top of page

שבתו של נער האור , זאורו , הביתה

עודכן: 5 במרץ 2022
 

***פרק 15

ממעמקי הפלנטה אל בין ערי האור הקסומות , במרחבי האור העצומים של המימד החמישי ואף יותר , נמצא מקדש לוחמי האור , המקדש הנו ייחודי אל אותם הלוחמים אשר הם יודעים כי הם חלק מצוות הלוחמה .


חלק מהלוחמים נותנים את שירותם אל הפלנטה , בימים כה רבים , הם אלו אשר הוזמנו מכוכבי הבית הרחוקים במרחבי היקום , להתייצב לראשונה ולהלחם באפלה אשר החלה לעטוף את מחוזות האור של הפלנטה .

הייתה זו הראשונה למוריה אליה הם הגיעו , בן לילה עמדו הלוחמים בהיכל הכהנים הראשי וציוו כי על היבשת לשקוע והם אלו אשר יגנו על רשומות האקאשה והידע האדיר שנכח במקדשים .


הם הצליחו לשמור על ניצוצות האור וספרי הידע האלוהי , וידעו כי יהיה עליהם להתמודד עם זרוע האפלה במשך עידנים רבים .

הלוחמים היו אלו האמיצים ביותר מכוכבי האור הרחוקים , הם ידעו על משימתם כי היא אין סופית ואליה התחייבו .

על כן , האמונה הייתה השער המרכזי שלהם , הם אחזו בה ובאומץ ליבם .

הפחד לא היה ידוע להם , הם פרצו כל מאחז שבו התבצרה האפלה וגם כאשר הגיע תת תודעה זו ליבשות אור נוספות אטלנטיס הם צוות לוחמי האור נלחמו .


הפלנטה שינתה את תודעתה והאור דעך אך ורק בנקודות מסוימות , צוות לוחמי האור ידע כיצד לשמור כל עשרות אלפי השנים כל צוות הלוחמים , גם כאשר היו הם במסווה.


הם המתינו ליום הזה , הם המתינו ליום הזה בו הפלנטה כולה תכנס את תודעת המשחות .

הם היו בכינוס הגדול שבו נכחו כל נציגויות בני הכוכבים הרחוקים , המועצה הקוסמית האחת היתה זו שבה התקבלה ההחלטה לנקות את הפלנטה מאחיזת האפליה , נוכחות האלוהות אז התערבה , והתקבלה החלטה ברורה לשלוח את צוותי הלוחמים , ולתמוך בכל הממדים באנושות .


כוכב הבחירה החופשי , אז הוחלט וכל נשמה תהיה זו שתבחר האם להמשיך להיות נשלטת על ידי כוח האפלה ששלט במשך עידנים בתודעת הפחד באנושות , או לפרוץ מעבר לתודעה הנמוכה ולראות את נתיב האור האמונה והחופש. היו נשמות אשר התעוררו , גלי ההארה הגדולים היו בשעה של החודש האחרון בשנת המחזור , על פי ספירת הלוח של המשיח הנוצרי 2012 והן בשעה של ה2021.

אכן רבים התעוררו , ועברו התמרה בגופם ובתודעתם בזמן מואץ, היו אלו אשר לא התעוררו ופרשום מעולם גשמי ארצי ונפשם התעלתה מעלה אל ממדי האור.

והיו את הנשמות הצעירות ,קראו להם ילדי המילניום , ילדי השמש ,הם אלו אשר הוזמנו במיוחד לתמוך בתהליך הייעודי , הם נכנסו אל הפלנטה בשנת 2000 .רבם מהם היו לוחמי אור !


הלוחם , היה אחד מבין רבים , שפרץ את הדרך להקים את העיר הלמוריאנית , טלוס היה שמה , הוא הוביל את המסע באותו ליל השקיעה אל מעבר להרים והעמקים , אל אותו ההר אשר עליו שמע מימי קדם , שאסטה , נקודה זו נתנה להם באישור השמבאלה הגדולה , בהתחייבות כי העיר תהייה עיר אור אשר תפתח שערייה , לראשונה בפני אולם נשמות אשר יתעוררו בימי המשיחות לזכרונם העתיק .

כך , הגיעה עימם עם , כוהני למוריה ובנו שוב ושוב את מוקדי המקדשים בדיוק מרבי כפי שהיו בלמוריה.

המקשים היו סגורים במשך עידנים , נפתחו רק ליחידי סגולה , לאלו אשר ליבם היה כה טהור וידעו לעבוד עם קרני הבריאה המקודשות .

באותו היום הילך הלוחם במקדשים האור , והנה רואה הוא דמות חדשה , דמות של בן אנוש , בעל בלורית שחורה ועיני אור ירוקות חומות , הדמות הדהדה , נעלמה וחזרה , לוחם האור ידע כי , בן האנוש מתחיל את דרכו בשיבה הביתה , מתחיל לראות ולהיכנס אל העולם המקביל לעולם הגשמי , אותו הכיר .

הרגעים הללו שבו הנשמה בוחרת , הם הרגעים המרגשים אשר כל עיר הקריסטל חוגגת את שיבתה של אותה נשמה הביתה , כולם יודעים , ומכירים את הנשמה ומחכים עוד קצת , להעמקת המסע שלה בה היא תיזכר באופן מלא .


הלוחם קרב אל הדמות , וככל שהמשיך והתקרב הוא זיהה אותו , נעמד אז הוא מאחוריו וראה את הסימן - w.

זהו היה הסימן של בני האור מלגיון האור אשר נבחרו לשוב אל הפלנטה בזמן זה , הם היו בעלי גופים צעירים , הם היו אלו אשר תהודתם הדהדה למרחקים , הם היו חדי מחשבה במוחם הקריסטלי הבוהק , רגישים עד מאוד לאנרגיות בקוטר השדה שלהם .

הם היו אלו אשר תלפטו , וראו מעבר לכל אפלה ושליטה הם היו הבלתי מרוסנים באורם , הם היו אלו האמיצים ,הם היו אלו בעלי השריון החזק ביותר , שריון האמונה.


ככל שקרב ועמד לצידו , דמותו של הצעיר התעבתה והנוכחות שלו התחזקה, הלוחם ידע כי הוא מרגיש שבו , ואף הכיר אותו , חיוך ענק נפרש על פניו של הלוחם , הוא שב הביתההפעם כנער בן 18 בגילו הארצי , הוא שב .


שיבתו של נער האור זאורו .


הוא היה שמח מלא באור , חיוך שהאיר את כל פניו , שופע באנרגיית הנעורים , הצ'אקרות פתוחות והאנרגייה זורמת בקצביות , חלק מגופיו לא היו מאוזנים , וגוף הרגש כה עדין .

הלוחם סרק אותו , שוב ושוב , מהלך סביבו ,הוא ראה אותו נאבק בעולם שם למעלה מעל פני האדמה . הוא ראה אותו נאבק באלו האטומים ואינם שומעים , חש את התסכול שלו לנוכח המערכת המקבעת , הוא ידע כי הוא לוחם , הם הכשירו אותו מילדות והוא אט אט ישוב וייזכר , טרם במלאות.

היות ועליו לחבור שוב אל המקור.


הלוחם שלח את כף ידו אל ליבו , שלח קרן אור כחולה עמוקה ושלח את אורו למלא את לב היהלום של הנער , הוא ראה כי היהלום חלש , וידע כי הזרמת אנרגייה ממנו אל ליבו תתמוך בו רבות , הנער החל רוטט והיהלום מיהר לשגר את האור , היהלום החל להתמלא והנער החל נראה בבירור , הלוחם ידע כי כעת זה הזמן לתקשר עם הנער , הוא החל מתלפט עימו וראה כי הגלים לא חודרים את התודעה , הנער המשיך לקבל את ההזנה מהיהלום , והלוחם המשיך לשגר את גלי טלפתיה אל הנער , כל שאמר הוא

״ברוך הבא הביתה זאורו ״״ברוך הבא הביתה זאורו..״ אט אט פניו של הנער החלו להאיר , הוא חייך את חיוכו המיוחד עיניו נצצו , ודמעה החלה לנזול על פניו

הלוחם ידע , זאורו שב הביתה .Comments


bottom of page