top of page

הפעלת ה DNA

עודכן: 26 במאי 2021


 

בתקופה שבה אנו עובדים יחד, ממפגש למפגש והעבודה עם הלהבות, הניקיון שלנו הלך וגדל ואנו צלולים ונקיים יותר והיום אנו מגיעים לשיא של עבודה על הגוף האתרי

שלום וערב טוב למשפחת טלוס האהובה,

בתקופה שבה אנו עובדים יחד, ממפגש למפגש והעבודה עם הלהבות, הניקיון שלנו הלך וגדל ואנו צלולים ונקיים יותר והיום אנו מגיעים לשיא של עבודה על הגוף האתרי .

כאשר הגענו ליקום קבלנו את גופי האור , גופי אור מושלמים, היינו ישויות קריסטל קורנות. גוף אור זה הוא הבלו-פרינט האלוהי האישי של כל אחד ואחת שנקרא גוף אדם/חוה,(שם נוסף "אדם קדמון") , הבלו- פרינט נוצר עבור יקום זה, אחרי ההתמזגות עם העצמי האלוהי. בנוסף לחתימה אנרגטית אישית זו שנוצרה אך ורק עבור ההתנסות ביקום זה,כל אחד קודד גם בשליחות האלוהית היקומית האישית. זו הייתה הראשית שלנו פה, לכל אחד יש את התפקיד האישי שהוא צריך למלא ביקום ובכדור הארץ והגופים מחוברים ישירות לבוראי היקום אבינו ואמנו.

עם הזמן והעידנים הלכנו וירדנו מכל מיני סיבות ,ככל שנעשנו דחוסים יותר ונכנסנו לתוך מודעות קוטבית הכרתית יצאנו מאיזון מנטאלי ורגשי. גופי האור הלכו והתמעטו עד שנכנסנו לגוף הפיסי, יצרנו הרבה תבניות מחשבה שליליות שהחזיקו אותנו במצב לא מאוזן הרבה מאוד גלגולים. במשך התהליך נולד לנו גוף חדש, גוף האגו. ההפרעה החלה כאשר שקענו לתוך קוטביות וגוף האגו/רצון בסופו של דבר תפס פיקוד ושליטה. חלק גדול של הנשמה יצא אל מחוץ לגוף המגושם ונשאר בצ'אקרת כוכב הנשמה הנמצאת מעל צ'אקרת הכתר. עכשיו שאנו מרפאים את האנרגיות השליליות האלה וחוזרים אל "המרכז" בסופו של דבר אנו נעים מעל לכאוס ואיננו מושפעים יותר מהשליליות סביבנו. אנחנו הופכים לכלי של אור שדרכו זורם בקביעות אור האלוהים דרך עמוד השדרה ואל האדמה. , היום מבחינת הכלה אנו מכילים 1/60 ממה שהכלנו בעבר, היום אנו במסע הפוך , להתחבר חזרה מחדש לגוף המקורי לגוף האור הקריסטלי, ככל שננקה יותר אנו מכילים יותר אור בגוף הפיזי , היום,נתחבר לישות האור שלנו שנקראה העצמי הגבוה, גוף האור המבוסס בצ'אקרת כוכב הנשמה מעל הראש. היום נפעיל את הדנא ,נעבור מ2 סלילים ל12 ונקבל גוף אתרי חדש.

על מנת,שנוכל להכיל יותר אור בגופינו, עבדנו עם כל אחת מהקרניים/להבות ,עבודה של ניקוי וריפוי.

הגוף האתרי , למעשה הוא העתק נקי של הגוף הפיזי, או הגוף הפיזי התגשמות של הגוף האתרי, כל דבר מופיע קודם כל בגוף האתרי ואח"כ בפיזי,. האתר הינו אחד מהיסודות של כדור הארץ , ארבע היסודות הידועים, אדמה , אש,אויר, מים , היסוד החמישי יסוד האתר, היסוד הזה הוא בדיוק כמו כל הדברים האחרים אך הוא אינו מוחשי , כאחרים . הגוף האתרי אוהרשת האתרית אשר הרבה יותר מזוככת מהגוף הפיזי מתייחסת לחלק הבלתי נראה של הגוף הפיזי. היא מחזיקה את הבלו-פרינט עבור שלוש הגופים הנמוכים פיזי,מנטלי וריגשי.לעיתים הוא נקרא גוף הזיכרון מכיוון שהוא נשאר ומדמה את הצורה הפיזית. הגוף האתרי רגיש ומשקף את המחשבות והרגשות שליליות או חיוביות. מחלות ומוגבלויות מופיעות קודם בגוף האתרי לפני שהן מופיעות בכלי הפיזי. הגוף האתרי אחראי על המערכות בגוף הפיזי ומפקח על תהליכי העיכול וההדמיה. הוא מתקן את הנזקים שנגרמו ע"י "מלחמת הקיום" של המימדים השלישי והרביעי. (ידוע בספרים של אורליה כגוף האלמנטלי) ביהדות ידוע כ"צלם" ( נאמר שאדם עומד לעזוב את העולם הצלם נעלם ואפשר לראות זאת) .

פזית-מדיטציה– אנו נגיע תחילה לפירמידת טלוס ישראל במימד החמישי

אפשר לעצום את העיניים, לנשום נשימות עמוקות , להרגיש את כל המתח יוצא נשאר מאחורינו , נשימה עמוקה..כבר מגיעה קרן אור לבן זהוב ממרכז הגלקסיה השמש המרכזית נכנסת דרך מרכז הכתר ושוטפת את כל המוח, יורדת למצח לעיניים שנרגעות ללסת..כמו מים נעימים זורמת לאורך עמוד השדרה ובדרך אל הלב, לוקחת איתה את כל מה שלא צריך להיות שם . זורמת דרך הרגליים , כפות הרגליים ויוצאת לתוך אמא אדמה, ממרכז השמש המרכזית עולה חזרה בחמימות של אמא אדמה דרך כפות הרגליים לתוך הגוף ,אמא אדמה מכירה אותנו ואנו מכירים אותה…באזור הלב נבנה כדור של אור ההולך ומתעצם ומתפשט, כדור אור גדול, אנו נמצאים בלב המקודש, אתם יכולים לראות את הכפיל שלכם בלב, זוהר, ספיראלה של אור מקיפה אותו ומגינה עליו,.מאפשרת לנו לקלוט מה שהכלי שלנו יכול להכיל, אנו יוצאים החוצה ועולים במרכבה אישית, עולים מעלה לפירמידה במימד החמישי.

הפירמידה של טלוס ישראל , מחכים לנו ישויות אור רבות , מאסטרים , מדריכים שלנו, צופים מגלקסיות אחרות שבאו לראות ולחוות את היום הזה עמנו.

אנו נכנסים לתוך הפירמידה, מעגל גדול של כסאות קריסטל , במרכז הלהבה הסגולה, כל אחד מוצא את דרכו אל הכסא המיועד עבורו, אנו עכשיו מתאחדים , הלבבות מוציאות רשת קרניים ורודות המחברת את כולנו, הלהבה הסגולה מתעצמת עולה ועולה, והיא כבר גבוהה עוד ועוד והאור הסגול ממלא את כל הפירמידה , אפשר לנשום , ולהתחבר אליו, אנו מבקשים כקבוצה, לשלוח עכשיו אנרגיה של הלהבה הסגולה. לירושלים אל הקריסטל שהטענו לחזק אותו, אנו שולחים הרבה אהבה, אור, חמלה בכוח ההתמרה של הסגול אנו מבקשים שהמלאכים של הלהבה הסגולה ירדו לעולם , וכל איש אישה וילד , לכל חי צומח ודומם , אנו רואים כיצד הקריסטל אשר הערנו שולח קרניים לקריסטלים נוספים שהאנרגיה זורמת לתוכם והם מתחילים להתעורר, הכדור שלנו נשטף בסגול , אם פעם היינו רק הכדור הכחול של הרצון האלוהי אנו עכשיו מתמירים את האנרגיות החוצה ושולחים אהבה ללא תנאי וקבלת האחר. שפע ושגשוג, אנו מבקשים שהאור יגיע וירפא כל סבל ,זה המקום לשלוח ריפוי לאנשים מיוחדים שאליהם יגיע האור, כפי שנתבקשנו לגלעד שליט, לכל השבויים בעולם . אנו רואים את בתי החולים מתמלאים באנרגיה הסגולה .הלהבה הסגולה תמשיך לבעור ולשלוח קרנים דרך רשת הקריסטל. אנחנו יחד כקבוצה , נכנסים לתוך מרכבה גדולה ענקית של אור, ועוזבים את הפירמידה שלנו ופנינו מועדות לעיר האור טלוס.

המרכבה מתרוממת ובמהירות מגיע את השער האנרגטי את הצינור שמוביל לעיר טלוס, אנו חוברים לשרוול, נכנסים לתוך מתחם העיר טלוס.

איילת – ניקוי גוף אתרי

אנו יוצאים מהמרכבה ומגיעים למרחב שנראה כמו גן עדן , הכל ירוק ופורח, אפשר לנשום עמוק , מקבלים את פנינו ילדי טלוס והכוהנות , מאסטר הילריון ,כולם מאוד מאוד שמחים לקראתנו , אנו נכנסים לבריכת מים ושוטפים את עצמנו, יש לנו יכולת לנשום בתוך המים , מהמים אנו לוקחים את כל האיכויות ,שהם מעניקים לריפוי שלנו.

כל אחד בזמנו יוצא וגופינו נקיים יותר וקלילים יותר,.

ילדי טלוס נותנים לכל אחד ואחת פרח לבן עם גבעול ארוך בצבע ירוק כהה, כולנו מתבקשים להכניס את הפרח ללב. הפרח נטמע בתוך לבינו ומטרת המתנה היא פתחון לב.

מתנה שנתנה באהבה מילדי טלוס.

ילדי טלוס מאושרים באופן אדיר לראות את כולם , אחד המפגשים הראשונים שלהם עם הקבוצה, הם רוצים לעזור לנו בתהליך של ניקוי הגוף , הכוהנות וילדי טלוס מתיישבים במעגלים , כל אחד מאנשי הקבוצה יצטרף למעגל שנראה לו, הכוהנות בכל קבוצה מסבירות שנעבור תהליך של ניקוי הגוף האתרי.

באמצע המעגל מופיעה הולוגרמה בצורתנו האנושית . אפשר לראות את קווי המתאר של הגוף , אנו מתבקשים למצוא מקום בגוף שיש בו כאב פיזי, ובעיני רוחנו לראות את המקום נצבע בצבע מסוים,לאחר מכן להעלות חסימות בדרכי מחשבותינו המקבילות לגוף המנטאלי, ובגוף האתרי לצבוע את המחשבות המקבילות בצבע אחר. מבקשים מאיתנו להתייחס לפן הרגשי, לראות היכן בגוף נמצאת החסימה , צבעו אותה בצבע שונה.

נחזור להולוגרמה, ניתן לראות השתקפות של החלקים החסומים והצבועים בצבעים שונים שמשקפים את החסימות אשר חרוטות על הגוף האתרי שלנו.

עתה אנו ננקה את הגוף האתרי..

אנו, אשר יושבים במעגל מול השתקפות גופינו האתרי מושיטים ידיים לפי הוראת הכוהנות וביחד משתתפים עם ילדי טלוס והכוהנות, בריפוי הגוף האתרי .

היידיים פשוטות לכיוון ההולוגרמה וקרניים בצבע תכלת מאוד מאוד בהיר, יוצאות מהידיים , ונוגעות בהולוגרמה בצורה עדינה , אט אט הגוף האתרי מתנקה והצבעים, שהיו על ההולוגרמה נעלמים .

ילדי טלוס מעבירים מסר של אהבה והרמוניה לכל המשתתפים שהגיעו למימד הריפוי , מוסרים את אהבתם ללא תנאי ומברכים אותנו בדרכינו ומזמינים אתנו, בכל עת, לבקר במפלס הריפוי.


איילת – הפעלת DNA

לאחר 'שאנו רואים כי ההולוגרמה נקייה וטהורה, אנו כקבוצה מתחילים לפסוע אחרי מדריך מטלוס שהגיע , אנו מודים לילדי טלוס ולכוהנות על העבודה הנפלאה, אנו הולכים אחרי המדריך , בשביל קריסטל נוצץ , אנו הולכים בשביל מתפתל 'לצידי השביל קריסטלים גדולים בצורות וצבעים שונים .

לפנינו מערת קריסטל גדולה , בתוכה קריסטלים , אנו נכנסים , ועומדים במעגל פנימי במרכז המערה, כאשר הקריסטלים מפיצים את אורם הצבעוני בכל החדר , אנו חוזים במופע אור קולי במיוחד בשבילנו .

מעל כל אחד קריסטל גדול וייחודי, אנו מתחילים להכניס לגוף האתרי את צבעי הקרניים

הקרן הורודה– נכנסת וצובעת את כל הגוף והצ'קרות , ממלאת את כל הגוף באנרגיית האהבה, אפשר לקחת נשימה עמוקה ולהרגיש כיצד היא נכנסת לכל החלקיקים בגוף שלנו , כל פרוטון ואלקטרון .

הקרן הצהובה– קרן הידע וההארה , מתחילה לשטוף ולצבוע את כל הגוף , אפשר להרגיש את התאים מתעוררים ומתחברים לידע קדום הטמון בתוכנו, ידע שעם הזמן ילך ויעמיק, ויוביל אותנו בדרך .

קרן נוספת הכחולה– הרצון האלוהי , כל אחד ואחת מתחברים לאני העליון , לבורא עולם , בחרנו במסע ,הנשמה הגבוהה שלנו בחרה להתפתח בקצב המואץ ,אשר חווינו בחודשים האחרונים , שיוביל להארת האנושות להעלאת הרטטים ,

קרן הירוקה– מכניסים לתוכנו , לכל הרבדים העמוקים ביותר בגוף האתרי, הרגשי, הפיסי, מרפא כל מקום וכל איזור, שחסום עדיין וזקוק לטיפול .

הקרן הכתומה– התחייה , ממלאים את כל גופינו בקרן זו, דרכה אנו רואים את ייעודנו בחיים ובזמן המשיחי.

הקרן הלבנה-כוללת בתוכה את כל הקרניים , קרן ההתעלות נכנסת עמוק

קרן הסגולה– חודרת ועוזרת בטרנספורמציה ברגעים אלו ממש.

הגוף שלנו מוכן לפעילות הבאה , אנו הולכים אחרי המדריך ונכנסים יותר עמוק לתוך המערה למערת קריסטלים , הולכים ומגיעים לכיפה נוספת , קירותיה מכוסות בצבע זהב, אנו מוזמנים לשבת בכיסאות קריסטל במעגל , אנו נבצע עבודה רצינית לDNA שלנו,עבודה של קליטת אנרגיות של אמא אדמה .

עבודה עם הקריסטלים. במהלך הדרך הזאת בצענו בתוך עצמנו עבודת צמיחה רוחנית אישית-רצינית ,שהובילה כל אחד למקום בו הוא נמצא היום , ועדיין לא מימשנו את הפוטנציאל המלא שלנו, אנו נקבל את האפשרות להפעלת DNA ,

נשמח להצמיח מ2 סלילים ל – 12 ואח"כ 36 סלילים.

נפעיל את הזיכרונות ,המתנות והכישורים בתוך הסלילים ,

כל אחד ואחת , מתבוננת לתוך הגוף האתרי,אנו מסתכלים פנימה ורואים את שני סלילי

ה DNA מחוברים בציר מרכזי וצבועים בצבעים וגוונים שונים , לשני הסלילים הללו אנו מוסיפים עוד שני סלילים שמתחברים לאותה נקודה, כל הסלילים מסתובבים על צירם .

כל סליל נצבע בצבע שונה, אנו מסיפים עוד שני סלילים שמתחברים לאותה נקודה ,כל סליל מסתובב באופן עצמאי,ניקח נשימה עמוקה, אנו רואים את התנועה הספיראלית של הסלילים כל אחד אומר בליבו עם כוונה טהורה את המשפט הבא :

"אני מקבל ומקבלת עלי להיפתח לסלילי DNAאשר נוצרו ועוגנו בגופי הפיזי ,האתרי וגוף האור, אני פתוחה לקבל מידע מהצפנים ואני פתוחה לשינויים בימים הקרובים , אני פתוחה ברמה הגבוהה ביותר של נשמתי, אני מכילה את אנרגיית הצפנים, שנמצאים DNAבזמן הזה, בתקופת המשיחות .

במשך השבוע הקרוב הצפנים ימשיכו להסתובב על צירם ,כל אחד עם הצמיחה האישית שלו יחווה קבלת אינפורמציה , כל אחד יקבל את האנרגיה המתאימה לו להתפתחות האישית שלו, בתחום שלו .

קרן אור זהובה נכנסת מלמעלה מכיפת המערה , ונכנסת לצ'אקרת הכתר של כל אחד , סלילי ה DNA ממשיכים להסתובב ולעבוד, וימשיכו לעבוד בכל מסלול החיים הנוכחי ויעזרו לנו במשימה.

אנו ממשיכים לשבת בכיסאות הקריסטל ועומדים לקבל מסר.

אנו עודמים לקבל את מסרו של הכהן הגדול אדמה

״ערב טוב ! ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס .

אני מברך אתכם אורחים יקרים ישויות אור על העבודה הנפלאה, שאתם מבצעים בימים אלו אכן היום נפתח שער גדול שער אל תהודת העולם החדש .

הוא הינו שער של טרנספורמציה שינויים בגופים האתרים רגשיים שלכם.

גופי האור לא ימשיכו להתקיים במצב, שבו הם היו בעבר, עליכם להבין זאת , כי מתוך בחירה הגעתם לפה,ואכן הוטמעו בכם אותם סלילי DNA ברמה העמוקה ביותר שלכם , המידע שאתם רוצים לחזור אליו , אותו מידע עתיק ,שיעזור לכם להמשיך העביר את האור במימד השלישי ,על מנת לעלות את אותם ישויות אור, שלא התעוררו לרטטים מימד החמישי . יתחילו לעשות את שלהם .

יקירי עליכם להבין כי בימים אלו בו אתם מתקיימים במימד השלישי כל אחד ואחת נסחף לפעמים לדרמות,שלא אמורות להתקיים במציאות שלכם כמאסטרים.

כמאסטרים קיבלתם את המתנה האדירה של התפתחות סלילי הDNA מ2 ל 12 ,אכן שינוי מהותי והצמיחה תהיה גדולה והתפתחותכם ותרומתכם תהינה גדולות.

אנו עובדים עם קבוצת טלוס ישראל, במטרה להאיר ולהאיץ את עבודת האור במזרח התיכון אותה נקודה, שתמשיך ותאיץ את התפתחות הרטטים לכלל האנושות בכדור הארץ , עליכם לחיות את חיי היום יום מתוך ראיית מאסטרים , תזונה ראויה , עשייה ראויה מחשבה ומילה ראויה שימו לב לצורה שבה אתם מאירים את אורכם הפנימי לעולם הסובב אתכם , עולם שכל כך הרבה נפתחים אליו בימים אלו .12 הסלילים החלו את הפעולה ובמהלך השבוע תקבלו תמיכה ממלאכים ומאסטרים שנמצאים סביבכם , ויעזרו לכם להתמודד עם השינוי , קבלו בברכה כאב, שמחה, בכי במישור הפיסי, אם יש צורך לצייר, לכתוב או לטייל במקום שלא הגעתם אליו , הרגישו מהלב ,הרגישו וחשבו מהלב אין מקום למחשבה ,לאגו ,לשיפוט אנו בתקופת חיים חדשה ואתם יקירי מובילים אותה .

אכן ה 11/11 הינו שער אנרגטי עצום והעבודה עם ה DNA נעשית ברחבי העולם .

עבודת האור ,אשר אתם מבצעים היום חשובה בהחלט ואני מקווה ומצפה, שתמשיכו ללכת ללא חששות ,ללכת באמונה מוחלטת בעצמכם ,בדרך האור .אמונה בדרך של טלוס אשר תמשיך להאיר את המקומות שזקוקים להארה בעולמינו.

אנחנו בטלוס משקיפים ורואים את העבודה הייחודית ,אשר אתם מבצעים .

אנו רואים כל נשמה באופן פרטי וככלל כקבוצה .אתם לא לבד ,אמנם המסך עדיין לא התרומם, הוא יתרומם בשלבים. בצעדים איטיים ,על מנת, שתבינו, שאתם בתקופת מעבר, שאתם תמשיכו ותמצאו פה בפלנטה בתקופת מעבר מאוד מהירה, רבים יצטרכו לעשות את ההחלטה לאן הנשמה מיועדת להגיע בסופו של דבר, עד 2021 .

החלטתכם נעשתה ואתם נמצאים במצב תאוצה, שנו את חייכם כנדרש , לכו בעקבות רטטי האהבה , הדרך תוביל אתכם למקום המיועד לכם ,להגשמה עצמית שלכם , הידע הצבור ונפתח, חברו אליו לא רק בחלומות בלילה אלא, בכל יום ,במדיטציה יום יומית ,כאשר אתם נמצאים במצב מודעות מלא ומחוברים לאני העליון שלכם , רשמו את הדברים, על מנת, שתוכלו ליישמם.

אנו מברכים אתכם שוב על האומץ ותעוזה להגיע היום ,למרות, שלחלקכם היו עיכובים גדולים , הגעתם לאור ובצעתם את העבודה, אנו מברכים אתכם בהצלחה מרובה , הגיעו אלינו לטלוס , היכנסו למקדשים ונעזור לכם בהמשך ההתפתחות באיזון הפיזי ,אתרי ורגשי אנו אתכם, אוהבים ומוקירים- אדמה והמאסטרים מטלוס – היו ברוכים , היו שלום״212 צפיות
bottom of page