top of page

הפנינג לילדי האור ,הילדים החדשים שלנו בין עצי הזית 2013

עודכן: 18 בספט׳ 2021


 

ילדי טלוס הנפלאים , אשר עימם אנו חוגגים במפגשנו השונים בעיר האור טלוס, מזה זמן רב, פתחו את ליבם ,את ביתם אל ילדנו. הזמנתם נשלחה לפני זמן רב , ואורליה לואיז ג'ונס , היתה הראשונה אשר הפגישה אותנו עימם בספריה הקסומים . ילדי טלוס בקשו להיפגש עם ילדנו ,השער למפגש מתרחש לו ממש בימים אלו.כך נרקם הפנינג ילדי האור , הילדים החדשים שלנו.

במהלך ההכנות קבלנו הסברים ותובנות על ייחודיות ילדינו, הכהן הגדול אדמה הסביר רבות בספר מהלכה למעשה:"….חלק גדול מהילדים המגיעים היום , הם ילדי האור שיובילו את האנושות למקומות גבוהים ביותר כדי לתקן את העוולות שנעשו במאות האחרונות . לכן כל נשמה המגיעה בימים אלה אל פני האדמה – מתוך בחירה מודעת להיכנס למגבלות הגוף האנושי, העובר גם הוא שינוי- היא נשמת אור אמיצה ביותר.עליכם להבין כי בשלבי המסע שעוברות נשמותיכם קיים שוני גדול בין המימד השלישי למימדים החמישי , השישי, השביעי ולמימדים הגבוהים יותר. לכן אנו , כל המלאכים והמאסטרים , תומכים בישות האור ומחזקים אותה בשנותיה הראשונות כשראייתה הרוחנית פתוחה לגמרי והיא יכולה לראות את מה שמעבר למסך."

היום , כל עוד החברה האנושית במימד השלישי מאפשרת להם לעשות כן , ילדי האור מעצימים את עצמם ומרחיבים את טווח הראייה הפנימית שלהם ואת פתיחותם. יש חשיבות גדולה ביותר לעבודה עם ילדי האור, ואנו פונים לכל המטפלים החוברים לילדי האור, וקוראים להם לאפשר לילדים לשהות במקומות הרוחניים הגבוהים בהם הם נמצאים ולעזור להם להמשיך ולחתור למען חיבור וראייה "מעבר למסך".

כך ביום ההפנינג , הם הגיעו ,אוחזים ביד ההורה, עם עיניים ביישניות , צועדים בשביל המטע, וקבלתי את פניהם , ושאלתי לשמם והענקתי להם את צמיד הסגול ..אט אט שחררו את ההורים , ישבו במעגל , שרו עם שאולי את שירי הסתיו, הקשיבו בסובלנות רבה להסבריה של נועה על תרבות המאיה, וחישובי המזל..ורצים בין המעגלים , חלקם בחרו לצבוע צדפי ים בצבעי הלהבות , וחלקם רצו לצבוע במנדלות היפות , חלקם אכלו פירות או נגשו לטבון לאפות פיתה עם שוקולד…טעם הילדות , צחוק ושמחה בין העצים קרוב לאמא אדמה, ואני רואה אותה, את ביתי רצה מתחנה לתחנה, צובעת ואוכלת קלמנטינה, נגשת לבצק לרדד אותו , יחפה נהנת מהחופש מהשפע מהחגיגה..אני נושמת עמוק מתבוננת , סביב נורית יש מעגל ילדים , ונורית מסבירה על הקריסטלים , הילדים קשובים , ואני חשה אותם את ילדי טלוס עמנו , חשה את החיוך של אדמה….תדר האהבה, של הילדים והטבע מאיר את סוכת השלום בה שהינו יחדיו .חברים מהקהילה , שלמדתי להכיר מגיעים עם הילדים , והם מסורים , מתמסרים , תומכים וקשובים , הורים מודעים , הורים אשר יודעים …מחבקת אני אתכם על שהגעתם , מתוך הקריאה והחשיבות להאיר את ילדי העידן החדש, ילדי האור. כן מטעימה זו נשאר טעם מתוק, מודה לכל מי שעזר ולקח חלק בהצלחת ההפנינג הראשון של ילדי טלוס..


זהו סיפורו של אוריון , אשר יוצא למסע מעבר
לזמן ולמרחב, ילדנו ילדי הקריסטל והקשת,  ילדי המילניום, הם בעלי ראייה אחרת. יודעיםבעזרת הספר עם קריאתו הילדים עוברים חוויה של התעוררות אל תדרים חדשים, הזיכרון נפתח ומתגלה עולם חדש הרמוני, המעניק כלים להתמודדות יום יומית בחיינוהרפאותקיו של אוריון בעיר הקריסטלית טלוס לוקחת את הילדים להכרות עם עולם דימויים ופתיחת עולם הרגשות והעמקת תחושת הביטחון האישילספר הילדים מסעו של אוריון לעיר האור טלוס לחץ כאן  


bottom of page