top of page

תאוצת כדור הארץ - חקר מדע ורוח
 

בשנת 2012 קיבלתי תקשור מהכהן הגדול אדמה על תאוצת הזמן בפלנטה ...


בספר מהלכה למעשה מסע בדרך להתעלות מסביר אדמה :

״ יקרים אנו מאיצים את הזמן . הקיטוב המגנטי שהיה מוכר לכם במאות אלפי השנים האחרונות השתנה, והתזוזה שלו משפיעה על האצת הזמן הלינארי( כפי שמוכר לכם. במהלך היממה , אפשר לחוש את הקצב המואץ , ברמה השפעה על הגופים הפיזיים , אתם מרבים להתעייף.״


ב7 לינואר 2021 עשור אחרי

מדענים ברחבי העולם ציינו שכדור הארץ מסתובב מהר יותר על צירו בזמן האחרון - המהיר ביותר שנרשם אי פעם. כמה מדענים שוחחו עם העיתונות על התופעה החריגה, וחלקם

ציינו כי בשנה האחרונה נרשמו כמה מהימים הקצרים ביותר שנרשמו אי פעם.


הימים אינם ארוכים כפי שהם צריכים להיות. מדענים יודעים שכוח המשיכה של הירח מושך את כדור הארץ ומאט את סיבובו, כך שבשנים, הימים מתארכים בכ -20 מיליון שנית השנייה. אבל בנג'מין צ'או גילה אפקט נגד, כזה שמקצר את היום בכ -2 מיליון השנייה בשנה. צ'או, גיאופיזיקאי במרכז טיסת החלל גודארד של נאס"א, אומר כי בני האדם חילקו מחדש מסה בכדור הארץ בכדי להשפיע על קצב הסיבוב של כדור הארץ. אֵיך? על ידי אגירת מים במאגרים מלאכותיים, שרובם נבנו בארבעת העשורים האחרונים.


צ'או מעריך כי למעלה משני קוואדריליון ליטרים של מים שבדרך כלל יתפזרו באופן שווה באוקיאנוסים נמצאים במאגרים, מה שמוריד את מפלס הים ביותר מסנטימטר. כדי לאמוד את ההשפעות של זה על סיבוב כדור הארץ, צ'או העריך את היכולת של 88 מאגרים ברחבי העולם המחזיקים יותר מ -2 טריליון ליטרים, כמו סכר הובר.


רוב המאגרים נמצאים בחצי הכדור הצפוני, לדבריו, ולכן חלה העברה נטו של מים צפונה, הרחק מקו המשווה - וכך קרוב יותר לציר כדור הארץ. זה גורם לכוכב להסתובב מהר יותר, כשם שמחליקים דמות מסתובבים מהר יותר כשהם מושכים את זרועותיהם פנימה. השינוי ההמוני גרם גם לקוטב הצפוני לנוע כשני מטרים לכיוון אורך 130 ° W - בעיקר משום שכוכב הלכת מוטה בכיוון השני על ידי ריכוז מאגרים בחצי הכדור המזרחי, בעיקר באסיה. שתי ההשפעות, אומר צ'או, הן כנראה אפילו גדולות מכפי שהעריך; המאגרים אותם למד מחזיקים פחות ממחצית המים שנסגרו על ידי בני אדם.


המדענים , שוב עדים לשינויים המתרחשים בפלנטה , אך האם הם ועולם הרפואה החל לחקור ולשאול כיצד תופעות אלו משפיעות על גוף וכן תודעת האדם ?

גוף האדם המורכב גם הוא מ70% מיים , עובר תהליכים מהירים יותר מאי פעם ברמת היכולת להכיל מסת אור /אנרגייה אשר משפיעה על היכולת שלנו לחדד את ראייתנו הפנימית רוחנית לסובב סביב.


על כן , גם גוף האנוש מושפע משינויים אותה חווה הפלנטה - גאיה.

על כך מסביר אדמה בספר ואף מציעה כלים לאדם הרוחני בספרי חכמת למוריה השונים .


כיצד עלנו לנהוג , להתנהל בזמן ייחודי זה.

״עליכם להבין כיצד גופכם פועל ונושם , עליכם להיזכר כיצד להפעיל אותו , איך לחשוב ולהרגיש מתוכו וכיצד להפעיל נכון את המוח , שכן אברים רבים מגופכם מתפקדים באופן חלקי בלבד. אם תפעלו נכון , הזיכרון יחזור, וכשהאור יפרוץ את גבולות המסע , אנשי המדע יבינו כי עיניהם היו סגורות עד כה, וכשהם יקבלו מידעים , הם יחזרו לפעול על פי חוקי הממד החמישי . ״

מתוך: מהלכה למעשה מסע אני בדרך להתעלות .


אנו בימים בהם הפלנטה מתמירה עצמה , אנו עדים לשינויים על גופי האנוש ועל התודעה המתעוררת , אכן הפלנטה מאיצה וכן תודעתנו , כיום רבים הם בני האנוש אשר בעלי היכולת להניע את האנרגיות דרך גופם הפיזיולוגי ולהעניק מענה כריפוי תדרי לעצמם ולקהילתם .


האם חשתם לאחרונה כי יכולת הטלפתיה שלכם התחדדה?

האם חשבתם כי אתם בעלי יכולות לראות ראייה ארוכת תווך , חזון עתידי , אשר נפתח בפניכם ?

האם חשתם רצון לחקור מעבר למה שהמדיה השלטונות מספרים לכם ?


האנרגייה החדשה היא הנעה במרחב , תאוצת הפלנטה אכן היא היוצרת קווי אנרגייה חדשים אשר מעניקים לבני האנוש את היכולת להיות ערים בגוף פיזיולוגי . הגוף האנושי הוא מיקרוקוסמוס - שדה אור קטן הנמצא בשדה אור אין סופי. השעון הפנימי של האדם ניזון מהשעון הפנימי של הפלנטה הניזונה מהשעון הפנימי של היקום .


בשנים הבאות אנו נראה עוד יכולות מטה פיזיות ייחודיות של הילדים החדשים , אכן הם כבר נולדים לתהודה החדשה של הפלנטה . אלו הם ילדי הקריסטל . הם אכן מהירים . מהירי מחשבה , ובריאה .

הם כבר בנויים לקצב החדש. האבולוציה האנושית מתפתחת יחד עם הפלנטה על מנת להכין את הגופים החדשים .

היו מוכנים , אנו בעידן חדש.


שלכם אוהלת .
Comments


bottom of page