top of page

סוף הוא תמיד התחלה - מסר מהכהן הגדול אדמה 2021- היכונו ! 

סיום שנת 2020


"ברוכים הבאים , בני אור בני האלוהות , בני למוריה .

הנני אמדה מעיר האור הטלוסאנית מברך אתכם , לרגע זה ממש .

רגע זה אליו המתנתם עשרות אלפי השנים , רגע אליו אתם עם שנת ההתמרה הגדולה , מתעוררים בחזרה , לידיעה כי הנכם נשמה עתיקה הפוסעת על פני האדמה , הנכם נשמה עתיקה אשר אוחזת בתוכה זכרונות מאותם הימים , אכן בהם בחרתם לקחת חלק בתוכנית האלוהית המיועדת לפלנטה ארץ.


כפי שרבים מכם עדים , בחודשים האחרונים בזמן הארצי נעשה תהליך התמרה וניקיון ברמה העמוקה ביתר אפשר לאמר אף השורשית , כאשר נעקרו אותם נגעי החשכה אשר היו תמונים עמוק במוסדות השליטה בפלנטה .

הנסיון לשלוט בכוכב הכחול , כוכב האור בו הוחלט כי הבחירה החופשית הינה תהודת הנשמות , לא צלח .


כפי שאמרתי רבות לבתי איילת , אחד הם בני טלוס עם לגיון האור אשר תומכים במערכה החשובה , ואכן הבינו כי בני הלגיון הם רבים .


הפלנטה הנוכחת במארג הקוסמי הרחב, נמצאת במערכת שמש מוכרת וכיום מערכת זו נגישה לתקשורת עם בני הכוכבים הנוכחים בתקשורת פתוחה עם ילדיה .


אתם אהובים הם בני הכוכבים , אתם אהובים הם אלו המקיימים את התקשורת החוץ גלקטית , רבים מכם כבר קשובים ויש בניכם אשר מתחילים לקראת את הסימנים הרבים הניתנים לאנושות .


השלב הראשון היה לעצור את הפלנטה מהתפעוד המסחרר אליו היא נכנסה , דריסת רגל האנוש על אדמת גאיה היתה הרסנית וכן גופים שונים אשר הפעילו את המערכות בשחיתות ויד כובלת לאנוש.


ההתערבות הייתה הכרחית וכך המועצה הקוסמית והשופט של הקוסמוס ויקום נוכחי זה התערבו .

הבינו אהובים .

על מנת לחיות בעולם של אהבה ואור , על מנת לחזור להביא לפני השטח לתושבי כדור הארץ את הכלים התומכים בחופש הבחירה , ברצון החופשי יש לקיים חיים בהם קיים סדר וארגון ושמירה על ההרמוניה .

האנושות שכחה ונכנסה לחיי האנוכיות והתוהו ובוהו .


על מנת לברא את חיי גן העדן , על האנוש לתרגל זאת בתוכו . נוחכות האני הנני היא בתחילה קיום תהודת היושרה , צדק , אמת .


שלוש תכונות אלו , טושטשו במהלך האנושות עם נפילת התודעה . אך אנו כיום , עם סיום שנת 2020 על פי לוח ישוע הנוצרי , פותחים את השערים לחזור הביתה אהובים , אכן רבים אשר שחכו עוברים את שלבי הערות בזמן מאוד קצר , הם אלו הזוכים , לעירות מהירה וכניסה לעולם התודעה החמישי .


השופט האוניברסאלי , הנו התגלמות החוק , הוא זה היודע להעמיד את שערי הצדק המעוררים יציבות ותודעת האחדות והשלום , הוא מקור הידע והחכמה והוא עובר מייקום לייקום מגלקסיה לגלקסיה והוא נוכח מאוד בפלנטה זו בזמן זה.


אותם נקודות אפלה , מתנקות עודם , השינוי המהותי יתרחש החל מאמצע ינואר לפברואר

ועם בואה של להבת החיים והתחייה בחודש אפריל , תחושו את השינוי מעל פני השטח בחייכם .


כדור הארץ הינו ניסוי בוא ניתנת הבחירה החפשית , רבים מנשמות בשל השיככה , לא נשאו את אורם בחייהם , הם שחכו כיצד להתנהל , מהם חוקי האלוהות .


עם הכניסה לשנת 2021 , היו מודעים אהובים , לחוקי תודעת האור של הממד החמישי .

פעמים רבות כבר שוחחנו על כך , והנה דעו כי השער הראשון למעבר בחוקי הפלנטה החדשים הנו

שער האמונה , האם אתם מאמינים לחזון החדש הנברא בימים אלו מעל פני האדמה .


האם אתם מאמינים כי אתם בעלי היכולת לשנות את תודעת הפלנטה , הנה זה כבר מתרחש .


אנו במעמקי עיר האור טלוס, כיום נושאים את גופי אורנו מעל פני השטח אנו מתאחדים עמכם , כל שעליכם לעשות הוא להרגיש , לנשום את החדש , להרגיש את ההתמרה הגדולה אליה נכנסה הפלנטה .


אכן כבר נאמר לבת האור איילת כי הכלכלה תעבור קריסה וצמיחה מחודשת .

מערכות הבנקאות המרכזיות עומדות בפני נפילה וקריסה , רבים יפסידו את כספם זה, נכון , אך מתוך שבר הכלי והתודעה הישנה אשר תשתחרר עם קרמות ודפוסי אמונה אלו , הכלכלה החדשה תצמח .


יהיו אלו הצעירים אשר ייזמו דרכי כלכלה ומסחר חדישות, הם יודעים והם זוכרים וזה ייעשה בצורה כה פשוטה .


מערכות הפוליטיקה שלכם משתנות ממש בימים אלו , לא עוד בחירות בהם נעשות הטעיות כלפי הציבור , הציבור ישוב ויקח את ה ״כוח לידיו״ העם יאמר את שלו , לוחמי האור ייצאו וידברו שוב לא ניתן לעצור את נפש האור הנוכחת בגוף האנוש .


עם בואה של 2021 מערכות החינוך לילדי הפלנטה משתנות וכן הבריאות , המתינו אהובים , ראו את השינוי אשר כבר תופס תאוצה .

וקחו חלק מהותי בו .


רבים מכם עם ההתעוררות יחושו כי, החיים בהם חיו הם אינם חייהם ויחושו לצאת למחוזות חדשים . הקשיבו לרוח הגדולה .

שוב שחררו את הפחדים והיתמסרו לחדש .

אין זמן יותר נכון מזמן זה.


רמת הדחיסות התדרית במימדכם יורדת , האם אתם חשים את האווריריות , האם אתם חשים את הרצון לשהות במרחבי הטבע הפותחים ומרחיבים את תהודת השדות האור סביבכם . הביטו מסביב כאשר אתם יוצאים למרחבים , אנחנו שם אתכם , המלאכים וכן המאסטרים , הרגישו אותנו , שדה הפלנטה התעבה והתדרים יורדים אל שדות האור האישיים שלכם .

למדו שוב להפעיל את מרכבות האור בחשיבה המתחדשת שלכם , אתם המניעים את חדש.


אהובים שוב נוכח אני עמכם , מהעיר הקריסטלית המעגנת היום את הידע החדש העולה מעל פני השטח .

מזמין אני אתכם ללימודי חכמת למוריה , אכן אותה יבשת האם עולה שוב היא דרך לבבות בני למוריה המתעוררים , הם אלו האוחזים את התדרים הגבוהים המאפשרים ללב להפיתח שוב ולהביע את החמלה והאהבה לאנושות החדשה.


עם התעבות התדרים המאחדים את תודעת האנוש , עם האנוש המאחד את לבבו מעבר לחציצות אשר יצרו הפוליטיקאים בעל פני השטח , ההתמרה תעשה ברכות ובזרימה אלוהית ויחד תושבי פנים הפלנטה וחוץ הפלנטה ניצור את העולם החדש .


זמנו את הקרן הסגולה אשר הינה אחת מלהבות הגאולה , זמנו אותה להתמרה והחירות החשובה בימים אלו , זמנו אותה עם ג׳רמיין הקדוש , לתמיכה בכל המתרחש בפלנטה זו .


אנו בימי אור וחג , ראו את השינוי נבראה .


בני לגיון האור פועלים במרץ כה רב , ה24 שעות הקרובות הינן משמעותיות ביותר , תדרו אהבה.


מברך אני אתכם אהובים , עם כניסתכם לשערי העידן החדש

עידן לו המתנו 14,000 שנים ויותר .

עידן בו האור נוכח והזיכרון הנשמתי שוב מעניק תמיכה למהותכם .


מבורכים אתכם , הנני אדמה"

Comments


bottom of page