top of page

שברו את הכלים ולא משחקים - חוק האחד 

"ברוכים אתם , הנני אדמה . מתבונן בלבכם , בשדות האור אשר עוטפים את גופכם ורואה אני את הדהודי האור הנעים ואת אלו הנכבים , אהובים , אנו מודעים להתמודדות האנושית גשמית שלכם , בחייכם בתודעת הממד השלישי . אנו ערים ומודעים , היות ואנו אחד אתכם , אנו מלווים אתכם ולוחשים , האם אתם שומעים , האם אתם קשובים .

הגל השני – אכן עליו נדבר היום , שותף הוא את תודעתכם , עם תהודת הפחד אשר מניעה בתוככם שוב את מקום הנפילה לתהומות עמוקים של גלגולי החיים בהם כבר נפלה תודעתכם .

האם הפחד הנו , מקום שיש להיאחז בו ? מה עומד מאחורי גל ההפחדות , מי הם אותם אלו המעבירים אל תודעת האנוש את גלי ההפחדה? שאלו את השאלות הללו , רבים מכם חשים צורך לצאת לרחובות ולהשמיע את קולכם , את האמת אותה אתם רואים ויודעים , האם ניתן שוב להתל באנושות . האם תקופת השעבוד האנושית תמה ... הכלים החדשים של חוקי האחד , אכן אהובים , החוקים החדשים הם ללמידת העצמי החדש שלכם . למידת העצמי החדש שלכם , הנו זה השואל , הנו זה אשר אינו נע באופן אוטומטי על פני השטח . למידת החדש שלכם , הנו זה אשר מודע כי "שטיפת המוח " אינה יכולה עוד לגעת בתודעתכם . תודעתכם הנה ערה , הנה מודעת למדויק לתוכנית האלוהית . התכנות אשר נעשה לתודעת האנושות אינה בעלת תוקף יותר , על כן, משחק החיים משתנה . אין אנו מדברים על שינוי קטן , אלה על התמרה בכל תחומי חייכם . האם אתם מודעים לתהליך . התכנות אשר הותאם לאנושות במאה השנים האחרונות ואף יותר , החל מימי פיתוח קו התעשיות ההמוניות , החל מפיתוח שליטה באמצעות החומר המשרת את מעגל השליטה האין סופי. תכנות זה הננו עומד בפני קריסה , על כן אהובים , היו סבלניים . האימפריות אשר התקיימו על פני האדמה , הפרסית – רומאית – יוונית , לא נפלו ביום . אך הם נפלו . "האימפריה" הנוכחית הנה אימפריית השליטה החומרית , השעבוד אל הכסף ותצרוכת ההמונית הבלתי נשלטת . עולם הצריכה האין סופי עומד בפני נפילה . שליטת ההמונים בידי מספר משפחות , אשר מנתבות את החיים על פני הכוכב, עומד בפני תפנית וסיום . האמת תיחשף , פוליטיקאים נשלטים , ייפלו, מערכות תקשורת נשלטות ייחשפו , וכן הגופים הכלכליים המנתבים את חיי הכלכלה במשקי האנושות . כל זאת אנו , מראים לכם , והנה זה קורה. בזמן הווה , בימים אלו . קריסת המוכר איננו חוויה קלה לאנוש , על כן אהובים , היו סבלניים . האנושות ידעה כבר את גלי המהפכות ...הנה גל נוסף , אשר יביא את הפלנטה לעידן החדש, עליו אנו מדברים במאות השנים האחרונות , ואף אלפים . מהפכת ההמונים , ברחבי הפלנטה , תתעורר ושוב המוח האנושי יתחבר אל לב האנוש אל לב הנשמה , תוך תהליך ההזכרות , אז אחים ואחיות יידעו מי הם , מדוע הגעתי לפלנטה זו . אכן אהובים , זאת אני משתף אתכם , היות ואתם השליחים החלוצים במערכה זו . אתם הקוראים שורות אלו , ובלבכם יודעים , אין צורך להסביר , זוהי ידיעת נשמתכם . שטיפת המוח אינה מותאמת לאנושות החדשה. על כן האדם ישנה את אמונותיו הישנות , ואת כל אשר גדל על פיו .

מי הם אלו הנושאית את לב האלוהות , מי הם אלו הצדיקים , מי הם אלו הרואים את האמת, ואינם ישנים במסע זה של חייהם . אתם אהובים , אתם אלו הנושאים את הדרך המוכרת החדשה , זו אשר נלמדה בימי למוריה ואטלנטיס זו אשר הדהדה תרם ימי המחלוקת . אני מזמין אתכם להצטרף למעגלי הלב של קהילת האור הנושאת את רשומות האקאשה הלמוראניות אני מזמין אתכם להיזכר בימים האור הגדולים בהם התרבות החופשיה היתה זו אשר בני האנוש יכולים להיות בעלי אמונות שונות ומנהגים , הם אלו הנוהגים ביושרה ואמת , הם הנוהגים בדרך נקייה ללא מניפולציות רגשיות שכלתניות . מטוהר ליבם . הימים הללו , הגיעו , ואתם אוהבים , צאו ודברו את חוק האחד , חוק האלוהות ממנו נבראה נשמתכם.

הילדים החדשים , אכן הם מכירים את החוק האוניברסלי ואת בית הספר המכיל את הרצון החופשי , רצון התודעה היא זו הזורעת את האור בכל מרכיבי הבריאה , וכך גם בעולמכם . צקו את תודעתכם העכשווית וראו את העולם החדש המתהווה. רגע לפני ההתהוות נוכחים אתם במפץ הישן , אפשרו לישן להתנפץ אפשרו ללא פחד , ללא חשש .

שואלים אתם , אדמה מתי הקרונה תעלם ..? אומר אני לכם , אהובים , הקרונה הינה מצב תודעתי חדש, הוא אשר מעניק לכם את היכולת להתעלות מעל הפחדים וכבלי השליטה אשר נהוגים בעולמכם, על כן השתחררו מעולם זה. בחרו את האור , בחרו את החדש , את נתיב המאסטרים והמאסטריות , את נתיב זמן ההווה. הלא שוחחנו על שינוי זמן הפלנטה , אתם חשים זאת , יודעים זאת , אך עדיין מתקשים להתאים עצמכם לרצועת הזמן החדשה. אהובים , שחררו וראו כיצד לבכם מתמלא , שחרור וראו כיצד מתעלים אתם עם הפלנטה אל השלב הנוכח כבר בהווייתו , כל שעליהם לעשות הוא להתמזג עם הוויה זו . גאיה נושמת , נוכחת יותר מאי פעם , גאיה מתנקה , האורגניזם האנושי , שוב חש את השינוי ומניעה עצמו אל המהפכה התודעתית הרחבה ביותר אשר פקדה את האנושות . היו אתם , התודעה החדשה , ונועו אל תודעת האחדות – שלמות – אהבה- נתינה. היו אתם , אלו השרים ומניעים את האנרגיה החדשה. תוכנית השליטה פגה!

בראו מחדש את תבניות האמונה שלכם , על פי הכלים אשר מעניקים אנו לכם מעיר האור טלוס , אזי אהובים , אזי אתם תתאחדו עם האור שהנכם , אור כה רב , האם אם מוכנים לראות עצמכם באורכם? אנו מודדים את תהודת הרטטים בימים אלו , אכן רטטי הפלנטה עלו רבים מכם חשים זאת כל כן אתם חשים את ההתמרה בגופים , ומשילים , משילים את כל אשר אינו אחד עם התהודה החדשה של גופכם . על כן , שחרור את מקום העבודה הישן , על כן שחררו את אותה מערכת יחסים אשר אינה מדויקת לכם , או את אותו מקום המגורים . צאו לאל העולם החדש, צאו עם ההבנה כי אתם נושאים את האנרגיות הגבוהות ביותר בפלנטה אר. וכי אתם כבר מוכנים עם חוק האחד למשחק החדש אשר מתחיל בפלנטה ארץ. מהו תפקידכם בעידן חדש זה...? היו קשובים לעצירה אשר אותה אתם חשים . התמסרו לה, היו קשובים להזמנות הנפתחות בפניכם , היו קשובים לקהילות אליהם אתם חשים כי זהו ביתכם . השיבה הביתה אהובים הנו חלק מרכזי בימים אלו . תם עידן הנפרדות , ואנו שוב אחד אתכם . רבים מכם כבר חשים בנו , רואים ומתרגשים . אכן , גם אנו , ואם טרם חווים אתם זאת ..בקשו להגיע בלילות למקדשי הלמידה , אהנאהמאר ואנוכי אדמה מחכים לכם , וכן האחים והאחיות שלכם . אנו אוהבים אתכם , ושולחים לכם את אהבתנו בהרמוניה , בשיתוף פעולה בשירים בצבע צליל ומספרים . מבורכים אתם , הנני אדמה. #ADAMAYELETELOS

433 צפיות

Comments


תקשורים חדשים

bottom of page