top of page

תשוקה


TAKE YOUR PASSION AND MAKE IT HAPPEN

חשה אותה ממלאת את גופי , כל תאי נענים אליה בחיוב ושמחה, אלוהית .

חשה אותה מרטיטה , חשה אותה מקפיצה. ואנרגיית החיים זורמת כריקוד נפלא, בין תאי גופי . התשוקה. מנוע אדיר של כוח ועוצמה , של אנרגיה הדוחפת את הוויתינו , מעניקה לנו את כוחות הנפש , כוחות הפיסיים ליצירה לעשייה להגשמה. כיצד אנו חוברים אליה אל התשוקה. חשה את להבת התחייה , מלטפת את הפלנטה ברכות , רגע לפני יום המהפך מחורף לקיץ, חג פלנטרי . חשה את להבת התחייה מחייה ומרטיטה מזמנת את תשוקתי אל החיים . התעוררות . חשה את סנדדנה ואת לידי נאדה, לצידי , נושאי להבת התחייה. חשה את הכהן הגדול אדמה. מחבקני באהבתו האלוהית . והוא מרחיב ומסביר :

"תדר התשוקה , אשר אותו את חשה הינו תדר האצה. אכן מרכיבי להבת התחייה מכילים אנרגיה זו ובתוכה אף מלהבת הזהב העוצמתית המכילה את ההטענה הבראשתית ממקור האור הראשוני השמש. כן פעמים רבות נמסר לכם , יקרים , לצאת אל קרני השמש העולה ולהשטף בגופכם בה. להטען באותן קרני אור , המעניקות לגופכם את ההאצה והטענה אנרגטית , אל אותם תאים אשר נסגרים . גופכם הפיסי , הינו זקוק להטענת השמש הוא אשר פותח את תאי האור וכמובן מעניק לגוף הקריסטלי שלכם את השטיפה וההיטהרות הנדרשת . הזנה יום יומית .

התשוקה הינה מקור ההזנה , החיים לנשמה המתגלמת בהוויתכם הפיזית . ללא תשוקה האדם נמצא בקבעון , עייפות , חוסר תפקוד יצירה וחיות.

התשוקה הינה המנוע לחיים , אשר מעניק לכם את היכולת להתחבר אל האלוהות הפנימית , אל האור בוקע מלבכם , ומרחיב את כל תודעתכם , מעלה מעלה אל ה"אני הנני " הגבוה ביותר.

התשוקה נוצרת עם החיבור שלכם אל תדר האהבה, הטהור אשר אינו מכיל את מקום האגו, שיפוטיות , ביקורתיות , פחדים . כאשר אתם מכילים את גופי הרגש שלכם לרובד נקי ופתוח, רחב להכלת כל היש. האהבה שוטפת את כל גופכם מרחיבה ומעניקה לכל את האור הנפלא, המאיץ , מעורר התשוקה. האהבה הינה מקור התשוקה. כאשר אתם במקום העמוק והמכיל של האהבה, במקום בו אתם חשים את הפתיחה בכל מרכזי האור, כאשר אתם אחד עם הטבע, עם החי עם האנוש עם האלוהות . אז אתם בעלי היכולת לחוש את התשוקה מפעימה את כל תאי גופכם , זרימת הם בגוף הפיזי משתנה , קצב הנשימה ~החיות .

במה אתכם חושקים ? כיצד עלי לדעת במה אני חושק? אתם שואלים . חושו מלבכם מהם הרגשות , מה עודנו חסר ואיננו נמצא בהוויתכם . מקום זה זקוק להכלה מחודשת והזנה של אנרגיית הבריאה הלא היא אהבה.

כאשר אתם נמצאים באיזון מוחלט ובהכלה , חשים את האהבה , אזי התשוקה מבעבעת , מתרחבת ושוטפת אתכם ואתם חשים את הבערה הפנימית ליצירה. שפע של יצירה.

נשמו מליבכם את התשוקה לחיים , נשמו מלבכם את התשוקה השוטפת את כל הגופים , והעניקו לעצמכם את הריקוד המרגש של נשימות התשוקה והגשמת כל החלומות הקסומים שלכם . האנרגיה הינה יצירתכם , אתם בעלי תודעת העל לחשיבה ויצירתה מחדש, אתם , בעלי רב ממדיות נפלאה אשר יכולים לנוע בן העולמות ,העזו לנוע, העזו לראות העזו להגשים ! בעולמכם, יש אשר קוראים לעצמם יזמים , הם אשר רואים וחוזים , הם אשר מעיזים . מה מאפיין קבוצת אנשים אלו?

מה נדרש על מנת להעז להגשים ? התשוקה מביאה עימה אומץ רב. התשוקה מביאה עימה , אמונה. שערי חניכה אילו הינם , שערי ההתעלות .

פלנטה ארץ מכינה עצמה לקראת יום המהפך , חלקים בפלנטה נכנסים לתקופת ההתכנסות בעוד חלקים בפלנטה מתחילים לצאת אל תחייה מחודשת .

הפלנטה מאוזנת , התבוננו באיזון הפנימי שלכם , אהובים , אכן כן . מהם המקומות כי יש להעיר , מהם המקומות אשר זקוקים להכלה. והתחברו אל תדר התשוקה היוצר ומגשים , בריאה מחודשת מתרחשת בימים אלו בפלנטה.

ימי הזוהר הם הפותחים את זוהר צפני הנשמה , זוהר הזיכרונות אשר עולים מימי למוריה , מימי הכוהנות והמאסטריות שלכם . אכן כן , ימים שניתן להיזכר בכל המסע , מרגע בחירת הנשמה להתגלם בפלנטה ארץ. עם ההזכרות אתם בעלי היכולת לחיות בעולם זה , את כל העוצמה אשר אותה אתם נושאים בהוויתכם , אתם בעלי יכולת להיות הכל מהכל , האם אתם מבינים את עוצמת התשוקה?

העניקו לעצמכם את הרגע לחגוג ~ בתשוקת האלוהות הקוסמית ~ הפלנטה נושמת את ימי הזוהר.

התבוננו בשינוי , התבוננו בתהליך ובחרו , כן אתם הבוראים , אתם נושאי התשוקה והאור בעולם האנוש. בראו את חזונכם .

מעיר האור טלוס , אשר מכינה עצמה לחגיגות יום המהפך הסולרי , אנו מחבקים ומזמינים אתכם לחגוג עמנו , מקדשי הלהבות פתוחים , אל תודעת הממד החמישי , אל הריפוי הוידע והחוכמה. היו ברוכים , היו שלום אדמה. (תוקשר על ידי איילת 11/3/2015)


16 צפיות
bottom of page