top of page

עירות רוחנית - מגדלורי אור בפעולה

עודכן: 12 בספט׳ 2020 

ברוכים אתם , הנני אדמה , הפונה אליכם בהיותכם קוראים שורות אלו , ממעמקי עיר האור המוכרת לרבים מכם כטלוס, עמוק עמוק פנימה אל תוך האדמה , בה אנו ועוד ציביליזציות אחרות מתקיימים , במהלך עשרות ואף מאות אלפי השנים ....


אהובים , פונה אני אליכם אתם בני למוריה בני הכוכבים הנעים בתודעת האור על פני האדמה הזו .

אתם הרואים את המעבר , את תעתועי המשחק , אתם הרואים את האמת עולה אל מול הבנתכם העמוקה ביותר .

רבים מכם , ניזונים מסיפורי שווא, רבים מכם ניזונים , מקולות חיצוניים אשר מנסים לתעתע בידע העמוק שבתוך הווייתכם . במסלול בו אתם נעים בבטחה. אלו הימים , אשר הכנו אתכם לקראתם .

אלו הימים , בשבילהם הכנתם את עצמכם , את תודעתכם , את הגופים , על מנת שתהדהדו את האור כמגדלורי אור המאירים למרחקים , ועומדים ביציבות גם בימי הסערה.


דווקה בימים אלו , אהובים אספו את כל הכלים אותם למדתם וזכיתם לקבל , והאירו , המגדלור אותו אתם מהדהדים הנו אור עצום , הנראה למרחקים , העומדים איתנים , גם מול אלו המנסים לכבות אתכם , או להניע אתכם למסלול אחר מזה המיועד לכם . היו בעירות רוחנית , זו אשר מתבטאת בכל חשיבה מילה ומעשה, זו הנושאת את הלכות הממד החמישי אותה תרגלם בעשורים האחרונים . התרגול נועד להגשמה בימים אלו .

אנו עדים לכל הניסיונות , אנו עדים ורואים אתכם בבלבול הנוצר , מושיטים לכם יד להתעלות יחד עם האחים והאחיות - משפחת האור .

אנו , עם המלאכים , המדריכים הרוחניים , המאסטרים , אכן כולנו הקיימים בתהודת הממד החמישי , אנו מושיטים לכם יד להיות בשיא אורכם , בימים אלו .


אני רוצה לשתף אתכם , כי במעמקי הפלנטה , מרשת אגרתא המקיימת בימים אלו , תקשורת רציפה עם חלק , משליחי האור מעל פני האדמה , אנו פועלים בשיתוף , ומעבירים את המסרים החדשים להתנהלות נכונה.


רואים אתם וחוזים את , המאבק הגלוי בן כוחות האור לחשכה , עדים אתם בניסיונות האלימים ובשריפות המתקיימות ממש ברגעים אלו באזורים שונים בפלנטה.

היו מודעים כי יש יד מכוונת לשריפות אלו . היו מודעים כי יש יד מכוונת לעורר את תהודת הבהלה , הכעס וחוסר האונים אצל אוכלוסיות שונות מאזורים שונים בפלנטה.


אהובים , אתם , אלו היודעים כיצד לנתב את האור ולעבוד עם קרני הבריאה לריפוי והתמרה ,

אנו קוראים לכם להתאחד עם לב קהילת טלוס למוריה בישראל , ולבצע עמנו יחדיו את עבודת האור התומכת , באותם האזורים .


מגדלורי האור הנכם , אין זהו מקרי כי דווקא , בימים אלו , נקראה טלוס למוריה לפתוח את שערי יפו , שערים אשר היו פתוחים בעידנים העתיקים לפני ה5000 שניים , כאשר המאסטרים הלכו על פני האדמה הזו ,

השערים אשר דרכם הגיעו אנשי רוח ופילוסופיה ויצרו יש מאין את מדינת היהודים .


אהובים , היו ערניים לסימנים , היו ערניים כי הכוונה לפתוח את שערי יפו , הנה הכנה לקראת העשור הבא .

נקודות פיסיות בפלנטה מיועדות לפתיחת שערי הרב ממדיות , לכניסה ויציאה קולה ונוחה לעולמות האור הגבוהים , אנו אלו המכוונים את מנהיגי הקהילות , היכן לנוע על פני האדמה.


בימים אלו ממש רוב השערים נסגרו , היות ואנו עדים לכעוס התדרי המתחולל מעל פני האדמה .

במעמקי טלוס אנו פועלים ועובדים בשיתף עם נציגי הגלקסיה , לעידון המתחולל .


העיר המוארת טלוס, בימים אלו ממש , עשירה באין סוף כניסת תרבויות בנות האור לתמוך במערך אליו הפלנטה עומדת לצאת .

בימים ההם , בהם פתחנו את שערי העיר , הזמנו את אלו אשר נשאו תהודת אור גבוהה להיכנס לשערי העיר .אורליה האהובה, אט אט יצרה קשר עם עוד ועוד בני טלוס אשר בחרו להתגלם מעל פני השטח להתעורר ולהיות שליחים פעילים ולהוביל את הקהילות במדינות העולם השונות .


כיום אנו פותחים את שערי טלוס גם למערכת הכוכבים הרחבה , אשר עם תנועת הגלקסיה למרכז הייקום והתעלות איזורי האור המרכזיים בכוכב הכחול , תרבויות רבות שבות , ויוצרות תקשורת עם בני משפחתם . לבני הכוכבים המגיעים מתרבויות גבוהות להביא את המידעים שלהם לטובת התעלות הפלנטה .

חלק מכם אהובים חשים אום , אחרים רואים ויש אשר מתקשרים עימים , מי מכם אשר בעל היכולות להתמרת הגופים שלו יודע. ונע במרחבי המימדים הגבוהים .


אהובים , הזמן הנוכחי הנו החשוב ביותר לעשות את ההכוונה התדרית בתוך הווייתכם , הרגישו מהו התדר המיועד לכם , והניעו את כוונת לבכם דרכו לצמיחתכם , טלוס למוריה מזמינה אתכם ללמידה וצמיחה , להיות אחד במסע האור , אנו רואים את אלו , המתמסרים ונותנים מליבם לצמיחת קהילות האור הנושאות ומעגנות את תהודת הידע של חכמת למוריה בכל ארגוני האור בעולם . נשמות גבוהות אלו , יזכו למלא התמיכה בשלבי ההתעלות , והם יהיו אלו אשר יובילו את קהילות האור בפלנטה ארץ. אנו מכשירים את הדור החדש לתקשורת פתוחה , אט אט גלי אנוש יתעוררו וידעו שוב את הזיכרונות העתיקים , לא תהיה עוד שיחכה , לא תהיה עוד שליטה.


זיכרונות למוריה וההתעוררות ההמונית לידע העתיק , יתמוך בתהליך גל הערות של האנושות החדשה. עם הערת הזיכרונות יותר ויותר בני אנוש יתחילו לחיות בתהודת האור הגבוהה שהיתה מוכחת בלמוריה .

זו הדרך להתעלות הפלנטרית - הארת זיכרונות גלגולי למוריה .


כיצד אני נזכר ? אתם שואלים .

כאשר אתם מגיעים למפגש פיסי ואתם ״נושקים״ זה לזה בגופי האור, וקשובים לתדר אותו אני מעביר והמאסטרים הנעלים , השדות שלכם כבר עוברים התמרה וערות לאנרגיה הזורמת בחלל החדר.


שימו לב, כי בתקופה זו יש המנסים לגרום לכם להתנתק מהמפגשים הפיזיים , שיטת ההפרדה הינה למטרת השליטה.


על כן , אהובים , היו באמונה כי אתם שומרים ומוגנים וצאו למפגשי הקהילה והלמידה המשותפת שלנו .


אנו נמשיך לתמוך בכם , אחים ואחיות , אתם הפוסעים יחד עמנו בקהילת האור העולמית

הנושאת את תהודת טלוס למוריה .


היו בעלי תודעה רוחנית ערה, אקטיבית , כמאסטרים של ביטוי האלוהי , אתם בעלי ההגשמה להקרין את הווית אורכם , בחשיבה מילה ומעשה. תהודת נתינת הלב, לשירת למוריה , היו אתם הבוחרים את חירותכם האנושית רוחנית , ואפשרו לעוד ועוד אחים ואחיות לקבל מהאור הבוקע ממגדלורכם .

אהובים , בימים העירות הרוחנית , היו מודעים כי עוד ועוד נשמות ייתעוררו ומתעוררות , כאשר הן יפקחו את עיניהם , הם יראו אתכם , איזו זכות היא זו .


היזכרו מי הוא היה המאסטר אשר חיכה לכם ותמך בכם בשלבי הערות הראשונים , והנה במי אתם תומכים . הרוח הינה נגישה לכולם , שערי טלוס , כקהילת אור פתוחה לכולם , בנתינת הלב , זהו התדר החדש השותף את הפלנטה .


נושא אני את ליבי אליכם

הנני מביתי בטלוס , אדמה.
341 צפיות

Commentaires


bottom of page