top of page

7 שערי החניכה לעידן הזהב השביעי


ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס מברך אתכם אהובים על עם לבכם הנפתח ומתרחב, לבכם הלמוראני . אשר נושא בתוכו את הזיכרונות של ימי הבראשית . ימים בהם יבשת למוריה חגגה את גן העדן על האדמות . מלווה אתכם יקרים במסע שלכם על פני הפלנטה ארץ , מלווה אתכם בכל רחבי היבשות , מקומות בהם קיימת הדחיסות ולבכם רוטט את תדר האהבה, ומאיר את הדחיסות אורות הבריאה שלכם הם אשר אוחזים בתדר האור בפלנטה זו, אורות לבכם המקודש, הם אלו אשר מרפאים את גאיה מכל מלחמות . עם כניסת האנושות אל שערי עידן הזהב השביעי , התעוררות האנוש אל האלוהות תתרחב, האלוהות קיימת בכל , אן היא שייכת לדת זו או אחרת , אין היא שייכת לאדם זה בעל תפקיד או אחר. האלוהות הינה בתוככם , נשמתכם הינה ניצוץ האלוהות , על כן אהובים , נשמו את האנושות החדשה בקרבכם , נשמו אותה עמוק אל כל החדש. שחררו את הישן שחררו את הפחדים והכעסים ודבקו באהבה. מתוך האהבה , רק מתוכה , תצא האמת , רק מתוך תדר זה האנושיות מחזירה את האגו לגבולותיו הטבעיים. רק מתוך האהבה , יודעים בני האנוש נתינה ללא תנאי מהי. רק מתוך האהבה, יודעים בני האנוש מהי חמלה וסליחה. רק מתוך האהבה , יודעים את האהבה. היו קשובים , המעיטו בשיח המבטא תדרים נמוכים והתמקדו בשיח המעצים ומעלה אתכם בתובנות ובחוכמה האלוהית . שערי החניכה בימים אלו נפתחים אל היוצאים בשערי "בגרות הרוחנית "

שלב ראשון :למדו למשול בכל המחשבות והרגשות , רכות , מכילות , בעלת ענווה.

שלב שני :למדו את חוקי היקום , למדו את שפת היקום .

שלב שלישי :פתחו את לבכם אל האהבה, תחילה אל עצמכם ובכך רפאו עצמכם , ואחר אל האחר.

שלב רביעי :הקפידו על היותכם מטוהרים , ענווה וחוסר אנוכיות יאפשרו לכם לשמוע את השלווה.

שלב חמישי :קדשו עצמכם ואת כל הגופים שלכם בהגשמה וריפוי .

שלב שישי: נדבו מזמנכם לשירות פלנטרי , התנדבו בקהילות למדו הנתינה מהי ,שירות חסר אנוכיות .

שלב שביעי :חיו את ההתעלות בכל רגע בחייכם , מתוך השלווה שהגופים יעניקו לכם . היו אהבה , היו המאסטרים שהנכם .

מברך אני את היוצאים למסע "בגרות רוחנית " מברך אני את המסע היוצא מטלוס למוריה ישראל , הוא המסכם את תדר האור אשר הגיע ושטף את שסטה, מארץ הקודש. ותפקיד חשוב למסע זה. מלווה אני אתכם בדרככם .

מברך אני את , המביעים כוונה להגיע אל ההר, וצולחים את שעיר החניכה, צעד אחר צעד , עם קריאתו של ההר.

כיום עיר האור טלוס התרחבה, ונושקת אל המימדים השמיני ואף יותר, שערי עיר האור הקריסטלית אשר מעל ההר נפתחים , לקבלת ידע וחוכמה, לקבלת אור ותדרים המתאימים לימים אליו.

שערי עיר האור ירושליים נפתחים , ומזמנים אתכם להגיע ולשאת תפילה מלבכם המקודש לשלום .

שערי עיר האור בלוקסור נפתחים ומזמנים אתכם לבית הספר למסתורין , אשר בלוקסור להארת הגוף המנטלי , בידע הטמון בתוככם .

שערי העיר האור באגם טטיקיקה נפתחים , לפתוח את שערי החמלה והרחמים . אלו ימי האחדות בין ערי האור אשר במעמקי כדור האר. לערי האור לאנושות אשר נושאת את תדר האור .

אלו ימי הגשמת גן העדן עלי האדמות , שכן הוא שוכן בתוככם , הגשימו אותו בחשיבה ~מילה~ומעשה. המזה"ת חווה את שיחרור השחור, אך ימים אלו עומדים להסתיים , האם אתם חושבים שאמהות מעוניינות לראות את בניהם נהרגים , קולם של האמהות נשמע, הם אשר מרככות את לבבות הגברים , דור חדש נולד והוא אשר יישא את השלום בכפיו. עם השלום במזה"ת האיזור כולו יפרח בשנית לימים של שגשוג, שמחה,שיח, מסחר מדינות ערב יבנו מחדש את השיח עם ישראל , וההפריה ההדדית תהיה עצומה, האם אתם יכולים להאמין כי המזה"ת הוא אשר יוביל את פני העולם קדימה! כן ימים אלו , הם הפוטנציאל המתממש , ראו את חזון זה , האמינו ובנו אותו יחדיו , מלבבותיכם . מברך אני אתכם , שאו פניכם לשלום . אדמה(איילת 17/7/2014)


6 צפיות
bottom of page