top of page

"הנני החיים והתחייה"


משתפת אתכם בערב המרגש , של קורס 7 הלהבות המקודשות מחזור 13! זהו מספר שנים שאני מקפידה לקיים למידה שקדנית עם המאסטרים ולקבל את הידע וחכמתם . כל מפגש , כל מחזור הינו אחר, ההתרחבות מתבצעת בכל הגופים , בכל הממדים . יחד אנו נטענים בתדרי האור העוצמתיים של עיר האור טלוס. השבוע , ישבנו יחדיו במעגל , מקבל את פנינו ס'ן ג'רמיין האהוב. מבצע עמנו התמרה אנרגטית , רחבת ממדים . אנו נושמים את תדרי האור הצפונים בתוכנו. מגיעה לידי נאדה, ברכות ואהבה ממלאת את ליבנו המקודש. כאם אהובה, מעניקה לנו חיבוק אלוהי. בן זוגה הנו סננדה, מורה של רבים מאיתנו על פני היבשת . מלווה אותנו במסענו , בארץ האבות . והנה הוא מברך אותי רגע לפני שיוצא לחברי הקבוצה. רבים שואלים אותי על נושא התקשור.. "מה את חשה"? ,"מה את זוכרת "? יודעת אני כי ההתמסרות קלה לי , וכי החיבור אל הכהן הגדול אדמה הוא ממקור הנשמה , ממקום נקי וטהור, במסע שלי . למדתי עד כמה חשוב להקפיד על טוהר התקשור, על ההפרדה של ה"אני " ועל הנתינה את גופי , מייתרי קולי, אנושיותי לאותו הווית אור. אדמה התגלה בפני כאבי , ומתוך החיבור העמוק ביני לבנו , מיום הבראשיתי , קיים בליבי הידיעה כי הוא זה אשר אכן מגיע דרכי . ונושא את מסריו לאנושות . עברתי חניכות רבות בשנים אלו, בנושא התקשור מהמאסטרים , אשר לכולם פותחת אני את שערי ביתי , גופי . ומעניקה להם את היכולת להעביר את מסריהם . הוויות נוספות מגיעות פעמים רבות ומעוניינות כי העביר את מסריהם. יודעת אני מהו המדוייק , ולמה התחייבתי בשליחותי . כאשר הגיע במפגש ייחודי זה עם סננדה התרגשתי רבות , להבת התחייה מלווה אותי מרגע ההארה בהר השטסה, עימה הביטוי , היצירה התשוקה. היש! סננדה החל ממלא את גופי , ואני בהדברות אישית עימו , הוא מברך אותי , אני חשה את ליבי מתרחב, יוצא ממקומו וגל ענק של פרץ אנרגטי שוטף אותי , חום , אש , זיעה, פרץ של מילים .. אני מתמסרת ללא הבנה , מתמסרת אל סננדה אשר הגיע לקבוצה האהובה.

"בקרנו בעיר האור טלוס בגופי האור שלנו במקדש התחייה ובצענו שם עבודה על התחדשות הגופים , קיבלנו מסר כקבוצה מהמאסטרית ליידי נאדה , ומיד אחרי שנשאה את דבריה , נעמד מולנו המאסטר סאננדה במרכז המעגל כשמולנו זוהרת להבת התחייה במלוא אורה והדרה והעביר לנו מסר אף הוא והרי המסר לפניכם : ברוכים אתם , אהובי תלמידי חברי ומשפחתי , ברוכים אתם על שבוחרים אתם להיות כאן במעגל הנוכחי כפי שהייתם כבר אז בימים העתיקים , כי אכן ישבנו יחדיו ומאושר אני לראות אתכם אשר בוחרים וחשים את הקריאה מתוך לבכם , את אותו הקול ,הניצוץ האלוהי אשר , הוא אשר אומר ומעיר ומפנה אתכם לאותם מקומות בהם אתם חשים את הנכון ,את המדויק ,את התחייה ואת השמחה בלבכם ,כי זו אשר מקשיבה וזו אשר בוקעת , היא להבת התחייה וההתחדשות .

האם אתם מבינים כי אנכם כתמול שלשום ? האם אתם מבינים כי עם כול בחירה והתחדשות אתם אשר פונים אל אותה נקודה מחודשת בבריאה מאיצים ומציתים את אותם מרכבות הזהב אשר ממשיכות ומהדהדות הלאה והלאה לאותם ייקומים אחרים , כי אתם אהובים אותם לוחמי האור ,אתם ולא אחרים , העניקו לעצמכם את הקריאה ואת השמחה וחגגו את הרגע ללא שום ספק ,כי אתם במקום הנכון . הספקות מקומם הן לקמט ולגמד את הוויתכם העוצמתית הראויה לשמה ,היא כבני האלוהים אתם ,ואני פה איתכם להזכיר ולתמוך ,אכן כפי שהיה באותם הימים ימים בהם התהלכנו על פני הפלנטה יחדיו והאמנתם וראיתם את אותם ניסים .

האם אתם מודעים ליכולת שלכם לברוא את אותה האלכימיה ואת אותם נס אשר נמצא בכם ?

הלב פתוח , נשמו , נשמו את אותם תאי אור אשר רוטטים כאשר אתם חשים את אותה אהבה בראשיתית אשר היא מרקדת ואומרת לכם בשמחת האלוהות , כן כן אכן כן . אהובים , מדוע הספקות ? אתם אלו ורק אלו אתם, אלו אשר יכולים ליצור את הנס בחייכם הגשמיים המימד בו אתם נמצאים ברגעים אלו ממש . האם אתם מבינים כי אתם הנס ? ולא מישהו אחר אשר יעשה אברא כדברא ,כי אתם הבוראים .

האם אתם מוכנים לברוא ? האם אתם בוחרים לברוא מציאות מחודשת בימים הללו בזמן הזה ?

אם כן ,ואם כן אהובים ,נשמו את קרן התחיה לכול תא אטום ואלקטרון בכול הגופים , בכול הגופים שלכם וחגגו את הרגע ,כי אתם אהובים בעלי היכולת לראות את הנצחיות ,אתם אהובים בעלי היכולת לחוש ולרקוד את האור כפי שעשיתם באותם ימים עתיקים עוד לפני נפילת תודעתכם והשכחה .

האם אתם מעונינים לראות מבעד לצד האפל ?

האם אתם בוחרים באור ? שאלו זאת בכול רגע ורגע באותה נשימה בה אתם לוקחים בפלנטה ארץ ואם אכן כן , מדוע הספקות ?

שואל אני אתכם ? אני ואותם המאסטרים אשר בחרו להגיע ולתמוך בתהליך ההתעלות הפלנטרי, בכוכב ארץ הנוכחי , ימים אלו הם ימים של שמחה ,הם אכן ימים של הגשמה , הגשמה של האור האלוהי אשר בוקע , והוא בוקע , ראו היכן והתחברו לאותם צינורות האור הניזונים ,כי הם אשר יאפשרו לכם להתעלות יחדיו עם פלנטה ארץ . לא כול בני האנוש יעשו כן , אך אם אתם בוחרים , כך יהיה , כך הן פני האלוהות אשר קיימת בכם . נפתחות בפניכם אותם אפשרויות לבחירה ונפתחת בפניכם עיר האור טלוס , אשר מאפשרת לכם , לחבור לאותם מקורות עתיקים של ידע וחכמה , בחרו בכול יום לבקר במחוזות עיר האור הנפלאה ובחרו לעבור ריפוי אלוהי כי אתם הבוחרים ואתם הבוראים ,צאו למסע ואני אתכם מחבק אתכם יד ביד ויחד נצעד ,יחד אל אותה הוויה קיומית מחודשת שהיא אתם עצמכם בבריאה הנוכחית .

האם יש לכם שאלות עד כה ?

אתי בציר : תודה , כן בבקשה , הייתי רוצה בבקשה לשאול ולבקש אם אתה יכול להרחיב לנו יותר על הביטוי שדובר עליו כאן היום : "הנני החיים והתחייה " ואם אתה יכול לחבר אותנו בבקשה בגופים עכשיו יותר לביטוי הזה ?

מאסטר סאננדה : "הנני החיים והתחיה " הוא איננו ביטוי אלא תדר אנרגטי אשר צופן בתוכו את אותן יסודות בראשיתיים של אותם צפנים אשר קיימים בתאוצת הסתובבות הפרוטונים והאלקטרונים מסביב לבריאה האישית שלהם ועל כן , כאשר אתם מכריזים "הנני החיים והבריאה " עליכם להיות החיים והבריאה ולא רק לאמור את אותם מילים ללא הבעת כוונה אשר נושקת מליבכם המקודש ,ואם וכאשר תצא היא מתוך הוויתכם בהכרזה עצומה כאשר האלוהות עצמה תבקע והשמים יפתחו אזי אהובים תהיו החיים והבריאה והתחייה וההתחדשות , כי זו היא דרך האלוהות . עליכם להבחין באמת ובאמיתיות שלכם עם עצמכם , האם אתם בוחרים באותה תשוקה ? האם אתם בוחרים בחיות ובחיים כה מתוך האור ומתוך ההתעלות על פני הפלנטה ואם כן , אזי האורות יפתחו ושמי הארץ יברכן אתכם אל המסע הנפלא , ואם לא , אזי דרככם מבורכת אף היא ואתם במקום שלכם המדויק. האם אתם מבינים כי אתם הבוחרים בכול רגע ורגע ואין נכון ואין לא נכון , כי אתם חווים את אשר הנשמה שלכם בחרה לחוות באותו הרגע בדיוק ומתאים לכם אותו שעור ברמה האנושית שלכם וכך בחרה הנשמה ממקור הגבוה ואם אתם יושבים פה ,אזי נשמתכם בחרה בחיים ובתחייה .

האם יש לכם עוד שאלות ?

הילית שטרן : אפשר בבקשה לקבל עוד פרטים על דרך מיגור הספקות ודרך ההתחברות בכול רגע ורגע בכול תא אטום פרוטון ואלקטרון של הגוף אל ההוויה של "אני הנני התחייה והחיים"?

מאסטר סאננדה : התבוננו בספקות שלכם וראו מהו השיעור אשר עומד מתחת לאותו חוסר אמת , חוסר אמונה ,מהם אותם דברים אשר עומדים מתחת לחוסר ומדוע הספקות עולו ? האם כדי לחוות את היש עליכם להתנסות באין ? ואם כן בהצלחה לכם אהובים ואהובות ,אתם אלו הבוראים את שעורי חייכם כי כך בחרה הנשמה . האם אתם מעוניינים לצלוח את דרך האור בשמחה ברכות בעליזות ובהרמוניה ? אם כך , בראו מציאות זו וכאשר הספקה נכנסת ,התדר האנרגטי של אותה הבריאה משתבש במובן מסוים והבריאה שלכם במציאות בה אתם מתגלמים משתבשת אף היא , אכן הדיוק עם עצמכם מתוך האמת שלכם הוא הכרחי .

האם יש לכם עוד שאלות ?

אתי בציר : כן בבקשה , אנחנו פוגשים במציאות הפיזית היום הרבה בני נוער וגם בוגרים שמגיעים למצב של זלזול בהווית החיים ,מצבים של דיכאונות עד כדי חוויות אובדניות , לוותר על החיים , ואם אנו מזהים כאלה מקומות אצל אחרים , איך אנו יכולים עם הלהבה הזאת לסייע להם ? והאם זה נכון גם לסייע במצבים כאלה כשיש כוונה לבחירה כזו אצל מישהו אחר ? מאסטר סאננדה : על מנת לתמוך בחבר עליכם לבקש תחילה אישור ממקור הנשמה של אותו בן אדם , בן אנוש ומתוך האני הגבוה ביותר מבחירת הנשמה לתמוך ובתמיכה שכזו מייעץ אני לעבוד עם להבת ההתמרה האנרגטית . להבת התחייה היא להבה אשר כול אחד בעל הבחירה האישית שלו להפעילה ולהצית מחדש את יכולות החיות שלו , ואכן אותם צעירים נמצאים בבלבול רב מכיוון שאותו עולמכם הפיזי דוחס את אותם הוויות האור למקומות לא מאוזנים . התבוננו היטב במערכות בהן אתם חיים וראו את חוסר האיזון . התמיכה באותם צעירים היא אשר צריכה לבקוע מליבכם המקודש ולצאת כאהבה . ואותם צעירים מבולבלים אשר רובם נחסמו מתדר זה ,חיים בחוסר איזון , על כן מייעץ אני לכם להעצים את אותם צעירים באותם מחוזות קרני האור של האהבה וההתמרה מליבכם המקודש . מברך אני אתכם , אהובים ואהובות ,כי אתם אשר בחרתם ואתם אשר נמצאים פה היום ונושמים מבחירתכם את להבת התחייה החיים וההתחדשות ,ואכן ברגעים אלה ממש , נמצאים כוהנים וכוהנות ממקדש זה ותומכים בכם מרפאים ומחיים ומטעינים את גופכם הפיזי כמו האתרי הרגשי כמו המנטלי נשמו את נשימת הקרן והתחדשו וראו מהם המקומות בחיים שלכם בהם אתם מבקשים בוחרים להחיות מחדש בבריאה מחודשת , ראו וחושו בתשוקה ובאהבה ובהדרה את הבריאה , והיא אכן מתגשמת וכך הוא קורה . מברך אתכם ומאושר להיות פה במעגל וללמוד יחד עמכם את תורת להבות הקודש אשר מגיעות ממקור הבריאה האחת מבורכים אתם , היו שלום סאננדה"

אנו לוקחים עוד נשימה עמוקה , מלאת שמחת החיים של סאננדה , מלאה בהכרת התודה של הליידי נאדה , מלאי תודה יוצאים מהמקדש כול אחד עם המתנה שקיבל בפאן הגופני הרגשי בנפשי ועוד , אנחנו עוצמתיים , אנחנו החיים והתחייה של התחייה , יורדים במדרגות , מברכים את השפע , הגופים שלנו אחרים , אנחנו משתנים מתחדשים שמחים , יוצאים מעיר האור טלוס בעזרת מרכבה מלאת אור שמחכה לנו , המרכבה עולה מעלה מעלה ועוד ועוד , יוצאת דרך שרוול אור מהר שאסטה לעבר המזה"ת , מעל מדינת ישראל לכיוון מגדלור ר"ג , לחדר הזה , כול אחד מתבר את גוף האור שלו לגופו הפיזי , לוקח נשימה עמוקה , מוציא שורש חום עבה מעצם הזנה הישר ללב ליבה של אמא אדמה , מתקרקע , מזיז אצבעות , ידיים ורגלים ואומר שלוש פעמים " אני הנני " ורק כשמתאים לכם רק אז לפקוח את העינים , ברוכים השבים . תקשור : אילת סגל (26/4/2015) תמלול והקלדה : אתי בציר


47 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page