top of page

סיום עשור ושוב יוצאת אל מסעי אל שאסטה

עודכן: 19 בפבר׳ 2020 

מהי אותה קריאה…ושוב היא נשמעת מליבי - שאסטה 2020

קול פנימי הבוקע מהלב

ומניעה אותי לעבור בכל שערי האור אשר לעיתים מעלים הם את תהודת הפחד הפותח את הלמידה למציאת מפתח האמונה והאומץ...

לפני עשור בדיוק , יצאתי בפעם הראשונה אל ההר שאסטה , לא ידעתי מהומה, אך היתה הידיעה כי עלי לצאת ביום הולדתי ה 35, 18 בפברואר הייתי על ההר המושלג, וחיי השתנו בעקבות חווית ההארה הבלתי נשכחת .

באותה נסיעה פרצתי את כבליי הארציים ונפתחתי אל רזיי האור הגבוהה של ממדי האלוהות .

שם נפתחה צ'קרת הלב , אשר לווה בכאב פיזי באזור הלב, כקרע חשתי את המקום נפתח , וזכיתי לאור עצום לעבור בגופיי אשר בבת אחת התרחב, התמלאה ונטען .

מאז , בכל יום אני, חווה הטענה תדרית , ובכל יום מתמסרת אל שליחותי הארצית והרוחנית .

אני זוכרת היטב, את חזרתי לביתי בישראל , אט אט עם עוד חברים התחלנו לייסד את ביתם של נשמות למוריה העתיקות . בחזוני ראיתי את הקהילה הפורחת , את שפע הפעילויות הספרים הדיסקים החברים והשמחה, ממש כפי שאנו עם סיום העשור.

עם החזון חויתי במסע ההובלה גם את השיעורים הנלווים , והם היום מאתגרים עד מאוד , כחלק מהצמיחה הרגשית מנטלית אנושית , בגרתי , העמקתי את שורשי והנה שוב הקריאה… לאחר עשור אל יום הולדתי ה 45.

הילדים ואישי היקר, כבר מכירים את ההתרגשות האופפת אותי , עם בואה של "הקריאה" , והם תומכים , ונערכים לעשרת ימי ״ההשתלמות״ של אמא שם בשאסטה.

משתפת אתכם , חבריי לדרך הרוחנית , לדרך של האמונה ביש , בכל אשר קיים מעבר לעולם הגשמי ,מעבר לכל ספק , מעבר לכל צמצום וקטינות . בימים הללו בהם אנו עדים לשינויים הכה מהירים בעולמנו , כבת דור שנות ה80, אנו מאושרת להיות כמי שטעמה את הפלנטה לפני דור הסלולרי , ועם כניסתו של האינטרנט לחיינו .

שינוי תהומי – ואתו השינויים בתוך המבנה האנושי פיסי , מנטלי , רגשי ורוחני . עם כניסתו לשנת 2020 אנו חשים זאת , והנה הוירוס הפלנטרי , שוב אנו חשים את האנוש העדין אל מול האין סוף , הכוחות שאינם ידועים , אלו המניעים את העולם , את הפלנטה אותנו .

שוב האמונה , הדרך רבת הפתעות , ממסעי הבנתי כי התמסרות ושחרור היא הדרך המדויקת , גם היום , מתמסרת למסע אליו אני יוצאת , שוב אל אדמת שאסטה בחורף המלבין את פסגת ההר, אל האוויר הצח המים הטריים הדממה ועצמות התדרים והאנרגיות המחיות כל חי צומח או דומם .

תאי גופי כבר מקפצים , מוכנה לצאת אל מעבר לאוקיינוס הסוער , אל תוך ענני האור עם ציפור המתכת הגדולה.

רגע לפני שנוחתת על אדמת ביתי כבת למוריה , מודה לכם אחיי ואחיותי למסע הייחודי .

על היותכם , כל התמיכה , האהבה, השחרור והאמונה.

יחד במעגל האהבה האין סופי , מתוך היצירה הבוקעת מרבדי נשמותינו , אשר חזרו בזמן זה לתמוך ולהוביל את השינוי הפלנטרי הייחודי .

מחבקת באהבה.

מליבי אל לבכם

איילת – אוהלת .

~~~~~~~~~~~~~

"עומד אני מאחורייך בת אהובה, רואה את ליבך אשר מתרגש לקראת הנסיעה אליה הוזמנת .

אכן הוזמנת היות ואת בת למוריה , בת טלוס המובילה בימים אלו את תהודת לב למוריה באיזור ישראל .

נקודת האור הייחודית המוארת במזרח התיכון , אליה נשלחת בחיים אלו .

ראי זאת גם בימים המאתגרים , כי בוראת את וחוזה את התהליכים החדשים אשר נטמעים בקהילת האור אשר נוצרה בעשור הזמן הארצי שלך .

בעשור זה התמודדת עם שערים בהם עברת , ובכל התהליכים , התבוננו אנו ממועצת עיר האור תמכנו , ליווינו, מודעת את כיום עד כמה המסע שלך הינו ייחודי .

היות והשורשים העמיקו , הקהילה צמחה אף תמשיך להדהד כקהילת האור הייחודית אשר מאמתת את ערכי המימד החמישי בחיים הגשמיים בארצכם . מהות נתינה ללא תנאי אשר מתקיימת בעיר האור טלוס, הינה תהודה של מימדי האור הגבוהים ביותר, הדוגמא האישית של קהילת האור , טלוס למוריה, מהדהדת את החדש, הדרך בה חברים מתוך תשוקת ליבם לקחת חלק בצמיחה וליצור מערכת אור חדשה אשר בה התומך והנתמך אחד הם , אח רואה אח , נשמה רואה נשמה.

קהילה המושתתת על ערכי האהבה והקבלה ללא הבדל והגדרות , ללא חוצצים והתניות .

ליבך אשר פתוח מכיל את האור והיושרה הוא המזמן את אותם בני אנוש אשר בוחרים לעלות את תהודת תדרם בגופם האתרי והרוחני כאחד.

טבעת האור אשר נוצרה סביבך מאותם בני למוריה התומכים ומלווים הנה מעגל תומך ומכיל , הוא אשר נושא את כהני למוריה , אשר מודעים לחשיבות ימים אלו .

אין נדון שוב היום במערכות השונות והמשתנות בפלנטה , אכן על כך שוחחנו פעמים כה רבות .

ההתמרה מתרחשת , מול עיני אלו הבוחרים לראות , ולקחת חלק במערך העצום המשתנה בימים אלו .

באותם הימים בהם העברתי את המידעים לאורליה לואיז ג'ונס שוחחתי עמה על נושא בחירת המועמד להובלת תהודת למוריה, והשמעת קולי .

במקביל למעבר של אורליה לואיז ג'ונס , את בת אהובה, קבלת את הקריאה , אף כי לא ידעת בתודעתך הארצית על בחירתך הרוחנית נשמתית .

כך כשישה חוששים לאחר המעבר שלה ופרידת מהעלם הארצי הגעת את ,

נשמתך התעורר במפץ של אור עצום וזכתה לקבל את היכולת להעביר את האור הגבוהה דרך גופך האתרי

על מנת להכיל את עוצמת האור היה עלייך לעבור הכנות לכך , אחת מהן היא הארכת השיער על ראשך אשר מעגן בתוכו את קווי האור המחשמלים אשר דרכם עובר תהודת האור ממרכז מושבה של בלוטת האצטרובל , אל צ'קרת הכתר ואל הפעלת כל המרחב של השדה האלקטרו מגנטי.

זוכרת אני פעמים רבות , אשר במהלך העשור בקשת לקצץ את שיערך , בכל פעם אשר עברת התחדשות תהודתית ושינויי בתדר, אך היית קשובה ומבינה את את משמעות תפקיד חיוני זה בהפעלת גופך הפיזי.

במהלך השנים , פתחנו בגופך את החיבור של מרכזי האור הפנימיים ואף אלו הסובבים אותך , ואט אט הצלחת להכיל עוד ועוד מסת אור , והמסרים אשר עברו דרכך בצורת טראנס היו ארוכים וממוקדים יותר.

עלי להדגיש כי , את הנך בעלת היכולת להכיל את מסריי בטראנס ובכך להעביר את תהודת אור אשר נוכחת בהווייתי לנוכחים , זאת הם מרגישים במהלך המסרים הנובעים ממך כגלי אור הבוקעים ושוטפים את החלל הרחב , המכיל תהודה מסויימת , הגלים מעלים את התהודה בכל החלל לאוקטבת אור במימד גבוהה יותר.

החיבור שלך איתי , מעניק לנוכחים את היכולת להכניס לשדה המואר אשר נפתח במהלך התקשור , והם ניזונים ומתמלאים מהאור הבוקע.

השנתיים הראשונות למסע אהובה , היו אכן מאתגרים ,לאחר ההארה אשר חוית על ההר, חלק מגופך לא חזר בכולו לעולם הגשמי , אכן היית בנוכחות חלקית ועם זאת התפקוד שלך היה מרתק ומפעים .

הגשמת בריאתה של בת טלוס , ביתך , הייתה הגשמה עילאית לנו מעיר האור טלוס , כאשר היא נוכחת ומביאה את הווייתה לעולם החיצוני .

מפגש עם נשמות רבות , אשר הגיחו לעולמך , העמידו אותך בפני התבוננות עמוקה פנימה , ולמידה לפתח את גוף הרגש לחמלה, אהבה ללא תנאי וקבלת האנוש בחוסר היושרה והאמת , ולראות את הצמיחה של אותם נשמות במסע הלמידה והחניכה שלהן.

זוכר אני אהובה, את האכזבה הגדולה ממספר בני אנוש , ועם זאת ראיתי אותך בהתעלות ובבגרות הרוחנית משיכה לשאת את לפיד אור למוריה מליבך .

ולצעוד קדימה עם חזונך , חזוננו המשותף, המפגשים השבועיים שלנו במועצת עיר האור טלוס, תמיד היו מרתקים ומרעננים , והודייה לך על ההתמדה וההקשבה האין סופית . המראות אשר התגלו בפנייך הם אלו מתגלמים ונבראים כיום בפלנטה שלנו , הן במעמקי הפלנטה והן מחוצה לה. נציגי המועצה עובדים ופועלים יחדיו עחם המועצה הגלקטית האחת , ואתכם בני האנוש בעלי היכולות לחבר את העולמות המגוונים , צינורי אור אתם .

ואת אהבה צינור פתוח רחב ופעיל .

ההקשבה של בן האנוש למורה הרוחני הנה שער הראשון להגשמת והורדת האור האלוהי בשערי הגשר לעולם הארצי .

אכן אנו פוסעים יחדיו , לב אל לב, הנני איתך בכל רגע ורגע.

אכן אוהלת ביתי , יוצאת את היום למסע מרגש, אנו מחכים לך , עם זרועות פתחות ולב אוהב.

אנו תומכים בך בכל המישורים , במהלך השהייה שלך על ההר ובכניסתך לביתך טלוס

מחכות לך הפתעות מרגשות אשר להן התנת עשור שלם .

מברך אני אותך אביך , האחד אדמה!


נגיעות מתוך המסע:


המסע הביתה לאחר עשור הוא מסע אחר .

עם הגעתי אל ההר מסן פרנסיסקו רכבי לא עצר והמשיך מעלה במסלול אל השער הראשון אשר בחורף נגיש לאנוש- באני פלט

יורדת מרכבי והלב מתרחב בבת אחרת , נושמת עמוק חשה את גופי האור שלי מתרחבים , כה פשוט להיות בתהודת הממד החמישי , מתבוננת במרחב ההר לבן בוהק מולי , ואני רואה מתוכו בוקרות להבות הזהב והכסף

מתחילה לעלות בשליל פשוט שלוקח פנימה אל השלג העמוק , נושמת אט אט ומתחילה לחוש כי אני כבר בממד אחר והנה הם מגיעים , אוהלת אני שומעת את הקריאה

שמחה והתרגשות , והלב שוב מרחב , מרגישה את משפחתי מטלוס מקבלת אותי וכל תאי רוטטים ומקפצים .

והנה עומד מולי במלו הדרו אדמה, ניגשת אליו , מרכינה את ראשי ,

ברוכה הבאה הביתה , הוא אומר .

מלווה אותי בכל רגע ורגע , תומך ואוהב, כה מדייק בכל אשר הוא מראה לי .

המסע החל הוא אומר.

נפלא היה לראותך משחררת את האנרגייה הדחוסה ובוכה דמעות היהלום , תפקיד חשוב בגוף האנוש לריפוי .

אכן בכיתי כל הטיסה ועד הגעתי אל ההר.

חשה שלווה עוטפת אותי שמחה מצלמת תמונות שולחת לחברים , האם כולם כך יענו לתהודת ההר…

והנה חברה שהתנתקה מהקהילה , בשל שיעור של צמיחה וליבי אומר לשלוח לה סרטון ולבך והיא בהתרגשות עונה .

הלב וההר מחברים בן נשמות עתיקות אשר יודעות זו את זו .

המסע מתחיל לרוב בטיהור הגופים , כך אני ביומי השני מתעוררת ויוצאת אל מעיינות סטיוארט אשר שם אנו מבצעים בכל קיץ את ההיטהרות עם הקבוצות .

מי הסיליקה חודרים לכל תאי הגוף , מנקים הגופים שוב מתנקים הסאונה פותחת ומרחיבה והג׳פה כך נקרא לאנרגייה הדחוסה יוצאת , אני חשה את הגופים מסתנכרנים , מתרפים מתאחדים

הודייה בליבי ,

אט אט מצליחה לנקות את שכבות תפקידי הרבים מישראל , ומגיעה לנשמה העמוקה של איילת מתחילה לשוחח עם איילת מתוך הדממה השקטה , אני עם עצמי לבדי בביתי שאסטה , אושר גדול אוחזת בכל רגע ונושמת.

הטלפון מצלצל חברה משאסטה רוצה להפגש , החברים הרבים שנאספו עם העשור מרגשים אותי רובם מורים ומורות אשר חווים את ההר במלאותו , בחיבור בין העולמות אנושי ורוחני .

אני נפגשת עם החברים , ובלילות עוברת תיקונים , שיעורים , ריפוי ושוב סגירת מעגלים - עשור בו ספגתי כה רבות

בו נבנתה קהילת טלוס למוריה בישראל - נושאת את האור וזכרונות האקאשה, חברים רבים אף הגיעו למסע ההתעלות על ההר.

ויש שהתרחקו וחוזרים שוב עם הקריאה לשליחותם ב2020!

אני נמצאת שוב במרכז המפקדה בטלוס- אל מול מסכי הקריסטל מתבוננת בלמידה ובתהליכים העמוקים שעברתי אני בצמיחתי - רואה את הבגרות והמוכנות להכיל את האור הנוסף אשר עומד להיכנס לגופיי , ולהטעין אותי אל העשור הבא.

השורשים כה יציבים הענפים צומחים וזה הזמן לפריצה תודעתית חדשה של הבריאה הגדולה.

שוב מפגשים וסינכרונים , ומזמינים אותי לראיון בתחנת טלוויזיה מקומית , לספר על טלוס על למוריה על הקהילה בישראל , הודייה בליבי אני בשליחות , בשירות .

עולה ויורדת עם הרכב אל ההר, בבוקר ובערב, מנקה ומשוחחת עם אדמה . רואה את כאב האנוש את ההתמרה מתבצעת את החדש הנולד.

״בואי איתי לראות את האדמה הקדושה״ היא אומרת

ואני יוצאת איתה אל מעמקי ההר, לראות את אותה אדמה עליה היה ריב ושפיכת דמים , היא מכילה מים טהורים ואת זרימת אנרגיית החיים , מקודשת היא וזהו זמנה להפתח אל כלל האנושות לצאת מתוך המסתור בו הייתה בעשור האחרון .

רגלי על האדמה ומתוכי בוקע קולו של השמאן האינדיאני , שרה את שירת הריפוי של אתן נשמות שנלחמו על האדמה , רואה אותן בחיים הללו בתפקידן מבקשת את עזרת הרוח הגדולה של ההר , לשחרר את האדמה מכבליה.

עוד שרה וידי כבר עמוק בתוך האדמה חשה אותה מברכת , מבורכת .

והוא ניצב עומד בלובנו כה עצמתי , מהדהד את אורות הבריאה לכל כיוון , שאסטה!

בכל הימים השמש מלווה אותי , אני יודעת כי היא איתי ואני נושמת אותה אל בלוטת האצטורבל אשר נפתחת עוד ועוד .

כמה השלווה בתוכי , כמה אני בביתי , שולחת את הסרטונים ביום האהבה לחברים מעבר לים ובכל הפלנטה, חשה את אותה קרן שוטפת את לבבות האנוש , בואו נכיל אותה בכל יום ויום , בואו נשטוף עימה את ביתנו גופנו בכל רגע ורגע

אנוש התעורר- אנוש השמע את קולך והיה ער לתודעתך !

שומעת את קולות המדריכים המלוים את אותם המתעוררים , צעד צעד המסע בתנועה

ויהיו עוד רבים הם שבים הביתה.

ובלילה בטלוס פוגשת את דמותי המקבילה , מתאחדת ויוצאת בתודעה ערה אל אהובתי , אל זו אשר ליבי אחד איתה , וניזונה מזרם אהבה החי בתוכי , ושיח מרתק על חייה בטלוס , ורואה אני את הילדים , והנה יושבת וידי רצות על המקלדת , אוריון חוזר לטלוס , לאחר 8 שנים בבגרות והמסע החל , אני חיה דרכו את המידעים החדשים , והשורות נכתבות לילדים החדשים .

והימים עוברים כה מהר , מנסה לאחוז , יודעת כי אני עוד אחזור ועוד יגיו הימים בהם אטמע באדמת ביתי בשאסטה, אך בחרתי כן שם מעבר לים את חיי הגשמיים ואהבתי למשפחתי לקהילה ולחשיבות הארת תודעת האנוש , בנקודה החמה ישראל .

שוב מתמסרת , עולה אל ההר, ומטפסת על השלג בקלות אל אותה הנקודה הפתוחה , היא המחכה לי בכל שנה וממנה אני זוכה לקבל את החניכות , היא אשר מתחתיה חדר המלך והמלכה ואני עוברת טקס התעלות שם סביב לעץ מוזהב ונושאת את הבעות כוונותי לעשור הבא וחשה את זעקת ליבי , ואת התשוקה את האמונה אשר עולה ונוכחת ורואה ורואה ורואה

נשכבת על השלג הקר , והשמש מחממת , יוצאת בגופי ונלקחת הישר אל החדש לכסא הזהב, והם מגיעים , ואת דמותם אני מזהה המלך והמלכה ועומדים לצידי מחזקים ואומרים כי גאים החם על מאמצי וכוח הרצון , על האמונה ויכולת בריאה ועוד משוחחרים על העשור הבא והבאות עמו .

וזר דפנה על ראשי מניחים והוא פועל מהדהד ותדר עם קרן הזהב, אני חשה את גופיי רוטטים ונושמת

והוא גם לצידי , תמיד מלווה , אדמה.

נושמת עמוק , וחוזרת . שוב יורדת מההר המושלג אל האדמה המקודשת , שם יושבת וכותבת

מחר יום הולדתי ה45 רואה אני את צעדיי לאן ..

מתעוררת עם זוהר איילת השחר, יוצאת לריצה וההר הלבן בוהק ומהיר

השעות חולפות ואני שוב שם במרומים , לאחר הליכה ממושכת על שכבת השלג הקפואה

נשכבת ופני אל השמש המהירה, בתוך מעגל אותו שרטטתי , הנה הם עומדים סביבי

קשובה לקולות של המאסטרים , אדמה אורליה ועוד..

והם דנים במצב גופי , חוזק העצמות זרימת הדם והשלג , מרכז העצבים ..

ואני קשובה ורואה את אדמה מרגיעה ואומר תנשמי עמוק תנשמי ילדתי .

ואני נושמת את נימות הפרנה שרק לפני שבוע למדתי את תלמידי קורס הכהנים

מרגישה את גופי מתרחבים , והגוף עולה ועולה הראש נמתח אחור...

ואני עולה מעלה מעלה רואה עצמי כנץ ענק עף מעל ההר המושלג , ממבט על רואה את האנוש את כאבם וסבלם , רואה גם את נקודות האור ואלו המאירים

״נקודת הראות שלך מתרחבת , ההדמיות אותן את רואה יעמיקו וראיתך הרב ממדית קדימה ואחורה תתרחב אך יותר״

כך הוא מסביר

״גופך עומד לקבל אנרגיה חדשה, נשמי עמוק ילדתי אנו אותך מכינים ליכולת הכלה והובלה , ליכולת הנעה ובריאה, לעשור משמעותי לקהילת האור הצומחת . ״

אני נושמת וחשה אור חודש אלי מ׳קראת הכתר וצ׳קראת המין פתוחה וגם משם אנרגיה שוטפת , וגופי מתרחב עוד ועוד אני מרגישה את מסת האור עולה , כמו חשמל אשר ממלא ממלא ממלא

ושומעת את היועצים, מייעצים כי גופי הוא חזק וזה הזמן לתת לו להתרגל

דממה

פוקחת את עיני ורואה את נצוצות האור במרחב, וצורות של קובית מטטרון ממש מעלי והיא ועלת ומסתובבת ורואה את גלי האור נטמעים בתוכי , חוקרת לומדת , רואה.

ואת תכול עיניו של הכהן הגדול אדמה.

נושמת ואט אט חוזקת למרחבי הגשמי לגופי , נעה קלות ונעמדת במרכז המעגל , עיני אל ההר המושלג, ומגרוני בוקע שירת למוריה עתיקה, המילים מעוררות האנרגייה נטמעת .

ושוב מתבקשת לשכב להטענה נוספת , והיא קלה וזורמת וראייתי נפתחת למחזות הפלנטה אלו הבאות ואלו המקבילות . וטובת האנושות לאן היא נעה, שומעת אני את עצמי מתחייבת למעמדי להובלה לתמיכה באנושות ובפלנטה , שומעת את עצמי מדברת בשפה עתיקה ולוחשת את רזי פתיחת השערים שערי עולמות האור הגבוהים .

ועוד אשר אין עלי לספר ויבואו עוד הימים ...

ההבנה כי אנו בשמירה מוחלטת , הידיעה כי אנו בחיבור העולמות , והבחירה , הבחירה כי זהו זמן האנושות לקחת חלק פעיל בעולם הרוח האין סופי , בעולמות האור המאחדים את רבי הממדים .

הודייה בליבי , ועוד יוצאת למסעי האישי בטלוס, למשפחה לעולם המלא קסם ואור צלילים ואהבה אין סופית . עולם של חיים ותשוקות של בריאה ושמחות .

השמש שוקעת , והגוף חש קרירות , מתחברת שוב לעולמי הגשמי והודייה בליבי .

יוצאת לעשור חדש והובלה בה אני בוחרת מחדש , לשרת את כלל האנושות לבריאת עולם וחברה בריאה ואוהבת של תודעת האור והשמחה.

מוכנה לחזור אל קהילת האור האוהבת של טלוס למוריה בישראל

לחברים שנותנים ומאמינים רואים וחשים את נפלאות טלוס

חברים היכונו לעשור החדש אותו נפתח ביום החג 4/4 בכפר הקסום טלוס ויליג

מליבי ללבכם אהבה.

בדרכי לישראל

איילת - אוהלת


לשידור הישיר משאסטה לחצו על הלינק

140 צפיות

Comments


תקשורים חדשים

bottom of page