top of page

שערי שבועות ~ מסר מהכהן הגדול אדמה ~ הבריאה בחיינו החדשים כבני אור


 

נושמת אני עם הבוקר העולה, את האנרגיה החדשה הנכנסת אל הפלנטה בימים הללו, עם בואו של חודש סיוון . 

אנו פותחים את חודשי הקיץ עם חגיגת הטבע, אנו מעניקים מביכורנו ...

אנו בוחרים מחדש לקבל את התורה ,"זמן מתן תורתנו" ,התורה רוטטת בימים אלו בתדר העידן החדש, לבנו פתוח לקבל את הלכות הקודש מתוך האהבה.

 

 בלילה ההוא ...סיימתי לקראת את תיקון שבועות , קוראת מתוך התפילה, מילים אשר את חלקן אני אינני מבינה לעומק, אך חשה את הצפנים פועלים , ובלכתי לישון , אני חשה את המוח כואב עד מאוד, מיגרנה , אשר אינה מוכרת לי. 

חשה את תאי המוח נמסים , חשה את התיקון , עוצמת את עיני עם בקשת ריפוי עמוק מהמאסטר הילריון, מבקשת את התיקון .

בשעה מסויימת במהלך הלילה, עיני נפקחו ואני בין המימדים , והנה רואה לפני דפים ,

דפים עם כתבי קודש מעל ראשי , ואין חלל האוטם את החדר , וידע רב והכל פתוח , ההבנה רבה ואני בהודייה.

 

כך מתמסרת אני אל לדרך האור, ובימים אלו אנו נקראים לקרא את ספר התהילים ,הצפנים שם , התדר האנרגטי מבצע את הריפוי העמוק, שחרור קרמות עתיקות , התחדשות .

 

נושאת את ברכתי , אל לבבותכם , אחים/יות  אהובים/אות  בני למוריה. חג של התחדשות , שחרור ואהבה.

מלב אל לב, איילת  


~~~~ הבריאה בחיינו


 מברך אני אתכם , כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס, אכן אני אשר מלווה אתכם במסע ההתעוררות , אני אשר רואה את לבכם הלמוראני נפתח ונושם מחדש, אכן צקראת הלב, נפתחת מחדש את התדר האור אליו אתם חוברים , גוף האור מתרחב עם כל נשימה מחודשת , עם כל בחירה מחודשת לצאת אל מסע ההתעלות .


אם אתם מתעוררים בשעות הבוקר המוקדמת ושומעים אותנו , אכן אנו מבצעים עמכם תהליכי התרחבות מודעת , יש אשר חולמים ויש אשר חשים , הפתיחה אל מעבר למסך היא מגוונת ונפלאה, כל אחד מכם אהובים נושא תדר שונה , צבע ומרקם , כל אחד מכם אהובים נושא בתוכו את זיכרונות והידע הלמוראני אשר מתעורר מחדש, מתעורר למה?


אתם נרגשים ויודעים , ועדיין אוחזים בספקנות הקיימת כדפוס נושן במוח האנושי.


האנושות החדשה נושאת בתוכה ידע חדש, אנשי המדע שלכם כבר מודעים ואינם מכחישים , אנשי הממשל שלכם כבר מודעים ולכן הם נוהגים בזהירות מרבית .


הכוכב הכחול משנה את תהודתו, את תצורתו, יותר ויותר מערי האור בפנים הפלנטה מתעוררות , חשים אתם את הקריאה ויוצאים למסעות , חשים אתם את הקריאה, ומבקרים בשערים אנרגטיים אשר בהם קלה לכם התעופה והחיבור אל המימדים הגבוהים , אל מימדים האור האלוהים אשר שם חשים אתם את הקרבה ורטטי האור הנקראים אהבה.


מתוך אהבה זו אתם מתקיימים , כך בעידן הלמוראני נשמתם , הנשמיות היו אחרות , עליהם להבין כי התהליך הינו מותאם לכל אחד ואחת מכם באופן אישי , כל אחד ואחת במסעו הוא, ויחד האנושות מתעוררת .


שואל אני אתכם האם בחיי היום יום אתם מבטאים מהלכה למעשה את ההתעוררות ?


האם אתם מבטאים את האהבה, האם אתם יוצרים אהבה, היצירה הינה מתנת האלוהות .


בימי למוריה העתיקה לכל יצירה היה שעתוק אנרגטי אשר נשא את תצורתו הגיאומטרית . לכל יצירה היה תדר ייחודי אשר בנוי ממרכיבים אלוהים , האם אתם מבינים את כוח היצירה.


האם אתם אשר יושבים בביתכם , חולמים מבינים את העוצמה ביציאה מביתכם ובהבאת התדרים אל האנושות הזקוקה לטרנספורמציה.


פתחו את לבבותיכם מעבר לכו השפה , אל עבר כוח היצירה.


פעמים רבות החששות והפחדים מהווים מחסומים , התבוננו בהם אהובים , פעמים רבות הפחדים והחששות מהווים את השיעור אשר בו נשמתכם בחרה, העמיקו ובחרו לעבור בשער החניכה.


אין לראות את האחר כאשם , אלה בתוככם השיקוף אשר מעיר את המקום ללמידה לריפוי לאהבה לעצמכם . ושחררו , היקום ממתין להוראות שלכם , היקום ממתין לחוש אתכם יוצאים ליצירה מחודשת , אתם בני האור , בני למוריה אשר בחרתם להגיע לפלנטה ארץ ולבנותה על פי תצורות האור האלוהיות .


אתם בחרתם להתעורר בימים אלו ולבנות מחדש את האנושות המחודשת . התמקדו ביצירה הצפנים כבר ייפתחו עם כל צעד ושער בו תעברו , הצפנים מתעוררים באופן עצמאי האם ידעתם זאת , לא ניתן לזרזם . כאשר התדר האור שלכם עולה, מתוך ההתעלות היום יומית שלכם , הצופן המתאים נפתח והמתנות מגיעות . כך אתם נזכרים , כך אתם מקבלים את הרעיונות החדישים והנפלאים אשר "פתאום "הגיעו אלכם ...


מעל עיר האור אשר במימד החמישי , כבר בנויה ומתרחבת עיר האור הקריסטלית אשר ביממד השמיני , מעל ההר.


הנכם מוזמנים להגיע עם מרכבות הזהב הנוצצות שלכם . ולהיכנס בשער הקריסטל המואר, ולפגוש את המלאכים המקבלים את פניכם . שם קיים היכל הבריאה האלוהית .


היכלי הבריאה מורכבים מתצורות גיאומטריות שונות , כל צורה בעלת תדר ועוצמת בריאה ייחודית לה, לכל היכל מלאך שומר. וכוהן הבריאה המקודשת .


כל היכל אחראי על מהות בריאה שונה, ועל כן לכל מבנה יש צורה גיאומטרית שונה. לכל צורה גיאומטרית יש משמעות; זוהי שפת האור. שפת האור מורכבת מגיאומטריה ומתצורות, והכול עשוי בדיוק מרבי; לכל תצורה בטבע, בכדור הארץ, יש צורה גיאומטרית; לכל עץ ופרח יש קידוד מסוים, וכך הוא נושא תדר הבריאה האלוהית. הבריאה אינה נפסקת לעולם...


מתוך היכלי הבריאה יוצאים בוראי הפלנטה והלאה לפלנטות רחוקות אף יותר, קיימות היום פלנטות חדשות אשר נבראות מחדש, לאחר שחוו הרס מוחלט. קיימת היום אפשרות לברא מחדש בעקבות השינוי שחל בפלנטה ארץ , ובכך השפיע על היקום וכל היקומים על לכוח הבורא.


היכולת לברוא קיימת בכל נשמה אשר בחרה להתגלם בכל כוכב בכל ייקום . הבריאה בפלנטה ארץ החלה להתחדש ולקבל תאוצה החל משנת הלוח הלועזי 2023, לכן קיימות בפלנטה שינויים רבים במצבי שינויי המערכות אותם הכרתם , במזג האוויר, והן בתזוזת היבשות . השינויים והבריאה איטית אך קיימת , כמון כן המדע מקבל תאוצה אדירה והבריאה מתקיימת גם שם .


אני שואל אהובים ואהובות , היכן מתקיימת הבריאה בחייכם הגשמיים , היכן מתקיימת הבריאה במקום בו תשוקתכם קיימת , האם אתם בעלי היכולת לברוא?


אכן כן , נשמו את הבריאה המתחדשת בימים אלו בתוככם , חושו את התשוקה ליצור , לעזור לצאת מביתכם ממקום הנוחות ולהעניק מהאור, החברה האנושית זקוקה לאורכם , אל תחששו לפנות לאותם מקומות אשר זקוקים להארה, מקומות אלו ישתנו עם הבריאה המחודשת שלכם . עם התדר אשר תישאו למקומות אלו.


עיר האור טלוס מתחדשת אף היא ונבראת מחדש. חושו , ראו , ציירו , שירו , דברו על התצורות שאתם מקבלים , שתפו בחזונכם את אחיכם הלמוראנים , ותמכו זה בזו. הבריאה בכל ארגוני טלוס מתרחשת בימים אלו, הפירות נישאים , האור מתחדש לימים של חגיגה זהובה, ימים של התעלות .


מברך אני אתכם , נושא את מילותיי , אדמה."
Comments


תקשורים חדשים

bottom of page