top of page

להבת הבדולח


 

ימים אלו , ימים מרגשים , פתיחה גדולה לשמי הידע והחוכמה, כך התרגשתי כאשר רחל גוטמן ספרה ושתפה כי קבלה את להבת הבריאה, והתרגשתי עד מאוד כאשר חנה אבני שתפה כי במסעה בפרו הגיע אליה להבת הבדולח.. שמעתי את הקריאה לחבור אל המסע, ויצאת…י בליווי של אדמה לחוש ולהכיר את להבה זו . מזמינה אתכם באהבה להתענג.. שלכם איילת וּזְהַב הָאָרֶץ הַהִוא טוֹב: שָׁם הַבְּדֹלַח וְאֶבֶן הַשֹׁהַם" – בראשית פרק ב, פסוק יב

אבני הבדולח והשוהם , קריסטלים נוצצים אשר קשטו את חופי למוריה , את המורדות אשר נצצו באור הזהוב לאור קרני השמש , אשר חדרו עמוק אל תוכם..והאור בקע והאור שטף את היבשת בתדר להבת הבדולח , להבה זוהרת ביופייה , ועם החיבור אל בריאה מופלאה זו, הזוהר שטף את גופי בני למוריה, את גופי האור של בני היבשת בתהליך שבו התמירו את מצב הוויתם למימדים הגבוהים . הלהבה תמכה בתהליך המעבר בין המימד השלישי לחמישי ואף לשמיני . היום אהובים , הלהבה נפתחת אלכם , מי אשר מבצע את ההתמרה ומרבה לעבור בין המימדים , רואה חש את להבת הבדולח הטהורה , המחדדת ותומכת בתהליך , פעמים רבות אתם אשר נודדים בין המימדים חשים את הקיצוניות ..

עליכם להבין אנו בתהליך המעבר , בה אמא אדמה מתמירה עצמה, בה האנושות מתמירה עצמה, בתהליך זה עליכם לדעת לשנות את מצב צבירת גופכם במעבר בין המימדים , פעמים רבות גוף הקריסטלי עובר , הפיסי מנותק וכך נוצרת תחושת בלבול בגוף הרגש שלכם . החיבור של להבת הבדולח המזככת את גופי הקריסטל, אל הגוף הפיזי וחיבור אל ליבת גוף הרגש תתמוך במעברים בין המימדים , לאותם בני אנוש המרבים בימים אלו במעבר רב מימדי. כך אהובים יכול פחות בלבול, ותתקיים תחושת חיבור עוצמתית יותר לכל הוויתכם , בין כל חמשת הגופים .

הנכם מוזמנים למסע בו נחבור אל להבת הבדולח , ונחוש את רטטיה העוצמתיים . ראו את השער הרב מימדי נפתח לפניכם , אתם מוזמנים לעבור בו ברוכים הבאים אל יבשת למוריה, ברוכים הבאים אל יבשת האם .

חול היום הרך אשר עוטף את רגליכם , חול ים אשר בו נעטפות קולות הים , התבוננו בחול הרך , וראו צדפים רכים , צדפים יפים אשר מאירים את לבכם בתדר של שמחה, שלווה, אהבה. הנכם מוזמנים לצעוד לאורך החוף , לחוש את קרני השמש הזהובות מלטפות , קרני שמש המחממות את הווייתכם , וגופי הקריסטל נוצצים באור הבריאה. אהבה, שלווה רכות , חמלה..

הים ממשיך ומנקה עם כל גל הקרב שלחו עמו את שאינכם זקוקים לו יותר, שלחו את המיותר..עם כל גל שמגיע חושו את הברכה. אנו מגיעים יחדיו למערה יפיפייה, נוצצת מקריסטלים עדינים , קריסטלים לבנים , זהובים , כחולים סגולים ובמרכז המערה העצומה, להבה קסומה להבת הבדולח. להבה זו נמצאת במקומות נוספים בעיר האור, היום נפגש עימה בסמוך לים , והלהבה מלטפת , חודרת לכל חלקיקי הקריסטל בגופי האור , הלהבה חודרת נכנסת לכל חלקי גוף הרגש ושוטפת את הגוף הפיזי , נשמו עמוק וחושו אותה. צבעה זהוב שקוף , סגול ותכלת כמי הים , להבה זו שוטפת את החופים , את הימים , את הגופים . נשמו אותה עמוק וחושו את ההתרחבות אשר היא מבצעת , ראו כיצד גוף האור חובר אל גוף הפיסי אל גוף הרגש, אל הגוף המנטלי, וגוף הנשמה.

ראו את כל הגופים מחוברים בסיבי הלהבה.לאחד כאחד. נשמו עמוק אהובים שכן בימים אלו, ימי העידן החדש, אור הבראשית מתעורר אל תובנת בני האנוש. ידע עתיק מתחדש בתוככם , אצל המדענים וההיסטוריונים .ידע אשר מחדש את ימי הבריאה, ימי בראשית של פלנטה ארץ.

אנו עמכם חוגגים את פתיחה זו , חשים ורואים את התרחבות לבכם בתדר האהבה, אתם מבינים כי אנרגיה זו היא הבונה , היא העוטפת , היא המחדשת את פלנטה ארץ בתהליך ההתעלות . הפלנטה נפתחת ערי אור עליות וערי האור אשר במעמקי האוקיינוס לוחשות ומזמינות אתכם לבקר , ללמוד להטען .

אמא אדמה בהודיה גדולה לכם אהובים , על תמיכתכם בה, בתהליך הלידה המחודשת . והיא נולדת! וכעט מכילה בתוכה תדר חדש המכיל גם את לבבותיכם , תדר של אור , אור רב ועוצמתי הנישא מכם אליה ממנה אליכם ולכל מקום ביקום ומעבר לו. כך אהובים הם הדברים , נשמו עמוק את להבת הבדולח , טהורה וזכה מעצימה ומחברת את כל הגופים אותם אתם נושאים . נשמו אותה עמוק ושאו אותה עמכם במעברים בין המימדים, בין הישן לחדש. שאו אותה לאנושות החדשה. היו ברוכים , היו שלום , אדמה.(איילת 23/8/213)


10 צפיות
bottom of page