top of page

שלבי התודעה החדשים לפלנטה ארץ

עודכן: 28 באוק׳ 2023


 

מסר מהכהן הגדול אדמה -

שלבי התודעה החדשים

כך הוא פותח ...


״מברך אני אתכם אהובים , הנני אדמה , מוכר לכם כמורה האנושות , ומוכר לכם כישות האור , אשר מעבירה את מסרי העולם המרתק , עולם הנסתר לרוב האנושות מעיר הקריסטלי טלוס. בימים ההם בהם העברתי את מסריי דרכך בת האור אורליה לואיז , התחלנו לבנות את הבסיס המיועד לימים אלו .

הבינו אהובים , אכן לפני שני עשורים , התנדבנו אנו מתוך העיר הקריסטלית לפתוח את שערינו לאותם נשמות אשר יועדו לשוב הביתה , לאותם נשמות אשר יחושו את תווי האור מדגדגות או אף מעירות אותם להפתח אל התודעה הגבוהה המיועדת לימים אלו .

כאשר , קהילת האור בפלנטה ייעדה את שנת 2012 כתאריך שינוי מהותי , אכן השינוי היה מהותי , בשער זה נעשתה תהודתה מרכזית לעירות רוחנית , אנו מעיר האור ייעדנו את פתיחת ארגוני האור ברחבי הפלנטה להיות כשלוחה של הארת בני למוריה , ותמיכה מלאה בשלבי ההכנה .


במהלך השנים הכשרנו , נשמות עתיקות רבות , המוכנות להוביל ולשתף בידע העתיק אשר החל להתעורר ולהעניק רשת אור לכל הנשמות החדשות אשר עוד ועד חשות את תדר האור כי הוא דבר האמת.

בשילוב של פתיחת שערי טלוס, אנו העמקנו את התקשורת עם אחינו הפליאדים והענקנו להם תשתיות חשובות לבנות את בסיסי האם שלהם במעמקי ההר הייחודי שאסטה , בסיסי האור אשר אוצם הם הקימו וחידוש התקשורת עם עוד אחים ואחיות המגיעים ממשפחת הפליאדים העמיקה ושלוחת בני הפליאדים החלה להעמיק את ייעודה.


רבים מכם , חשים את הפליאדים אשר אכן הם מהווים כוח מרכזי תומך בפלנטה ארץ. עם הפליאדים נוכחים עמנו במערך האור הגדול הפדרציות של הגלקסיה והן של הקוסמוס , נוכחות האלוהית וכן

המאסטרים הנעלים , אשר רבים מהם הלכו על פני האדמה ומודעים הם לחוקי העולם הגשמי המאפיין את עולמכם .


הפלנטה כפי שרבים מכם יודעים נכנסה לשלב מרכזי של שינוי מהותי עליו שוחחתי רבות אתכם . אכן הפלנטה מאיצה את זמן הארצי , הקטבים נעים ומשתנים בהתאם לציר החדש של הפלנטה . השינויים הללו הם אלו אשר גורמים לשינויים במזג האוויר באזורים שונים , וכן אותם מדענים הערים לכך , הם עוקבים ויעלו את מחקרם בזמן הקרוב , אל מעל פני האדמה .

הבינו, כי השינויים הללו מבורכים , הן אנו וכוחות האור המגיעים מיקומים מקבילים , כוכבים מקבילים ומערכות שמש רחוקות , כולם מגיעים ומתייצבים לתמיכה באנושות , לא ניתן לפלנטה זו להיכחד.

הפלנטה אכן נוכחת במקום מרכזי בקוסמוס , ולכן אהובים היא כה מרכזית בימים אלו ורבים הם מתרבויות שונות הנוכחות בשינויים וביכולת האנוש להתאים עצמם לשינוי המתחולל.

אכן רבות הנשמות אשר יעזבו את הפלנטה , ורבות אלו אשר יבחרו להשאר. בזמן הכיול המתחדש, אנו בשלבי המעבר נוחכים ובאים במגע עם המנהיגים אלו אשר לוקחים חלק עם כחות האור, ואכן אנו מודעים לאותם אלו המשתפים פעולה עם תרבויות אשר מנסות להביא את אוכלסיית הפלנטה לשליטה והכחדה.

יש מבין אנשי הפלנטה אשר כבר מודעים ובחרו את מקומם במערכה החשןבה אשר נפתחה. אנו מעיר האור הקריסטלית תומכים באותם הנשמות המעוניינות להפתח ללמוד להתרחב אל למידה של הכלים החדשים לחיים במימדי האור . אכן העולם החדש ללמידת האנרגייה בעולמכם , כיצד האנרגיה מתבטאת בכל חשיבה בכל בריאה בכל מעשה בחייכם . כיצד האנרגייה הקוואנטית מתבטאת ככוח הפעיל ומניעה את הטכנולוגייה החדשה בעולמכם , את הנעת כלי התחבורה הייעודיים והן את עולם הרגשות הייחודי בגופכם אשר דרכו מניעים אתם אנרגיות . אכן האנרגייה נוכחת בכל . הלמידה של חוקי הכוח הקרוי כחשמל או אנרגיה סולרית או אנרגיית כוח המיים והקוואנטים , הלמידה של הכוח המוכר כתדר האדם האנושי מעמיק את האבולוציה האנושית במאה ה21 לעוד ועוד גילויים חדשים בעולמות המטהפיזיות המתגלות בפני המדענים .

הביולוגיה חוזרת להבנה של חשיבות הפעלת גופי האנוש על פני התכנון והייעוד .


האם בני האנוש יוכלו להמשיך להתנהל בחשכה וחוסר תקשורת עם האלוהות שלהם . אהובים , בימים העידן החדש המוכרל לכם כעידן הדלי , שוב נפש האדם מתעוררת אל מחקר מתחדש אל מהות החיים ואף אל מעבר.

רבים מכם , רואים ושומעים אותנו , רבים מכם מודעים לחום ולאנרגייה העוברת בכפות ידייהם וביכולות המתעוררות בתוכם .

על כן אהובים , כן אפשרו לעצמכם להקשיב ללבכם ולנוע קדימה בצמיחה האין סופית .

המערכות הפוליטיות בהן אתם נמצאים , מעוררות סערות אצל רבים מבני האנוש , הרצון לשוב לחקר האמת , הרצון לחיות מתוך חירות , היא זו הנבחרת במין האנושי , פעמים רבות המין האנושי נשלט בגלגוליו השונים , האם גלגול זה יפרוץ את חירות הנפש של האדם , מהיותו בעל הבנה עמוקה לחוקי הייקום .

צ׳קרות הכתר נפתחות בימים אלו , ומאפשרות לרבים להכיל את האמת , ומהי אותה האמת ?


יושרה וצדק- בניית מערכות החיים מתוך איזון והרמוניה . האם האנוש החדש יצליח לקיים עצמו מתוך הרמוניה אחד לשני , מתוך הרמוניה לסביבה בה הוא חי . האם האדם האנושי יכול להכיל ולהבין כי הוא חלק מרכיב אחד מבין שרשרת אורגניזם פלנטרית .


האם קיום האדם האנושי ללא קיום הטבע והסובב אותו אפשרי ?

אהובים , מתוך למידה מתחדשת של סביבת החיים שלכם , תוכלו לבנות את החברה החדשה. שוב , האנוש נמצא במצב בחירה והשרדות ,אנו כאן בשילוב אחים ואחיות ממערכות שמש מפותחות אף יותר מהחיים בפלנטה זו , נוכחים לתמוך ולעזור .

במעמקי הפלנטה ברשת אגרתא חיים אנו יחדיו , ללא הפרת האיזון , יש הקשבה למצוקה ויש הקשבה לחוקים השומרים על כללי האיזון .


מעל פני האדמה , כוחות השולטים במערך החיים , הפקיעו את האיזון , וכך עוד ועוד בני אנוש נכנסו למעגל המצוקה והמתח , למעגל ההפחדה והניתוק מהאלוהות שאתם .

אהובים , מערכות החיים בקוסמוס , בחרו לתמוך בפלטה , ואנו זקוקים לכם , ערים מודעים ובעלי הרצון להתמסר לכוחות האור.

המסדרים הבאים כמסדר מלכיצדק- מטטרון - הפליאדים - אשתר קומנד- סריוס- בני ונוס- האתורים - אלקאזר- מגיעים לתמוך בשינויים ובכם הערים .

לגיונות המלאכים נוכחים הם אחד אתכם , בני אור אהובים .


היו עמנו , הושיטו יד ושאו את אורכם בלמידה האין סופית .

אנו נכנסים לקראת השלב הבחירה הנשמית המחודשת

השלבים אינם ליניארים אלה רב ממדיים , ותהודת השדה התודעתי האנושי משתנה עם גל העירות הרוחנית


השלב הראשון היה עצירת הפלנטה ושלב ההפתעה לבני האנוש- איסוף בני לגיונות האור ברחבי הפלנטה והתחלת עבודה משותפת .


השלב השני היה שלב ההתכנסות וההפנמה - שלבי ההיטהרות במעמקי הפלנטה החלו


שלב שלישי שלב הגורלי בו התגלתה האמת מעל פני השטח אך טרם נחשפה להמונים , שלב העלאת התודעה וחשיפת האמת למליוני בני אנוש ברחבי הפלנטה, רבים הופתעו או לא האמינו אך רבים התעוררו והמדיה השונה שוטפת ופורצת את הגילויים השונים .


שלב רביעי שלב בו התקיים ניסיו שליטה בפלנטה על ידי מתן החיסונים , ומסע ההפחדות , אנושות רבה יצאה מאיזונה, שלב קריטי שכן מסה רבה של צעירים מתעוררות לאמת ומתנגדת לעיוות המנסה לתפוס אחיזותיו .


שלב חמישי - שלב שבו יהיה ניסיון לתפיסת שלטון עולמי, על ידי אלו שאינם מהאור , ומהפכה תתרחש הן באירופה והן בארה״ב איראן וסין , שלב שבו עוד ועוד נשמות יתעוררו , נציגות של אדוני הפלנטה תתגלה יותר ויותר הן בפני בני אנוש והן לכל ממשלות הפנטה.


שלב שישי - שלב של נסיון שלטון עולמי המוכר כסדר עולמי חדש, אשר תוכנון מזה 40 שנה. שלב שבו, החוקים לאנושות יהיו נוקשים , רבים מנשמות הפלנטה יעזבו את הכדור מתוך החירת הנשמה . מובילי אור יובילו את הנשמות הגבוהות וימשיכו לאחוז את תהודת האמונה.


שלב שביעי- מעורבות האלוהית- לגיונות האור

שלב שבו הפלנטה מטוהרת מכל כבלי התודעה הנמוכה , אלו אשר יבחרו להתקיים בתודעת מימדי האור של תודעת הנשמה והבנה כי התגלמות על פני האדמה איננה מותנת בעולם החומר , אלו אשר ישחררו אחיזה ויעברו אלכמית תדרית לקיום גוף האור גוף הרגש גוף המנטלי המפותח וגוף הפיזי בעל יכולו ההנעה המתאימים למימד החמישי ימשיכו לנוע ולברא את השפע בפלנטה , יחיו בגופים בריאים בתוך איזון והרמוניה.


אוכלסיית פני השטח תמנה עד 1-3 מליארד בני אנוש

אוכלוסיית פנים הפלנטה תכיל עד 1 מילארד .

תהייה יכולת תנועה מהכוכב לפלנטות מקסיםות בתדר החדש.


אהובים , ראו את החזון, היו סובלניים , אין אנו מדברים על זמן מיידי , אנו בתהליך עמוק אשר לו המתנו .

זהו זמן לבחירה בעולם החדש בתוככם

הצעידה על פני האדמה , הינה זו אשר אתם מתווים

בני העמים העתיקים אלו הנושאים מסורת עתיקה

הם אלו היודעים, קראו שוב את הכתבים העתיקים

האלוהות היא אחת


מברך אני אתכם מביתי בטלוס

אחת מערי האור הפנים פלנטריות

אנו מתרגשים לקראת המפגש אתכם

הנני אדמה .


Comments


bottom of page