top of page

מתוך מסע חירות רוחנית דצמבר 2022- מסר מהכהן הגדול אדמה 

22.12.22


עולה במעלה ההר , ההגה מכוון את הרכב בדרך המתפתלת , הנה המעבר בשער פתיחת ההר , בין עצי האשוח הגבוהים , וככל שהעלייה מעמיקה הלב נפתח ומתרחב , חושבת לעצמי כמה פעמים כבר עליתי את הדרך הזו …במהלך 13 השנים בהם אני מגיע אל ההר.


מודעת למתרחש בגופי , הגוף נפתח התאים בגוף מתחילים לנועה אני חשה אותי את התסיסה , רואה מבעד לחלון את ההר לבן כולו , יפיפייה וקרני שמש עדינות מאירות עליו , השמחה מחלחלת ותודעתי פתוחה למסע אליו אני יוצאת ביום זה , 22.12.22=4.3.4= 11- ״הנני אשר הנני ״


מודעת היטב לבחירות שלי במהלך השנה האחרונה , מודעת היטב לרצון שלי להיות מי שאני ולהביא לידי ביטיו האור שבתוכי .


החנייה בבאני פלאט , הינה עם מספר רכבים משפחות של ילדים אשר הגיעו לחופשת הכריסטמס , ממלאות את ליבי בשמחה .


השלג הרב מזכיר לי את היום ההוא ..היום בו חיי השתנו, היום בו עליתי לראשונה אל ההר , היום בו פגשתי לראשונה אותו …

השיח עימו , הרגע המרגש בו פגשתי את אותן דמויות אשר זיהיתי היכרתי ,

ולא ידעתי כיצד ומדוע אני מכירה אותן …


זוכרת אני את הרגעים שבהם עברה דרכי אנרגייה עצמתית , זו אשר החלה להאיץ בתוכי את תדרי הממד החמישי , קרני החיים אשר מניעות אותי בכל יום להגשמה מהלכה למעשה.


היו גם רגעי אתגר , ואפשר לאמר משבר , מכל רגע שבו חשתי כי …הפערים גדולים מידי על מנת שנוכל להמשיך לתמוך באנושות , הגיע קרן אור, אשר תמכה בתהליכים של הפצת האור .


עולה על השלג המובל אל נקודה הייחודית אשר במסעות הקיץ אנו מרבים לבקר , אל הפאנטר מדו , השלג הרב דחוס ואני הולכת , רואה כיצד העין שלי נפתחת ואני רואה את ניצוצות האור מרצדות מולי , אני רואה שוב את מהירות האלקטרונים המאירים , אני רואה את הצבעים המלווים את הדרך וקרני הלהבות הן אלו הבוהקות , ממשיכה ומעמיקה , הנה העץ אשר לצידו אשב , מתיישבת וחשה את השלג עוטף אותי , אני אט אט נעלמת מעטה ורואה אותי יושבת בחדר קריסטלי בוהק , סביבי אני רואה את גאלתיה , אהנאהמאר , סן ג׳רמיין , ואת אבי הכהן הגדול אדמה .


אני מתבוננת מעט ורואה אותם עוטים גלימות בוהקות וה מניעים אותן , גאליה מתיישבת לידי , אנו יושבים סביב במעגל על כסאות קריסטל . ואדמה מתחיל לשוחח עימי על הפרוייקטים המיועדים להתגשם , כיצד יש להניע את האנרגייה על מנת להאיץ את ההגשמה .


אני מרגישה בגופי הפיזי כי צ׳קראת המין נפתחת , חשה אנרגייה קוסמית עוצמתית נכנסת דרך צ׳קראת המין, אני נושמת עמוק ומרגישה את האנרגייה עלה מעלה עד לאיזור המוח …


חשה את העובדה על הגופים ובמקביל את מסרי הנציגים ראים לי את הנתיב החדש אשר בו אני עומדת לנועה מתפקידי הארצי רוחני , אני חשה את האנרגייה שוטפת אותי מצ׳קראת המין מעלה אל האין סוף , חשה את גופי מתרחבים ורואה את קיהילות האור הלמוראניות מתרחבות ומביאות הביתה את הנשמות אשר קמהות לשוב להיזכרות מלאה .


אני רואה אותו , את אדמה את עיניו התכולות רכות ואוהבות כה אוהבות והוא מביע את המסר הבא:


״בת אור אהובה ,הנך את אוהלת

מברכים אותך על עשייתך ותרומתך למען הפצת תהודת למוריה והפעלת הקשר של בני האנשו הרבים עם העיר הקריסטלית טלוס .


אכן שנת עירות רוחנית , היא זו המעניקה את היכולת לנועה בתוך חירות רוחנית

אתם אלו הנעים כבר במארג התדרי החדש הנוכחת בפלנטה .

החירות הרוחנית היא זו אשר מעניקה לבני האנוש את הופש לבחור שוב את היותם - בני אנוש המשיבים לעצמם את הכוח והעצמה האנרגטית .


שוב אוהבים , אתם הנכם קטליזטורים , הפתוחים למעבר של אנרגייה .

כל אחד מכם , בני אנוש הנעים עם גפכם האורגניים , קיימים בליוני תאי אור , אשר הם נושאים את ניצוץ האלוהות , הם אלו המניעים את האור בתוך גופכם , וככל שאתם תאפשרו לגופכם לקלוט ולהוביל את האורות , אזי כך תהודת גופכם תעלה ותתדר את מלא האור, אשר נע ועובר דרך גופם . בתהליך זה , גופכם אשר מעביר את האור בקפסולת התאים מאפשר לחדש את התאים הישנים בחדשים .

כל תא אשר חולף הנו תודעה עירה חדשה ,


עם שנת חירות התודעה , אנו מציעים לכם להעמיק ולשחרר את האגו אשר עודנו נושא את קידודי תוכנית ניהול האנושות מעל פני האדמה , תובניות הכלכלה והחברה , תבניות בריאות הגוף וההובלה , כבר עוברות שינויים , כל עוד אהובים אתם בעלי היכולת לשחרר את שהכרתם , על עוד אתם בעלי היכולת לשחרר ולשנות את דרכי ההתנהגות הסביבתית אשר הוטבעה בכם , אתם אלו אשר תיצאו לחופשי בתודעתכם הרוחנית .

מסגרות הדת הן אלו אשר אחזו בתוכן את השליטה על האנושות , אך לא שוב , היות ובני הדור הצעיר אותן נשמות עדינות מודעות לרצון נשמתן לתנועה המתחדשת מעל פני האדמה , גופם שונה , האם שמתם לב למספר הרב של הילדים אשר אינו ניזון מבשר , אשר רגיש לאמכלים המכילים חומרי שימור והנדסת מזון . על כן יקרים , גופם אשר מכיל את אותו מרכיבי האור אינו מוכן שוב להכביד על עצמו , תודעתם המודעת מניעה אותם קדימה אל היכולת לבחור אחרת , תדר האמונה בעצמם והאומץ להיות הם עצמם ללא ביטול עצמי וקבלת חוקי הממסד הנושנים , כבר נותן אותותיו .


שוב אני מראה לכם ומזמין אתכם אהובים לימים של חירות תודעתית , אשר נושאת מחדש את היכולת לבחור להיות , אתם עצמכם .

מהותכם האלוהית מתוך הענקת תדרי האהבה ללא תנאי לסובבים אתכם לחברה האנושית הנוכחת בפני שינויים .


שינויים והתמרות הינן תדר אשר מניעה את האור בתוככם , היכולת לשנות את תודעת חשיבתכם היא זו המשנה את תוואי גפעם ואת המסע בו אתם מהלכים מעל פני האדמה . אתם היוצקים את נתיב החיים , אתם אלו הבוחרים להיות ולשאת את המערך התדרי החדש מעל פני האדמה .


רבות שוחחנו אתכם , על היותכם חלק מקהילת אור עולמית , בימים אלו אף יותר מתמיד , מזמינים אנו אתכם לקחת חלק בקהילת האור הפלנטרית הנושאת את תהודת למוריה , הלא היא אהבה ללא תנאי , חמלה וקבלה .


שערי שאסטה פתוחים בפני כולם , האם חשתם את הרצון להגיע להר הקסום ?

אהובים הביעו כוונה ואנו נלווה אתכם במסע השיבה הביתה .


אתכם מהעיר הקריסטלית העירה

אנו מחכים לכם

הנני אדמה . ״Comments


bottom of page