top of page

התחדשות הבריאה בתוכנו


אני חשה בימים האחרונים את עוצמת האנרגיות הנכנסות אל הפלנטה. שומעת את הכהן הגדול אדמה, המלווה אותי במסע זה, רואה את יכולת הבריאה הנמצאת ממש בהוויתנו, בריאה קסומה של כל אשר בליבנו. בכל יום ויום בכל רגע ורגע

היכולת המדהימה של קריאת הלב, הלב המקודש אשר משתוקק אך לעיתים נחסם על ידי המוח. הלב אשר חולם ומעז לחלום, אך המעצור אשר מונע מאיתנו את הגשמת הבריאה אני שואלת את הכהן הגדול אדמה על תדר הבריאה: "מברך אתכם אהובים, כאן הכהן הגדול אשר פונה אלכם, מעיר האור אשר בממד האור והבריאה, בממד החמישי. בני אור אהובים אתם אשר חיים במימד השלישי, ומתמודדים בכל יום ויום עם יכולת החשיבה והרצון להגשימה בתדרי המימד השלישי. עליכם להבין כי המוכר לכם מתמיר עצמו ומשתנה. עליכם להבין כי גופי האור נבנים אחרת והם תומכים בשינוי החל בגוף הפיסי, המנטלי והרגשי יכולתכם נבנת מחדש, אל גופי האנוש אשר מגשימים כבר את האנושות החדשה, האבולוציה כבר מתגלה בפניכם האם אתם בוחרים בכך? האם אתם בוחרים, להדהד את תדרי הלב, ולצמוח בסולם ההארה. אכן סולם ואכן האור הרב אשר יורד בזמן הזה אל פלנטת ארץ הינו ייחודי. בני אנוש אשר ייבחרו לקיים את גופי האנושות החדשה, ימשיכו בחגיגות המסע, חגיגות ההתעלות לכיול מחדש של האנושות על פני הפלנטה. האבולוציה מכתיבה את הקצב אשר מעז להאיץ עצמו, האנושות החדשה כבר כאן אכן לא כולם, אחוז מסויים, בעל היכולת להכיל את התדרים, מידעים והתמרה יחסית לכדי מעשה יכולת הבריאה, הינה בעלת תדר ההבנה, מלבכם המקודש, כי אין זה מיועד לפתוח את צפני גופכם, ולהאיר את רבדי הדי.אן.אי. החבויים בגופכם הרב ממדיים. אלה לברוא מחדש, להגשים לידי מעשה אכן שוחחתי עמכם רבות, על שער "בגרות רוחנית", אכן שוחחתי עמכם רבות על נושא האחריות. המילים הנן בעלות משמעות, אני מפנה אלכם את השאלה, היכן אתם בוראים מילים אלו, בחייכם הגשמיים? האם אתם נושמים את ממדי האור הגבוהים, בעלי ההבנה כי אתם , כן אתם אהובים, בעלי היכולת לברוא את תודעת הפלנטה מחדש כוח המחשבה הינו עצום שכן אתם בוראים את האור או אוחזים בחשכה בו זמנית. בריאת המציאות כי הנכם בעלי אור, בריאת המציאות כי הנכם, בני האלוהים. היא אשר תתמוך בתהליך ההתמרה האנרגטי אשר שוטף את הפלנטה בימים אלו המאסטר האהובה, סן ג'רמיין הקדוש, הקדיש את תקופות חייו ב-200 שנה הבאות, לפלנטה ארץ, עידן הדלי אשר מעניק את יכולת ההתמרה, החמלה , החסד

התמירו את הפחדים לחזיונות של אהבה, התמירו את הספקות לחזיונות של אמונה הר השטסה, מזמן אליו את בני למוריה והם מגיעים. הר השסטה אוחז את תדרי הבריאה הלב קורא לכם, לקחת בחירה על חייכם. אכן ברגע זה ממש. ללא זמן עבר או עתיד. הגשמה ובריאה מתממשת ברגע ההוויה, ברגע אשר התדר האנרגטי נבנה עם החשיבה הרב ממדית שלכם כאשר אתם בוראים מחשבה, היא מתגלמת בממד מסויים!

האם אתם בוחרים להורידה לממדכם? האם אתם בוחרים לעלות אליה או שמה אתם משאירים אותה לצוף בין הממדים? זוהי בחירתם. פעמים רבות בני האנוש בוראים חזון, בוראים את דרך חייכם החדשה. אך האנושיות אשר עודנה אוחזת באפלה אינה מתמגנטת ליכולת ליצור את אשר בראתי בממדים הגבוהים הפער קיים מדוע? עליכם להבין כי, רבים מכם נשלטים, כן במקומות העבודה שלכם, התקשורת, המזון , הם אשר מנוונים אתכם מיכולת הבריאה. אכן כן, גופי האור שלכם נחסמים אל ידי אנרגיה הכולאת אתכם בחוסר תפקוד העייפות הפיסית והנפשית הינה חלק מכוחות אשר עודם אוחזים בכם האם אתם עייפים לאחר לילה של שינה עמוקה? האם אתם חשים צורך להזין את גופכם גם לאחר שהוא הוזן היטב? האם אתם בעלי חזון אך ללא תשוקה? כיצד אני יכול להשתחרר מכוחות אלו, אתם שואלים? האם בוחרים אתם לצאת ממסע השליטה? האם בוחרים אתם בבגרות רוחנית להיות קשובים ללבכם, מעבר לפחדים ולחששות? התבוננו מי הם הסובבים אתכם המייעצים לכם רבות, האם הם תומכים או שולטים? חושו מלבכם, מהו התדר הנכון לכם, חושו מלבכם מהי התזונה הנכונה לכם? מהו העיסוק הנכון לכם? ימים אלו הם הימים בהם אנו יותר מתמיד, קשובים לכם, בני למוריה, חזרו הביתה ימים אלו הם הימים בהם אנו תומכים בכם, אלו אשר בוחרים לצאת אל מעבר לאחיזה , אלו הבוחרים לצאת אל מעבר למקובל. אלו אשר בוחרים ללכת עם ליבם, בדרך האור ימים אלו, הם הימים בהם אנו רואים אתכם, רואים את מי שנושם מליבו אהבה, רואים את מי אשר מגשים אמת, חשים את מי אשר בוחר בבריאה.

מהי הבריאה המחודשת?

הלמידה אל הבריאה הינה, מעבר למוכר בחיינו הגשמיים במימד השלישי… הבריאה בתוכנו נבראת מתוך כוח המחשבה, ועימה בן בריתה הרגש המחשבה הינה תבנית אנרגטית, אשר אנו יוצרים אותה, היא יכולה להיות חיובית או שלילית. האנרגיה מושכת אליה אנרגיה דומה, היקום מגיב למחשבות שלנו, מחשבה יוצרת מציאות. היקום אינו מבין את מה שאני רוצה או לא רוצה, היקום קשוב לאנרגיה הנבנת בתודעה, ואשר משתחררת – על כן מהי הבריאה המחשבתית שלי? אנרגיה אוניברסאלית מגיבה למיקוד, דיוק. על כן כאשר אנו ממוקדים ללא שום ספקות או שיפוטיות, באמון מלא, הקסם נוצר, ואנו מגשימים כדי להגשים מחשבה עלינו להשתמש באנרגיה המניעה אותנו לבריאה, בלעדיה דבר לא היה קיים , והיא – התשוקה. התשוקה היא המנוע רב העוצמה, המניעה את תהליך הבריאה מהי התשוקה אם לא אהבה.

אהבה אשר אליה אנו כמהים כל כך בחיים הללו, מחחפשים אותה תחת קנאה, תחרותיות, כוחניות . כאשר אנו באהבה, היא מתבטאת בנתינה ללא תנאי, חמלה, הקשבה, רכות. כן אז הבריאה חוגגת את כל היש, את האלוהות. קיימים בפלנטה היכלי הבריאה, בהיכלי הבריאה אנו לומדים לבנות את הבריאות האנרגטיות שלנו מתצורות גיאומטריות שונות, כל צורה בעלת תדר ועוצמת בריאה ייחודית לה, לכל היכל מלאך שומר וכוהן הבריאה המקודשת. כל היכל אחראי על מהות בריאה שונה, ועל כן לכל מבנה יש צורה גיאומטרית שונה. לכל צורה גיאומטרית יש משמעות; זוהי שפת האור. שפת האור מורכבת מגיאומטריה ומתצורות, והכול עשוי בדיוק מרבי; לכל תצורה בטבע, בכדור הארץ, יש צורה גיאומטרית; לכל עץ ופרח יש קידוד מסוים, וכך הוא נושא את תדר הבריאה האלוהית – הבריאה אינה נפסקת לעולם. בעיר האור טלוס, קיים היכל הבריאה, תחת שירותו של רב המלאכים מטטרון, מרכז זה הינו ייחודי, ובעל להבת הבריאה המורכבת מגווני האור של להבת הזהב – הקטליזטור העוצמתי, להבה לבנה – להבת ההתעלות, להבת הכחול העמוק של רצון האלוהי.

היום אנו בעלי היכולת להבין ולהכיל את תדרי האור העוצמתיים הללו היום אנו בעלי היכולת לעמוד פנים מול פנים אל מול האלוהות שלנו אנו בחרנו, והפעם במעמד זה אנו עומדים, מתוך מודעות מלאה והיכולת לעבור בן ממלכות וממדים, ולקיים בתוכנו את תדר האלוהות האהבה הנצחית

כל חבר מהקבוצה מתחייב לקבלת הדברות החדשות לימי הזוהר: . 1.היה מודע לביטוי האלוהות שהנך, והקדש את כל ישותך למטרה זו 2.היה מודע לחשיבה, מילה ומעשה, תודעת מימד חמישי נגישה, כאשר אתה בעל היכולת לשמרה באופן קבוע. שלווה, אהבה, הרמוניה ורוגע לכל החיים. 3.חיה מהלב המקודש, דבר ופעל מתוך רגישות לבך. היה המאסטר שהנך, ושיר את שמחת האלוהות. 4.היה ובחר להיות לאחד, עם תודעת הרב ממדיות, זה הזמן לחבור אל ההבטים הנוספים ולהגשים את הקסם בחייך שחרר את כל השיפוטים והציפיות ואמץ את נפלאות ההוד העצמי בזוהר האלוהות שלך 5. 6.הכנע, את הנדרים המקודשים הצפונים בתאי הדי.אן.אי. עבור בשערי החניכות המקודשות שלך. 7.צעד בעדינות על פני האדמה וברחבי היקום . ביודעך שהגוף הוא מקדש אשר בו שוכנת הרוח הקדושה. המביאה הארה לחיים בכל מקום. 8.צעד בעדינות על פני גאיה, הודה על השפע בחייך והיה רך והגון עם עלם החי 9. דבר בעדינות בענווה ומתוך שירות אוהב, דבר מליבך. 10.היה מודע לאחדות ונוכחות ה״אני הנני״, והגשם את התוכנית האלוהית שלך בדרך להתעלות.

אנו נושמים עמוק, חשים את הדברות מוצפנות עמוק בהוויתנו, נושמים עמוק בוחרים מחדש את האנושיות שלנו. אל עולם הזוהר, של המימד החמישי, אשר כבר מתגלם בכל מקום בחיינו.

מזמין אתכם למקדשי , עיר האור טלוס, אל קהילת למוריה, הנושאת ליבה אל מעל פני האדמה, אלכם. חושו עם לבכם את בני משפחותכם, המזמנים אתכם אל הממד החמישי, אל מקדשי האור, הריפוי והחוכמה. אנו אחד היו ברוכים, היו שלום, אדמה

(תוקשר על איילת סגל מרץ 2015)


16 צפיות
bottom of page