top of page

עוצמת הידיים זמן הפעלתם 

כף היד , כמה כבר נחקר ונכתב על חלק פעיל זה בגוף האנוש הגאוני !

האם חשבתם, כמה פעמים ביום אתם משתמשים בכף היד שלכם ?

האם חשבתם , כמה איזור זה הוא עדין וכמה כמות עצבית נוכחת בקצוות האצבעות ובמרכז כף היד?


תודעת כף היד , הינה זו אשר עליה החל הכהן הגדול אדמה , לדבר איתי , במיוחד בימים הללו בהם אנו מרבים בשימוש אנרגטי בכף היד לריפוי הפעלות תדירות רב ממדיות .

כאם , לארבעת ילדיי פעמים רבות מצאתי את עצמי מניחה את כף ידי על האזור הכואב בגופם, או על המצח הלחי ..הלב..וככה פתאום היתה להם הקלה .


מה עובר בכף היד שלנו , והאם אנו יכולים להעצים את יכולות הריפוי הבריאה דרכם .


חקר המורפולוגיה של כף היד הוא המגלה את רזי נפש האדם והיכולת שלו להתמודד עם העולם שבחוץ, ובעיקר, העולם שבפנים. ב"מורפולוגיה" הכוונה צורת כפות הידיים, מבנה כף היד והאצבעות, הצבע והצורה שלהם


צורת האצבעות וכף היד מבטאת יותר מכל עד כמה האדם הוא בוגר ברמה הנפשית או אולי ילדותי, עד כמה הוא יציב או חסר יציבות, אם הוא בעל הערכה עצמית גבוהה או נמוכה, ועד כמה הוא נותן לגירויים החיצוניים לשלוט בחייו או מנגד, עד כמה הוא מצליח לווסת את אותם גירויים בצורה בוגרת ועצמאית.


הקריאה בכף היד , הינה תורה בשל עצמה שהתפתחה בעת העתיקה האזכור הכתוב הראשון לכירולוגיה נמצא בהודו, בכתבים ה"אנגה וידיה" בסנסקריט, שהאגדה מייחסת לאלת הים סמודרה. ההודים האמינו כי הבודהה זוהה על ידי החכמים לפי סימנים מיוחדים בידיו וברגליו. היוונים והרומאים כינו את התורה בשם כירומנטיה (ניחוש לפי היד כשהכוונה – לכל היד) אך הידע העתיק והמקיף אבד עם השנים.


בשנים האחרונות התפתחו שיטות ריפוי רבות , רובן הגיעו מהמזרח המוכרת היא ריפוי הרייקי

הריקי

שיטת טיפול אלטרנטיבית המבוצעת, בין היתר, על ידי מגע. ישנן כ-15 תנוחות (המספר משתנה בזרמים השונים של הרייקי) שבהן המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל, או מעט מעליו, באופן הגורם כביכול ל"אנרגיית הרייקי של היקום" לזרום דרך המטפל אל המטופל.

על פי השיטה, הרייקי פועל באופן כוללני, הוליסטי, כלומר מטפל ביצור חי כמכלול ולא רק מסיר תסמינים. מאמיני השיטה מסבירים כי אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות ריפוי החודרת בעדינות אל כל יצור שבו מטפלים, ומרפאת לעומק את היסוד האמיתי של הבעיה, וכך, תומך בכל יצור ביומיום ומשפר את מצבו בכל המישורים - הגופני, הנפשי והרוחני. בנוסף פועל הרייקי גם כרפואה מונעת, המגינה מפני מחלות


עבודת הריפוי עם כפות הידיים בטלוס

בעיר הקריסטלית במימד החמישי - טלוס, מקדשי האור של להבות הבריאה, אנו מרבים להשתמש ולהפעיל את כפות הידיים שלנו , כאשר אנו מבצעים תהליכי ריפוי , בריאה והזרמה אנרגטית תודעתית אל מימדים מקבילים .


חברים רבים משתפים כי במהלך המפגשים הם חשים עקצוצים וחום רב בידיים

וכי ככל שתרבו לתרגל את הכלים ושיטות הריפוי העתיקות מיבשת למוריה , הם הצליחו לרפא עצמם ואת הקרובים שלהם בידי כפות הידיים והפעלתם .

כאשר אני , אוחזת את כף היד של חברה אני מייד חשה את האנרגייה זרמת מתוכה אלי ...היד מרכז של אור בעל היכולת להעביר את האנרגיות העוברות דרך הגוף האור אל הפיסי , מישם דרך השדות האלקטרו מגנטיים הסובבים אותנו אל שדות וגופים אחרים .


זהו הזמן להפעיל את כפות הידיים והזכר ביכולות שלהם הרבות , חוץ מכל המוכר לנו במימד השלישי .


הנסיכה והלוחם - ידיי האור


הידיים שלה , ידי האור , לא ניתן להימנע מלהתבונן בהן שוב ושוב , האצבעות הארוכות ורידי האור העוטפות אותן בכל צד, בת אנוש בת טלוס אחת היא , היא אשר , לא ידעה את כוחן עד אשר החלה לרפא עימן וללמוד את יכולות האור הטמונות בהן .


בגופה הטמיר הנוסק מעלה אל על , היא נושמת בלילות את אורות הירח המלא , היא ניזונה מן האור הקוסמי האין סופי ,היא יודעת כיצד להזין את גופה במלאות ולשחרר את הזוהר מתוך האצבעות , לכל אצבע יש יכולת שונה ורטט ייחודי לה המעביר את יכולת הריפוי אל אותו בן האנוש .


כאשר היא מניעה את ידיה היא מניעה אנרגיות הנושאות מסה עצומה של אור ממרחקים רבים ,לעיתים האור המונע מגיעה לקצה השני של הפלנטה , היות ו מאצבעות ידייה קרני לייזר ארוכות , ארוכות .


בעיניה הסגולות היא מתבוננת למרחקים וחשה מליבה את אלו הזקוקים לריפוי , לא תמיד הם יודעים כי היא זו הנוחכת ברגעים הללו בהם הם זוכים לקבל את משב האור הייחודי , אך היא יודעת , היא יודעת כאשר היא נוגעת בליבו של אישה שבורת לב, או גבר כואב, היא יודעת לאתר את ילדי העולם אשר חשים אבודים בעולם , היא יודעת לשמח את לב הקשיש , היא יודעת לאתר את אלו שנפלו לתהום וזקוקים לחוט אור עדין , היא עושה זאת בשקט מליבה עם ידי האור העצומות מלאות האור הטהור.


בלילה ההוא היא ידעה לאתר אותו כאשר היה שבוי ופצוע ,אי שם בבור האפלה, היא ידעה לאתר אותו ולהשיבו הביתה , מתוך ידי האור שלה היא השיבה את רוח האור אל ליבו ואט אט במרכז ידה החייתה את הניצוץ האלוהי , יחד עם דמעה אחת , דמעת האהבה אשר זלגה מתוך ליבה כאשר חשבה כי אבדה אותו .


הדמעה היא זו החלחלה , ונגעה בפיו , חלחלה בחללי האור הפנימיים בגופו והגיעה אל לב היהלום , שם הזכרון העתיק פעם וטעם הרצון לקיום ובריאה שב , היא זיהתה זאת מיד והאירה בעצמתה הרבה ביותר , והשיבה לו את פעימת הלב.


כך היא ידעה , לרפא ולהשיב את מקור החיים של אהובה הלוחם .


מאז היא , מלטפת אותו , עם ידיה הרכות , ובכל ליטוף מאירה את חלקי גופיו השונים , מרפאה אותו מפצעיו השונים , היא זו היודעת ומכירה את גופיו השונים בכל היבטים ותשוקותם .


היא זו , אשר בפניה רק הוא נפתח עם ליבו , ומעניק לה את מפתח האהבה הנצחי האין סופי.


Comments


bottom of page