top of page

תוכנית השליטה הפלנטרית ~היש כזו? 

חגיגות האור בטלוס בימי האור השונים הם הימים הכי קסומים שניתן לתאר .

אלו הימים בהם ציוויליזציות פנים הארץ חוגגות יחד , השערים פתוחים ומרכבות האור יוצאות לדרכן בין הפורטלים השונים במרחבי רשת אגרתה.


תבינו , יקרים , כי אכן העולם הפנימי נוכח, הוא כה נוכח, עד כי רבים מתושבי כדור הארץ העילי , גם לוקחים חלק בתהליך החגיגי , אלו אשר כבר נושאים את הכלים של העידן החדש, הכלים של תודעת האור המפותחת , אלו אשר בעלי היכולת לתקשר והם יודעים להניע את הגופים שלהם במרחבי התודעה.


רבות כבר נכתב על התודעה האנושית , ועם זאת לא מספיק , כיום אנו יודעים כי התודעה ממשיכה לצמוח , להתרחב ולהיפתח , להיפתח מעבר לגבולות השליטה אשר אוחזות ברוב האנושות , לפני שני עשורים , כאשר אורליה קבלה את הקריאה להגיע להר שאסטה , היתה הכוונה לכך , היא הגיעה ומתוך האמונה בקול הפנימי שהנחה אותה היא החלה לפרוץ דרך חדשה, המעברים בין הממדים היו מאתגרים בשבילה אך היא למדה אותם. כך גם מובילי האור ביתר ארגוני טלוס חובק פלנטה ארץ. איתם אנו פועלים בשיתוף מלא , מתוך ערות תודעתית .


החיבורים שלנו עם בני האנוש מעל פני האדמה , נעשים בקפידה הבינו, כאשר נשמה בוחרת להגיעה אל הפלנטה ולקחת חלק בעולם האשלייה של המימד השלישי , היא גם בוחרת את נתיב הרוחני שלה, לא כל הנשמות בעלות היכולת להיות ערים רוחנית , הדבר תלוי במערכת המסעות הרוחניים אותם עברה הנשמה במשך עידנים רבים וגלגולים רבים .


על כן , כאשר נשמה מגיע אל הפלנטה , היא חתומה על חוזה , החוזה הינו אל מול נשמות נוספות המגיעות ללמידה .

החוזה הוא אל מול עצמה ואל מול האלוהות האחת .


מהו אותו החוזה?

כאשר אתם חותמים על מסמך המוכר לכם כחוזה , התודעה שלכם מבינה כי היא מתחייבת לתהליך מסויים , לקיחת האחריות ברמת הנשמה הינה כמו שער הנפתח בפניכם , אליו אתם נכנסים ושם ההתמרה הגדולה מתרחשת , השיעורים ברמת האנוש פעמים רבות מתגלמים ופעמים רבות נוספות אלו מתנות המתגלות בפניכם , עם ההתחייבות .

כאן אנו , מערי האור לוקחים חלק איתכם ומתחילים לנוע במסע הגשמי רוחני , אנו תומכים , לוחשים , ופעמים רבות בולמים אתכם כאשר אתם רגע לפני נפילה תודעתית .

לכל נשמה המגיעה אל הפלנטה יש 3 מלאכים שומרים , חלקם מתגלמים לעיתים בגופי אנוש כבני משפחה תומכים או חברים , חלקכם מובילים אתכם ותומכים ממימדי האור .


בן האנוש הממוצע אשר תוכנת בגופו על פי הנד״א הפליאדי הוא בעל יכולות להיפתח אל העולם הרב ממדי , כל גוף אנוש באשר הוא נושא את הבסיס הרוחני ועם זאת כל גוף מתאים עצמו אל תודעת הנשמה הנוכחת בתוך הכלי הפיזי . כאשר הנשמה בוחרת לצאת אל מסע ההזיכרות ולשוב ולהתחבר אל חלק המימדים המקבילים , כבר אז נעשה השינוי בדנ״א הרוחני , המסע הינו אישי והקצב הוא אישי , הזמן אינו קיים במרחב צמיחת התודעה, על כן זכרו כי אתם שוב לעולם לא תהיו זהים למי שהייתם אתמול .


לכן , ייתכן כי נשמה המגיע אל תא משפחתי , תהייה מפותחת מאוד ויתר בני המשפחה יהיו עדיין סגורים רוחנית , אותה הנשמה תמצא את מעגל הרוחני המהווה לה תחליף לתמיכה רוחנית והיא זו אשר תהייה לה המשפחה הרוחנית התומכת .

בעוד התא המשפחתי הגשמי , יעבור את המסע יחדיו ואט אט , אותה נשמה שמגיעה מעולם מפותח תודעתי , תעורר אצל יתר חברי המשפחה את היכולת להתעורר , הממשקים של השדות פועלים גם ברמת התת תודעה , לכן כמעט בכל תא משפחתי , יש נציגות של בן משפחת האור.


בן משפחת האור

בימים אלו , רבות הנשמות הפוסעות על פני הפלנטה אשר מציגות עצמם כבת /בת משפחת האור.

האם המשפחה היא גלובלית ? האם הדנ״א של בן משפחת האור הוא אחר?

אכן כן ,

כאשר אתה חש כי אתה חלק ממשפחת האור , אזי , נשמתך אכן עברה בשערי האור הגבוהים ועברה קידוד ייחודי לכך .

יש מצבים בהם נשמה מגיעה אל המרחב הגשמי בפלנטה , אך היא בוחרת להתעורר על ידי אירוע שיקפיץ אותה תודעתית , לדוגמא היא בוחרת לעבור מוות קליני , ולצאת ממצב הלינה הגשמי , במקרים כאלו הנשמה מתעוררת כאשר היא חוותה את העולמות האחרים , היא חוזרת עם זיכרון מלא לגופה הגשמי , וממשיכה את מסע מהבנה כי היא חלק מהתוכנית הגדולה של האלוהות , אז , המלאכים השומרים , מנתבים את הנשמה אל החיבור המיועד לה.


בימים אלו בפרט , עם תודעת הקורונה , נשמות רבות , במעברי ההתמרה, חשות את המעבר מהעולם הגשמי , אשר דרכו הנשמה איבדה כל משמעות למסע החיים , אל העולם הגבוהה שזכו להיפגש בימים בהם הגוף נחלש ולא פעל .

״הכלים״ איתם הגעתם לפלנטה , הם משקפים את רמת התודעה של הנשמה , גופים אשר נושאים תודעת נשמה גבוהה , יזהרו בהילה בהירה והאור יוקרן בגוף שלהם .

״כלים ״- הגופים , אשר ישאו תודעה נמוכה , וסגורה , יספגו את התדרים הללו ויהיו חסרי אור ואנרגייה , ואט אט ייכבו - דרך מחלה גשמית שבו הגוף תוקף את עצמו , או דרך מחלה אחרת או חוסר מעש והגשמה .


על כן , אהובים , בימים אלו בפרט , אנו תושבי פנים הפלנטה , מתחברים שוב אליכם נושאי משואות האור, אתם הערים ובעלי היכולת לחוש אותנו ולנועה בעירות מוחלטת בין הממדים , אתם שוב לעולם לא תוכלו לישון או לאטום את תודעתכם אשר פרצה ונפתחה אל רזי היקום , כאשר התודעה נפתחת שוב היא תחזור לחיים אחרים ברמת התודעה הגבוהה אותה חוויתם .


לכן , נשמות רבות בימים אלו , מודעות לעיוות הנעשה בפלנטה , ומשמיעות את קול האמת בכל הקשור לתוכנית השליטה !


תוכנית השליטה הנוכחית , היא תוכנית אשר נבנתה במשך 4 העשורים האחרונים, עם סיום מלחמת העולם השנייה , על ידי כוחות אשר שלטו בפלנטה במשך עידנים .

מחזוריות הקודמת של החיים על פני הפלנטה נשאה את תהודת החופש וההרמוניה , אך מימי נפילת התודעה ושקיעת יבשת האור למוריה ואחריה אטלנטיס.

החלו מאבקי שליטה בפלנטה . דעו זאת תוכנית השליטה מאבדת את אחיזתה , כל עוד בני האנוש משמיעים את קול האמת והצדק ומביאים את אורם אל מעל פני האדמה .

אתם המובילים , אתם המניעים את הבריאה מעל פני אדמת הפלנטה .


אתם אהובים , נמצאים בציר זמן המעבר בין העולם הישן לחדש.

הציר בו אתם נעים הוא נושא בתוכו את כל היש וכל האין , ולכן נדרש שחרור אדיר של קווי המחשבה הישנים אשר שוב ושוב בוראים את עולם האשלייה .


האנושות מתעוררת , האנושות לומדת את החוקיות החדשה של החיבור בין העולמות , התודעה האנושית מבינה כי עולם האשלייה הינו מצומצם וכי יש לבחור את תבניות המחשבה החדשות המיועדות לזמן זה .


מהן אותן תבניות מחשבה?

הן אלו אשר נושאות את שפת האור , אכן כן שפת האור היא זו אשר אותה ירכשו ילדי הפלנטה .

שפת האור היא זו המכילה בתוכה קידודי מחשבה חיובית בוראת מציאות . היא בנוייה גיאומטריה מקודשת אשר מחוברת בתודעת האור לבריאה כולה, שפת האור עומדת להיכנס לתודעת האנוש ואט אט , תתקיים ההבנה כי לכל מילה משמעות רבה . כוחה של מילה יילמד במרכזי הלמידה של ילדי האור , ילדי הקריסטל הנוכחים בפלנטה.

תהליך האבולוציה האנושית כבר מתרחש בימים אלו , המשיכו וראו את החזון אותו אתם מקבלים , בחיבור אל השדה האור האחד. שדה האור המניעה את התודעה האנושית לתודעת אחדות , בה השפה הופכת להיות גלובלית ולא תלוי תרבות .


ממסכי הקריסטל בטלוס אנו אתכם הן במחשבה והן ברצון החופשי שלכם לברא את העולמות הנושאים את בריאת האור .

על כן , אהובים , אל תחששו , הפחד אשר שלט באנושות מתמיר עצמו לאמונה ללא תנאי .

בכל בוקר , התחברו אל דמותכם הנושאת את האור הנשגב , הבינו כי אתם כל כך מעבר לאשר אתם רואים בעולמכם הגשמי , הבינו כי , אנו אתכם מלווים .

העניקו לעצמכם את הזמן והמרחב המתאים , הכנסו ללבכם שם תפגשו אותנו .

שם תרגישו את השיח המרתק עמנו , מצאו שוב את משפחת האור שלכם , קהילת טלוס העולמית הינה מודל חי , אשר נבראה בתחילה על ידי אורליה לואיז , המשיך לצמוח בתמיכת מובילי הלב הלמוריאנים אשר נבחרו .

העולמות שוב אינם נפרדים , עולמכם הגשמי נבראה ונוצר בהתאמה אל התודעה החדשה אותה אתם נושאים .


מעיר האור הקריסטלית, אנו צוותי הבריאה , נוכחים עמכם .

הבריאה מביאה עצמה לידי ביטוי בכל רגע ורגע , בכל התהוות שלכם , וכאשר אתם יוצאים מגופכים לשנת לילה , אזי אנו אתכם יחד נוכחים בהכוונה ולמידה.


העניקו לכם את המרחב הלינה המשמעותי כל כך .


אנו מברכים אתכם ~ מחגיגות טלוס אל עולמכם המתרחב.

סילונס מוביל צוותי הבריאה מערי האור טלוס אגרתה.


Comentarios


bottom of page