top of page

משמעות יום השער 5-5-5- 

ביום השער המיוחד הנושא את אופי החירות אהבה והתמרה בכל הגופים הסתגלות לעולם החדש , יושבת אני נושמת את הבוקר העולה מרגישה את האנרגיה של אבי ומורי אדמה , ליבי מתרחב ונפתח והנה המסר ליום זה .

בוקר מבורך אחים ואחיות .

"ברוכים הבאים הנני אדמה , מלב עיר הקריסטל טלוס נוכח אני אתכם יקרים, במסע שלכם הביתה . על פי הזמן הנוכחי בו אתם מתקיימים זמן המותאם להתעלותו של המאסטר סננדה , נוכחים היום אתם ביום שער המכיל את תהודת הספרה 5.

האם המשמעות הינו של התאריך המיועד או של תהודת ליבכם אשר מעניקה כוונה ליום זה.

תודעת האנוש היא זו המניעה את הזרימה האנרגטית הסובבת במערכי השדות הסובבים אתכם . אכן השדות כפי ששוחחנו רבות עליהם הינם בימים אלו פעילים אף יותר מתמיד .

כיצד הפעלה זו באה לידי ביטוי ? המחשבה הינה מהירה והן יכולת הטלפתיה שלכם , רבים מכם חווים בימים אלו את החשיבה המהירה, עוד ועוד בני אור מפתחים את המוחות שלהם למוח סנסורי הקולט ויכל לסרוק את התדרים העדינים אלו הבלתי נראים בעין האנוש , אלו אשר ניצן למדוד אותם עם מכשירים מיוחדים מעולם המדע שלכם .

לדולפינים יש את היכולת הנדירה הזו מעל פני האדמה . בעיר האור טלוס ובערי האור הפנים פלנטריות אנו מהלכים עם גופים אווריריים , הגופים הללו הם בעלי היכולת לקלוט ולשדר , לכן פעמים רבות רבים מכם חשים אותי , ומשוחחים איתי , ולבכם כבר חש את התדר ונפתח ומאפשר לתדרים הלוחצים על תודעתכם או גופי הרגש להתפוגג .

הבינו , התדר עמו אנו נעים במרחבי האור הנם תדרי ההרמוניה והאהבה. מעבר למילה אהבה עצמה או למילה הנושאת את תהודת ההרמוניה אנו מביאים מסת אור ייחודית המכילה קידודים אלוהיים המגיעים מהבריאה , אלו מכם המכירים את להבות הבריאה , כבר פועלים ומתרגלים את העבודה עם התדרים הגבוהים הללו .

בני אנוש אהובים , פוסעים אתם בשלבים של חירות הפלנטה , חירות זו אשר למענה נלחמתם בעידן זה , פעמים רבות , הבינו כי עידן זה הנו בשלבי סיום לפני העידן החדש עליו אנו מדברים עמכם רבות .

עידן אשר יוביל את הפלנטה לתודעה אחת שלמה של תובנה כי השינוי הפנימי הנו זה המוביל לשינוי חיצוני , הפלנטה משנה עצמה , הן השדות הסובבים אותה , הן עוצמת האור הנכנסת אליה בשל מיקומה החדש במערכת הקוסמוס , והן בקרני האור המגיחות ממעמקי פנים הפלנטה החוצה .

עוד וועוד בני אנוש מקבלים קריאות , הם שומעים ומתחילים לשאול את השאלות הנכונות למהות קיום החיים .

האנושות עומדת לצאת לחופשי , נשמו אהובים את שלבי המעבר , וזכרו כי אנו אתכם , מעמק השפע ומפלי האור . אנו אתכם פוסעים במקדשי הבריאה ומביאים אל מעל פני השטח את הלמידה המדויקת מהיכלי האור בנקאל .

עוד ועוד אחים מתעוררים , אליכם אנו פונים , הושיטו את ידכם , אפשרו לנו לצאת עמכם יחדיו למסע , כל שעליכם לעשות הוא לחוש שוב אל לבכם הלמוריאני פועם , אשרו לו להתרחב ולנשום את ריחות השושנים וגני האור .

אנו נוכחים ברחבי הפלנטה , בכל המדינות העמים הדתות , מכינים אתכם לתודעת האחדות העומדת להכיל את מרחבי האנושות . היו סבלניים , נשמו האמינו

ביום שעה זה בו אתם מעניקים משמעות לספרה החוזרת על עצמה 3 פעמים אנו מתדרים אתכם את תהודת החופש האהבה והסתגלות לשינויים המתחוללים הן בעולמכם הפנימי והן בעולמכם החיצוני . אפשרו לעצמכם להסתגל לתבניות החשיבה החדשות , לתדרים החדשים וקבלו באהבה את הכלים החדשים העולים מעל פני השטח לתמיכה באנושות - היו ערים אהובים - עירות רוחנית הינו תדר זמן זה.

מבורכים אתם ילדי , ילדי למוריה ילדי אור האלוהות הנני אחיכם - אדמה . ״ #ADAMAYELETELOS"

150 צפיות

Commentaires


bottom of page