top of page

עלה נעלה אל שערי דויד בירושליים

עודכן: 6 במאי 2020
 

הקריאה לעלות לירושלים , הגיע. עם סיום תהליך ההתבודדות אשר חווינו כולנו , כלל האנושות בפלנטה ארץ תהליך אשר שחררנו מתוך לבנו , מצ'קראת הסולר ממעמקי הנשמה את הישן רבים מאתנו חוו בתחילה כעס ותסכול , ואט אט נכנסנו אל קצב החדש של הפלנטה אותו הקצב אליו נכנסה כל מערכת השמש שלנו , אל רצועת הזמן החדשה .. נוצרים – יהודים – מוסלמים – למוראנים – פליאדים – בודהיסטים אנשי המדע ואנשי רפואה פילוסופים ורומנטיקנים – כולם התחברו אל המקורות – שאלו שאלות , העלו קונספירציות והשמש עלתה בכל בוקר, ושקעה בכל לילה , לא היה גוג ומגוג , לא חשכה .

כן למדנו להקשיב שוב זה לזו , לבני המשפחה , כן למדנו להתבונן בטבע ולראות את הפלנטה מתנקה כן למדנו להעריך מחדש את את ...נו זה שרובנו שכחנו – החיים . עברנו את היציאה לחירות בחג הפסח , חגגנו יחד ממפגשי הזומים את מזמורי יום העצמאות והנה אנו משתחררים , בתוכנו משהו נפתח , בתוכנו הזמרה עלתה .. ואנו נוגעים שוב בהנעת גלגל התנופה .

הילדים לבית הספר בתי העסק נפתחים , ואני שומעת שוב ושוב את קול הנבל של דויד. כן ממרומי ההר , שם במזרח , אל ירושליים של זהב.


היא קוראת לנו לעלות ,מכל קצוות הארץ היא קוראת לנו להתאחד ולאחד את לבנו התאספו ילדי ישראל , התאחדו עם מזמרי ההיכלים הגבוהים , אלו במרומים , אלו אשר אתכם פועלים בשיתוף למען ההתעלות הפלנטרית . תלכדו את לבכם הנושא את צפני האלוהות , למען התקדשות והכנת היסודות לבניית בניית בית האור לאנושות החדשה אחת היא בתודעתה החדשה. בימים אלו בהם היכולת של בני האור , להתעלות עם גופיו אל ממדי האור, ולהלך על פני האדמה שמיים וארץ כאחד. בני כל הצבעים הגוונים המזמורים . האחדות , השלם בתוככם , היא אשר תוביל אתכם לירושלם . אל עיר האור במימד השמיני ואף הלאה. אל עיר האלוהים , בה שוכנת תודעת מלכיצדק האחד, ומטטרון ולהבת הזהב. עיר האור ירושלים המחברת את קרני הזב, אל רשת זהב פלנטרית הנושקת אל קריסטלי האור אשר נטמעו בימים העתיקים ההם לפני 80-100 אלף שנים . במיוחד לזמן הזה, לזמן בהם ההתעוררות מתקיימת . פעימות ירושלים , מזרימות את תהודת האור אל 144 , ערי אור הפזורות בכל פנים הפלנטה. ממקדשי לוקסור במצריים , לאגם טיטיקאקה בדרום אמריקה, אל מנזרי האום של טיבט, ופסגות ההרים , פוג', שסטה, הימלאיה. אחים ואחיות בני ערי האור בפנים הפלטה , ערים וחוברים אליכם אף הם . ממרכז השאמבלה, ונוכחות המאסטרים של האחווה הלבנה. פני הלב ותדרי האור נישאים אל ציון .

"כי מציון תצא תורה ודבר ה' מירושלים "

מרכז החכמה והאור האלוהי . ואתם אהובים , בוחרים לאחוז את יד אחיכם , ולעלות את תודעתכם , אל תודעת האור הנצחית . אתם אהובים בוחרים , להתקדש בהיכלי הבריאה , ביום המקודש, יום ירושלים . מרגישה את לורד סננדה הלא הוא אשר התגלם בגוף ישוע הנוצרי , מצד ימין שלי . מרגישה את הכהן הגדול מאחורי , ואת מוחמד משמאלי .

נושמת וקשובה למסר: "ובימים ההם בהם הלכתי על פני אדמת האור , הלא היא אדמת ישראל , אותה אדמה אשר בה נזרעו זרעי תודעת האור בקיום האלוהות האחת , הלא היא הנושאת פניה לכלל האנושות , בימים ההם בהם נשאתי את תודעתי כרואה את האנוש אשר טרם ער הוא לקיום יכולות הבריאה אותן הוא נושא , בימים ההם בהם שכחו הם את תודעתו של דויד והנה אני נושא את רגליי אל בית המקדש, רואה אני את כהני האור המתקשטים , רואה אני את חוסר הטוהר בליבם . מודע לעומד להתרחש אך מילותיי אינן נשמעות . תודעת האנוש היא אשר נטמעה בחוסר היושרה והצדק, עם דבקותם בעולם החומר המעניק להם הגנה ושעשועים . ולקחתי את רגליי , וצעדתי ברחבי תבל, ופגשתי אותם שוב , בתכסית שונה ונוהגים הם שוב בדרך הנושאת את תהודת הפחד וההישרדות .

מחפש אני את המאסטרים , את אלו אשר כן נוכחים ומתדרים את האור מליבם ונוהגים בחמלה בשיח היוצא מפיהם . מחפש אני כן את אלו המקבלים ומכילים את אלו הרואים את ניצוץ האלוהים . ומוצא אני את השליחים 12 במספר . והם נעים עימי במרחבים . ורגליי נושאות אותי לעיר הזהובה , אשר מעלייה מקדש עם להבות האור הזהובה הנושאת תהודה של היכל האור הגבוהים המלאכים הרבים עומדים סביב ורב המלאכים מטטרון מעליהם , ואני מביט , והם מראים לי את התפתחות האנושות וליבי חמץ הוא. לוקח את רגליי אל המקדש ויוצא אל מרחבי שערי האור נפתחים אל אותם הימים בהם , האנושות בוחרת את דרכה מחדש. וזוכרת היא את האיזון ואת דרך שפת הלב, ומקיימת את השפע התדרי בקהילות האור ורואה אני אותם את 12 השליחים , שוב בגופים אחרים . חובר אני אליהם ורואה את העלייה לירושלים . את אותם אלו אשר בחרו , להדהד את האור החדש הנכנס אל הפלנטה , את האור המאיר כל תא ותא כל צומח וכל תודעה. רואה אני אותם אוחזים ידיים ולב אחד ונושאים את תפילת מזמור לדויד – והנבל מתנגן, ושירת ליבם מרטיטה את מלאכי השרת .

אהובים בני ובנותיי אתם . הן אני סננדה הנושא את להבות התחייה והחיים , מזמין אתכם לפתיחת שערי עיר דויד.

ומשערי העיר ייפתחו שערי העולם , ותחיית העולם החדש , נפתחת לבריאה הנושאת את האור הגדול – אור האנושות החדשה.

כן זהו יום מקודש.

בחרו לקחת חלק במאורע קוסמי זה. בחרו לצעוד מלבכם , לב האור האלוהי ~ אנושי . מברך אתכם , הנני , סננדה (4.5.2020 איילת סגל )


ביום ראש חודש סיוון רגע לפני חג השבועות~ חג מתן התורה אנו מזמינים אתכם לעלות עמנו לירושלים , לתפילת האור.

כולנו נהיה עמכם , במסע האישי ~;קבוצתי ~גלובאלי . כולנו נתמוך בתהליך האנרגטי אשר תחוו כולנו נצעד עמכם בשערי הכהנות , אל בניית יסודות בית האור לבני האור. כן זהו יום מקודש.


***אנו קשובים ומתאימים עצמנו בהתאם לתקנות


276 צפיות

Comments


bottom of page