top of page

קיץ 2022 ~ 

השמש עולה , מהמזרח , באדמת המזרח התיכון , הלא היא אותה יבשת כה עתיקה בה הלכו אותם ה״ענקים ״ , באותם הימים לאחר שקיעת היבשות בהן התקיימו אומות עתיקות אשר הדהדו את הידע והאור הרב הנוכח מעל פני אדמת הפלנטה …


לאחר שקיעת למוריה , והן אטלנטיס , המשכנו אנו , נושאי משואות האור להלך על פני האדמה , אל המזרח אל מחוזות הנהר הצהוב בסין , והר ההימלייה , אל בית הספר למסורין אשר הוקם בקפידה על ידי המאסטר תות׳,אל דרום יבשת האם ואגם טיטיקאקא, ואל מרכז ליבת לב למוריה , אל העיר הקריסטלית ומחוזותיה הרחבות טלוס אשר במעמקי הר השאסטה וכל איזור הנושא את זכרונות למוריה .

באותם הימים אותם ה״ענקים ״ המשיכו והלכו על פני האדמה , והם נושאים את הידע העתיק , הם אשר המשיכו לקיים את מעגלי האור מעגלי החכמה ולשאת גם בימים האפלים את המאורות בטקסי האור הייחודיים , בשיח האמת והיושרה .


כיום , התקשורת עם בני אותם פורטלי האור שערי האור הנצחיים פתוחים אנו המאסטרים הנעלים , אנו אלו הלוחשים לכם , מדריכי האור , מאפשרים לכם אהובים , לצאת אל מעבר לתוכנית הקידוד אשר אחזה באנושות מזה אלפי השנים , ולהעמיק אל רבדי ניצוצות הנשמה שלכם , להיזכר שוב בבחירת מסע הגשמי שלכם בזמן ייחודי זה.

העניקו לכם את האפשרות , להגיע אל מחוזות ערינו , אנו מתקיימים בתודעת האור של המימד החמישי , הן בפסגות ההרים בערי הקריסטל והן במעמקי העולם של רשת אגרתא הפנים פלנטרית .

מעניקים לכם אנו את שליחי האור שיפיצו את דברי לבנו , את תודעת האור הגבוהה , שליחי האור הן אלו , אשר בליבכם אתם חשים כי הם אלו פורצי הדרך , דוברי האמת , הם אלו להם אנו מעניקים את היכולת להביא את משואות האור דרך הספרים , שיח ואמת ליבם , הם אלו אשר יימאו בשליחות הלב ובתשוקת נשמתם אל מחוזות ביתם , הם זוכרים את הדרך , הם נעים מעל פני האדמה והן במעמקי , להם השערים פתוחים , ועוד ועוד איתם נעים .


ממעמקי רשתות האור של שערי אחוות המאסטרים , ברואל טיטון אנו מעניקים לכם את מפתחות הכניסה , אתם אהובים אלו הבוחרים ומדייקים את אורכם מעל פני האדמה .

אנו עדים כי בימים אלו , יש אתגרים רבים העומדים בפניכם , אנו עדים כי בימים אלו , אתם בוחרים מחדש את נתיבכם , נתיב החיים מתוך תודעה ערה , נתיב החיים מתוך ראייה פתוחה .

אהובים , אפשרו לעצמכם להגיע ולהקשיב לקול האמת , שערי פורטלי האור פתוחים , למי שליבו פתוח להכיל את האמת אשר התקיימה מעל פני האדמה , את אותה אמת אשר האירה את האור גם בימי החשיכה .


אנו , מעיר האור הקריסטלית , פותחים בפניכם בכל רחבי הפלנטה את תאי האור הנושאים את קידוד הלמוראני , אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מובילי תאי האור , ולהיות חלק פעיל בהנעת האור דרך גופי האור שלכם , הגופים שלכם הינם פורטלי אור בפני עצמם , הם יועדו על ידי תכנו ולדיוק הגוף הפליאדי , להניעה את התדרים הגבוהים המגיעים מהאלוהות עצמה . אתם אוהובים , אתם הקוראים את מידע זה , אתם אלו אשר הלכתם מעל פני האדמה כ״ענקים ״ לאחר שקיעת היבשת האם למוריה .


המידעים אותם אתם נושאים , מאפשרים לכם להישחרר מכבלי תוכנית השליטה אשר הושמה לפלנטה ארץ , על כן אהובים , אתם באופן מודע כיום , בעלי היכולת לשחרר את קידודי השליטה ולהיפתח את המידעים הנושאים אמת .

במסע האחרון , קבוצת האור הייחודית אשר הוזמנה אל הר השאסטה , אל ביתנו בטלוס , הכילה רב גוניות רבה , מקבץ הנשמות הלמוראניות , הגיחו מרחבי הפלנטה , כאשר כל אחד מהם השתחרר מכבלי התכנות מאותה המדינה ממנה הגיעה , הקבוצה התעלתה אל תדר האהבה ללא התנאי , הם התאימו את שדות הלב והגופים שלהם זה לזו ויחד נפתחו אל מתנות הייקום , כאשר הם שיחררו את כבלי השפה , החשיבה ושינויי תלות תרבות , הם היו אחד , אחד מבני יבשת למוריה הנושאים את האור הנשגב.

הדרך אהובים , בה אתם צועדים , הינה דרך ההיזכרות , הדרך בה , האנושות החדשה צועדת הינה דרך של בחירת חשיבה הצופנת בתוכה את האור , האמת והיושרה. הדרך בה אתם צועדים , היא זו המביאה את האותנטיות שלכם מעל פני האדמה. הדרך בה אתם צועדים אהובים , הינה דרך הכאב האנושי והאושר העוטף אתכם כאשר אתם חשים את שיבתכם הביתה .

אנו כאן מושיטים את ידנו , ממועצת ה12 מעיר האור טלוס. אנו כאן כפי שהדרכנו את אורליה לואיז ג׳ונס , היא זו הפתחה את שערי טלוס אל פני הפלנטה , אנו שוב פותחים את שערי האור , לכם אוהבים , לכם הנושאים את הרצון העז לקחת חלק פעיל , בשליחות האור מבית יבשת האם למוריה .

הנני מורה האנושות , הנני אחיכם , עוטף אתכם בקרני האור האלוהיות המבטאות את רצון האלוהות בדרך הביתה .

הנני אדמה . #ADAMAYELETELOS

Comentarios


bottom of page