top of page

רשת הצ'אקרות הפלנטרית ותפקידה


 

מברך אני אותך על ראייתך את דרך הפעלת הפלנטה ביחס ליקום וביחס לאדם. הפלנטה ארץ פועלת ומאזנת את עצמה על ידי כך שהיא מקבלת אנרגיות קוסמיות דרך השערים האנרגטיים אל תוך פנים הפלנטה.

כיצד הפלנטה ניזונה מהאנרגיות הנכנסות אליה? כיצד אימא אדמה, הפלנטה, חיה ונושמת?

כיום, בני האנוש הפוסעים בהארה מודעים לכך כי אדמתכם היא ישות חיה ונושמת, וכי כל הקיים הוא בעל רוח האלוהים. על מנת לקיים את הפלנטה ולהפיח בה חיים ברוח האלוהים, נדרשים צינורות הזנה. צינורות הזנה אלו מחברים את הפלנטה אל מרכזי אנרגיה הפזורים בכל הכוכב, בין היקום והקוסמוס, בין הבריאה לישותה. צינורות אנרגיה עצומים, המהווים מרכזי אנרגיה בני אלפי קילומטרים, פזורים במרכזי אור המוכרים לכם כשבע הצ’אקרות על פני הפלנטה. שבעה מרכזים אלו הם העיקריים, אך בנוסף להם קיימים ברחבי הפלנטה כ-152 מרכזים נוספים ואף יותר.

בימים אלו, עם פתיחת השער האנרגטי העצום של ה-21.12.2012, נפתחים עוד ועוד מרכזי אנרגיה בכל הפלנטה. אתם מכירים אותם כוורטקסים, כארובות וכשערים אנרגטיים.

מקומות אלו מאפשרים לכם לחבור לנקודה אשר מהווה פתח לתוך פנים הפלנטה, לתוך אימא אדמה עד למרכז השמבלה והלאה ממנה החוצה עד למרכז השמש המרכזית - מרכז הבריאה. החיבור שנפתח מאפשר לכם היום לבצע התמרה של האנרגיה הדחוסה במקומות שונים בפלנטה וצוברת זוהמה אנרגטית או שליליות שנוצרה על ידי האדם המודרני או בצבירת תדרים נמוכים של קארמות אנושיות.

רבים מכם מתבקשים להגיע למקום זה או אחר בקבוצות של בני האור ולבצע ריפוי מעמיק לפלנטה. לפתוח שערים מחדש. שערים שהיו פעילים בימים עתיקים, אך בשל נפילת התודעה האנושית נזנחו במשך מיליוני שנים ונסתמו. וכיום, בימים אלו, אתם מתבקשים לחבור למקומות אלו לשם פתיחתם, עידונם והכנסת אנרגיות מחודשות ומרפאות לפלנטה.

החיבורים בין כל השערים הם חיוניים להמשך התעלותה של אימא אדמה. מרכזי האנרגיה מחוברים אלו לאלו, ודרך כל שער אנרגטי נכנסת אנרגיה מסוימת שמטרתה לאזן את האזור שבו קיים השער ובכך להפיץ את אותה אנרגיה בכל האזור ועל פני האנושות.

לדוגמה, ארגון "טלוס למוריה ישראל" קיבל על עצמו משימה - לפתוח את השער האנרגטי העצום הקיים במפרץ סואץ, שער שהיה בעבר פעיל. שער זה עצום בגדלו: אורכו 200 קילומטרים לכל כיוון, הוא מחבר בין שלוש היבשות ועם פתיחתו תיכנס לפלנטה אנרגיה חדשה בעוצמה רבה. התדר שיתאים לאזור המזרח התיכון יתמוך בעידון התדרים הדחוסים שהצטברו מזה מאות ואלפי שנים. התדר יתעדן בתמיכת בני האור וישפיע על מנהיגי האזור ועל בני האנוש. לבבות ייפתחו ויתעדנו, הבנות חדשות יתקבלו בין אדם לחברו, ותדר השלום ישכון בלבבות בני האנוש וימשיך להיבנות בין העמים, וכך יתקיימו ביניהם יחסים של שכנות טובה והרמוניה.

מקומות נוספים בפלנטה, כמו צ’אקרת הר הקליאס אשר בטיבט, עוברים פתיחה אנרגטית.

השער האנרגטי שבמרכז הצ’אקרה עובר בחמש השנים האחרונות פתיחה וטיהור, וזאת בתמיכת בני אור אשר קיבלו קריאה לבצע משימות אלו. כיוון שמתבצע טיהור עמוק במקום, עיר האור בטיבט נפתחת ויכולה להכיל את התדרים של המקום, וכך יותר ויותר בני אנוש מוזמנים להגיע לעיר ולהיפתח לידע העתיק מוצפן בעיר אור זו.

נשמות עתיקות מתחברות לידע הנשמתי העתיק אשר היה חסום בפניהן במשך מיליוני שנות אור וזו חגיגה גדולה. הפתיחה האנרגטית פותחת את מרכזי האור האנושיים, אתכם !

מרכז אור גדול שעובר טיהור בימים אלו היא עיר האור לוקסור המוכרת לחלקכם ונמצאת במצרים תחת הפירמידות. מרכז זה נפתח היום בתאוצה.

הטיהור חייב להיעשות בזמן קצר, לכן מתחוללות המהפכות בתוך העם המצרי, בתי הספר למסתורין נפתחים שוב, וכך מצרים רבים חשים את התדרים השונים. הם אינם יכולים ואינם מבינים את השינוי, והטיהור משתחרר באלימות, ברמה הנמוכה ביותר של הנשמה. אך מתוך הטיהור יגיעו התובנות, ובמצרים יעלה מנהיג חדש בעל ידע של מאסטר ובעל רגישות לנושא ההיסטורי אשר מאיר את מצרים העתיקה לימים אלו. וכן בית הספר למסתורין, אשר נפתח במצרים ופתוח למבקרים מקרב בני האנוש אשר כבר בימים אלו מבקרים שם בגופם האסטרלי,ימשיך ויתפתח ויתפוס תאוצה. זוהי החגיגה!

ברמת הקוסמוס, בכל רחבי הקוסמוס קיימים שבעה צינורות אנרגטיים, אשר מובילים לשערים אנרגטיים שדרכם מגיעים ליקומים השונים ולמרכז מקור "כל היש", למרכז השמש המרכזית של הבריאה.

לשבעה מרכזי אנרגיה בפלנטה - בארץ ישראל, שם נמצא מרכז צ’אקרת הגרון קיימים שבעה וורטקסים עצומים שמהווים את שערי האור המרכזיים המעגנים את התדר העוצמתי בארץ :

  1. ירושלים – צ'אקרת הלב, הלהבה הוורודה.

  2. ים המלח – צ'אקרת המין, יצירה, תשוקה, חיים, להבת התחייה. כתום זהוב.

  3. הר הזיתים – צ'אקרת הגרון, ביטוי. להבה כחולה.

  4. אילת – צ'אקרת הבסיס, שער המחבר למרכז יבשת למוריה העתיקה. להבת ההתעלות.

  5. צפת – שער צ'אקרת הכתר. התמרה, להבה סגולה.

  6. מצפה רמון – צ'אקרת מקלעת השמש (הסולאר) חיבור לחוכמה האלוהית, צהובה.

  7. רוג'ום אל הירי (רמת הגולן) – צ'אקרת העין השלישית – ראיית הנסתר, ריפוי להבה ירוקה.

בין מרכזי אנרגיה אלו קיימות ארובות אנרגטיות בכל רחבי הארץ, אשר אחראיות על עבודת פתיחה וטיהור.

רוב הארובות ומרכזי האנרגיה נמצאים בטבע, במקום בו רשת האנרגיה יכולה להישמר ולהימנע מפגיעות אנרגטיות שרובן מגיעות מבני האנוש.

אנו מזמינים את בני האור להתאחד לקבוצות של שנים-עשר איש לפחות, ולעלות לרפא את ארובות האנרגיה לא רק במרכזי הצ'אקרות הידועים, אלא גם במקומות הבאים : תל חדיד, שבע הגבעות, כורסי, מגידו, הר תבור, עבדת, חוקוק, הר המוריה והר כרכום.

יש עוד מקומות אשר אט אט יתגלו לבני האור העוסקים במלאכה. בכל אותם מרכזי אנרגיה בממד החמישי, קיימת התיישבות של בני אור השומרים על מרכזי האור. אט אט הוויות האור יתגלו בפני בני האור, ועבודת ריפוי תיעשה בשיתוף ובהרמוניה.

הריפוי במקומות אלו תומך בתהליך הריפוי אשר אימא אדמה עוברת. בשל עבודות הריפוי, גאיה לא צריכה ליצור דרמות וכאוס על מנת להתמיר ולטהר את עצמה. ההתעלות הפלנטרית מתבצעת בימים אלו לראשונה בשיתוף מלא של בני האור והוויות האור, כולנו אחד.

בימים אלו, ערי האור בכל הפלנטה נפתחות ובני האנוש מוזמנים להיכנס אליהן ולערי האור אשר כבר פתוחות בפניהם, כדי להירפא וכדי לעבור תהליכי חניכה וקבלת מידעים עתיקים.

מעל רוב ערי האור שכבר נפתחו, נבנו ערי אור בתדר הממד השמיני.

ערי האור בממד השמיני מהוות מקור לתודעה של הוויות האור אשר צומחות ועוברות את חניכתן. ערי האור עשירות בתדר החדש הנכנס לפלנטה ומצליח לעגן את עצמו כאור בממד השמיני ולהביא את הוויות האור הגבוהות לחיבור להוויות האור מהממד החמישי, החוות צמיחה.

חלק מערי האור שנבנות בימים אלו בממד השמיני, למעשה בנויות כבר זמן

רב - עיר האור מעל טלוס, עיר אור מעל ירושלים, עיר אור מעל אגם טיטיקקה, עיר האור מעל טיבט, עיר אור מעל מצרים, עיר אור מעל שפטסברי שבאנגליה, מאוי הוואי עיר האור מעל אולורה שבאוסטרליה ועוד.

התדר החדש הנכנס לפלנטה מאיץ את הצמיחה בכל המישורים, ובתהליך משותף של פתיחת השערים, של צמיחה ופתיחת ערי האור ושל התהוות גופי הקריסטל של בני האור - נעשית עבודה משותפת ופעילה בכל הרבדים בפלנטה ארץ, וזו החגיגה!

וכך אנו, מתוך בניין המועצה אשר בעיר האור טלוס, מברכים אתכם על פעילות האור שאתם מבצעים בפלנטה ארץ. אנו רואים בכם, בני אור יקרים, את נושאי לפיד ההארה למען תמיכה והאצת תהליך ההתעלות של פלנטה ארץ, תהליך ההתעלות של בני האנוש, תהליך ההתעלות של היקום ושל הקוסמוס כולו.

כי אחד אנו בלבנו אחד אנו בהווייתנו, אחד אנו בבריאתנו.

היו שלום.

אדמה, הכהן הגדול מטלוס, ומועצת האור הגדולה.

(תוקשר 28/1/2013).


331 צפיות
bottom of page