top of page

להבת הטורקיז - להבת השלם


 

ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס מברך ביום זה יום בו החיבור לרצון האלוהי מתקיים בהווייתך השמימית מתחברת אל האני הנני אל ניצוץ האלוהות ימים מרגשים אם אלו, ימים בהם אנו אחד, המסך עולה, והאור נראה בעינכם .

אכן אהובים , להבת הטורקיז, צבע שמימי אשר פותח לבבות ומעניק לבני האנוש התמזגות של אלוהות התמזגות של חופש והמראה בתדרים . אכן להבה זו הינה אחת מהלהבות הקוסמיות הנוצרת בתוכה את תדר החופש, ריחוף שמחה, אהבה, פותחת את הנשמה למחוזות המלאכים , ומעניקה שלווה ושלום בחיבור אליה.

בימים אלו בהם האנושות מתעוררות , הריפוי מעמיק בגופי הרגשות , בגופי הנשמה, ניתן להעמיק ולעבוד עם להבה זו , להבה זו הינה להבה הנושאת בתוכה את תדר השלום , השלום הפנימי אליו אתם שואפים , שלום בתוככם אשר נוצר מתוך תדר האהבה. שלום פנימי אשר צומח בתוככם מתוך החיבור לנשמה ו"לאני הנני" , חיבור אמיץ ואוהב למחוזות הגבוהים מהם הגעתם לחיים הללו בגופכם ובתפקידכם . אכן להבה זו הינה להבה אשר אותה נשא גנדי , מרים , הנזירה מריה , להבה אשר יוצאת מתוך מילות השירים אשר התעוררו בשנות השבעים במאה הקודמת ונשאו את התדר העוצמתי שהיה חיוני בימים הללו למניעת קריסת הפלנטה.ג'ון לנון אשר רובכם חוברים לשיריו המבטאים את תדר האהבה, השלום והחופש נשא את להבה זו בהווייתו וגופו הפיזי.

תדר אשר בתקופה זו של עידן הזהב , אנו עדים וחשים בו יותר ויותר, והתדר חיוני לבניית מציאות חדשה בעולמכם , מציאות אשר מבטאת את תדר השמחה בלבכם . סיום תקופה בה האנושות חווה בחיים הפיזיים כאבים , אשר חווה בגופה הרגשי חוסר איזון , אשר פועלת עדיין מתוך כוחניות ואגו, מתהלכת על פני היבשות עם תדר נמוך ולב סגור .

היכן השמחה?

השמחה אשר בליבכם הינה תדר מרפא כל מכאוב, התבוננו בילדכם צוחקים , התבוננו כיצד הם יודעים מתוך החיוך והצחוק לרפא את עולם המבוגרים .

האם אתם זוכרים כיצד להפעיל את שריר הפה ולצחוק, האם ידעתם כי הגוף עם תדר הצחוק נשטף בלהבת הטורקיז ומתרחב ונטען באור הבורא, ובכך אתם אהובים פותחים את לבכם והריפוי חל.

מחקרים רבים נעשו בתחום החיוך והצחוק והשפעתו על בני האנוש. ובימים אלו אנו חושפים בפניכם את להבת הטורקיז אשר תומכת בתהליך ומעניקה לכם בגופים האור שלכם ובגופי הרגש והפיזיים את התדר לכך.

עם החיבור ללהבה זו אתם חשים את המרכזים העצביים בגוף האור שלכם מתעוררים , נושמים , מתרחבים חושו את זרם האנרגיה מדגדג בכל נקודות האור אשר מצויים ומרכיבים את גופי הקריסטל שלכם . הזרמים עוברים כפולסים עדינים מאירים כל תא רדום , ראו כיצד חשיבתכם משתנה עם התעוררות הגופים לתדר הצחוק, ההרמוניה האהבה, חשיבה חיובית נבנית , חשיבה אשר יוצרת מציאות חיובית התבוננו בדמותכם בתגובתכם עם קבלת התדר החדש של להבת הטורקיז.

עם השימוש בלהבת הטורקיז ולמידה מחודשת של הפעלת מערכת הצחוק ,אנו מחסנים את גופנו מפני מחלות אנו מעלים את תאוצת חיכוך חלקיקי האור בגופים שלנו , מרכבת האור אשר סביב לגופנו מהדהדת ומגינה עלינו מכל תדר אשר נמוך ואינו נכון לנו.

להבת הטורקיז הינה להבת שלום , הקיימת במקדש הזוהר , מקדש המאיר את שמי הפלנטה, מעל האי היווני ומעל ההר הגבוהה בסיני במנזר היווני על שם קתרינה הקדושה, המקדש הינו בורא את שערי הכניסה לקרני הבריאה האלוהיות המכילות את רטטי קרני הטורקיז- זהב, ומעניקה את איכות תדרי האור בגופיי הקריסטלים לאיזון ושלווה הפנימית , הנמצאת וקיימת בהווייתכם .

עם החיבור למי הים , ולרחש הגלים , גופכם נפתח, ואתם עדים לקיום הלהבה , אתם חשים את סודות רבדיה . חשים את השלום הפנימי אשר מכיל שלווה , אהבה, קבלה, הכלה. התבוננו באילו מקומות אתם חוברים לתדרים הללו.

התבוננו בלהבת הטורקיז , המעדנת ומעניקה שלווה אלוהית בכל רבדי גופכם עם החיבור אל התדר שלה.

7 הלהבות המקודשות היוצאות ממקור כל היש, השוטפות את פלנטה ארץ ובוראות את מציאות בני האור, מהוות בסיס חשוב ללמידה ושימוש נכון בכוחות הבריאה.

בימים אלו, חשפנו בפניכם שתי להבות נוספות אשר היו סודיות ואילו כעת הן ניתנות ומומלצות לשימוש להבת הזהב המאיצה, ולהבת ההרמוניה המשלבת זהב, כסף ואת הקרן ההתעלות הלבנה .

היום אנו חושפים בפניכם את להבת הטורקיז הלא היא להבת השלום , אשר נכנסת ללבבות בני האנוש בפלנטה ארץ , ואט אט תאיץ את פעולותיה .הקריסטלים אשר נושאים את התדר של להבת הטורקיז , הם האקווה מרין , אקווה אורה, אבן אילת .

אנו מזמינים אתכם לבקר בעיר הקריסטל אשר מעל הר השסטה ולבקר במקדש להבת הטורקיז.

ניקח נשימה עמוקה , נמלא את גופנו בקרן האור הלבנה בוהקת אשר יורדת ממרכז הייקום . המחשבות נשטפות יחד עם הלהבה מחו. לגופנו , הפיזי , אתרי , רגשי , נפשי , מנטלי..

לפנינו שער בן מימדי , ואנו עוברים בשער זה, ולפנינו שדה רחב יפיפה של פרחים , עצים , בעלי חיים הבאים לברך אותנו , ואנו הולכים בשדה ושומעים מפל מים , המפל נשפך לבריכה גדולה יפיפיה עם צמחים ופרחים רבים סביב לה. קשת גדולה של צבעי הלהבות חוצה את הבריה ואנו נגשים , טובלים את רגלינו , המים חמים ונעימים ואנו נכנסים , צוללים עמוק למעמקי הבריה ומגיעים לקרקעית נוגעים ורואים צבעי קריסטל מנצנץ צבע טורקיז עדין מאיר את עיננו .

והנה אנו שוחים והחמצן ממשיך לנקות את גופנו, ואנו רואים כי מקרקעית הבריכה יש שרוול ואנו שוחים בתוכו , ושוחים ומגיעים לחלל יפיפה מהרה גדולה הבנויה כולה מקריסטל טורקז. אנו יוצאים מהמים . ומעמיקים אל המערה.

סוגי אבני טורקיז מתגלות ואנו חשים את תדר השלווה נכנס לליבנו המקודש. הולכים כמרחפים , והנה מגיעים לכיפה עצומה בגולדה בנויה מקוו. בהיר, ובמרכז הכיפה להבה עצומה להבת הטורקיז.

מגיע ומקדם את פנינו שומר הלהבה, במקדש להבת הטורקיז. ומזמין אותנו להתקרב ללהבה, אנו קרבים , נעמדים מולה מושיטים את ידינו נושמים עמוק,נשימה אחת , שנייה שלישית .

אנו חשים את הלהבה חודרת לכל רבדי גופנו , חשים רוגע אהבה, ומעין דגדוג אשר עולה במעלה מרכזי האנרגיה , דגדוג נעים מעלה חיוך על שפתינו , דגדוג אשר פותח את הלב אנו חשים קלים שלמים .

ואנו רואים בלוני אור מרחפים וקרבים אלינו ובכל בלון אשר קרב אלינו אנו שולחים את תדר השלווה מליבנו ,תדר האהבה, השמחה, השלום .

הבלונים מרחפים ועולים מעלה מעלה עד שיוצאים פתח הכיפה..

שומר הלהבה, מזמין את ילדי טלוס אשר הגיעו היום להטען מתדר הלהבה להצרף אל המעגל שלנו והילדים צוחקים , הקשיבו לקולם המתגלגל. הקשיבו לצחוק אשר בוקע מליבם האוהב.

והצחוק מדבק וגם אנו צוחקים , צוחקים , צוחקים …

ועם כל צחוק אנו חשים כי גופנו מתקומם , ומתרומם ומאבד מכובד משקלו. אנו מרחפי וצוחקים , והאור מאיר

ולאחר מספר רגעים אנו נרגעים , ויורדים ,מודים לילדי טלוס .

ונקראים לחזור לפח המערה, ונכנסים שוב למי הבריכה וצוללים עמוק ויוצאים מהשרוול את הבריכה הגדולה . ועולים מעלה מעלה ..

ורואים את השדה הרחב היפה לפנינו , יוצאים מהבריכה ונעטפים בחלוק לבן .

חשים קלות , שלווה , אהבה, שלום פנימי בתוך ליבנו המקודש.

ואנו נפרדים מעיר האור טלוס, ושוב עוברים בשער הבין מימדי , חוברים לגופנו הפיסי…

( ע"י איילת סגל 19/3/2013


101 צפיות
bottom of page