top of page

שירת החסד של למוריה ופתיחת שער האלוהות 10/10/2013


 

השמש עלתה והאור מכל גופי מהדהד מהמעגל העוצמתי אשר התקיים אתמול בערב, ערב ה10/10– שער הכתר- החיבור אל האחד- רובד האלוהות שבתוכנו..

" רובד הדי אן אי העשירי , נקרא ויקרא- ויקרא זוהי ה" קריאה לאלוהות " זה רובד פעולה. המשמעות לשם זה היא ה"קריאה לרוחניות" , ההכרה באלוהים שבכם , רובד זה יכול גם להיקרא "המקור האלוהי של הקיום ". זהו הראשון מרובדי האלוהים והוא מייצג את הקריאה ל…הבין את האלוהות שלכם . בנומרולוגיה ערכו "אחת" ומשמעותו " התחלות חדשות " משום שזו האנרגיה הראשונה ביותר שהאדם בורא לגבי אפשרות האמונה באלוהים .

הגיעו חברים רבים מכל הארץ, והמעגל נפתח, עם שירת החליל, שירת המלאכים אשר חפצי מעניקה למעגל באהבה. קו…ל הצליל הינו המפתח לכל המידע המאוחסן בתוך התאים והדי אן אי , מסר זה חוזר וחודר לליבי בזמן האחרון , כך נפגשתי עם חפצי , להגשים את יצירת שירת השיר הלמוראני העתיק: "auld lang syne שירה אשר נושאת את תדר החמלה והחסד.

אורליה לואיז ג'ונס, מחברת ספרי הידע והחכמה על יבשת למוריה ועיר האור טלוס, שיתפה :… "התחושה האישית שלי היא השיר מכיל חסד מופלא . יכולות להיות מושרות על המילים המצטרפות למנגינה זו , של חסד מופלא ,אחד או כמה פרשנויות אינסטרומנטליות. הקול הוא מפתח חשוב מאוד לכל המידע מאוחסן בתוך התאים ודנ"א, אז בבקשה הצטרפו ובואו נשלח את תדר למוריה בחזרה למודעות של הימים הנוכחיים!

השיר מתנגן והזיכרונות עולים והדמעות זולגות , הלב מתרחב ושוב אנו שם בבית. באותם ימים בהם בקיומנו ביבשת למוריה חברנו לאלוהות , נשאנו את המבנה האלוהי בתוך הדי אן אי בגופנו האנושיים , ועודנו כך ! הזיכרון עולה

נילי האהובה ,מפעילה את כל גופנו , ולוקחת אותנו ליבשת האהובה, ורגלינו בחול הים הרך , ואנו חשים את גופנו העצומים , ארבעה חמישה מטרים , מעלה מעלה נוסקים לשמיים , ורגלנו במעמקי השורשים . וליבנו מתרחב, ואנו בתהליך מדיאטטיות עוצמתי , מתמלאים ונזכרים ביכולות הרב ממדיות אשר במהלך השנים נסגרו. והיום חגיגה על רצוננו החופשי , על האפשור לפתוח שוב את חושינו ולנוע בן הממדים ללא מסך להיות באור להיות האור! ואנו כקבוצה צועדים אל פירמידה עוצמתית , ושם מחכים לנו אחינו הפליאדים שהזריעו את הפלנטה, אחינו הלמוראנים , והמלאכים ורבי המלאכים המאסטרים וקריון המשירות המגנטי , ואלוהים אסטרייה ואואזיס, וכל בני האור, והכהן הגדול אדמה. והוא נושא את מילותיו, והלב נפתח , והדמעות זולגות ואנו שומעים את שירת המלאכים ואת הטון העוצמתי אשר לוקח אותנו ומחבר אותנו אל כוכבי האם שלנו מעבר לגלקסיות הרחוקות , אל מקור הבראשיתי . המסרים מגיעים ואנו צופנים אותם בליבנו , הם איתנו בכל רגע ורגע עם התגלמותנו על פני היבשת . עם החזרה והחיבור להווייתנו הפיזית , אט אט אנו נושמים , מתקרקעים ומשתפים … ובכל התהליך הוא שם , במעגל שלנו , הפסל העתיק אשר פסלה האומנית יפעה אדיר, והוא מעביר מסרים והוא חי ומזכיר לנו …מהדהד..תומך בתהליך ..זהו מפגש ראשוני עמו..ועם משפחתו.. ערב ייחודי שכזה לא חוויתי , שתפה ש. ואני חשה הזדהות עצומה עימה. אני בהודיה , אל הכהן הגדול אדמה, על הדיוק, על התמיכה , על הזרימה.

מודה לכל האחים והאחריות אשר עשו מאמץ ולקחו על עצמם את האחריות בהיותם בני אור, מובילי אור לוחמי אור…יחד כקבוצה הארנו את פלנטה ארץ, הארנו את היקום , וחברנו שוב אל האלוהות שבתוכנו. תודה, תודה, תודה בקרוב נעלה את התקשור מהערב העוצמתי..


32 צפיות
bottom of page