top of page

עולם המפלים בעיר האור טלוס

עודכן: 5 במרץ 2022 

***פרק 11

במעמקי הפלנטה כך אט אט מתגלים עוד ועוד מידעים לקיומם של ערי האור ,

מערכת של תעלות גישה מעיר לעיר , תעלות בהם קרוניות האור יוצאות ומחברות ומובילות את הנדרש לקיום רשת אגרתא.

אוקיינוסים ומפלים , שמש מרכזית ועצי ענק , מערכות שלמות של אגמים ובעלי חיים . העולם ה״נסתר״ מוגן מפני תדרים נמוכים , העולם הפנימי נתון לכניסתם של אלו האוחזים את תהודת המימד החמישי ויותר.


אלו אשר ליבם טהור , הם אלו אשר בעלי היכולת לנוע אל העולמות המקבילים הרב ממדיים , לקבל את חוקי העולם החדש , ולשחרר שליטה ושיפוטיות , להתמסר אל עולם האור הקיים .


טלוס , המחברת בין עולמות האור הגבוהים ועולמות הגשמיים הנושאים את תהודת האור, הינה תקשורת הרוח הנישאת אל אותם בני אנוש המפותחים דיו, להכיל את אותם מראות וחזיונות ולהמשיך לנוע אל מעל פני האדמה .


העולם הפנימי , מכיל תהודה מהירה פי מאות המונים מהאנרגייה המתקיימת מעל פני האדמה , היא זו הנוכחת תחת חוקי הזמן והמרחב של העולם הגשמי .

העולם הפנימי הנו מכיל תהודה רכה ועדינה על כן כל חשיבה מגלמת 100% אור טהור , ללא רבב של תודעה המכילה ספק.


העולם הפנימי במרכז פלנטה ארץ , הוא אינו היחיד , אלפי הפלנטות הנוספות במערכות הקוסמוס , מקיימות גם הם חיים במערכות הפנים פלנטריות .

התקשורת בין אותן המערכות נוכחת בשדה האחד של מערכות האור .


השדה האחד , הוא הנושא את יכולת התקשורת הרב ממדית ואת החוקים המוכרים בעולמות האור , על כן , רק מי שמכיל אנרגייה טהורה דיו , רשאי לראות להכיל ולקחת חלק במערך זה.


האנושות , בדרכה היא , אט אט , מערכות האור ושדות הקריסטל , מגנט ויהלום מתרחבות ועוד ועוד נשמות מפותחות מתחברות ולוקחות חלק בשדה האחד.


על כן , טלוס מתרחבת ונפתחת .

על כן , הלוחם והנסיכה החלו לצאת ולהתגלם בפני אותם בני אנוש , בפני אותם נשמות עתיקות גבוהוות הנושאות את היכולת להראות להרגיש להיות בידיעה.


הנסיכה והלוחם , מחובקים בחוטי השני של אנרגיות האלפה והאומגה הגיעו הם יחדיו , הגיעו על מנת לקחת חלק במשימה הלמוראנית ואיתם היו עוד אשר לקחו חלק בהובלה.


אחת מהן הייתה בת אור יפיפייה המוכרת כמרפאה בעלת איכויות אור המגיעות מכוכב הבית , ואף מעבר.

אותה מרפאה נישאה לגובה של כ6 מטר, וידיה היו גדולות ומכילות כרשת אור בתוכן , רגלייה היו ארוכות ודקות והיא זו הידעה את כל איכויות הטבע בפלנטה ארץ , הן מעל פניה והן בתוכה.


על כן , היא דיברה את שפת הצומח , היא ידעה בפירוט רב אל כל איכויות הצמחים המרפאים וכן אלו שלא…

גם היא הלוחם והנסיכה הגיעה מאדמת למוריה , שם היא ייסדה את רשת הצמחייה הייחודית אשר כמותה לא ניכר בכל הפלנטה הייחודית , מגוון הצומח על כל רבדיו מהעצים העצומים אל העשבים הנעים עם תוואי הרוח .


היא זו אשר , ידעה כי הפלנטה משנה את מגוון נופה , וחשה אל גופה את השינויים . שוחחה עם רבדי האדמה החשופה וחשה את כאבה על כל בטון שהושם על אדמה חשופה .- שמה הייה שנהתייה.


שליחייה מעל פני הפלנטה היו רבים , והם הוצבו במקומות מיוחדים נקודות מפתח אשר מהם יכלה היא לשמור על גוף הפלנטה, היא טלפתיה עמים ללא הפסקה , ורבים משליחיו יצאו לעצור נקודות בהם השחיתו את הפלנטה .


אחת השליחות מעל פני האדמה , הייתה מיוחדת ובעלת יכולות כבירים , אך היא טרם הכירה בכוחותיה , והמרפאה מטלוס המתינה והמתינה בסבלנות עד כי היא תתעורר אל תודעתה המלאה ותאמין בעצמה במלא בריאתה.


המרפאה מטלוס , ראתה את שליחתה מתמודדת עם הכאב העתיק אותו עדיין נשאה מימי שקיעת למוריה , ראתה היא את הכאב והלבדות לעיתים חשה עצמה , שם מעל פני האדמה .


המרפאה מטלוס - שנהתייה - חייה בטלוס מאז ימי הקמתה . היא גם נעה בין ערי האור ועזרה לעירי אור רבות נוספות לבנות את המערך הייחודי של הצמחייה בתוכה , כך שתעניק את התדר הייחודי של אותה עיר אור על פי ההיבטים הנדרשים לציוויליזציה המאיישת אותה.


שנהתייה- ידעה כי הפלנטה עומדת בפני שינוי תוואי גופה, וכי עולם החי הניזון ממרחבי האדמה והתדרים עומד להיכחד היות והתדר מעל פני הפלנטה עורער, וצמצומו איזורי המחייה הטבעיים , אשר לחצו על המרקם של עולם החי .


עוד ועד בעלי חיים בשרשרת המזון נכחדו ואינם , היא ראתה את גוויעתה של עולם זה מעל פני האדמה.


אותם שליחי האור אשר הקדישו את חייהם למען עולם החי והצומח בפלנטה זו , הצליחו לעורר את תודעת בני האנוש כי יש מצב חירום לשינויים בפלנטה , עוד ועדו בני המדע , החלו להסביר ולהראות מדועה נקודת אל חזור זו מהווה סיכון לכלל האנושות .


כך , שנהתייה, המשיכה והפעילה את מובילי לוחמי גאיה והמתינה אל אותה נציגה המהדהדת את תדר שנהתייה מעל פני האדמה .


היא קראה לה , שתתאושש , קראה לה שתתחזק ותמצא את דרכה לשוב הביתה. ולהקים את צוות שליחי האור המרפאים את הפלנטה.


אם את אותה נציגה , נציגת אור , זהו הזמן אהובה להביא את אורך מעל פני האדמה , להסביר להוביל לשתף , יחד עם עוד שליחי למוריה המהדהדים את מהות וחשיבות שמירה על עולם החי והצומח בפלנטה.


היא כאבה את הכאב של השטחים אשר כוסו בבטון , וראתה את החנק הנוכח בנשימותיה של גאיה .

היו אלו שזעקו את כאבה , והם ידעו כי אין עוד זמן רב , וכי יש לפעול מהתפשטות הבנייה הפרימיטיבית של בני האנוש , על גופה.


כך , התקבלה החלטה במועצה הקוסמית הגדולה, ולהתערב בהאצת פתיחת התודעה האנושית , שליחי האור כבר החלו לקחת חלק בעירות מוחלטת עם הגופים המקבילים שלהם , ממעמקי ערי האור הפנים פלנטריות , הם היו אלו אשר יכולו לנוע בין הממדים , הם היו אלו אשר יכולו להפעיל את תהודת האור הפעיל דרך חשיבה אחת . דרך תודעה אחת .


שנהתייה ידעה כי זהו הזמן להעיר את דמותה הארצית , וכך עשתה .


~~~~~~~~~~

במעמקי הפלנטה מרחבי אור אחרים , רחבים , כאלו שבני האנוש טרם ראו בעיניהם הגשמיות , אך היו אלו שראו , המעברים בין הממדים היו שער של למידה וצמיחה , היות ופלנטה ארץ נעה ממקומה והחלה לקבל מסות של קרני סופר נובה , השוטפות את גופי האנוש , לכל נשמה ניתן זמן להתעוררות ולמידה מואצת מאשר היה בפלנטה מאז העידנים העתיקים .


~~~~~~~~~


הנסיכה התעורר תחת עץ מואר , היא ראתה את האור הבוקע משורשי העץ מעלה אל צמרת ועלי האור , היא נשמה את נשמיות האור היומיות שלה וראתה את סוסה חד הקרן ממתין לה.


כאשר היא נוגעת בפניו של חד הקרן היא החלה ללחוש לו מילות אהבה , מילות אור ומתיקות , עלתה על גבו של סוסה. והחלה רוכבת בשדות האין סופיים של עמק השפע, חד הקרן , החל לעוף פרש כנפיו והוא עף ועף ועובר בתוך מפל מים ענק כאשר במרחב מימול הוא מגיעה עם הנסיכה למרחבי אור יהלום , אל מרכבים עולם המפלים .


עולם המפלים היה עולם של שערים רב ממדיים אל נקודות אור ברחבי הפלנטה .

המפלים היו מעברים הם יכלו הנסיכה וחד הקרן , לעבור ולהיות בנקודה אחרת .

בימי העבר נקודות האור היו ריקות מכל אדם , אך במאה השנים האחרונות החלו נקודות אלו להיות מאוישות בבני אנוש , ופעמים רבות אף נבנו שם כפרים ואף ערים .


חדי הקרן , אל אהבו את מבני המגורים הדחוסים של בני האנוש ובכל פעם שנבנה סביב מפל שכזה עיר דחוסה , שינויי האנרגיה היו גורמים לשער המואר להיסגר.

כך עוד ועוד שערים בעולם המפלים נסגרו .


אך היו אלו אשר עודם היו ונשארו פתוחים .


מפלי האור היו בעלי מגוון רחב של יכולות ריפוי והארה , כאשר הנסיכה וחד הקרן היו עוברים בתוכם , הם היו רואים את שובל האור מוביל אותם אל העולם של מעל פני האדמה .

באחת הפעמים , היה זה רגעים לפני זריחת השמש , כאשר הנסיכה וחד הקרן הגיחו לאחת הנקודות של המפלים , הם הגיחו אל העולם המקביל , הנסיכה החלה ושרה את שירתה לשוחח עם עולם הצומח אשר בנקודת אור זו.


כאשר היא שרה היו הפרחים העשבים , האצות בבריכות האגם , לזקוף את קומתם ולשמוע את שירת האור , נקבוביות הצמחים החלו נפתחות ומכילות את רסיסי האור שנטמעו , וכך העשירו את הצמיחה שלהם .


באותו היום , הגיע אל המפל בו שרה הנסיכה , דמות אש הייתה מוכרת לנסיכה , היא ראתה את דמותה המקבילה , את דמותה זו אשר גילמה את תדרה מעל פני האדמה.


הנסיכה הופתעה מאוד לראותה בפורטל זה , והנה פנייה אינן מראות שמחת חיים , התקרבה וניגשה אליה , ולחשה לאוזנה. ״זו אני הנסיכה , מדוע , זיו פנייך אינו קורן , הרי את יודעת את חוקי האור״


לרגע הייתה דממה , אך לאחר מספר שניות פנתה אליה בת דמותה, ולחשה לה בשפת האור כי היא מתגעגעת מאוד הביתה , אל ביתה בטלוס .

וכי האתגרים אשר לאחרונה הוצבו בפנייה , מורכבים וכי היא מותשת מרגישה עייפות פיסית .


״הנסיכה הניחה את ידה על ליבה של בת דמותה , והחלה מעבירה לה את האנרגיות החיוניות להעלאת התדר , ברגע אחד ראתה הנסיכה כי התדר אכן עלה והיא לחשה לה.

״אהובה, את היא דמותי , אפשרי לעצמך להניע את אותם היכולות שלך אל אותם האתגרים , רואה אני אותך , השיכחה לעיתים מכה היא בבני האנוש, הייה עם הלוחם באותם המפגשים ואת תקבלי את ניצוץ החיים והזיכרון ישוב במהרה ושוב תתעלי מעל לאתגרי עולם הארץ״


הנה בת דמות הנסיכה , החלה להזדקף , אור החל מאיר שיערה הגולש נצץ והיא שוב החלה לשיר את שירת האור בקול גרונה.


הנסיכה חייכה והנה רואה היא כיצד , בת דמותה ממשיכה ונוגעת בבני אנוש רבים אחרים מעל פני האדמה , וכיצד היא מרחיבה להם את ליבם , ומעניקה להם מאורה , היא זו אשר בעלת יכולת רבות , ואט אט תכיר בהם ותתעצם גם היא .


הנסיכה המשיכה אל שערים נוספים אל מפלי האור בפלנטה , בכל מפל פגשה היא דמות אדם המחוברת אל דמות מקבילה מטלוס. הקשיבו אל הנסיכה , היא תתמוך ותעזור בחיבור עם דמותכם המקבילה , ותעזור לכם לשוב הביתה.


התעוררו אהובים ~ זהו זמנכם .

Comments


תקשורים חדשים

bottom of page