top of page

רוחות האגו ~רוחות המלחמה

עודכן: 8 במרץ 2022 

***פרק 19

הכאב פילח את ליבי , כאב עצמתי שלרגע לא הצלחתי לנשום , כל הגוף התכווץ, התיישבתי על האדמה והסנסורים סביב גופי החלו להיפתח , רואה את הפורטל נפתח מולי ועוברת דרכו בשרוול אור המסתובב בספירלה אין סופית , רואה את האור - את שביל לבני הקריסטל

מתחילה לצעוד ואט אט הלב מתרחב , אט אט הלב נושם אני בבית .

הרגליים מתארכות והגוף משנה את צורתו , מתארך והצמות מאירות ועיני רואות בבהירות את ההתנהלות בעיר , שבתי הביתה וגופי נוכח במימד החמישי , כמה הכל רך ומאיר , חשה את עצמתי , ורגליי ממשיכות ומניעות ולוקחות אותי אל מרכז הבקרה בעיר המרכזית , במעמקי הפלנטה.


מסכי קריסטל ענקיים סביב , במרכז צוות של 7 חברים , בגופים שונים , נציגי גלקסיות שונות אשר נעות במקביל לגלקסיה שלנו .

הם בוחנים את הימים האחרונים , הם בוחנים את המערך המלחמתי , במסכי הקריסטל , ניתן לראות את אותם ישויות האפלה , אלו אשר נוכחות במלחמה וניזונות מהכאב מהפחד , הם מניעות את המערך מאותו אחד הנותן את האותות , הם השולטים ... .


לוחמי האור נקראים , למערכה זו , אנו נקראים לשחרר את רשתות האופל המנסות להיכנס בכוח אל מרחב האנוש במימד השלישי , אך הם הפעם אינם מתואמים בשדות של הפלנטה .

היות ומרחב הפלנטה כבר עלה בתהודתו אל מימדי התודעה הגבוהה, הם המביאים את האפלה ודרכי הלחימה הנושנות , הם מנסים אך, דרכם לא תצלח .


לוחם האור נכנס אל חדר הבקרה המרכזי , והוא משדר קריאה לכל לוחמי האור , הם מגיעים ומתייצבים עם חרבות האור הייחודיות .

צוות לב היהלום , אחד הוא ללחימה והגנה על הפלנטה , כל המערכות פועלות וכל אשר הם נדרשים לעשות הוא להגיע לאזור הלחימה ולהילחם באותם הוויות אפילות - ולשחרר אותן בחזרה אל מחוז למרחב הפלנטרי , או אף למוסס אותם.


צוות לב היהלום , מכין את שריוני האור , ואתם ספינות החלל הייחודיות , נפרדים מבני המשפחה בטלוס וביתר ערי האור - היציאה ללחימה היא על האגו של זה המפעיל את השליטים , המלחמה הינה על שחרור השליטה וההתמסרות אל העולם החדש .

אל הכלים החדשים , השפה ההליכה והתנועה מעל פני האדמה , החוקיות אשר כבר מהדהדת אחדות בין העמים החיים במרחבי הפלנטה.


צוות לב היהלום, הוא זה אשר יוצא ללא פחד ויודע כי אין אפשרות בה הפלנטה תכנס שוב למצב לחימה עולמית , צוות לב היהלום , הוא זה אשר יודע כי , התוכנית האלוהית הינה שחרור השליטה ובריאת העולם החדש בתודעת החופש .

הדרך כבר הושתתה , ונפתחה , ובני אנוש רבים התעוררו , בני אנוש רבים לוקחים חלק במערך הפלנטרי , וכן בני הכוכבים .


הם מגיעים בספינות רבות , נוכחים במרחב , על מנת לתמוך ביחדיות האור ובשינוי המתחולל בפלנטה זו , זהו הניסיון האחרון לשליטה של האפלה על פני הכוכב.


הלוחם , יוצא אל ביתו , להיפרד גם הוא , הוא יוצא להיפרד מזו אשר בליבו , הנסיכה מטלוס, הוא יודע כי היא המחברת אותו אל הבית , היא שומרת ומגנה עליו , היא עוקבת על כל צעדיו ויודעת את מיקומו , היא הייתה שם בעבר בלחימה ההיא , בה הוא בוטח ויודע כי איתה ישוב הביתה .


הוא אוחז בידה , אותה יד המרפאה אותה יד , המעניקה לו את השלווה והרוגע ממנה הוא נטען , וידו על ליבה , היא נושמת וליבה מקבל גוון זהב נוצץ, היא נושמת וכל גופה אחד איתו , השדות נעים מלב אל לב , הם אחד . תודעתם אחת , עכשיו הוא יכול לצאת אל הקרב.


הספינות מחכות , הם עולים , 12 ספינות האור היוצאות מלב ההר הקסום , הם נפרדים באזור זה , הספינות משנות רטט ונעלמות באטמוספירה , לא נראות לעין האנוש.


שם - במרחבי העשן , הם נכנסים שוב , עיניהם נוצצות באור וחרבותיהם מוכנות להמיס את רוחות האפלה , את האגו שמנסה לשלוט בנשמות בני פלנטה ארץ

מערכה ראשונה.


מכם אהובים , הקוראים מילים אלו , אני מבקשת , שלחו מלבכם את האור אל צוות לגיון לב היהלום , שלחו מלבכם את קרני הזוהר ותמכו בהם , מביתכם .

אנו יחד נשיב את ההרמוניה ואת רסיסי השלום , אל אזור מזרח אירופה . וכך קורה !


Kommentarer


bottom of page