top of page

שערי קווי הזמן נפתחים 11/11/2-22 מתוך מסע ״אור בקצה הקומראן ״

עודכן: 8 באפר׳ 2023 

הזריחה בעין גדי…במרחב הפתוח המדברי , לצד ימת החיים , הוא אחר , האויר באיזור זה , איזור המעניק לחוויה הגופנית את היכולת להרגיש את הרטטים העדינים של המקום הנמוך בפלנטה . איזור זה הנו כה קרוב אל הקריסטלים הטמונים עמוק בתוך הוויתה הגשמית של גאיה .

כפי שהם טמונים בתוכנו …קרני האור מאירות מחיות וימת המלח נוצצת באורה הייחודי .

מסע שהחל במגדלה צפון הכנרת , במפגש מרגש עם מרים ,

יחד עם עוד 31 מאסטרים בגוף אנוש , מסע בשובל ההארה ״אור בקצה הקומראן ״ ספרה הקסום של עדייה שפירה , יחד עם נושאי המשואות האור בדרכו של המאסטר סננדה ולידי נאדה , ומלאכי האור אשר הניעו את התדרים באותם הימים .


המאסטר סנאנדה נוכח , הוא מטעין את הגופים באור ענוג ורך , הלב מתרחב

וברכתו מהדהדת בלבבות החברים ..


אנו נעים בין הממדים , תודעת המימד החמישי נוכחת והגופים שלנו במהלך המסע משתנים , הישן שוב משתחרר והחדש נוכח.


מהו כוח החיים והתחייה , כיצד אנו נוכחים ומביאים עצמנו שוב לאותה שלמות תודעתית גשמית , אותה הנכחנו מעל פני האדמה לפני אלפי השנים .

הזרעים בתוכנו , אנו אט אט משילים את הנושן והרבדים החדשים נפתחים ואנו חשים את האנרגייה העדינה , אנו נושמים את הריח של האדמה ורגלנו כבר זוכרות היכן היינו וכיצד נהגנו אז…


קולה של מרים , נשמע בליבנו , קול רך ועדין המזכיר לנו מהי אהבה ללא התנאי , אכן אהבה תחילה לעצמנו וכן לסובבים אותנו .


האם אנו יכולים לבחור את האמת שלנו , ולא לפגוע בסובבים , האם אנו יכולים להשמיע את קולנו מתוך קבלה עצמית שלנו . על מנת להגיע לעומק הנשמה הכמהה להיות היא עצמה , אנו משחררים את השליטה ובכל יום בכל פרוייקט אנו חשים את החדש , את הרוח הלוחשת , את הגוף המאותת לנו , דרכנו לאן .


מתבוננת בלבנה , מרגישה את הימים ההם , נוכחת ללא זמן וללא מרחב , הכוכבים מעליי , אין סוף לאורות המאירים , אין סוף למסע הנשמה בה אנו בוחרים לחוות את חוויות צמיחת הנשמה , בימים אלו יותר מתמיד , אנו מודעים לסולם ההתקדמות האנושית , ככל שאנו יודעים כי אנו נעים קדימה , עולים גם הפחדים והאגו , בעוד הם עוצרים …הלב הוא המניע,


אני חשה את המאסטר סננדה מניח את כף ידו על ליבי ומעניק את אנרגיית החיים והתחייה הזרמים מניעים את מרכזי האור והמרידיאנים ואני חשה את הזרימה מונעת כספירלת אור אל הגופים שלי .


עיני פקוחות והנה אני רואה שער פתוח מואר , ושובל אור מוביל את אותן הנשמות , אלו אשר בחרו להתעלות , ולשוב אל האור במטרה לעלות את היכולת התפעולית של הגופים הפיזיים .


אני רואה את גופי האור את הערוצים הפתוחים את ערוצי קווי הזמן החדשים אשר נעים במעגליות ספראלית העולה מעלה מעלה .


והוא מספר על הימים הללו ומהות הנעת קרני החיים והתחייה לטובת צמיחת האנושות החדשה .


״אני רואה אתכם אהובים , ומברך אתכם ביום זה , הנני סננדה:

ראו עצמכם היכן מקומכם בספירלה , העניקו לעצמכם להרגיש את קרני החיים והתחייה , אלו הנעים בתוככים , היו אסירי תודה על החיים וההתחדשות בחייכם , ראו את הצמיחה ודעו כי אתם אלו הנעים קדימה בשערי קווי הזמן החדש . השער הנפתח בפני האנושות הנושאית עירות רוחנית , מעגנת בתוכה היום 11/11/22 את שערי המאסטריות הפתוחים בפני אלו הנושאים את תהודת המאסטריות , היום ומחר נעבור יחדיו שוב בנקודות הנושאות תהודה תדרית מאוד גבוהה . אתם אהובים יצרתם את הפורטלים הללו , האם אתם יודעים זאת .


בואו נצא מעבר לכל זמן ומרחב בו אתם אוחזים ונשוב אל ימי המסתורין אשר בהם נוכחתם בגופכם המואר מעל פני האדמה במרחבי כוכב הפלנטה ארץ


הזמן החדש הנו זמן מעגלי , פיתולי הזמן מעניקים לכם את היכולת לנועה קדימה ולחוות את שיעורי הנשמה , בכל פעם ברמת התודעה הגבוהה יותר , בכל 12 שנים , אתם מסיימים מחזוריות אחת וזוהי הנפתחת בפניכם שוב מחדש

ולכלל האנושות אחת ל12,000 שנים .

הבחירה החופשית נוכחת , בבחירת הנשמה , במערכות היחסים שלכם , בבחירתכם במה לעסוק ביום יום, לבחירתכם באיזו רמת תודעה אתם מעוניינים להיות . וכיצד אתם אהובים מתעלים מעל מעל כל אתגר אנושי .


כמו כן תפיסת הזמן משתנה , ככל שאתם עולים ברמת הספירלה ותודעתכם נפתחת ומתרחבת , כן הזמן הארצי מקבל תהודה שונה, היות והחושים שלכם תופסים אחרת את המרחב ורטטיו השונים , אתם מפעילים את החושים שלכם לראייה /שמיעה / תפיסה מרחבית רב ממדית .

על כן אהובים , אפשרו לעצמכם לנוע בתוואי החדש של תפיסת הזמן . וכן בתוואי האור של הרטטים החדשים הנוכחים בפלנטה זו .


אתם אהובים המאסטרים עלי האדמה , אתם אהובים הנכם אלו הפותחים את השערים בפני אלו המתחילים לנוע במרחבים החדשים . פלנטה ארץ כבר עושה את קפיצתה על פי התפתחות האבולוציה האנושית המתחדשת .

כאשר נושמים אתם את קרני החיים והתחייה הדנ״א והרנ״א , הם כבר משנים את עצמם בגופכם הפיזיולוגי ואתם כבר פועלים במקצב אחר מעל פני האדמה .


אנו מזהים זאת ומנגישים עצמנו בפניכם, האם אתם מאפשרים לעצמכם לצאת מעבר לתודעת הממד השלישי הדחוס ולנועה אל המרחבים אשר אותם אתם חשים , העניקו לעצמכם לחוש אחרת , לשוב אל בינתכם המקורית .


דעו אהובים , כי כל מה שאי פעם רציתם וחלמתם עליו הוא נולד ברגעי תודעת הבריאה שלכם , בפן הלב והמוח האנושי, אפשרו לעצמכם לעלות את התדועה לכל בריאה שכזו גם למוח האלוהי שלכם . הוא זה המפעיל את הדנ״א והרנ״א ומעניק לכם את ההנעה הפיזיולוגית להגשמה . על ידי ההעברה של אטומי האור הנוכחים במרחבי תודעה גבוהים אל כל תא ותא בגופכם .


על כן אהובים , אנו פונים ומעניקים לכם את היכולת לעבוד עם קרני הלהבות אשר הן הנושאות את תהודת האור הגבוהה ביותר .


כאשר אתם מתבוננים במרחב סביבכם , אפשרו לעצמכם להרגיש את רמת הרטט של השדות , שדות אלו הם המפעילים אתם הגופים שלכם בהתאמה.


אהובים , אנו אתכם , תומכים במסע האבולוציה האנושית ,

מאז ימי קדם , אנו אחד .


הנני סנאנדה אשר רבים מכם מכירים כישוע .


תוקשר על ידי איילת סגל - מסע ״ אור בקצה הקומראן ״ טלוס למוריה 11/11/2022


 


מסע בשובל ההארה נובמבר , מהכנרת לירדנית לעין גדי ולקומראן.

32=לב שליחי האור

נפגשנו יחד ביום השער

במסעו של המאסטר סננדה - מירם וקהילת שליחי האור האיסיים .. קולות ספרה של עדייה נשמע״קול בקצה הקומראן״...

וקדודי האור החלו להדהד

ממגדלה בצפון הכנרת במפגש מרגש עם מרים

לירדנית לטיהור במי האור

לעין גדי וימת המלח ימת החיים

נשטפים בקרני להבת החיים והתחייה

ובלילה הלבנה מהדהדת ... התדרים עולים המסרים מהמאסטר סנאנדה יורדים .. ואנו נעלמים בזמן המעגלי האין סופי...

מתעוררים לימת החיים ומפעילים את המגה קריסטל תחת הימה ומפעילים את הקריסטלים אשר הוטענו ..

החושים מתחדדים ואנו ממשיכים בהתרחבות

אל הקומראן אל המגילות

האור

נושאים את תפילות הכהנים ומעוררים את המפנים

המלאכים עמנו ... ואנו יוצאים אל ההיכל הפנימי במערות הקומראן

״״ואתה כמלאך פנים , במעין קודש

וכבוד אלוהים לפניך

ותיפארתו עליך תהיה סביב

משרת בהיכל מלכות מפיל גורל

עם מלאכי פנים ועדת יחד

עם קדושים ועם עוןם

ולכל קדשי נצח״ (מתוך המגילה הראשונה)

טלוס למוריה ישראל

@פזית לב

ריקי-חן יהונתן | קסם הקריסטלים - חיבורים אנרגטיים

@עדייה שפירה

@נורית טבנקיןComments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page