top of page

התחדשות הבריאה בתוכנו~ הפעלת צפני האנושות החדשה- מסע להר כרכום


 

שער האין סוף , נפתח ~2015״ויברא אלוהים את השמיים ואת הארץ…ויהי אור…״

קריאה זו נשמעה ..כך יצאנו 32 בני אור, למסע משותף בהר סיני .

המסע אל תוך הדממה בתוכנו אל תוך המדבר. מסע מתוך חיבור עמוק לאדמת גאיה וצמיחה למימדי האור הגבוהים . ״לפני העליה להר המקודש, אליכם לעבור תהליך של בריאה מחודשת בתוך תוככם ״ כך נאמר לנו. במרכז האור של יוסי דותן , מרכז אנרגטי בו קיים שער פתיחה מרכזי במצפה רמון , זהו היה הביקור השלישי של הקהילה , ואנו יושבים ואור עצום שותף את האולם .

מהי הבריאה המחודשת ?

הלמידה אל הבריאה הינה , מעבר למוכר בחיינו הגשמיים במימד השלישי… הבריאה בתוכנו נבראת מתוך כוח המחשבה, ועימה בן בריתה הרגש. המחשבה הינה תבנית אנרגטית , אשר אנו יוצרים אותה, היא יכולה להיות חיובית או שלילית . האנרגיה מושכת אליה אנרגיה דומה, היקום מגיב למחשבות שלנו, מחשבה יוצרת מציאות . היקום אינו מבין את מה שאני רוצה או לא רוצה, היקום קשוב לאנרגיה הנבנת בתודעה, ומשתחררת . על כן מהי הבריאה המחשבתית שלי. אנרגיה אוניברסאלית מגיבה למיקוד, דיוק. על כן כאשר אנו ממוקדים ללא שום ספקות , או שיפוטיות , באמון מלא, הקסם נוצר , ואנו מגשימים . כדי להגשים חשיבה למעשה יש כוח המניע אותנו לבריאה, בלעדיה דבר לא היה קיים , היא ~התשוקה. התשוקה היא המנוע רב העוצמה, המניעה את תהליך הבריאה. מהי התשוקה אם לא אהבה.

אהבה אשר אליה אנו כמהים כל כך בחיים הללו, מחחפשים אותה תחת קנאה , תחרותיות , כוחניות . כאשר אנו באהבה, היא מתבטאת בנתינה ללא תנאי , חמלה הקשבה רכות . כן אז הבריאה חוגגת את כל היש את האלוהות . קיימים בפלנטה היכלי הבריאה, בהיכלי הבריאה אנו לומדים לבנות את הבריאות האנרגטיות שלנו מתצורות גיאומטריות שונות , כל צורה בעלת תדר ועוצמת בריאה ייחודית לה, לכל היכל מלאך שומר. וכוהן הבריאה המקודשת . כל היכל אחראי על מהות בריאה שונה, ועל כן לכל מבנה יש צורה גיאומטרית שונה. לכל צורה גיאומטרית יש משמעות; זוהי שפת האור. שפת האור מורכבת מגיאומטריה ומתצורות, והכול עשוי בדיוק מרבי; לכל תצורה בטבע, בכדור הארץ, יש צורה גיאומטרית; לכל עץ ופרח יש קידוד מסוים, וכך הוא נושא תדר הבריאה האלוהית. הבריאה אינה נפסקת לעולם. בעיר האור טלוס, קיים היכל הבריאה , תחת שירותו של רב המלאכים מטטרון , מרכז זה הינו ייחודי , ובעל להבת הבריאה המורכבת מגווני האור של להבת הזהב- הקטליזטור העוצמתי , להבה לבנה- להבת ההתעלות , להבת הכחול העמוק של רצון האלוהי.

יוסי מעביר לנו סדנה ייחודית ראשונה, אשר קיבל בתקשור , סדנת הפעלת סלילי הדי אן אי , בגופים הפיסים . לאחר הפעילות אני חשה כי עומדים מסביב לגופי שתי דמויות והן מותחות, אותי מעלה מעלה, ואני חשה ריחוף , אני מרחפת …עולה מעלה מעלה הגוף נמתח. המפתחות לקראת המאורות העתידיים הם הכנה ושינוי ביולוגי וכיוון אל הרשתות החדשות , הרשתות הללו הן ביו מגנטיו פלנטריות , והן מפעילות את גופינו אשר בתוכו יש מגנטים המוכנים לקלוט את תדרי האור החדשים הנכנסים את הפלנטה. האבולוציה משתנה, אנו הלילה הפעלנו את הרשתות הללו, מתוכנו לקליטה מקסימלית של תדרי האור אליהם נחשף . הדי אן אי שלנו יוצר צירופים חדשים של היסודות הכימיים של גופינו. אור רב חודש אלי , אני חשה כי גופי מתמלא בחום רב,אדמה הכהן הגדול מעביר את מסריו לקבוצה. אנו יוצאים אל מרחבי טלוס, אל הכל הבריאה, המסע החל! האור נפתח ואנו בליווי מטטרון , הכהן הגדול אדמה, המאסטרים של אחוות האור הלבנה, חברים מעולמות אחרים . בוראים עצמנו מחדש, אל האנושות החדשה.

~סוכה במדבר~

אל מקום ייחודי זה מגיעים מורי אור רבים , חשים את התדר נשארים להתבוננות והעמקה. שערי הממד החמישי פתוחים במקום זה , והמידעים זורמים בקלות .במפגש שלנו עם המאסטרים , או כל אשר ממנו אנו מקבלים את הידע. ״הסוכה״ , פתחה עצמה לפני לפני שנים רבות , ב12~12~12 , הגענו אל הסוכה מספר חברות מהקהילה. שם במעגל הריפוי , שנוצר על ידי שאמנית גדולה, לפני כעשור..ישבתי וראיתי כיצד , אגיע שוב עם קבוצה של חברי הקהילה..אל מעגל זה. שלוש שנים אחרי , ירדה הבריאה למציאות עולמנו הגשמי , וחברי המסע יושבים במעגל , ובטקס מרגש מאוד וריפוי רב במעגל , זכינו לקבל את אורות השפע, היצירה, ההתחדשות , ההגשמה. המושג מסע , מעניק לנו את ההבנה , כי אנו נעבור בזמן מסויים , תהליך , בו נעמיק את הלמידה את החויה אל תוך עצמנו. התהליך הינו חלק מאוד משמעותי , אשר דרכו אנו צומחים ומרחבים , במסע עולים אתגרים ,אשר מעניקים לנו מראות אל עולמניו הפנימי. חברי המסע , חשים את השינוי, וחווים , האנרגיות החזקות לעיתים יוצרות תחושתעייפות בגופינו הפיסים . התרחבות הגופים מעניקה לנו את היכולת לראיה רחבה מעבר לכאן מעבר לאני … כל אחד מאיתנו הגיע מכוכב אחר אל פלנטה ארץ, הרב גווניות עצום , אנו נעמדים במעגל , תחת כוכבי השמיים , ומבצעים את שירת הטונים , אל כוכב הבית , תמר מובילה אנו אחריה, החיבור מתרחש מתוך ליבנו מתמגנטים אל מקור המשפחה שלנו. אני חשה עצמי בתהודה , אל כוכב מו, ביתי , נפגשת עם משפחתי , בממד אחר, ההתרגשות עצומה , הלב מתרחב , זכה לקבל אהבה עצומה, ומתלפטת , לא הכל בר הבנה , אך יודעת כי אני זוכה לקבל את הנכון בשבילי . חשה הטענה אנרגטית . הלילה נכנס , אחינו בני הכוכבים , עמנו בסוכה , מבצעים ריפוי והתמרה אנרגטית , כל אחד , זוכה לקבל את המדוייק לו. המדבר לא פשוט לכולם . נפרדנו מהסוכה. ויצאנו לחיבוק של ״רוח ואירוח״ כשמו הוא זכינו לקבל חיבוק אוהב, מקום של מנוחה וזמן להתכנסות . החברים חשים צורך בשינה , בשיח שקט, לקראת ערב שבת .

~ערב שבת ~

מתאספים למעגל חגיגי, הנירות שבת על השולחן , החלה ומרב, מקדשת , מרחיבה על פרשת השבוע. אנו קשובים לדיוק של זמן המסע, והסנכרון עם השבת הגדולה. משמעות ימים אלו. מקדשים ושרים את שירי לב השבת . חשים את מלכת השבת שוטפת את ליבנו הרחב. צוחקים , שרים , נהנים . נהנים עם המשפחה , משפחת האור , התחושה מוכרת , החיבור מביא לשלמות ושלווה. אנו מבצעים הכנות , וההתרגשות מתעצמת לקראת העלייה להר סיני. קמים לפני הזריחה, התארגנות ויציאה למסע של נסיעה ארוכה להר הכרכום . הר זה אינו מאפשר כל כך בקלות את ההגעה אליו. הכבישים המובילים אליו סגורים , על ידי כוחות צה״ל, אשר מבצעים אימונים באיזור מדברי זה. זכינו להכנס עם ״ג׳יפי המלאכים״ , אשר לקחו אותנו בשבילי המדבר המחוספסים , נסיעה של 3 שעות בשבילי המדבר. דורש מאמץ פיסי . הנה ההר לפנינו , לא גבוה ולא נמוך , לא נוצץ ולא דהוי . הר מדברי מאבן הגיר והכורכר. אנו מתכנסים למעגל , ומכינים את גופינו לעלייה, מטטרון עמנו , וכל פמליית המלאכים . אנו מתבקשים לשמור על הדממה, עולים בקצב אחיד, כל הקבוצה יחדיו, מתמודדים עם אתגרים של חברים , תומכים מחבקים , עוד שחרור אנרגטי , עוד התבוננות . עולים .

~מעמד הר סיני המחודש~

והנה חבר מתבונן בשמיים ורואה את העננים מסודרים בצורה ןןןן והשעה בדיוק 11:11 . ״הנני אשר הנני ״ כן , הקבוצה מבורכת לשלום , אנו עולים מעלה. המדריך לוקח אותנו אל , מקום בו משורטטים על הסלע ציור לוחות הברית.. צופים אנו אל מרחבי הנגב, רוח קלילה מרעננת אותנו מהמאמץ הפיסי. אנו נערכים לטקס ההתקדשות . חברים בונים ידיו את מעגל ההתקדשות . במרכז אנו מניחים את הקריסטלים האישיים שלנו, ובונים סביבו , מערך של מגן דויד אנושי , הקבוצה יחדיו מפעילה את התדר האנרגטי במגן הדויד. והוא הולך ומתעבה. מטטרון מגיע , ועימו צבא מלאכי האור, המאסטרים של האחווה הלבנה, מלכיצדק האחד, הכהן הגדול אדמה, בני הכוכבים . אלפי אלפים הגיעו לצפות בהתקדשות של קבוצת בני האנוש, בני האור , אשר העזו ויצאו אל מסע זה. ״קדוש קדוש , קדוש אלוהי צבאות ״ אנו שירים שירר אחווה שניתנו לישראל ישע-הו יהו-שוע יהוי-אדא יהושוע-יהויה קדוש קדוש קדוש יי צבאות מלא כל הארץ כבודו. מטטרון מעביר לקבוצה מסר והאנרגיה עולה ועולה. חברים בוכים , מתרגשים ממעמד הר סיני . אכן ההתרגשות הינה בכל העולמות . אנו מתחייבים לשאת עמנו , בתוכנו ולהביא לעולם את עשרת הדיברות , עשרת המפתחות אשר ניתנו לאנושות . משה קיבל את מצפני החיים האמתיים של עץ החיים , שהועברה מקרינות האור של אהבה אשר אהבה אל מילת החוכמה הכתובה. אך אין להגביל את המילה על פי הכתוב, על האבן , כי אלו הן האנרגיות האור המעצבות שוב ושוב את האור בהוויתנו . כל תמונת אור של עשרת המצוות , מהווה בתוכה עוד ועוד בריאות , עד לאין ספור, הן בעלות מבנה אלוהי ותבניות אלוהיות . היום אנו בעלי היכולת להבין ולהכיל את תדרי האור העוצמתיים הללו. היום אנו בעלי היכולת לעמוד פנים מול פנים אל מול האלוהות שלנו. אנו בחרנו , והפעם במעמד זה אנו עומדים , מתוך מודעות מלאה והיכולת לעבור בן ממלכות וממדים , ולקיים בתוכנו את תדר האלוהה האהבה הנצחית . כל חבר מהקבוצה מתחייב לקבלת הדברות החדשות לימי הזוהר.

1. היה מודע לביטוי האלוהות שהנך , והקדש את כל ישותך למטרה זו. 2. היה מודע לחשיבה , מילה ומעשה, תודעת מימד חמישי נגישה, כאשר אתה בעל היכולת לשמרה באופן קבוע.שלווה , אהבה, הרמוניה ורוגע לכל החיים . 3. חיה מהלב המקודש, דבר ופעל מתוך רגישות לבך . היה המאסרט שהנך , ושיר את שמחת האלוהות . 4. היה ובחר להיות לאחד, עם תודעת הרב ממדיות , זה הזמן לחבור אל ההבטים הנוספים , ולהגשים את הקסם בחייך . 5. שחרר את כל השיפוטים והציפיות ואמץ את נפלאות ההוד העצמי בזוהר האלוהות שלך . 6. הכנע, את הנדרים המקודשים הצפונים בתאי הדי אן אי , עבור בשערי החניכות המקודשות שלך . 7. צעד בעדינות על פני האדמה וברחבי היקום . ביודעך שהגוף הוא מקדש אשר בו שוכנת הרוח הקדושה. המביאה הארה לחיים בכל מקום . 8. צעד בעדינות על פני גאיה, הודה על הפשע בחייך והיה רך והגון עם עלם החי. 9. דבר בעדינות בענווה ומתוך שירות אוהב, דבר מליבך . 10. היה מודע לאחדות ונוכחות ה״אני הנני״ , והגשם את התוכנית האלוהית שלך בדרך להתעלות .

אנו נושמים עמוק , חשים את הדברות מוצפנות עמוק בהוויתנו , נושמים עמוק בוחרים מחדש את האנושיות שלנו. אל עולם הזוהר , של המימד החמישי , אשר כבר מתגלם בכל מקום בחיינו. שירה קדושה עולה ונשמעת , בחיבוק מעגלי. השמחה בכל העולמות …ניתן לחוש את שימחת ההתעלות . כל אחד מאיתנו לומד על ההר מאיזה שבט משבטי ישראל הוא משתייך , אנו בונים את לוח החושן של הכהן הגדול. ומבצעים חיבור אנרגטי משותף , האור יופץ הלאה אל שבטי ישראל ואל העולם כולו. ההר העתיק , מוכיח את הסיפור ההסטורי של עמנו , אז העם אשר נשא תודעה הכיל את אשר יכל. היום קיימים בפלנטה בני אנוש , בני האור אשר בעלי היכולת לבנות את תודעת האנושות מחדש. להכיל את הדברות החדשות הלאה אל מעבר הישן , אל עולם הזוהר. יורדים אנו בהתרגשות , ונעצים בנקודה בהר המהווה מקדש, שם נבנו גלעדי אבנים , 12 במספר, כ12 השבטים . גלעדי האבנים ממתינים , במשך עשרות אלפי השנים , ואנו מתבוננים נרגשים … יורדים אט אט , ודרכנו רק החלה. אנו נמדדים בכל יום ויום , בכל רגע ורגע, בקיום וכיול מחדש של האנושיות שלנו. התמודדות עם שיעורים שעוד יעלו, שם בכל צומת נעצור ונביט , אל עשרת הדיברות . פה נבצע עת המעשה. פה נאיר פה נאהב פה נדע לוותר פה נדע להכיל פה נדע להראות את האחר, כי האחר הוא אני . כולנו אחד.

התחדשות הבריאה בתוכנו~הפעלת צפני האנושות החדשה~ וכך קורה .

נושמת מחדש את בוקר האור העולה, בביתי , בשקט שוב מול המחשב. יודעת שאיני יודעת , עודני נרגשת מהתעלות המסע. מסע שהתממש והתגשם הודות לחברי הקהילה אשר קבלו את הקריאה, ובחרו להגיע. תודה לשותפתי נורית טבנקין , אשר מעניקה מליבה הרחב, את אורה וחוכמתה. תודה למרב שטרן , שעזרה בכל הארגון האדמניסטרטיבי, אשר דרש רב ממדיות ויצירתיות רבה. תודה ריקי חן יהונתן- אשר צועדת באדיקות עם טלוס , והקריסטלים , ומעניקה לנו מכוחמת כוח ועצמת הקריסלים . תודה למירב תא אור אשר העניקה לנו מהידע הקוסמי הרחב לכוכבי הבית וחשיבות החיבור , לאור הכוכבים . תודה לתמר גנישר אשר העניקה לנו את טון הטון …ועוצמתו. תודה לאיריס אשר מליבה הרחב בישלה והכינה לנו את מיטב המזן הבריא והנכון לנו במסע זה. תודה ליוסי דותן שפתחן אתמרכז האור וליבו אל קהילתנו , והעשיר אותנו בידע ובחוכמתו. תודה לאוריאל הנהג על סבלנותו . תודה לגבע ״ג׳יפי המלאכים ״ שהכניסו אותנו אל חיבוק ההר. בשבילי המדבר.

תודה לכהן הגדול אדמה , אשר בדיוק מרבי תמך ועזר ביציאת המסע, בתמיכתו בי , גם בזמני האתגר האנושי. למטטרון , שהעיק לי את מפתחות הידע והחוכמה למעמד הר סיני , ודרך הדיוק ליישום קבלת הבריאה החדשה וצפני לוחות הברית החדשים . למלאכי שרת , אשר נכחו ותמכו , וריפאו ועזרו , חשתי אתכם מאוד. למאסטרים האהובים , של להבות המקדושות אשר ליוו אותנו בכל מסע , והעניקו לנו ריפוי כוחמה , אהבה. לבני הכוכבים , אשר היגעו לתמוך , ללמוד…

מברכת בשבוע נפלא, בזרימה והכנות קלות , לפני חג החירות אשר ממש עומד בפתח ביתנו. ליבנו. מברכת בבריאה חדשה ומוארת לכל קהילת טלוס בכולם ובישראל . אוהבת , אתכם בדרך חגגת ימי הזוהר, ימי העידן הזהב השביעי. איילת ונורק׳ה

לרכישת הספר ״עשרת הדברות של האנושות החדשה״ הכנסו לחנות שלנו


91 צפיות
bottom of page