top of page

אל תגידו יום יבוא, הביאו את היום …ירושליים 2014


 

נקראנו אל תפילת השלום , מתוך מסירות אל דרך האור, דרך של מגדלורי אור המאירים את המקומות האפלים , אותם מקומות אשר זקוקים להתמרה אנרגטית . חברנו יחדיו , בני הכוכבים , אשר בחרו להאיר, בחרו בבגרות הרוחנית , בעידן הזהב השביעי . פתחנו את המסע בכנסיית הדורמציון , אשר לאחר הורדת להבת הזהב של ירושלם ולהבת הטורקיז של השלום , פתחנו את מרכזי האנרגיה עם צלילים עדינים . האור שוטף את הוויתנו, ואנו מתכוונים להתחיל את עבודת הטונים על פתיחת בלוטת האצטורבל , כאשר אנו עמדים סביב ל"פסל "דמוי הבלוטה.. והנה הנזיר , מודיע לנו כי עלינו לצאת מהכנסייה, האור מאיר בעוצמה, ומנער את התדר הישן …נעשתה הפתיחה במקום . אנו יוצאים ועולים על גג קבר דויד. חשים הגנה ורוח ירושלם מנשבת ומלטפת . נעמדים במעגל ובעזרת הטונים , בהנחיית רחלי , הנה אנו בתהליך הפתיחה. נושמים מחדש דרך גופי האור, עם צלילי החליל של אווה, מקבלים את ברכת אבותינו, ואת מסריו של מלכיצדק האחד, השחרור מתרחש, ואנו ממשיכים לפנות מקום לאור נוסף , נושאים את תפילות השלום , המכיל את האחדות , חמלה, נתינה אהבה~ שלם . ועולים מעלה אל עיר האור במימד השמיני , והאם הרוחנית של ירושלם מגיע ומברכת . ואנו בהודייה, זוכים לקבל את זרי השלום , אשר נושאים פרחים חדשים , פרחים אשר יצמחו על פני הפלנטה ויפתחו את לבבות האנושות . אנו האנושות החדשה, נושאים את האור בתוכנו , הצפנים מתעוררים , הידע העתיק עולה , הלב מהדהד את השלום . כל אחד מהחברים יוצא עם שקית קריסטלים , שריקי , העניקה , ואנו מתבקשים לזרוע את הקריסטלים בכל העיר. בכל מקום בעל דחיסות . מתחבקים במעגל אחד, שרים את "עושה שלום במרומיו…

ממשיכים לנוע , בין סמטאות העיר העתיקה, בהובלתו של אבנר, האבנים לוחשות , השקט מלווה אותנו , הלאה אל מרכז העיר , נקודה של חיבור ארבעת הרובעים , הצ'רקסי , מוסלמי , נוצרי ויהודי. אנו על גג העולם . יוצרים את מעגל הלב.

חפצי פותחת את שערי שמיים עם צלילי החליל צד, ואנו נעים עם גלי האור הנכנסים אל המעגל , ולאה, מציגה את הסמל של האחדות , ובשירה עתיקה כולנו משחררים את הישן ומתאחדים לצליל אחד , עמוק עצמתי ונהר החיים .

נתבקשנו במסע, לעזור לאותן נשמות אשר תקועות , מאותן מלחמות , עתיקות אשר העיר נושאת במהלך 3000 השנים . נועם ואווה, עם הנבל הקסום , חוברות לאחת ומעבירות אותנו בתהליך עמוק של שחרור נשמות וחיבור לשלום הפנימי בתוכנו . אנו מהוים כצינור של אור לעבודת אור אמיצה, וחשים את השיחרור והשער שנפתח, האורות משתנים , רוח שוטפת את המעגל , השיחרור נעשה. והאור הבוהק יוצא עם תפילתינו אל הקוסמוס. תומך בבריאה החדשה , בריאת השלום .

ומנגינת הלב מתאזנת עם הטונים של איזון הקוטביות בתוכנו , ואנו נולדים אל האנושיות החדשה , אותה אנו נושאים אל העולם החדש הנבנה בזמן הזה.

הרצל , מאסטר ממקדשי להבת הרצון האלוהי . קרן המנהיגות , האמת , העמיק את החיבור של העם היהודי עם הלאומיות וההגשמה של בית לעם היהודי , בארץ אבותיו.

הרצל , ראה עצמו בשליחות למען הגשמת חזונו, ופעל בנמרצות למען יישום ואחדות העם היהודי אשר היה מפזר בעולם במשך כ2000 שנים . היום התבקשנו להתבונן בחזון אשר נרקם לפני יותר מ 117 שנים , בקונגרס הציוני הראשון ב1897 = 7 האלוהות שהננו.

להתאחד עם החזון החדש אשר נוצר בימים אלו, עם התדר החדש אשר נבנה לעם היהודי , עם שחרור הקרמות העתיקות והכניסה לעידן הזהב השביעי .

המאבק של האור בחשכה, הביאה את העם להתאחד ולהעצים את האור שבתוכנו. נשמות הבנים שבחרו לקחת חלק בתהליך הבגרות , 67, בני אור אשר הדהדו יחדיו =13, מספר המבטא את הבגרות הרוחנית אשר האנושות חווה בימים אלו, והעם היהודי בפרט.

הבגרות הרוחנית , מתבטאת באחריות מעשית , כאשר עמנו ייקח באחריות אותה העניק לנו אלוהים ,

כאשר , נכיל בתוכנו את אהבת האלוהות שהננו, כאשר נוכל לראות את נשמתו של האחר, ולקיים את תדר האנושות החדשה , על פי מחשבה, מילה ומעשה, אזי נאיר באור גדול , וצפני אבותינו , העתיקים

צפנים ממסעות גלקטיים אשר בחרנו להגיע ולהתגלם כאן על פני הפלנטה. אזי נהדהד בתדר השלום , נהיה השלום .

"ְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם… כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלָ‍ִם…לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה ( ישעיהו ב ובדומה מיכה ד)

חזונו של הרצל להקמת בית לאומי לעם היהודי , כלל גם את רעיון החברה המתוקנת , לא סתם חברה או מדינה, אלא חברה מתוקנת שמבוססת על ערכים הנעלים ביותר של זמנו. בחזונו החברתי של הרצל , העלה הרצל ארבעה ערכים מרכזיים :שיוויון , חירות , אחווה, וקדמה.

"צוואתי לעם היהודי: בנו מדינתכם כך שהנוכחי החי בינכם ירגיש בנוח בקרבכם "

"וגר זאב עם כבש, ונמר עם גדי ירבץ, ועגל וכפיר ומריא יחדו, ונער קטון נוהג בם . ופרה ודב תרעינה, יחדו ירבצו ילדיהן ואריה כבקר יאכל תבן,(ישעיהו ב)

חירות כל אדם חופשי ובלתי מוגבל באמונתו או בכפירתו, כמו בלאומיותו. ואם יקרה שישבו בתוכנו גם בני אמונה אחרת , בני לאום אחר, נעניק להם הגנה מכובדת ושויון זכויות חוקי

אחווה "רק פה במדינה יהודית בארץ ישראל , עם ישראל היה עם חפשי. רק פה היה מסוגל לפעול למען מטרות אנושיות נעלות

מהם הערכים הנעלים בימינו אנו ? אלו הימים בהם עלינו להתעורר ולנשום את נשימות הלב המקודש, הלב אשר בחר להתגלם עם ארבעת הגופים המרכזיים , מנטלי, רגשי , אור ופיזי ולקיים את גן עדן עלי אדמות . אלו הימים בהם אנו , האנושות החדשה מתחייבת לנהוג, להוביל את חזון המדינה , אל ימים של שיוויון , חירות , אחווה- אחדות –אהבה הלו זה השלום !

נושמים את נשימות התחייה, ושרים את שיר המעלות . נפרדים בהודייה, ויורדים לעין כרם , למעין מרים , מרטיבים את פנינו , חשים את ההתחדשות בכל אחד מתאינו , ונורק'ה מרככת את התאים שספגו , את האור הרב שנכנס דרך הוויתנו לריפוי ירושלם . אנו נושמים ברכות את אהבת מריה, את תחיית החיים וההתקדשות . אנו בהודייה, לירח שליווה, בהודייה, לכל מי שנכח באסטראל , והנוכחות היתה עוצמתית, אנו בהודייה לשלום שבתוכנו .

ואני מודה לכם אהובים , על שעשיתם מאמץ על , והגעתם למעגל הריפוי ויצירת השלום בירושלם . מודה לכל מי שנתן מליבו האוהב, מעצם היותו באחדות .

אל תגידו יום יבוא – הביאו את היום! כי לא חלום הוא ובכל הכיכרות הריעו לשלום!

 

"אילת סגל אהובה , תודה רבה לך על ההנחיה והתקשור והורדת להבת הזהב והטורקיז המאסטרים והמאסטריות של שבע הלהבות ואחינו הלמוריאנים שחיברו אותנו והילכו לצידנו לאורך כול המסע המבורך , ולכול המנחים והמנחות המתקשרים והנגנים המקסימים שליוו את התהליכים , נועם קורל המתקשרת את מלכיצדק בזה המסע , אווה המנגנת בנבל ושרה שירת מלאכים , חפציבה זר אביב המחללת בחליל מנגינות של הלב ,רחלי גנון שהעבירה את הטון לפתיחת האיצטרובל מחברת אותנו לממדים יותר גבוהים ,תמר גנישר שהעבירה את הטונים לאיזון הקוטביות , מדייקת את חיבורנו ועוצמותינו , לאה של הסמלים וסמל האחדות שקיבלה והביאה , לאחד את התדר של כולנו ,תדר האחד ,אהבה , המתקשרת את האם הרוחנית של ירושלים שברכה אותנו בנוכחותה ונתנה לנו לחוש כמה אנו אהובים , ריקי חן של הקריסטלים שעברה על גבינו עם כלי נגינה מקסים שמזכיר קצת את רישרושי הים והגלים וחיברה אותנו לתדר הקריסטלים למען התמרה ושינוי וזריעה של איכויות מחודשות , נורקה האהובה שהעבירה אותנו תהליך של ניקוי במים במעין מרים , השפיעה מטובה ואורה , והטמינה לאורך כול המסע אבנים מהר שאסטה לאורך כול המסע , בין אבני ירושלים ובאדמתה , מחברת אל האור והטוב של התדר הלמוריאני יוצרת גשרים מהדהדים בין הר שאסטה לירושלים , תודה לאבנר נייצברג על ההובלה בנתיבי הגגות וסמטאות עיר הקודש ירושלים , המחברת את ארבעת הרובעים לאחד , ליהודה בן יהודה על הובלתנו בשירת אנא בכוח , הודיה גדולה להקבוצה המופלאה שלקחה חלק במסע המרגש המחבר את כולנו מלב אל לב כצינור המוביל זרעים מחודשים הנושאים תקוה לשלום לאחוה לאחדות , מי יתן ואורות חדשים יפציעו ויובילו את כול בני האנוש למקום הגבוה ביותר המאיר שפע וטוב לכולם , בגרות רוחנית , שנחוש את גן העדן עלי אדמות , צמיחה וטוב שפע וקידמה אהבה ואור לכולם , אילת תודה על נוכחותך האוהבת המגבשת את כולם , ועל המתיקות והאיכפתיות לשלום ולרווחת כולם בזה המסע , אפילו שקיות ממתקי בריאות הכנת לנו צידה לדרך , שנהיה בשיא כוחותינו , משלבי ידים במעגל האור , מגדלורים המחברים שמים וארץ , נושאי איכות השלום , השלום – השלם והאות ו בתוכו , הצינור המשפיע , בעיר ירושלם , תודה יקרה , לך ולכול המשתתפים , מאוד נהנתי , שכול משאלותינו ותפילותינו על כול אותם מקומות אנרגטיים בהם ביקרנו ישאו את האור לעבר כול הממדים ,ו יתגשמו לברכה , האור זורח והחמלה גם היא השלום מאיר גם הוא , תודה תודה תודה , התמונה היצטלמה לי בטיול זה מעל גגות המגדל אשר מעל ציון קבר דוד אשר בו ביקרנו אוהבת אתכם המון אתי בציר"


6 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page