top of page

10/10/14אחדות בני השלום שמיים וארץ- הכניסה בשער הכתר


"ברוכים הבאים , כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס, מברך אתכם אהובים , על בחירתכם להגיע אל יום השער אשר נפתח ב10/10, את תדריו ניתן להמשיך ולחוש בלבכם , התרחבות הוויתכם ממשיכה אף בשער העובר ב11/11 ומחבר אתכם אל " האני הנני ", ועוד הלאה …

עליכם להבין כי בכל הפלנטה ביום זה נפתחו שערי האור ובני אור אשר היו בעלי היכולת לאחוז בתדר האחדות , אחזו את פני האחים והאחיות ונשאו את אהבתם , בחרו ופתחו בחוזה חדש בפלנטה ארץ . אכן יום השער הנוכחי היה יום מיוחד , ביום זה אנו בני עיר האור טלוס ובערי אור רבות אחרות עלינו מעלה עם גופי האור , ועטפנו אתכם באהבת הבורא, בני המלאכים ירדו אף הם ובני השמיים והארץ אכן חברו יחדיו אל בנייה משותפת של רשת הזהב סביב לפלנטה ארץ ,

רשת זו הינה רשת חדשה אשר נבנתה על מנת לאפשר לכם בני האור אשר נכנסו בער הכתר, ובשער העידן הזהב השביעי , להתעורר ומעבר לכך לקחת אחריות אקטיבית בהיותכם שליחי האור, אכן השליחים אשר התגלמו מעל פני הפלנטה היו בעבר האנושות , יחידי סגולה, וכיום אחוז מגבוהה יותר מבני האנוש מהווים את סגולת האור אשר מאיר את פלנטה ארץ. מתוך ההארה ומתוך הבחירה המחודשת , בימים הללו , בזן הפלנטרי הקרוב תתרחש תפנית גדולה בכל הקשור לאחיזת החשכה בפלנטה.

אכן אותם קיצוניים אשר מעוניינים לשלוט ולהחזיק את החשכה יאלצו להיפרד מהפלנטה לעולמי עד, ואיסור גלקטי יכול עליהם , הפלנטה מקבלת הגנה , מתוך רשת הזהב אשר נרקמת סביב לפלנטה, ואתם אהובים אשר עברתם בשער הכתר בעלי היכולת לאחוז את התדר העוצמתי , בעלי היכולת לקחת חלק באחיזת התדר. על כן חשיבות ההתקבצות הייתה הכרחית . בימים אלו אשר בהם בחרתם מחדש, גופכם לומד את התדר החדש, על כן התבוננו פנימה ולמדו מחדש את תחזוק גופכם . היו מודעים כי המעברים בין המימדים , לעיתים מורידים את אחוז האנרגיה המכילה את גופכם , הרבו בנשיות עמוקות במקומות דחוסים ושמרו על איזון בכל ארבעת הגופים .

ימים אלו הם ימים בהם התרחשות רבה פוקדת את הפלנטה, יהיו מן גזעי האנושות אשר ייכחדו מהפלנטה, ואלו אשר בעלי התודעה הגבוהה ובעלי הנכונות להשאר ולאחוז בהארה ישארו , הפלנטה מתמירה עצמה כך נאמר לכם זמן רב כי תודעת המחשבה ותדר הלב, הם אשר יפתחו את הדרך החדשה אל החיבור של האני הנני הגבוה ביותר, ויעניקו את האפשרות להתעוררות ופתיחת הצפנים וסלילי הדי אן אי . הילדים החדשים ,נושאים את פתיחה זו , אתם מביטים בהם ורואים את היכולות שלהם . אתם מביטים וקשובים כן , הם אוחזים בתדרי העידן השביעי .

זהו הזמן שלכם אהובים, לבחור מחדש את היותכם אור, את היותכם אהבה.

האם האהבה כוללת תחרותיות , קנאה או אגו , האם האהבה כוללת שיפוטיות , אכזבה או כעס.

התדרים מחליפים עצמם, תדרי האור חודשים את יכולת ההמשגה והיכולת המילולית , תדרי האור והאהבה, בונים אתכם מחדש, את כל התאים הפרוטונים האלקטרונים והאנזימים האנושיים . גופי האור הם אלו אשר מעניקים לכם את האומץ להגשמה , את האומץ ליצירה.

שאלו עצמכם מתוך מה אתם יוצרים ..מתוך מה אתם מבצעים ? מהו המניעה.

האם אתם מתקיימים מתוך העולם הישן ונושאים את תדר הדחוס של הכסף אשר מעניק לכם הגבלה ביצירה ובמרחב. האם אתם בעלי היכולת להעניק ללא תנאי ולתרום מהידע שלכם לכלל, מהידע האלוהי .

אנו בטלוס מקימים חברה עשירה בנתינה וקבלה, אנו בטלוס מקימים חברה הבנויה על בנייה משותפת של יצירה מתוך השיתוף בידע ובצליל עמו כל אחד הגיע להגשמת הוויתו , מתוך השיתוף והאחדות הפנימית אנו יוצרים את השלם.

שאלו עצמכם , כיצד אני יוצר את השפע לחיי , האם השפע מתגלם אך ורק בתצורת הכסף המוכרת בעולמכם הדחוס. האם זהו הזמן לשינוי התדר , האם זהו הזמן בו האנושות יכולה ללמוד מחדש להעניק מתנותיה ולקבל את מתנות האחר. זאת אנו מלמדים , זהו תדר למוריה. תדר אשר מעניק את החופש המוחלט, תדר אשר רק מי אשר יודע לפתוח את ליבו , ולתת אנרגיה ללא תנאי , מקבל את הידע הקוסמי האלוהי . האלוהות מתקיימת ללא תנאי , האלוהות מתקיימת ללא דרישה!

הכניסה אל שער הכתר, הינה כניסה אל האלוהות בתוכנו, האם אתם חשים זאת או האם אתם מקווים להגשים הוויה זו, ההבדל הוא עצום . שאלו עצמכם מהו חלומכם , האנושות המתמירה עצמה בימים אלו זקוקה לכם אהובים , זקוקה לכוחות ולאמונה הקיימת בלבכם . אן אנו מבקשים מכם לדעת כל כל הידע הקוסמי על בוריו , ולזקוק ולשנן את הצפנים .

אנו מבקשים מכם להתהלך על פני הפלנטה מתוך האנושות החדשה, המקיימת את האהבה, חמלה נתינה ללא תנאי לאחר , אשר מהווה חלק מהווייתך . מתוך אהבה זו מתוך ראית האחדות האנושית , מתוך הבנה כי , הווייתכם בנויה מאנרגיה , אשר מתגלמת כיום בגוף אנוש, ומחר יכולה להתגלם אך ורק בגוף אור או אף בגוף אוורירי אף יותר. האם מובנת לכם אחדות מהי . על כן אהובים חגיגה היא על אותם 'בני אנוש אשר מכל הפלנטה בחרו לעבור בשער הכתר. החגיגה היא שכן קבוצה זו תהווה גנרטור מרכזי להעלאת התדרים בפלנטה ארץ, ועיגון ושמירה על תדרי האחדות . כיום יותר מתמיד כוח לבכם הוא הכרחי, התעוררות תאי האור , התעוררות התודעה.

אנו בעיר האור טלוס, מכינים עצמנו אל המפגש המרגש עמכם , עם מי אשר תודעתו מוכנה להכיל את תדרי האור והאהבה, אנו מזמינים אתכם ופוגשים אתכם בממדים הגבוהים , ממדים אלו מקיפים אתכם במהלך היממה , התבוננו והיו ערים , אנו עמכם נשמו , היו קשובים וחושו את הקרבה והשיתוף ביננו.

אתם שומעים אותנו, אתם חשים אותנו , האמינו ופתחו את תודעתכם , את הראייה העל חושית , הרב ממדית , התדרים והאנרגיות המקיפות אתכם הן אשר נבנות מכוח החשיבה שלכם , מכוח התחושה והלב הנושאים את ממדי התודעה הגבוהה. אכן אהובים , יחדיו צועדים אנו להתעלות האנושית , בתהליך זה יהיו אשר יבחרו לעזוב עם גופם את ממד השלישי של תודעת ארץ ויהיו שיתמכו את גופם אל תדרי הממד החמישי ויתעלו הלאה לבנייה מחודשת של האנושות החדשה. מזמין אתכם אל מעגלי טלוס למוריה , אל תודעת הלב, והתעוררות הזיכרונות מימי למוריה , מזמין אתכם אל מקדשנו ומרכזי הידע והחכמה.

מברך אני אתכם ,עם כניסתכם אל שער הכתר , עידן הזהב השביעי .

היו ברוכים , אדמה."(15/10/2014)


3 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page