top of page

שפת האור דרך תודעת הדולפינים

הדולפין הוא אחד מחיות הים העתיקות בפלנטה , החכמות , האינטלגנטיות ובעלת התקשורת הגבוהה ביותר עם בני האדם . היום אנו מודעים ליכולת הטלפתית של הדולפינים לתקשר עם בני אדם המוכנים לכך , עם ילדים ומבוגרים אשר פתוחים את תודעת האור הגבוהה.

מהיכן הגיעו אלינו הדולפינים ?
 • הדולפנים הגיעו אלינו מכוכב סיריוס B

 • הם שומרי העולם הזה גדולים ועושים זאת לבד למרות שבני אדם נועדו לעזור להם. אנו נצטרף אליהם בתפקיד זה לאחר שההתעלות שלנו תתקיים.

 • הם הגיעו מכוכב MER לתמוך בבני למוריה

 • במקור הם היו עם רגליים והלכו מעל פני האדמה .

 • בעלי יכולת תלפטית גבוהה מתקשרים זה עם זה בתווך קילומטרים

 • גם לווייתנים וגם דולפינים הם יצורים מרפאים מאוד עבור כדור הארץ שלנו שולחים גלי אור כדי לרפא ולתחזק את כדור הארץ. בלעדיהם, כדור הארץ לא ישרוד. בואו נסתכל על כמה מהמאפיינים העיקריים שלהם.בתקופות הלמוריאנית והאטלנטית?
 • דופינים ובני אדם נהגו לעבוד בשיתוף פעולה הדוק מכיוון ששניהם שומרי כדור הארץ;

 • אנשים רבים אז (לפני השינוי הגנטי שלנו בסוף אטלנטיס) היו דומים מאוד לדולפינים והיו מראנשים. Merpeople הם למעשה מסיריוס B,

 • הם יכולים לשנות את גופם כדי להפוך להיות מסוגלים יותר לשחות או אפילו לנשום מתחת למים. ואז ביבשה הם יכלו לחזור לצורת אדם. זה היה קל יותר אז כי הם היו יותר 'אתרים' ופחות פיזיים כמו שאנחנו עכשיו.

מהות הדולפין ?

הדולפין מזכיר לנו לנשום

הם נושמים מעל המים , כאשר הם עמוק בתוך המים הם מאיטים את קצב הלב ונושמים באיטיות , הם שולחים חמצן רק למקומות שחיונים בגוף - מאנה כוח החיים

ראייה באמצעות קול סונאר- על ידי שליחת גלי קול , אשר חוזר אליהם כהד , כך הם יוצרים מפת מרחב גלי


 • כאשר אנו בתווך הדולפינים

 • הגופים שלנו מקבלים את רטטי

 • השמחה, קלות , שיחרור כבדות

 • ריפוי

 • חופש לחשוב מחוץ לקופסה

 • אהבה טהורה

 • אנשים רבים מתארים את המפגש שלהם בתוך המים עם דולפין, בין אם בשבי ובין אם מטווח חופשי, כאחת החוויות המרגשות והמשנות שחוו אי פעם. חלקם מדווחים על תחושת אופוריה וקרבה אינטימית עם הדולפינים; אחרים טוענים שדולפינים הם מלאכים בעלי כוחות ריפוי מיוחדים


מסר מהכהן הגדול אדמה על מהות הדולפין בפלנטה :

״מבורכים אתם , ילדי ילדי האור , הנושאים את אורות למוריה העתיקה ,

כינוס זה , הוא כינוס של אותם אלו אשר יודעים וזוכרים בהוויתם כי אתם אהובים שומרי הפלנטה , במפגש זה אתם אהובים בעלי היכולת להיזכר ולדעת כיצד אתם מניעים את יכולת הריפוי הן לפלנטה והן שמורי האור האוחזים את תדרי האור הגבוהים !

אהובים , נחזור בזמן אשר מהווה נקודת בראשית לימים אלו . ומשמעות מרבית לו גם על ימים אלו .

במחזוריות הקודמת של האנושות , לפני 400 אלף שנים , תושבי הפלנטה אשר לקחו חלק בהנעת הפלנטה ושמירה על תודעתה הגבוהה היו ״בני mu״ .

בני mu היו הענקים אשר הילכו על פני האדמה , התנשאו לגובה של שלושה עד חמישה מטר וכן רבים מהם אכלסו את יבשת למוריה. יבשת למוריה התקיימה בתקפה שהפלנטה אחזה את התדר הנשי , בבית הספר נאקאל למסתורין , הכשירו כ1000 מאסטרים בני אלמוות - הנושאים את היכולת לעלות בממדים ולעבור באופן מודע מעולם אחד למשנהו . עם הגוף הפיסי .

עם בני למוריה אשר התקיימו בהרמוניה שלמה עם הטבע המופלא אשר לקח חלק בהגשמת האלוהות הגבוהה בפלנטה זו , הגיעו עוד זנים אל הכוכב , אשר חלקם הגיעו על מנת לעשות שימוש בפלנטה להצלחת הכוכב שלהם , אלו הם היו נושאי תודעת האופל אשר החלה לגעת בזנים מסויימים של חיים ברחבי הייקום .

חלקם היו האנוניקיים אשר חלככם שמעו עליהם , הם הגיעו לכריית הזהב, על מנת להציל את הפלנטה שלהם . בימים אלו , הפלנטה מתנקה , מאותם נגעים , אתם אהובים נושאי האור מאירים את אותם המקומות האפלים ביותר , אתם אהובים המאירים את תודעת פלנטה ארץ אשר מרכזית בייקום זה.

כוכב זה המכיל כ70% מים , נושא את היכולת להתמרות מהירות ולכיול מחדש , על כן היו מספר מחזורים בכוכב זה.

באותם הימים הגיעו גם לפלנטה בני סיריוס , אשר גופם נשא חציו דג וחציו אדם ו הם שחו תחת המים בעיקר די ליצור קשר עם הדולפינים , אשר נמצאו ברמת תודעה גבוהה כשלהם .

הם היו אלו אשר הקימו את ערי האור במעמקי האוקיינוסים וחלככם היו ביניהם - בני סירסיוס.

בני סריוס נוכחים גם היום איתנו , וחלככם נושאים את זכרונות הבית מסריוס.

כבני האנושות החדשה אתם , נושאים אתם את תודעת המשיחות .

האנושות החדשה נעה כיום אל רמת התודעה המשיחית וחוזרים לזכרון מאוחד. אנו נפתחים ליכולת להפעלת הכוח האנרגטי לכוח ההגשמה המידי , אין יותר זכרון פנטי אלה זכרון כל ההוויות בעלות תודעה משיחית . המפתח של תודעה זו הוא לחיות בגוף אחד לנצח , ועם הגוף לצמוח , אל תודעת האור הגבוהה ביותר .

צורת החיים העתיקה המפותחת האינטליגנטית ביותר על פני הפלנטה כיום היא הלוויתנים , לאחר מכן הדולפינים .

הלוויתנים התקיימו על פני הפלנטה זו , כ500 מיליון שנים , הם אוצרים בתוכם את הזכרון הפלנטי ואת האקאשה של הפלנטה.

ההתניידות שלהם במעמקי האוקיינוסים הם אוחזים רשת פנים אוקיינית אשר הם מפעילים אותה למערכת קיום החי של מרכיבי האוקיינוס והחיים בו .

עם שינוי ותזוזת הקטבים , הם יודעים להיכן לנוע והם משנים את הרשת הפנים אוקינית , הרשמת החדשה של הפלנטה כבר נתוות בימים אלו .

הדולפינים חיים כאן לפחות 35 מיליוני שנה,הם אפילו יצאו ונעו על פני היבשה לזן מה אך העדיפו לחזור. בתוך סנפירי הדולפינים יש ידיים , ידיים אנושיות . ליצורים המדהימים הללו יש זיקה מדהימה לבני אדם . הם יונקים , ושני צדי המוח שלהם מתפקדים ב100%. כאשר הם ישנים הם מחבים מחצית אחת של מוחם , רק לשם הבנה אצל האנוש , המוח פועל רק כ5% …

כאשר בני האנוש טובחים בדולפינים ובלוויתנים , תהודתם על שמירת הפלנטה נפגעת , נשמתם באופן מיידי חוזרת אל כוכב סריוס.

אהובים שאתם , מבורכים אתם בהיותכם נושאי זכרונות הפלנטה , אנו מלווים אתכם במסע משותף של הערת זכרונות האקאשה ולקיחת חלק בהתמרה הגדולה המתרחשת בכוכב מופלא זה

אנו אתכם בתהליך מבורך זה


מבורכים אתם

הנני אדמה״מתוך הריטריט בריף הדולפינים

Commentaires


bottom of page