top of page

הספרייה האקאשית בעיר האור טלוס פותחת שעריה, לידע וחוכמת ימי למוריה- 2015


מוזמנים אתם אל המסע אשר עברנו חברים מקבוצת טלוס למוריה ישראל , בערב הכניסה לספריה האקאשית הלמוריאנית ואת מסרי המאסטרים אשר ליוו אותנו , סנאט קומרה , לורד מאיטרייה , הכוהן הגדול אדמה ולורד סאננדה והריהו לפניכם : ספרית האקאשה בעיר האור טלוס פותחת שעריה לידע וחוכמת ימי למוריה { ערב במגדלור ר"ג } עשירי למאי 2015

קחו נשימה עמוקה , בואו כול אחד מאתנו יתחבר אל ליבו המקודש , עמוק עמוק בפנים בפנים , מהמקום הכי עמוק בתוך לבנו אנחנו מתחילים להכין את גופינו , לכן אנחנו צריכים לנשום עמוק עמוק ,להכניס את החמצן הזה והאוויר הזה ולנשוף אותו החוצה , בשביל להכין את הגופים שלנו , אנחנו צריכים להיכנס פנימה ולהתבונן מבפנים .

הנשימה תעזור לנו לעשות את זה , אבל לפני הכול , בגלל שאנחנו בני אנוש , אנחנו חייבים לקרקע את עצמנו דרך שורשים שדרך הרגליים שלנו משרישים את עצמם עמוק עמוק אל תוך האדמה , עמוק עמוק , מין רגלים כאלה ענקיות שהשורשים שלהם מגיעים לאמא אדמה , עם כול נשימה ונשימה , התחושה שלנו תהיה של יציבות.

בעוד ששאר הגופים , הולכים לקבל התמרה וטיהור כך שלאחר התהליך נוכל למזג את כול הגופים לגוף אור קריסטלי אחד מחובר יציב וממוזג ונוכח באופן מלא , ועכשיו הגוף הראשון שאנחנו ננקה ונטהר ונפנה זה הגוף הפיזי , זה המשכן שלנו , אנחנו חיים בתוכו , בתוך המקדש המקודש הזה ולאורך החיים והזמן צוברים כל כך הרבה לכלוכים עיוותים דחיסויות וכל מיני דברים שכבר מזמן לא משרתים אותנו ולכן אנחנו צריכים את הניקוי והטיהור בגוף הזה .

בואו ניקח נשימה עמוקה וטובה ונבקש שדרך הכתר שלנו תגיע קרן אור קריסטלית מופלאה ,הישר מאדמה מהר שאסטה והקרן הזו פשוט תנקה תצחצח תאיר תבריק את הגוף מכול כך הרבה דברים , את האיברים את המערכות את התאים ואת הסלילים של הדי אנ אי והכול נשטף נספג באדמה ועובר את ההתמרה הדרושה לו אנו פתוחים ומבקשים לקבל את הריפוי הזה ומי שרוצה יכול לבקש מקום מסוים ומי שרוצה יכול להגיד הכול , הכול פתוח ונפתח ומקבל את הריפוי והניקוי המבוקש לגוף הפיזי שלנו ודרך הנשימה זה פשוט זורם ונשטף באור גדול . עם המוזיקה המופלאה הזאת כמו טיפות הכול נושר מאיתנו ,ואנחנו פתאום רואים את עצמנו יותר מבריקים , רכים ונוצצים ויפים ומסתכלים על זה ומחייכים ואומרים תודה , כן יש עבודה, כול עוד אנחנו חיים ואנחנו כאן כי אנחנו רוצים להכיל עוד ועוד אור עוד ועוד חכמה והארה , ניקח נשימה עמוקה גוף הרגש, גוף שלא רואים אותו ,אבל מרגישים אותו , זה גוף שאחראי לכול כך הרבה מכאובים , נרגיש נפתח נשחרר , ניתן לאור הנהדר הזה לשטוף אותנו לכול הזיכרונות שיש בהם כל כך הרבה דחיסות וכאב וצבעים שאין בהם צבעים , נותנים להם לזרום כמים , מי קריסטליים הנשפכים עלינו מלמעלה וסוחפים את כול הרגישות , ואנו רוצים להיפתח ואנו רוצים להתרחב ולהכיל עוד ועוד אנרגיה ואנו מכינים עצמנו לתהליך המקודש שנעבור .

עם כול נשימה ונשימה גם הגוף המנטלי מגיע וגם הוא רוצה להיפתח ולהתנקות ולשחרר ולהשתחרר וגם הוא רוצה חופש ואנו פתוחים ונפתחים עם הנשימה ועם האנרגיה הקריסטלית שמגיעה ושוטפת ומזככת ומצחצחת ומעדנת והשקט , עוד ועוד אנו פותחים את עצמנו עם הנשימה לעוד אור ועוד חיים , והגוף הרוחני שלנו צועק ,הידד הידד , הגיע הזמן ,אני כמהה הביתה ,כמהה למיזוג הזה ,וגם הוא נפתח בהתרגשות ואנחנו צוחקים ושמחים וקורצים לעצמנו מעצמנו מכול מקום. אנחנו רב ממדיים ואנחנו נותנים לגוף הרוחני הזה , שכולו אור קריסטלי את אותו אור להזדכך לגוף צלול ,גוף קריסטלי בוהק שמקרין למרחקים את אורו , והוא נפתח ,ואנחנו רואים אותנו פשוט זוהרים ונוצצים ורוטטים באתריה גבוהה ונפלאה של אור וכול הגופים שלנו מסנכרנים וממוזגים לגוף אחד יפה אלוהי והגוף הקריסטלי שר ,שר את שירת הקריסטל והאקאשה ,את שירת רשת הקריסטל את שירת האור ואנחנו ענקיים אפילו, כמו הרים או עצים ענקיים של אור גדול בכול הגופים והאור בפנים בכול תא ותא ומסתנכרן ומחובר לרשת הקריסטל ,אור אור אור למרחקים ,הללויה .

קיבלנו הזמנה ממועצת העיר בטלוס להגיע אל הספריה האקאשית , אל מעמקי העיר וברגע זה ממש כבר בנויה מסביב לנו מרכבת זהב גדולה יפהפייה נוצצת ואנו בתוכה כקבוצה , והמרכבה ניזונה מאור הבריאה האור האלוהי ולוקחת אותנו מעלה מעלה , לוקחת אותנו מעבר לחדר הזה ולחלל הזה ,גבוה גבוה אל מרחבי האטמוספרה, במהירות האור אנו מתמגנטים אל השרוול הצהוב וכבר מתחילים לרדת לאט לאט אל לוע הר שאסטה אשר בצפון קליפורניה ארה"ב .

יורדים יורדים ויורדים עמוק עמוק פנימה והמרכבה נעצרת בעמק השפע היפהפה וכאשר היא נפתחת אנו כבר יכולים לראות את מרחבי הפרחים בכול הצבעים , צבעי הלהבות ואחד אחד אנו יוצאים מהמרכבה וכקבוצה נושמים עמוק עמוק את הריח המתוק והריח פותח את כול אותם התאים , את החסימות , מרכך את גוף האור שלנו וכבר אפשר לראות כיצד הגוף מתרחב עם ההכלה של תדר מימד חמש והנה באים לקראתנו שני מדריכים מעיר האור טלוס גבוהים כשלושה ארבעה מטר ,לבושים עם גלימות לבנות יפהפיות וסנדלים , סנדלי זהב , הם מברכים אותנו ואנו מוזמנים לבוא איתם ובשביל לבני הקריסטל אנו כבר הולכים…

אפשר לחוש את הגופים שלנו כבר מרחפים , עוד שחררנו ואנו ממשיכים לשחרר כול מה שלא נדרש לנו ברגע זה ממש . אנו מרחפים עד שמגיעים למרכז עיר האור טלוס , התבוננו מסביב וראו את מבני הקריסטל הטמירים , התבוננו וגשו אל מרכז העיר אל להבת התמיד אשר בוהקת ביופייה גבוהה וטמירה , ואנו נעמדים בסמוך אליה אפשר להושיט ידיים קדימה ולנשום אותה . להבה זו אשר מכילה הפרוטונים והאלקטרונים ואת אור הבריאה ,חודרת היא אל גופי הקריסטל שלנו וממלאת את כול אותם תאים בניצוצות של אור ובראשית אור הבריאה ותדר גופנו מתחיל לקבל תאוצה ,לרטוט על פי תדר מימד חמש , קחו נשימה עמוקה , ברגש זה ממש מצטרפים אלינו בני העיר , מגיעים במיוחד אלינו חברים ותיקים ,אחים למסע , יתכן שחלקכם קשור במדריך שאותו אתם כבר מכירים ממפגשים קודמים משותפים , דברו מהלב, טלפתו…

חגיגה לגוף שבו אנו נמצאים ברגע זה בטלוס , חגיגה אדירה , כולם מגיעים להיות איתנו פה היום , גם המאסטרים , כול המאסטרים של הלהבות המקודשות אתנו , פול הונציאני ,אל המוריה , לורד לנטו , הילריון , סננדה , סאן גרמיין , סרפייס ביי ,והאמהות קוואן יין המעניקה חמלה ועוזרת לכול אחד ואחת מאתנו לפתוח את הלב , ליידי נאדה , מברכת אותנו באהבתה , אלוהים אסטרייה , מעניקה לנו אומץ , פורשיה , פותחת את שערי החרות בפנינו , יום חג הוא היום בטלוס על שהגענו אנו , קבוצה מכובדת יפהפיה והאור הוא רב ומגיעים להתאחד אתנו , האנהמאר ,כוהן להבת האחדות ,הכוהן הגדול אדמה ולצידו מתלווה אורליה לואיז גונס , כולם נמצאים אתנו , יום חג היום .

ברגע זה ממש אנו הולכים אחרי הכהן הגדול אדמה אשר מוביל אותנו בשביל רחב ולוקח אותנו לחלק אשר בו עוד לא היינו בטלוס עמוק עמוק פנימה אל רובד נוסף , והרובד נמצא במעמקי האדמה , חלל נוסף אשר כאשר בנו את עיר האור טלוס הוא היה מבין המקומות הראשונים שנבנו על מנת לשמר ולעגן את זיכרונות למוריה . אנו יורדים מטה מטה בשביל שלוקח אותנו עמוק עמוק , למטה למטה , למעמקי גאייה ,אל הספריה האקאשית ואנו יורדים ויורדים , הספרייה הזאת במשך עידן ועידנים הייתה סגורה אך בימים הללו ,עם האצת התדר הלמוריאני מעל פני האדמה ולבבות בני האנוש אשר נפתחים וחשים את אהבת האינסוף ומטמיעים את האהבה הזאת בכול תא אטום ואלקטרון בגופים שלהם , ניתנה לנו ההזמנה , הקריאה , להגיע להתרחב להיזכר .

לפני שניכנס אנחנו כבר רואים חלל גדול נפתח לפנינו , כמו רחם וכוהני האקאשה , הספרייה עוברים אחד אחד מאתנו ומעניקים לנו מפתחות קריסטל , ואנו עונדים מפתחות אלה על צווארנו , זכינו לקבל אותם , ולפנינו נמצא שער זהב ובצד ימינו יש לוח , לוח גדול , לוח קריסטל ואם תתבוננו , בתוך החלל הגדול בו אנו נמצאים , יש ציורי קיר עתיקים מאוד שמספרים את סיפור יבשת למוריה , התבוננו בציורים הנפלאים האלה , כי אנו היינו שם , בואו ניזכר , בואו ניכנס לזיכרונות לב למוריה , וכול אחת מאתנו מניחה את מפתח האקאשה על לוח הקריסטל והדלת נפתחת ואנו נכנסים זה אחר זו אל הספריה . התבוננו מסביב וראו קירות עצומים בגודלם , רחבים נוצצים , אותם ניצוצות הם ספרי האקאשה העתיקים של כול אותם נשמות שהגיעו ליבשת למוריה ,הזיכרון הבראשיתי שלהם .

ספר האקאשה שלכם נמצא בספריה . אנו מתבקשים לשבת על כסאות קריסטל אשר הוכנו לנו , אל החדר נכנסים הכוהן הגדול אדמה ראש מועצת עיר האור טלוס , לורד סאננדה ,אשר הוא נושא את להבת התחיה וההתעלות , סנאט קומרה אשר מהווה בימים הללו כנושא את תדר המשיחות ותומך בתהליך ההתעלות של כול בני האנוש , לורד מאיטרייה , אשר כי במשך אלפיים השנים האחרונות מעניק את תמיכתו לפלנטה כולה והקבוצה המכובדת הזאת היא אשר בודקת כול מועמד להתעלות והיא זו אשר מעניקה את המעבר בשערי ההתעלות והיא פה איתנו לתמוך בנו היום ולהם מסר לקבוצה :

מברך אני אתכם , כאן לורד מאיטרייה , אשר הגעתי היום אליכם אהובים ואהובות , כן , אתם אשר בחרתם , בחרתם להיכנס עמוק אל תוך הוויתכם השמימית , ומדוע להיכנס אתם שואלים ? כי אתם אהובים בפנים , בלב , בלבבות שלכם , מקיימים את תדר היקום הנוכחי ואתם אשר בחרתם כנשמה להתגלם בזמן הזה בהיבט האנושי בו בחרתם ולקחת חלק במסע של ההתעלות שכן עליכם להבי שלא כול הנשמות נמצאות במסע זה ומהוות מגדלור אל אותה אנושות המתעלה בימים הללו , כי אלו ימים של חג . הלוא האנושות התגלמה עוד לפני ארבע מאות אלף שנה בכוכב הנוכחי , אך בשל אירועים וסיבות הפלנטה עברה מספר פעמים לידות מחודשות ובכול פעם שהקטבים התהפכו, הסתיימה עידן והחל עידן חדש . מכוכבים רבים אתם הגעתם ואתם אשר הגעתם מהאור עליכם לדעת זאת , אכן כן, תקופות ועידנים הפלנטה הייתה שרויה בחשכה ,אך אתם אהובים ואהובות בחרתם בהובלה , בחרתם לשאת את האור לפלנטה ועל כן אתם נושאים אתכם קארמות וטראומות שכן היו תקופות חשוכות והיו תקופות אשר נשמות לא השתוקקו להגיע לפלנטה . אתם עדים היום לשינוי . עליכם להבין כי באותם ימים עתיקים , הגיעו הנפילים אל הפלנטה ויבשו אותה תחילה הבחירה הייתה להוציא מתוך הפלנטה וכוכב ארץ את אותם משאבים אשר לא היו קיימים ביקומים רחוקים וכוכבים אחרים , התהפכות הקטבים היא זו אשר סיימה תקופה זו והיום אתם עדים לממצאים אשר מתגלים במקומות שונים בכדור הארץ מאותם ימים עתיקים וההיסטוריה האנושית זכתה להבראה מחודשת ובני סיריוס היו אלו אשר הביאו את הידע הראשוני אל הפלנטה ומתוך האוקיינוסים הם יצאו אל היבשות ותרבות חדשה צמחה .

הקטבים התהפכו שוב ויבשות הפלנטה עברו תהודה אנרגטית וזזו זו מזו , הן עלו והן ירדו , הרי גאייה נושמת את נשימותיה , ראו אתם בימים הללו וחשים אתם את רעידות האדמה אשר גם היום משנות את ההרים לעמקים וההפך וכך עלתה יבשת האם למוריה , רובכם בחרתם להתגלם בה ועוד רבים אחרים אשר הגיעו מכוכבים ממערכת שמש זו וממערכות רחוקות , ויבשת זו היא אשר נשאה את האנרגיה הנקבית ,את האור את האהבה ואלו הימים אשר אתם חגגתם את הוויתכם האלוהית במקדשים יפהפיים ובית הספר למיסתורין נקל הלמוריאני חשו והזדהו עם גאייה ומקדשי האלוה היו כאחד עם אותם הוויות . פעמי הבריאה הם אשר בראו כול מציאות ונשמתם אתם אהבה .

מברך אני אתכם , כאן אדמה הכוהן הגדול מטלוס , כן אתם , בני ובנותי ,אתם הם אשר הגעתם והייתם יחדיו באותה יבשת עתיקה למוריה , אתם אשר הגעתם מכוכבי האם ורבים מכם הם אשר הגיעו מכוכב למו מתוך הרצון והתשוקה להגשים את האלוהות ,את הרכות והאהבה ,את העדנה עם כול אותם עולמות הטבע החי הצומח האור והבריאה וכך היה וכמו שהבאתם את האור , היו אשר הביאו את החשכה . מתוך המאבק והלמידה נאלצה למוריה לשקוע ואתם אהובים זוכרים זאת בליבכם . זה הזמן לשחרר כי הנשמה שלכם ידעה גם זאת , באותו בית הספר למיסתורין בנקל חנכנו את המאסטרים בידע ובחכמה ולקיימה בעולמות הגבוהים והנמוכים אתם חלק מאותם אלף מאסטרים , האם אתם יודעים זאת ? לכן אתם פה היום . וכמאסטרים אשר אומנו , יודעים אתם את צפני למוריה ואת אותם תדרים אנרגטיים ויודעים אתם לנוע בין הממדים, ויודעים אתם לשמר את הגופים ויודעים אתם לברוא את המציאות , יודעים אתם כול שעליכם לעשות הוא להיזכר ולבחור מליבכם . בני למוריה מתעוררים בימים הללו במקומות שונים בעולם והתהודה עולה והם מתמגנטים זה לזו בשירה אדירה , כי תדר למוריה עוטף היום את פלנטה ארץ והיפוך הקטבים אשר היה ויצר הרס וחורבן לא יהיה עוד אלא ברכות ובאהבה גאייה נולדת בימים הללו ואתם אהובים מכילים אותה בליבכם כי כשם שאתם מנקים עצמכם כך היא מנקה עצמה וכשם שאתם אוהבים עצמכם כך היא אוהבת עצמה ועל כן התדר עולה .

והמסך נפתח כי אלו הימים בהם ניתנת תקשורת ותשדורת הולמת עם מקור כול היש אלוה , אנו פה איתכם לתמוך ולעזור בקפיצה האנרגטית אותה אתם חווים ועוברים וההתעלות היא עם הגופים הפיזיים אשר בהם אתם מתגלמים ואני שואל אתכם : האם אתם מתאמנים ומתרגלים למידה זו בגופכם הפיזי ? האם אתם נוצרים בליבכם המקודש את האהבה הקוסמית ומבטאים אותה בעולמכם הגשמי שכן מימד חמישי מתבטא ברגע זה פה ועכשיו , הרגישו , וכאשר תצאו מפה , האם עודנו יתקיים ? אתם הבוראים ואתם הבוחרים זאת . ברבים מכם קיימת דמות המתגלמת בעיר האור טלוס ולרבים מכם במימדים נוספים ודמויות המתגלמות ביקומים ומימדים מקבילים אחרים יודעים אתם זאת ? אך מדוע אתם מתעלמים מהוויתכם הפיזית פה ועכשיו ? רבים מכם פעמים רבות נעלמים ורואים אנו את הגופים פועלים ללא כול לב , היו הלב שאתם בגוף האנושי שלכם , היו הלב והאהבה שאתם בגוף הפיזי והגשימו את ממדי האור הגבוהים פה ועכשיו המילה במעשה בשירה ויצירה בחיבוק ובשיח עדין ואמיתי , באהבה . מזמין אתכם היום לפתוח את ספר האקאשה האישי שלכם ולהיזכר בעוצמת האור אשר רוטטת ומכילה אתכם אהובים , אתכם , היו ברוכים , היו שלום , אדמה

מתבקשים אנו ברגע זה לפנות אל אותו ספרן אשר מגיע אלינו ועומד ממש מולנו ואנו מתבוננים בעיניו עמוק עמוק פנימה ומוזמנים לבקש לקבל לידנו את ספר האקאשה האישי שלנו , וברגע זה הספרן מניח ליד כף ידכם לוח קריסטל וכול אחד מתבקש להניח את כף ידו על לוח הקריסטל לזיהוי אנרגטי . וברגע זה מונח לפניכם ספר האקאשה שלכם . בפתיחה ישנם אותיות אשר חלקכם יזהו וחלקכם לא , אך אם תעבירו את יד ימין על האותיות לאט לאט בסריקה , תוכלו לשמוע את השם שלכם המקודש איתו הגעתם לפלנטה , והספר הזה הוא אשר נוצר את כול הגלגולים , את כול השעורים כול הקרמות וכול הידע איתו הגענו לפלנטה מכוכב הבית שלנו . אתם יכולים לשאול שאלה והספר נפתח ויספר לכם את התשובה . קחו לכך רגע , פשוט להניח את כף היד על הדף וכול המידע עובר בקצוות האצבעות וניטמע פנימה , מי שסיים יכול לשאול עוד שאלה להרים את היד , לשאול שאלה ולהניח שוב את היד על הספר על הדף אשר נפתח ולהרים את היד ופעם שלישית , נשימה עמוקה , אפשר לשאול שאלה , הספר נפתח , להניח את היד על ספר האקאשה שלכם ולקבל תשובה . להרים את היד לקחת נשימה עמוקה ואנו מחזירים את הספר בחזרה לספרן , מודים על הרגע הזה וכקבוצה הגענו לכאן ואנו מתבקשים כקבוצה להחזיק ביחד את ספר האקאשה של פלנטה ארץ ואנו יושבים במעגל ובמרכז המעגל יורד אלינו ברגע זה ספר האקאשה הפלנטרי , הוא ניפתח , כול אחד ואחת מוזמנים לשים יד ולזכות לקבל את הידע האקאשי שאנחנו צריכים ברמת הקולקטיב יותר ויותר בזמן הזה בפלנטה ארץ , תרגישו תראו מראות , תשמעו , העניקו לעצמכם בזמן הזה לקבל את הידע הנדרש , וכול אחד ואחת מוזמנת מהלב המקודש שלה לשלוח אל הספר של ספרית האקאשה של פלנטה ארץ אהבה מהלב שלנו , אהבה לגאייה , אהבה ללידה המחודשת שאנחנו חווים איתה , אהבה , הרמוניה במין האנושי ולשלום , אהבה להתעלות פלנטרית . כול הידע הזה נכנס בספר ועובר בתאים ובתהודה האנרגטית אל המקומות אשר גאייה והפלנטה זקוקה .

והנה מגיע לורד סאננדה ויש לו מסר לקבוצה לורד סאננדה : מברך אתכם בני ובנותיי , מברך אתכם , חושו ראו והרגישו את קרני התחייה ברגע זה ממעמקי האדמה , עולות ונטמעות בצאקרת המין ומחיות מחדש את תחייתכם בזמן הזה בגוף הפיזי שלכם . העניקו לתאים להתחדש ולבריאה להתרחב . מדוע אתם מצמצמים עצמכם ? התרחבו , חגגו ונשמו , כי הרגע הזה הוא התחייה הוא , ההתחדשות . העניקו לעצמכם את אשר יודעים אתם ונישמו עמוק לכול תא אטום ואלקטרון את קרן התחייה וההתחדשות לנעורים לידע לאהבה ולתשוקה אשר עימה בחרתם להתגלם בפלנטה ארץ . אני הוא אדונכם ישוע , ואתם ביחד איתי התהלכתם פה בפלנטה , נשמו להבה זו ואזנו עצמכם מחדש עימה , היו ערים להתעלות , היו ערים לתהודה , היו ערים לאנושיות החדשה בה אתם מתגלמים . האם בזה אתם בוחרים ? האם זאת אתם מתגלמים ? אכן כן , כי אתם נוכחים . היו נוכחים אהובים , נשמו והרגישו את צאקרת המין נפתחת ומתרחבת ונפתחת ומוארת וניצתת באור האלוהות של להבת התחייה , הזרימו תדר זה לתאי האור הצופנים את גופכם , כי בגוף הפיזי נדרש אור , כי בלי האור הוא אינו קיים ובגוף האור נידרש האור , כי הוא אור האלוהות , וגוף הרגש שלכם אהובים , זה הזמן להאיר את אותם מקומות חשוכים , ואפשרו למנטלי להתרחב וצאו מגבולות הזמן והמרחב , הנני התחייה וההתחדשות , מברך אתכם , סאננדה .

מבורכים אתם , סאנט קומרה הנני , נושא את תדר המשיחות והיא בתוככם , האם רואים אתם כי זכרונות האקאשה ,הם אשר נמצאים בהוויתכם ואתם אשר מחפשים ללמוד ולדעת , לדעת וללמוד מתעלמים מאותם קולות אשר כבר נוכח עם ומתעלמים מאותו ידע אשר רוצה לצאת ? מדוע זה כך ? האם אתם מבינים כי ספריית האקאשה קיימת בתוככם מאותם ימי בית הספר בלמוריה ? האם אתם מעונינים להתעורר ? אם כך היו אהבה , היו האור , דברו בשפת למוריה , תרגלו את האנושיות שלכם והידע יחגוג יתרחב ויציף ויעלה . היו נוכחים אהובים ואהובות , כי הגעתם היום לשמוע אותנו ואנו איתכם. האם יודעים אתם כי אהובים אתם ? מחבקים אתכם יום ולילה ואתם אוחזים בדרמות בכאב ובקושי , מדוע ? קוראים עוד ספר , הטמיעו את האור מעבר למילים , כי בתוך המילה קיימת האור והתהודה , ואיך עושה זאת אני אתם שואלים ? וגם יודעים מתוך הלב , פתחו את לבבות האנוש סביבכם , כי אתם אהבה ורכות ויודעים איך וההתעלות היא דרך התדר אשר שוטף את פלנטה ארץ בימים אלו , לא בחוץ אלא בפנים , כי בפנים בתוך הלב ומי שבוחר לנתק לב זה בוחר בכעס בנפרדות באגו ובשליטה ומי שאמיץ דיו להתבונן פנימה ,נפגש הוא עם האהבה והוא האהבה וסביבתו אהבה. ותדר זה הוא האלוהות , הוא האלוהי ,הוא אתם ולכן הגעתם היום לשמוע זאת . תרגלו זאת ושננו , תרגלו זאת ואחזו התדר אשר אותו אתם חשים עכשיו באהבה וכאשר תצאו היום מחלל זה היו האהבה . ואנו מזמינים אתכם אל עיר האור טלוס , אשר נוצרת היא את להבות הקודש ומקדשי החוכמה להמשיך ולתרגל להיפתח ולהיזכר . מוזמנים אתם .

עליכם להבין כי רבים מכם לאחר הטביעה בחרו להגיע שוב לפלנטה למקומות קדושים כמצרים העתיקה כאזור נפאל טיבט הודו … הפלנטה היתה למוריאנית כולה , כי היה הכרחי לשמור על תדר הרוך והאהבה בכול מקום ומקום ולכן היום ארגוני טלוס נושאים את התדר העדין בכול הפלנטה ואתם אלו שגריריה , כי אתם יודעים אהבה זו , ליבכם הוא למוריה , ורואים אנו אתכם במסע ההתעלות ודנים אנו אתכם בכול חניכה ולמידה , האם מודעים אתם למפגשים הליליים שלנו ? האם מודעים אתם להתבוננות ולבחירה בכול רגע ורגע להמשיך ולהתגלם בגופכם ? רפאו מקומות אשר זקוקים לריפוי כי אתם המרפאים , נאמר זאת שוב , אתם הם המאסטרים מיבשת למוריה . מברך אתכם , סנאט קומרה .

ומעלינו בספריה התבוננו מעלה מעלה לתקרה , אפשר לראות את פרח החיים . ומפרח החיים כול הידע היקומי הבראשיתי יורד אלינו , מהיקום הקוסמי והשמש המרכזית והוא מתמלא בצלילים הקוסמיים . שלחו אהבה לאותם בני האנוש אשר אותם אתם מכירים וזקוקים לאהבה הקוסמית האלוהית , שלחו מליבכם אהבה וריפוי לאותם מקומות אשר בהם דחיסות אנרגטית וזקוקים הם להתעוררות , שלחו אהבה . למדנו באותם הימים וידענו להוות את התדרים , ידענו באותם ימים לנשום את ממדי חמש ,לחשוב ולברוא , עם הירידה של הפלנטה רבים מאתנו שכחו , במימד השלישי הקצב הוא אחר והיום יש לנו את היכולת להביא את כול המתנות והזיכרונות לפה ועכשיו , להקשיב , לברוא מציאות , הרמונית , סובלנית , מלאה בחמלה , רכות , לתרגל ולתרגל את המאסטריות בימים האלה , ובחלל הזה עוברים ברגע הזה מלאכי השרת ומפזרים ניצוצות זהב להאצת התהליכים , להאצת הזרימה ,אשר אותה קיבלנו בתדר הגבוה בספרית האקאשה ובמעמקי עיר האור טלוס ועם גופי האור שלנו , זה הזמן לקום , לצאת מהספרייה , להודות על התהליך .

אנו לוקחים את המתנות הנפלאות והידע אשר הגיע אלינו , גופי האור שלנו נפתחו , גופי קריסטלים יפהפיים שמחוברים לרשת הקריסטל ועד לכוכבי הבית שלנו . עם גופי האור אנחנו מתקבצים ולאט לאט יוצאים מהספרייה ,אחד אחרי השני בליווי המאסטרים שתומכים בנו , מרפאים , לוחשים אוהבים ואנו נוצרים בכול תא ותא ובלב המקודש שלנו את המציאות אשר בה היינו בעיר האור טלוס ואנו יוצאים אל ההיכל הגדול , וגם בו נפרדים ויודעים כי למוריה בליבנו חיה ומתגלמת , היא קיימת , כי אנו קיימים . ואנו עולים מעלה מעלה , אחרי המדריכים שלוקחים אותנו מעלה מעלה ממעמקי גאייה , אנחנו עולים ועולים עולים ועולים גבוה גבוה עד אשר אנו מגיעים אל מרכז העיר , יפהפיים ומוארים , מחכים לנו שם ילדי טלוס , חגיגה ענקית לכבודנו ולילדים ורדים בידיים , הם ניגשים אלינו ונותנים לנו את הורדים היפהפיות הללו , כול אחת מקבלת ורד בצבע אחר , כול אחד נושם את ורד האהבה עמוק עמוק פנימה .

הם יודעים כי בקרוב מאוד ניפגש שוב ויגיע היום בו הם יוכלו לצאת מעיר האור טלוס מעל פני האדמה , כאשר האנושות כולה תאחוז בתדר האהבה האמת והחמלה ויחד אנו נעשה זאת , יחד בשיתוף בעבודה משותפת , בבריאה משותפת , אנו כבר עושים זאת , וזה הזמן להפרד מעיר האור טלוס .היפרדו מי שליווה אתכם במסע הנוכחי , וכקבוצה אנו כבר נכנסים אל מרכבת הזהב שממתינה לנו , כולם כולם , אף אחד לא נשאר , כולם נכנסים , מלאים בידע שניטמע בתוכנו , מלאים באהבה , באור שמכיל אותנו , המרכבה נסגרת , מתמלאת באור בוהק וכבר עולה למעלה למעלה , גבוה גבוה , עולה ועולה ועולה , נכנסת לשרוול האור הצהוב ועולה ועולה עד אשר אנו במהירות האור חוברים לתדר הזה , לחלל הנפלא הזה שהכיל אותנו .

כול אחד ואחת רואים שורש עבה מצאקרת הבסיס , אשר יורד עמוק עמוק מטה , אל תוך מעמקי כדור הארץ והשורש הזה חיוני לנו מאוד , כי אנו פה ועכשיו בגופים הפיזיים היפהפיים שלנו , גופים מחשמלים מלאים באהבה ידע וחכמה , כי אנו בני למוריה . ניקח נשימה עמוקה , ברוכים השבים , להזיז ידיים ורגליים , עם כמה עוצמה ואומץ חזרנו , הרבה פעמים כשמגיע מסר מאדמה לקהילה ולמפגש הבא , המילים לא מגיעות , אבל מגיע התדר , והתדר שספגנו היום הוא מעבר למילים , מעבר לשכל , הוא מהלב . המסע הזה הוא מסע שברגע שנצא מהחדר הזה כול אחד ואחת בחייו האישים יבחר מה לשאת מהמסע הזה , מומלץ לחשוב פחות מהשכל , בטלוס אנו נושמים מהלב , בסיום הערב הרמנו כוסית מי קריסטל מוטענים באור הלבנה שליוותה אותנו , נאמרו ברכות ושתינו לחיים .

מנחה ומתקשרת בערב " אילת סגל מדיטצית פתיחה : נורית טבנקין ליווי בשירה: גודי קלע ואווה דה מאיו נגינה בנבל " אווה דה מאיו תמלול והקלדה " אתי בציר

הנכם מוזמנים , לערב בו הוזמנו , על ידי מועצת עיר האור טלוס. להכנס אל ספריית האקשה הלמוראנית . ולזכות ולקבל את הידע הבראשיתי של נשמתנו. בערב זה : ~ תתבצע קפיצה קוונטית אל פתיחת דלת המאסטריות האישית שלכם . ~ התחדשות הוויתינו הגשמית האנושית , חיזוק הגופים בתדרי האור החדשים , הנכנסים בימים אלו לפלנטה. ~בריאה מחודשת , בכל תחומיי חיינו , הכלכליים , חברתיים , רוחניים .

הערב יונחה על ידי : הכהן הגדול אדמה- אשר זכה לקבל את תואר הלורד ומי שעומד בראש מועצת עיר האור טלוס. ופותח את צפני זכרונות למוריה אל האנושות המתעוררת . לורד מאיטרייה, המשיח הפלנטרי , בוחן את בקשות מועמדי ההתעלות האסטר סננדה – מאסטרים פלנטריים נושא את להבת התחייה וההתחדשות. לורד סאנאט קומרה. מעניק את שירותו לפלנטה לתהליך ההתעלות .

העלות : 50 ש״ח בלבד . נפגש במרכז מגדלור, רח׳ בני ברק 15. ונקדש את ליבנו לאחד. Heart One Heart טלוס למוריה ישראל


79 צפיות
bottom of page