top of page

תאומות האור סינטיה וסרונה


הן עלו מעל פני האדמה , לאחר שנים שהצליחו להמנע מבקשת קהילת האור מהן הגיעו ,

זוהי השעה! כך נאמר להן , לא ניתן להמתין עוד זקוקים לכן בכוכב ההוא , זה אשר אנו עומדים להצילו מהאפלה הגדולה.

אתן אהובות , עליכן להיות שם , הן היו שתיים שתי נשמות , והן בחרו להגיע באותו הזמן , לאותה האם באחת מהשכונות ההן בעיר המוארת ירושלם .

הן הגיעו למשפחה מרובת ילדים , במציאות לא פשוטה , של הישרדות , אך הן היו שתיים , רגע לפני שהגיחו לעולם בגופן הגשמי , הן בחרו כי תמיד ינועו יחדיו לתמיכה מלאה , להביא בדיוק את הפן הזכרי והנקבי למעל פני האדמה .

הן ידעו כי , הפן המקביל שלהן ימשיך לשכון בכוכב ממנו הגיעו וכן גוון אורן הייחודי נשלח גם לעיר הייחודית טלוס. סינטיה וסרונה


שם בשכונה בפן הגשמי , במימד הדחוס ביותר בייקום , הן קודדו במחשבתן , לכן מגיל 5 הן החלו לסגור את התודעה הערה , ולקחו חלק במשחק השכחה של בני האנוש בפלנטה .

המסע חספס אותן , הן המעיטו לבטוח באנשים הסובבים אותם, וידעו לענות בשיח ציני ומתוכחם לכל אלו שבאו איתם במגע, אף על פי , רבים היו אלו שהקיפו אותן , היות ואורן היה כה רב , הן האירו בעיניהן בחיוכן , הן האירו בגופן הטמיר ובתנועה הקלה שנעו במרחבים .


ביום ההוא , ביום הולדתן הארצי של גיל 30 - הן התבוננו זו בזו , התבוננו עמוק , וידעו ,הן ידעו כי זה הזמן לצאת מכל אשר היה מוכר הן , ידעו כי זה הזמן להגשים את חזונן , ולפתוח את השפע שלהן לעולם .


הן ידעו , כי הן עומדות לפתוח את אחד הפורטלים המרכזיים במקום חשוך , הן ידעו כי הן יקימו את המקדש ממנו תנוע האנרגייה למרחבי הייקום ,

במימד הגשמי , הן יצרו את השפע להגשמה , ובכל בוקר הניעו את התדרים על פי ליבם .


המקום אותו פתחו לקהל , אכן הגיעו ארגונים וקבוצות להעביר את התכנים ואת האידיאלים שלהם , והן קבלו את כולם באהבה ..אך האתגר היה רב, להחזיק את המקום בעולם הפיסי , ההשקעה הגדולה דרשה מהן זמן ואנרגייה רבה , הן האמינו והמשיכו יום ביומו לתת מעצמן למען הפורטל שנפתח , והעניק לרבים הזדמנויות להפצת האור


אל פורטים פתוחים מגיעים לעיתים גם שליחי הצד השני , היה זה אותו האחד אשר התחזה לבן או , והגיע אל הפורטל , הוא הגיע לאחת מבנות התאומות המוארות , והחל לגרום לבלבול ליבה של זו אשר התמגנטה , לאפלה צדדים רבים , ועדינים לעיתים , המאפשרים להתל בבני האור , עם זאת אותו בן אפלה , לא ידע כי במרכז המקודש , זה אשר כבר פעל הוצבו מרכבות וקריסטלי אור אר הדהדו , כך עם הגעתו למקום הוא נחלש ונחלש עד אשר פסק להגיעה.


כה עצמתי היה המקום , והשתיים האירו והדהדו .

הן פגשו נשמות רבות , והקשיבו לסיפורים כה רבים אשר הגיעו רק לאוזניהן , כך הן אט אט למדו מחדש את קו המחשבה של האנושות המתעוררת .


ביום הולדתן ה30- הן חגגו עם חברים , שתיהן הזמינו חברים רבים , ובערב החגיגי הם הגיעו למפגש איתן .

תאומי האור הלוחמים , הם אשר הגיעו למרחב שלהן , הן ענדו זרי פרחים על ראשן , ומבט שתיהן התמקד בבבואה של שני בני האנוש - אשר היו תואמי האור הלוחמים .


המפגש היה מפגש נשמתי , שתיהן חשו כי נשימתן פסקה , הן הושיטו את ידם ללוחמים , והם נישקו בעדינות את כף ידן .

מי אתם ? שאלו

אנו לוחמי האור , כך אמרו שני הבחורים בעלי העניים הירוקות , הבאנו לכן מתנה .

הבנות התבוננו זו בעני זו , חשות כי לרגע הזה הן חכו במשך שנים כה רבות .


האם אפשרי לנוע בן הממדים , האם הזכרונות אשר התעוררו בתוכן לאחרונה אכן מתגשמים במציאות של העולם הגשמי ?

הבנות נשמו עמוק ואמרו ,נשמח , נשמח לקבל את שהבאתם .


קופסה אדומה הוגשה להם , סינטיה פתחה את הקופסה , והנה לפנייה יהלום ענק , כמותו לא ראתה , זהו יהלום האור הגנוז , אמר לה אחד הבחורים .

הבאתי אותו בשבילך , היות ורק את היא זו שתדעי כיצד להפעיל אותו , לטובת האנושות .


סינטיה וסרונה התבוננו זו בזו , הן ידעו שהן ידעו דברים כה רבים , הן ידעו כי הן פתחו פורטל של שפע לבני אנוש רבים , אשר מתעוררים , אך טרם ידעו מהו יהלום זה .

הן חשו כי, היהלום היה עשיר באור נדיר שאינו מפה , מכוכב זה , כאשר חזרו להביט בבחורים , הם לא היו , הן אחזו בקופסה האדומה עם היהלום הנדיר . הן ידעו .


יהלום האור הנדיר

היה אותו היהלום אשר נדד בתקופות החשוכות ביותר אצל אלו אשר שמרו על האור , היהלום הדהד באור עצום או באור עמום , תלוי לאלו האוחזים בו , הוא עבר בקפידה לאותם מנהיגים מובילים שומרי הפורטלים השונים . הוא הגיע אל הבנות התאומות , תאומות האור.


הן שמעו על סיפור היהלום הנדיר , אשר היה מגיע לאותם שומרי הפורטלים , הן ידעו כי עצמתו רבה וכי אלו בעלי טוהר הלב בלבד הם אשר יוכלו להפעילו .

טוהר לב , זו היתה שאלתן לרוב , מי הוא זה בעל טוהר הלב ?


הן פגשו אנשים כה רבים , פעמים רבות הן היו רואים את לב האדם , ותמהות כיצד הלב פועל בתדר מסויים ויתר הגופים החושבים בתדר כה נמוך , הן למדו וראו כי כראש לב האנשו אינו באהבה , כך המילים היוצאות מפיו נושאות את הדרך התואם ללב , הן ראו אנשים רבים אשר אינם דוברי אמת , בכל לפעם שהם לא דברו אמת , הן חשו את לב האדם מתכווץ, כך היו מתבוננות רבות בבני האדם .


פעמים רבות הן עסקו בריפוי הלב זו של זו , הן ידעו לרפא תחילה התאמנו על עצמן ולארח מכן החלו לרפא אנשים סביבים בחיוך , בחיבוק , בהנחת ידן על לב האחר .

כך הן נעו במרחב החיים האנושי .


היהלום , היה נדיר , הן ידעו כי עליהן לעבור טיהור בכל מילה מחשבה ומעשה , הן ידעו כי על מנת שיוכלו להפעיל אותו ולעורר את קסמיו על עולם גשמי זה, עליהן לבדוק שוב את טוהר ליבם ומחשבתם , הן ידעו כי עליהן לדייק את החשיבה החיובית , האמונה והויזן שיסחוף אותן לבריאה הגדולה , הן ידעו כי כאשר היהלום יפעל , זמן ההאצה שלהן יהיה ממוקד ל24 שעות בהן הן יוכלו להגשים את כל אשר יירצו מעל פני האדמה .


היהלום הונח במקום אותו רק הן הכירו , ובלילה הן לנו שינה עמוקה מתוך בקשה לגשת למקדשי האור בטלוס.


טלוס הייתה ביתם, העיר הקריסטלית היפייפיה , שם הם הנחיכו את גופם האתרי , אשר נע ביעליות וקלות רבה , הגוף הקריסטלי , היה מתלפט תמידית עם דמותן הארצית ובכך הן נעו בקלות בגופן השברירי העדין , גוף קריסטאלי . לעיתים כאשר הגוף הפיסי התעייף הן היו עוצמות את עינהן ומקשיבות למוסיקה קלאסית עתיקה אותה אהבה, המוסיקה חדשה אל תאי האור בגופיהן ואט אט הן קבלו את תדר האור ממנו הגיעו .

אל טלוס הגיעו לרוב בני למוריה , הן היו אורחות בעיר הקריסטאלית היות והגיעו מכוכב קריסטלי רחוק רחוק .

הן הכירו את כל סוגי היהלומים , והקריסטלים , והיהלום הייחודי אותו קבלו , החל להדהד את אורו לילה אחר ליליה .


לאחר שלוש שנות הכנה והכוונה עם היהלום , הן ידעו כי ביום הולדתן ה33 , הם ייפגשו את בני זוגן הארציים . הן המתינו וכל אחת בזמנה פגשה אותו .

בן הזוג הארצי היה אחד עם שידעו והכירו , החיבור הייה מיידי הן בפן הפיסי והן בפן התודעתי אינטלקטואלי , הן חוו שמחה אדירה במפגש של הגופים , אך משהו היה חסר .

כל אחת מהבנות לא ידעה מה , והן זרמו יחד …מתוך אמונה , כי אלו היו הבחורים המיודעים להן .


דמותן בטלוס תמכה בתהילכים אשר עברו , הן חשו כי ימי השפע אותן הכירו עומדים בפני תפנית , מהי אותה התפנית טרם הבינו .

באחד הלילות כאשר הן סיימו ערב של מדיטציה עם תא האור שהדהד את הבית : טלוס למוריה. הן פגשו את דמותן המקבילה , שם הם ישבו במעגל , המעגל העניק להם תמיכה ושלווה עטפה אותן , אל המעגל הגיע דמות תמירה בוהקת ויפה , בידה היהלום .

הדמות שליוותה אותן , הסבירה להן כי הזהו הזמן הארצי שלהן להפעלת היהלום אותו שמרו זמן כה רב.


סינטיה וסרונה , שאלו את הדמות הבוהקת , כיצד עליהן לעשות זאת , והאם הפעלת היהלום תעניק להן בחייהן את השפע הנדרש והזוגיות אליה היו כמהות .


״היהלום אותו אתן מפעילות הוא בתוככן , זהו הזמן שלכן להפיעלו , כל שעליכן לעשות הוא להאמין , באשר אתן כבר יודעות , הפחדים בהן אתן אוחזות עודן מתעתעות בכן , ראו את זכות היהלום , ראו את אורו , בכל יום ויום אחזו בו בידכם בליבכם , והדהדו את תודעתכם ובקשת לבכם . "

סנטיה וסרונה ידעו כי תחילה עליהן להאמין , האם אנו יכולות להאמין , באשר אני רואה בחזיון .

האם אני יכולה להאמין באשר ליבי משתוקק כי אכן לי מגיע השפע והאהבה .


אותו נציג , העניק להן לאחוז את היהלום , שוב אך בממד החמישי הן אחזו ביהלום אותו אשר קבלו משני הלוחמים .

כן , אני מאמינה אמר סינטיה אני מאמינה כי מגיע לי השפע ואני רואה עצמי בהגשמה מלאה ,

כן , אני מאמינה אמר סרונה , אני מאמינה כי מגיע לי האהבה ללא התנאי , את בן זוגי התאום ואני מגשימה איתו את חיי האהבה ללא התנאי .


ברגע ששתיהן הביעו את כוונת ליבם , הן ראו עצמן בהגשמה , הן חשו נשמו וחוו את ההגשמה .

הן יצאו מתוך המדיטציה המודרכת , והנה צלצול הטלפון .

בקן השני נמצא קולו של חבר ותיק …לאחר שיחה קצה ומרגשת , החבר משתף כי הוא רוצה לתרום לפרויקט שלהם , סכום כסף להמשך הפעלת הפורטל אור אותו יצרו .


החיוך היה ענק , הנה קסמי היהלום מתגשמים .


שתי בנות האור התאומות חייכו , בכך הן בראו עולמות , בכך שהן היו פשוט הן מאושרות זורמות ויודעות , הכי צנועות רכות ואוהבות .


נבוא שוב הן חייכו ,למדריכה …להמשך ההגשמה ..הגשמה של זוגיות ....נתראה בטלוס .


Comments


bottom of page