לורד לנטו, פול הונצאני , סן ג׳רמיין , סננדה, סרפיס בי , הילריון . נמצאים איתנו פה היום : סאנט קומרה, המלווה אותנו בשערי החניכה להתעלות . הכהן הגדול אדמה- מורה האנושות . מלאכי השלום מלכיצדק האחד. רב המלאכים מטטרון . נמצאים עמנו היום צוות קריון , הועלים בשירות האור המגנטי. הפליאדים .

נושמים עמוק ו וחשים את השמחה על המפגש הנוכחי.

צלילי קערות הקריסטל וקערות טיבטיות , תומכות בתהליך הארת גופי האור, הצלילים חודרים מרככים .

שער האין סוף , פותח עצמו בפני בני האנוש אשר עוברים את שערי האור , אל תודעת הממד החמישי . תודעת האנושות החדשה. קרני האור זורמות מהשמש המרכזית , אל שמש הגלקסיה של מערכת השמש, אל רשת הקריסטל , ואל לבבות האנושת .

אנו בחרנו לשבת במעגל זה היום , אנו נבחרנו , להרחיב את תודעתינו אל הרב ממדיות . דרך תרגול , אימון והגשמת הלכות ממד חמישי , מהלכה למעשה.

אנו האנושות החדשה!

לפני שבועיים , הסתיים מסע להר השסטה, מסע של 22 כהנות אור. אשר עברו בשערי החניכה אל הפעלת המאסטריות בתוכן , היכולת לבריאה מקודשת מליבן . רבים מבין החברים היושבים באולם זה, נושאים בתוכם את פעימות ההר. שסטה הינו מעניק לנו את היכולת להתרחבות אל האין סוף . מתוכינו והלאה. המסע הינו פנימה מליבנו , ככל שאנו מרבים להעמיק ולנקות את אותם מקומות אשר דחוסים , אותם מקומות אשר נושאים את הכאב, כעס, דפוסים ישנים שאינם משרתים אותנו יותר. אנו מעניקים לנו את היכולת לנשום יותר אור. כן אנרגיה , פרוטונים ואלקטרונים נכנסים ביתר קלות , לכל גופינו. אתרי , פיסי, מנטלי , רגשי .

ברצוני להודות לכל אשר הגיעו בגופם הפיסי אל הבוקר המרגש. ברצוני להודות לכל מי שהגיע לתמוך ולחגוג בגופי האור הנפלאים

ברצוני להודות ל8 כהנות האור , אשר הגיעו ונתנו מליבם ללא תנאי אהבה, צליל וידע למעגל המרגש. כך יצאנו אל מעבר לשערי הזמן והמרחב עם 8 כהנות האור אשר יחד נקראנו לשאת את אור האהבה ולהפיצה.

נורית טבנקין – מרפאה ומנחה את תודעת ידע למוריה .

ג׳ודי קלע- אומנית קול, כהנת למוריה עתיקה הנוצרת את זכרונות הבית , שרה שירה למוריאנית מתוקשרת . במסע האחרון , ג׳ודי זכתה לשיר את שירת למוריה על ההר, וקיימנו בשסטה ערב מאוד מיוחד לכל קהילת האור , זכינו לשירת לב למוריה במקום קסום זה.

מירי אסט- מתקשרת את מטטרון , מלכיצדק וקריון , את הפליאדים חזרה עמנו במסע האחרון מהר השסטה , חברה אל משפחתה הפליאדית , חזרה עם חללית אשר ממוקמת מעל ביתה, ונושאת בתוכה את זכרונות הפליאדים .

אווה דה מיו- פית הקסם , נושאת בתוכה את זכרונות הריפוי דרך הצליל והקול . נושאת את הידע האקשי של ריפוי לב האנוש דרך צלילי מימד חמישי , ואף יותר.

חפציבה זר אביב- אומנית חלילים , בת למוריה, אחות יקרה, מרפאה דרך צלילי החליל הענוגים . גליה גינסבורג ודורית אביב- ניגון בקערות קריסטל וכל כלי העידן החדש. מרחיבות תודעת האור דרך צליל האור.

ברצוני להודות – לתרומתן של : של ריקי חן יהונתן – הנושאת את ידע הקריסטלי בתוכה ובנתה לחלל הזה את ה8 האין סופי , מקריסטלים אוונטורינים , רוזקוורץ להכלת בריאות פלנטרית והאבת האין סוף , במרכז אובסידיאן סנופלקס לאיזון חומר ורוח , ארציות ועליונות .

ליאה סמג׳ה- אשר מקבלת את סמלי האור, הורידה לנו את סמל האין סוף . עם התבוננות בו ניתן לקבל את תדרי האור הנדרשים לפתיחת הצפנים בתוכנו .

יוליה לגוס- ציירת ציורים מתוקשרים , של מקדשי האור הידע והחוכמה של טלוס.

לוקחים נשימה עמוקה..ויוצאים למסע מרגש אל יבשת למוריה העתיקה אל ימי האור והתהילה , דרך השקיעה והכאב , נבצע ריפוי עם שירת הלב. אל שערי ההתעלות בירושלם של מעלה…

חווים את הכאב, ודמעות האנוש, יהלומי האור זולגים , חברים מעמיקים את המסע, נוגעים ומשחררים כל זיכרון עתיק . מעמיקים את המסע בצלילי החליל , הנבל ושירת למוריה. זוכים לקבל מסר ממורה האנושות , הכהן הגדול אדמה. וממועצת האחת . ע"י מירי אסט.

זוכים . הלב מתרחב , נושאים תפילה ושירת הלב שרה את עושה שלום במרומיו…

הDNA נפתח , אנו מכילים את אור הבריאה המקודשת . הצפנים נפתחים אל תדרי האהבה והלב מתרחב. אנו אחרים מבוקר זה, נפרדים זה מזה בקושי רב. משפחה. הלב מתמגנט , האור שוטף את כולנו בקסם אותו כולנו כבר מכירים וכעת נושמים אותו בכל איבר בכל גופינו השונים . כעת יוצאים אנו אל העולם , ללמוריה המחודשת , לימי עידן הזהב השביעי , אנו הבוראים . אנו הבריאה.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ נוכח עמנו הכהן הגדול אדמה- מורה האנושות , בליבו מסר … "מברך אני אתכם , בני האהבה, הנני הכהן הגדול אדמה. אני השוכן בליבכם , אני המלווה, הנני רואה, מתוך ליבי את תאוצת תודעת האנושות , המתרחבת ונפתחת , מתמירה עצמה. כן אתם בני האור האהובים , אתם המבצעים התמרה תדרית , אתם הבוחרים . אתם הנבחרים . ימי למוריה ואטלנטיס תמו . למוריה ואטלנטיס שוכנות בתוככם , זהו הזמן למפגש של אחדות כל התרבויות בפלנטה , זהו זמן הריפוי . האור זוהר יותר מאי פעם , האם אתם רואים אותו בתוך לבכם . קולכם הפנימי הוא אשר נושא את הזיכרונות , את הידע והחוכמה. תדר האהבה , החמלה והנתינה ללא תנאי , מאיר את לבכם . אם וכאשר אתם בוחרים בכך למוריה החדשה מתעוררת , אתם חשים את הזיכרון העדין , אשר מעניק לכם את הרצון לנשום את אור האהבה.את ימי למוריה. אפשרו לעצמכם לשאול , מי אני ? מהו קולי? אפשרו לעצמכם להשמיע את מהותכם . אפשרו לעצמכם להתגלם מתוך האהבה והאור המהדהד בליבכם . כן האנושות החדשה , הינה בעלת היכולת להכיל את אור האלוהים , השוטף את הפלנטה בימים אלו , האור מאיר , האם אתם מוכנים להאיר את המקומות אשר עודם חשוכים בתוככים . האם אתם מבינים כי מתוך עולמכם הפנימי אתם יוצאים אל הגשמת חייכם הגשמיים . חשיבה מילה ומעשה. תרגלו אהובים את האור, תרגלו בכל יום ויום בו אתם פוסעים עלי האדמה. וכאשר תחושו את לבכם נפתח אל אור הבריאה , אזי תחיו בתודעת ממד חמישי . תודעה זו אשר מכילה את צפני הידע העתיקים , הם אשר מגיעים אליכם בחלומות , חזיונות , מסרים . הם אשר מגיעים אליכם בשמחה, רכות וחמלה. הם אשר מגיעים אליכם , בראיית האחר , אשר מהווהמראה להוויתכם . מאחורי כל אחד ואחת מכם , עומד בן משפחתכם , מניח את כפות ידיו על כתפיכם , מעביר אהבה אין סופית , נשמו עמוק וחוש את צינור ההזנה, המוענק לכם. גופכם הפיסי , בעל היכולת לנשא תדרי אור עצומים , להכיל את מרכיבי הבריאה ולהיות גופי פיסיים ללא הגבלה של זמן , בזמן למוריה נשאתם גופי אלו במשך אלפי שנים . האם אתם מעוניינים לחיות חיי נצח. ההגבלה היא של עצמכם , בתוך מסך האמונות והאשלייה אותו אתם מזמנים לחייכם , ההגבלה היא מוך עצמכם , מתוך גופי הרגש אשר זקוקים לריפוי עמוק. ההגבלה היא של בניית גבולות ומגבלות בתודעת האנוש, האם ידעתם שלמרחב לא קיים סוף . יום השער הנוכחי , פותח ומרחיב את תדעתכם אל האין סוף , במרחב הזמן של ייקום האלוהות . מתוככם והלאה אל הקוסמוס ומעבר אליו. אכן המרחב הוא פתוח לכל דמיון , הדימיון הנו הכלי האנושי המאפשר לאדם לחבור אל ממדי תודעת האור האינסופיים . אפשרו לעצמכם . לנוע על גבי דמיון האין סוף , ללא שיפוט , וגבולות . אתם הבוראים , אתם היוצרים אתם המגשימים . השליטה על האנושות , פוסקת , היום תודעת האנוש פתוחה את רבדי האלוהות . השליטה מסתיימת , על כן אתם חשים את הצורך לאזן את גופכם במזון ללא חומרי הסוכר והקמח אשר אוטמים אתכם לפתיחת הערוצים . לכן אתם חשים את הצורך להקשבה לפעימות גאיה, ולהגן עליה מפני הכחדתה. לכן אתם חשים את הצורך , לשינוי . שינוי אשר בו אתם במודעות מוחלטת בוחרים בכל רגע בהוויתכם לפתוח את תודעתכם למשיחות בתוך לבכם . תמו ימי השליטה , תמו ימי האיום . הקשיבו לכל האלוהות בתוככם . הקשיבו לאהבה. היו אהבה. אדמה "(6 אוגוסט 2015 איילת סגל

תודה , תודה , תודה לכם אחיי האהובים . נתראה במעגלי טלוס למוריה ישראל . מליבי אל לבכם איילת חברים משתפים : תודה לך איילת המופלאה, תודה למאסטרים של האור תודה על הנגינה המקודשת בחליל, היא היתה ממימדים אחרים !! תודה על הצלילים בנבל בקערות ובגונג, תודה על התקשור, תודה על פתיחת הלב המכוננת והמכוונת של כולנו, תודה על הארוע המופלא והמדוייק ! היה מרומם נפש נשמה והוויית רוח !! תודה מהלב !(תלמה קינן)

תודה רבה על הארוע המעצים שנתן לנו לחגוג את פתיחת שערי האינסוף , להעצמת אנרגיות הרב ממדיות בתוכנו , דרך ליבנו המקודש חיבור לאני הנני וחגיגת העצמת האור המוכל בכול תא ותא בגופינו , חגיגה של הלב , חגיגה של אהבה עם תמיכת הרוח וכול ישויות האור , תודה על החיבור המופלא בינכן שמונת הכוהנות שנתתן לנו יחד את החויה של החיבור לאחד המופלא הזה ולהעצמת השלום הפנימי והאהבה בתוכנו heart emoticon הלב הלמוריאני נפתח לרווחה וכך הוא(אתי בציר)

היה מושלם! קסום! נפלא! מרגש! ירושלם של זהב ושל נחושת ושל אור תודה תודה תודה לכוהנות המופלאות ולכל אנשי האור(ענת מנדל)

אחד המפגשים העוצמתיים שהיו ! היה מדהיםםם וקסום ! heart emoticon תודה רבה לכול פמליית האור ! heart emoticon אוהבת אתכן,, כוהנות מקסימות,,(איריס דוביניץ)

התרגשות / היפתחות מתמשכת אני עדיין שם תודה מעומק לב !!!!!!!! אני אוהבת אתכם ועל הדברים שקרו וקורים אומרים שלא יגמר לעולם(חנה מזיג)

איילת יקרה תודה לך ולכוהנות על בוקר קסום בהבימה. היה כל כך נפלא כל כך יפה הרמוני ומדוייק. חווית התעלות שמימית אלוהית. שירה ונגינה שהרטיטה לי את הלב תקשורים עוצמתיים ומרגשים. תודה. זכינו.(יעלה סגל)

וואוו המילים קטנות מלהכיל את אינסוף האור , הרכות, העוצמה, העדנה; היופי והאהבה שהייתה ועדיין מהדהדת סביבי בתוכי תודה לכם, תודה לכל אחת ואחד שנישמעו לקריאה ובאו…..חלוצים! נשמות אמיצות, שבחרו לממש את יעודן ולסלול את הדרך עבור כלל האנושות דרך שער האינסוף אל תודעת האחד.אל מציאות חדשה/ישנה תודה על הזכות לקחת חלק פעיל תודה <3<3<3(ליאה סמג'ה)


42 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page