top of page

שנת 2024 מביאה לנו ...בני אור אהובים , הנני אדמה , מורה האנושות , מברך אתכם בני משואות האור , אתם הקוראים את תהודת האור המוקרנת אליכם עכשיו .


המילים אשר אתם קוראים כבר נושאות רטט , רטט של אהבה , רכות ושיבה הביתה .

נשמו אהובים , אנו אתכם , בכל הרגעים גם אלו אשר מאתגרים ומפעילים בתוך גופי הרגש שלכם את אותה זעקה .

רבים מכם צועדים במסע הארת התודעה במהלך שנים רבות , במשך גלגולי חיים רבים , הנה הזמן הגיע , אכן כן לחירות תודעתית , ולטיהור הפלנטה מרבדי החשכה אשר עודם נוכחים בה .


רבים מכם , נחשפו לתוכנית השליטה אשר הושתתה בתודעת ההמונים , ערים אתם לזמן ייחודי בו הפלנטה נכנסת לסנכרון של קווי הציר הפלנטרי עם קווי הציר של ייקומכם . שוחחתי על כך רבות עמכם , בימים אלו פלנטה ארץ הנוכחת במרחבי הייקום ונעה על ציר מהותי אשר מעניק לפלנטה את היכולת להתחבר ולשוב אל שדות האור המרכזיים המניעים במהירות רבה את רטטי האור העוטפים את הפלנטה . קצב רטטי האור עובר הוא שינוי משמעותי . אשר משפיעה על שדות האור הסובבים אתכם . על תודעת האנוש ועל גפכם , קצב התהוות האנוש על הפלנטה ביחס למרחב .


רבים מכם כבר מכירים את רשותות האור הפועלות סביב הפלנטה ומחוברות אל רשתות האור של גופכם , ערים אתם להשפעת האור על הפלנטה וכן על מרקם גופכם , אהובים , זהו הזמן בו הגופים שלכם רוטטים אחרת , אלו מכם המכירים ומתרגלים את קרני הלהבות הבריאה , מודעים לשינויים ולקסמים אשר התרחשו בחייהם .


הבינו כי במימד החמישי הצליל וצבע קרני הבריאה הינם אלו המפעילים את תהודת זרימת האור ברשת הגוף , על כן אהובים , אנו מלמדים אתכם שוב להפעיל מחדש את הזמרת התדרים .


האם הקרניים פועלות גם באזורים שונים בפלנטה , שומע אני אתכם …


אכן הקרניים פעילות , גם באיזורים אשר עודם נושאים תדר נמוך ודחוס, כאשר אתם נעים דרך אזורים אלו הן עם גפוכם הפיזי וכן עם תודעתכם אזי אתם אלו המעלים את התודעה ומאפשרים לאזור הנושא תדר נמוך זה להתחבר אל רשתות האור .


קווי הציר של הפלנטה משתנים היות ועידן חדש נוכח בפלנטה , אכן כוכב זה כבר חווה שינוי קוטבי של קווי הציר , באותם הימים היו מעט בני אנוש על הפלנטה , כן נכחו בני האלוהים , אכן טרם שקיעת יבשת למוריה החלה תזוזת קויי הציר .


אהובים , עם תזוזת קווי הציר , מתרחשים שינויים רבים אשר מביאים עצמם לידי ביטוי בחייכם , בשיקופים אשר עולים לכם , כל כן אני מבקש , היו מודעים והתעלו מעל האתגרים , הבינו כי אתם בעלי אנרגייה שונה בגופכם ואתם יכולים לראות ולהשפיע על השינויים עם קווי הציר .


יש המביאים פחד אל מעל פני השטח , שב אני ואומר , היו סמוכים ובטוחים כי האנושות לא תעבור קטסטרופה טראגית נוספת . לגיונות האור , המאסטרים הנעלים , מלאכי הבריאה , ועוד נציגים מעולמות האור נוכחים לתמוך בכם , האנושות החדשה . תם עידן המלחמות , תם עידן השליטה

האם אתם מוכנים לראות מעבר ?


כיצד עלינו לנהוג בזמן שינוי קווי הציר ?


אהובים , השינוי הנו בכל חשיבה , מילה ומעשה , וכפי שאנו מלמדים אתכם בשני העשורים האחרונים חברו ללבכם .חלקכם נוכחים במיקום גיאוגרפי אשר חווים אתם את רבדי המלחמה , הגופים שלכם מגיבים וכן תודעתכם . האם אתם יכולים לראות מעבר לזמן זה?

האם אתם יכולים לראות את תוואי השלום אשר נוכח . ואת אלו הנשמות הלוקחות חלק במערכה זו , הם ישובו בזמן הנכון , בתדרי האור ושוב ייקחו חלק בתוכנית האלוהית


הלב המקודש החומל האוהב, הנו הלב המכיל ומעניק לגופכם לפעום את פעימות הקוסמוס ובכך להיות אחד עם קו הציר החדש של הפלנטה .


רבים מכם , מקבלים בימים אלו כלים חדשים לתמיכה באנושות , רבים מקבלים ואינם יודעים כיצד להנכיח את המידע אל העולם הגשמי .


מזמין אני אתכם למפגשים אישיים , ואבקש מבתי אוהלת לפנות לכך מזמנה , אכן זהו זמכם , להנכיח את הלכים אל מעל פני האדמה .


אט אט , גופי האנוש המשתנים , אלו הפועלים כבר עם הדי אן אי החדש , הם אלו אשר משנים את רמת הדחיסות בגופם ואת הביולוגיה אשר הייתה מוכרת למדע עד יום זה.


האם ערים אתם לכך שהמדע מאשר את השינוי בגופים הפיזיולוגיים , את היכולת לברא מחדש את תאי האנוש .


מה זה אומר ?


אכן בהיכלי למוריה , בהיכלי המסתורין במצריים , נלמדו תורת חיי הנצח .

עם נפילת התודעה , ירדו קוי הציר ורטט האור מעל פני האדמה הונמחו , התודעה נפלה , אך בימים אלו בעידן חדש זה , שוב שבים קוי הציר לרטוט בתאוצה והם אלו המניעים את הסחרור המתחדש בגופי האדם הסחרור מעלה את מסת האור ואת היכולת של התאים להיווצר .


אין זה מקרי כי גוף האדם בגיל ה50 חש עצמו כבן 25 בזמן זה .

האם אתם מקבלים את השינוי המתרחש .


על כן אהובים , בשלושת השערים החדשים , אני מזמין אתכם לחבור אל קהילת למוריה ולקבל את ההפעלה אשר הוריד דרכה של אוהלת , אתם מוזמנים להיות אלו הראשונים המקבלים את הפעלת מולקולות הRNA


ולהפעיל מחדש את תאי גופכם הנושאים את תודעת האור הנצחית .

שנת 2024 מביאה עימה שוב דיוקים ויושרה

אמיתות ומדע חדשני אשר טרם נראה בפלנטה זו .

שנת 2024 מביאה את העולם החופשי להעניק מתוך נתינה ללא תנאי ועולם הרוח שוב יגיע מתוך בני האנוש אל מעל פני האדמה . מתוך ההובלה של עצמם את האור הנשגב בכל חשיבה מילה ומעשה .

וכן גם כאב אנושי , של אלו שסיימו את מחזוריות חיים זו , והיכולת להעניק לדור החדש הנוכח מעל הפלנטה להוביל בבטחה וביושרה באמונה כי הם העולם החדש


אהובים , נשמו , וראו את החזון החיובי הנוכח בחייכם .

מוזמנים אתם להצטרף ללמידה שלנו יחד בהיכלי האור בלמוריה .


מבורכים ילדי אור האלוהים

הנני אדמה


Comments


bottom of page