top of page

חגיגות היום המואר בשנה – 2014 שנת העידן הזהב השביעי .


 

התרגשנו כולנו והגענו אל מעיינה . אל היום המואר בשנה, יום בו האור ממקור כל היש מגיע ושוטף את הפלנטה, האור אשר במהלך היממה והלילה עוטף אותנו ומאיר את תאי גוף האור , מאיר ושוטף ומנקה, מאיר ומעמיק ומעניק לנו את היכולת להפתח אל עיד…ן הזהב השביעי, עידן המשיחות אשר אליה אנו מתעוררים . הספרה שבע מייצגת את האלוהות שהננו, את האחדות . בימים אלו אנו מתמגנטים זה לזו, לב אל לב, ושוב חוברים אל הידע העתיק עמו בחרנו להגיע אל פלנטה ארץ. כן כך נפגשנו בני למוריה , לערב מרגש , ערב אשר הכהן הגדול אדמה ברך אותנו , עם הרמת כוסית מי קריסטל זהובים , וברך את עמותת טלוס למוריה ישראל , על צמיחתה ועיגון התדר הלמוראני במזה"ת. עם נגינת הנבל של אווה ושירתה של אורנה, התדרים הועצמו ועלו, הלב נפתח המלאכים וכל המאסטרים חבקו אותנו באהבתם … צוף אחותינו הלמוראנית חברה את ארבעת הגופים לאחד.

מטוהרים באור הבריאה, חוברים אל עוצמתה של גאיה , שורשינו עימה במסע ההתעלות . שערי טלוס נפתחו וזמנו אותנו אליהם , ואנו בכיכר העיר , עם אחים ואחיות בני למוריה, התרגשות עצומה, אנו נושמים יחדיו וחשים את האהבה, נושמים וקשובים אל מוסיקת המלאכים הנשמעת בליבנו. הכהן הגדול אדמה מזמן אותנו אל היכל הזהב. ואנו אחריו , עפים ומגיעים אל מרכז ההיכל. נעמדים וברצפת הקריסטל מעוגן מגן דויד זהב, ואנו נעמדים בסיס אליו, ונאמר לנו כי המגן דויד נושא בתוכו את החיבור בין העולמות התחתונים לעליונים , בין אדמה לשמיים , בין החומר לרוח. אנו נושמים את להבת הזהב היוצאת ממרכז מגן הדויד, נושמים עמוק אל ליבנו המקודש נשימות עמוקות , נשימות הנושאות עימם את רסיסי הלהבה , והיא מאיצה ומחזקת , ומנגינה עדינה מתנגנת על מנת לעדן את התדרים , אנו מתרחבים . והכהן הגדול אדמה נושא מסר אל הקבוצה, ומוריד צופן עתיק מימי למוריה…"בשירה למוראנית עתיקה הנושאת את הצליל, אה מה יו..אה מה יו,.

ברוכים הבאים

מברך אני אתכם. כאן אדמה הכהן הגדול מטאלוס, מברך אתכם אהובים על שהגעתם היום אל המפגש הנוכחי בו אתם נמצאים בתוך מערכת אנרגטית רב מימדית והמגן דוד הזהב אשר בו אתם עומדים. התבוננו על הרב מימדיות אשר הוא נושא, כאשר מחבר הוא בין העולמות התחתונים אל העולמות הגבוהים, בין האדמה אל השמיים, בין החומר אל הרוח. ואנו בתקופה זאת, תקופה בה האחדות מתגלמת בכל פן ופן של הווייתכם ודמותכם. וראו כיצד אתם מעוניינים ובוחרים לגלמה בחיים שלכם. האם אתם באחדות? שאלו את עצמכם. האם אתם מאוחדים אל תוך ועם הנשמה הרב מימדית שאתם הנכם בחרתם להתגלם עמה בימים הללו, בגוף האנושי אותו אתם נושאים.

אהובים ויקרים, עידן הזהב הוא עידן ההתגלות, עידן המשיחות בו האנושות מתעוררת אל האלוהות. ואתם האלוהות אשר עימה הגעתם באותם ימים עתיקים מאותם כוכבים רחוקים ובחרתם להתגלם בפלנטה ארץ באותה יבשת עתיקה אשר נקראת למוריה. אכן, למוריה היא ביתכם ועל כן אתם נקראים ומרגישים וחשים את התדר. ועל כן אתם חווים את הבלבול מכיוון, שבאותו הזמן, אהובים, הייתה פרידה מהירה וחדה ואכן למוריה שקעה אל המצולות. ואתם אהובים, מאז, חשים את הצורך לדעת ולחזור ולהתחבר אל הרובד הנשמתי הגבוה ביותר. חלקכם, הגיעו אל עיר האור לוקסור אשר במצרים. וחלקכם, הגיעו לערי אור אחרות בפלנטה כולה. רבים מכם הגיעו לאזור המזרח התיכון ולקחו חלק מאותם מדריכים ומורים ראשונים בראשיתיים אשר הלכו פה על פני הפנטה. והמורות שבתוככם והמאסטריות שאתם הנכם מתגלמת בימים הללו.

אכן אהובים, אתם נושאים את התדר הלמוריאני המתגלם מאהבה אשר אותה אתם נושאים ומדברים עליה ומהדהדים עימה . והאהבה הזאת האלוהית היא אשר נושאת וממגנטת אתכם זה לזו והיא אשר פותחת את הצוהר אל העולמות העליונים ומורידה את המסך כי אנו בימי המשיחות.

רבים מכם חשים אותנו ורבים מכם נושמים ומזמנים ואנו אתכם.

והיום, החגיגה הנפלאה, היום אשר יורד אל פלנטה ארץ ובכל הפלנטה בני אור נפתחים ונושמים את להבת הזהב האלוהית אשר מגלמת בתוכה את האחדות, את האלוהות שאתם הנכם. ועל כך אהובים, אתם נמצאים במעגל הזה. אתם בחרתם. אתם בשלם, באהבה, בחמלה, בנתינה, ברכות שאתם מבטאים ביום יום. והצדדים האחרים מתמוססים ונעלמים.

אתם, אשר נושאים את התדר הזה במילה במעשה ובחשיבה כי בתחילה מהווים את היכולת להיות צינורות אור ולהעביר הלאה כגלים על פני הפלנטה ואל בני אנוש נוספים ורבים.

ואכן אהובים, אתם המאסטרים. הבינו וראו ואחדו את הכוחות שבתוככם אל ימי הכוהנות אשר אתם התגלמתם בהם. האמינו, האמינו ועברו בשערי האמונה. האמינו ומצאו את המפתחות את הלב, אל הלב הלמוריאני כי הידע צפון בתוככם. ומהו הידע? אם לא אהבה. ומהי אהבה אשר מעבר למלים מבטאת את התדר אשר מתגלם בכל חלקיק הבריאה בפלנטה ארץ. ועל כן החגיגה, ועל כן, אתם בעלי היכולת להכיל ברגע זה את להבת הזהב אשר מגיעה מאחד, מהבורא.

נשמו את הלהבה הזאת . צ'קרת הזהב פתוחה בפניכם. האם אתם מעוניינים להכיל את להבת הזהב? האם אתם מעוניינים לשאת אותה עמכם? נשמו אותה עמוק.

אה מה או.. אה…אה.מה או..א…אה…מה..או.. אה…

וברגעים אלו ממש, ראו כיצד עוברים לידכם הכוהנים מיבשת למוריה אשר חלקכם תזהו אותם והם מעניקים לכם לכל אחד ואחת שרשרת זהב ועליה מגן דוד. והשרשרת נישאת איתכם בכל המימדים ומעגנת את להבת הזהב עם הווייתכם ותומכת בתהליך האצה והצמיחה אשר אתם חווים בימים הללו ובפתיחה נפלאה ואתם אוחזים בתדר . זכרו, אתם אוחזים בתדר כי בחרתם.

ומחניכה זו מקודשים אתם אשר יוצאים אל הפלנטה. ומחניכה זו נושאים אתם את האור.

גלמו אותה באנושיות שלכם. גלמו אותה בגופי הרגש, בגופי המנטליות והיו פתוחים מבחירה, מהאמונה אל האלוהות שאתם הנכם.

וביום החג הזה מזמינים אנו אתכם להגיע ולבקר בעיר האור טאלוס ובכל ערי האור בפלנטה כולה ולהיפגש עם האחים ועם האחיות שלכם בני למוריה, ומכוכבים רחוקים אשר משם הגעתם. אפשרו לעצמכם לצאת אל המסעות. אפשרו לעצמכם בקבוצות לעגן את האור הנפלא אשר אתם הנכם. וגאיה נושמת את האור הזה כאשר אתם האור.

אתם וגאיה אחד היא ומכם היא ניזונה כאשר אתם מהלכים על פניה ומלטפים אותה באהבה .עשו זאת אפשרו זאת, חגגו זאת.

מברך אני אתכם, עם הצטרפותכם אל מעגל האור אשר נושא את תדר למוריה בישראל , טאלוס למוריה ישראל.

מברך אני אתכם על שאתם הנכם . היו שלום. היו ברוכים. אדמה."

בעוצמה המבקיע את האנרגיה העוצמתית של להבת הזהב הבוקעת מהמקור מהאחד. בעוצמה אדירה , שערי השמיים פתוחים ואנו מתעלים , אנו מתעוררים ומקבלים חניכה עתיקה , להוות צינורות של אור בעידן הזהב השביעי . אנו נושמים עמוק. צלילי הנבל מתנגנים ומרככים את התדר העוצמתי . צלילי הנבל שוטפים את גופי הקריסטל העדינים ותומכים בתהליך . אנו מתבקשים להצמיד את כפות ידינו במעגל , זה לזה, נוגעות לא נוגעות . ואנו מעבירים זה לזו, אהבה ללא תנאי , תמיכה, הכלה, אחדות . הערב המשיך אל בריכת המים , מעיינה , בה עברנו תהליך ריפוי עמוק עם קערת קריסטל אשר שלחה את תדריה אל גופינו, המים ליטפו רככו את התהליך , הדולפינים בבריכה תקשרו עמנו וכל אחד קיבל מסר אישי . ההודיה עצומה… תודה לכל מי שנכח בגופו הפיסי , ונתן מליבו ומכישוריו למעגל , תודה למאיה ממעיינה שפתחה את הבריכה וארחה את הקהילה עם אהבתה..תודה לאינה על שירתה המתוקשרת לאווה ואורנה על שירתן הענוגה, ולצופי על המדיטציה הנפלאה, לצלמת המקסימה שתיעדה את הערב הייחודי. תודה על הזכות לקחת חלק במשימה הלמוראנית ולהפיץ ולפתוח את לב האנושות , לשלום , הרמוניה אהבה- אחדות . שבת שלום ומנוחה, שבת מלכה מלב אל לב, איילת


6 צפיות
bottom of page