top of page

מקדש ההארה בטלוס ,מסע של הארה 

מסע מסע למקדש ההארה עם אדמה ולורד לנטו


"אדמה - יש לנו מקדש תאורה בטלוס שהוא העתק קטן יותר של מקדש ההארה הראשי לכוכב הלכת באגם טיטיקקה בדרום אמריקה. המקדש הדרום אמריקני המלכותי נשמר תחת הנהגתם של האל והאלה מרו, יצורים מפותחים מאוד, משמרים על האנרגיות של אותו ריי לכוכב לכת זה. בשלב זה אנו לוקחים אותך אל זו שבטלוס המחזיקה באותה תדר אנרגיה.

אני מבקש שתתמקד בלבך ותקבע את כוונותיך לצאת איתנו למסע למקדש האורה בעיר המחתרתית שלנו. בקש מהמדריכים שלך והעצמי הגבוה שלך להדריך אותך בתודעה שתבוא איתנו. יש לנו מרכבה ענקית שתכיל בנוחות את כולנו, ואנחנו מזמינים אותך להיכנס לרכיבה!

ראה את עצמך מגיע לטלוס בשער המקדש הזה. מרחוק רואים מבנה צהוב זהוב שמונה צדדי הקורן כמו שמש. הוא נובע מקרני האנרגיה של התאורה שלו לאורך כמה מאות קילומטרים לאטמוספירה של פני כדור הארץ, ומתחבר גם לרשת הקריסטלית המפיצה אנרגיה זו לכל מקום בעולם כמעט מיידית.

ראה את עצמך הולך במעלה 24 המדרגות לשער האור הזה. כשאתה מקם את רגליך על הצעד האחרון, כמה מאנשינו מטלוס, שהם שומרי הסף, מברכים אותך. הם מזמינים אתכם להיכנס לאזור ספציפי במבואה ולטבול במקלחת של קרני אור זהוב אשר יקרה ותכין את שדות האנרגיה שלכם שיתקבלו במקדש.

בשלב זה, לכל אחד מכם מוקצה מדריך למורי שיהווה המלווה והמנחה שלכם לחוויה שלכם מעבר לשער. ואז מתקבלת בצד השני צוות מפואר ביותר של אדוני ריי שני, לורד מיטרייה, לורד בודהה, הלורדים סננדה, לורד לנטו, קונפוציוס, וקותומי, שמושיט לכם את כל אהבת ליבם .

הם מזמינים אתכם בברכה מכל הלב לכניסה יפהפייה, כמו פורטל ענק, שם כל מה שרואים מקרין כמו שמש. אין מילים בשפה שלך לתאר את מה שאתה רואה וחווה. השתמש בדמיון שלך כדי ליצור את החוויה שלך בצורה ברורה יותר. דמיון הוא סגל השכל האלוקי, בו כל חוויות העבר וההווה מאחסנות את ההטבעות שלהן שתוכלו להשיג אחר כך במצב המודע שלכם. אפשר ללב ולתודעה שלך להתרחץ ולהיות טבוע בכל מה שאתה רואה ותופס בעיני הנפש. ראו כיצד הכל כאן משקף את שמש הזהב של אהבת הבורא לאותו ריי.

שימו לב ונשמו את האנרגיות של המזרקות הרבות של אור נוזלי מוזהב הנובע מהמרכז ולאורכו קירות “היכל הארה” הגדול. ראה את הפרחים מכל הצבעים, מנצנצים בגווני ערפל זהוב, ומשחים את ניחוחם השמימי בכל מקום שאתה מסתכל.

דמיין גם מגוון רחב של פרחים צהובים זהובים בגוונים וגדלים שונים, הצומחים יחד בעיצוב מדהים, הרמוני ומרהיב ביותר, ויוצרים סימפוניה של אהבה, תאורה וחוכמה בכל מקום שאתה מסתכל. שימו לב לפרטי הרצפות, הקירות, התקרות והיופי הסובב אתכם.

כשאתם הולכים לכיוון חזיתו של חדר מקדש ענקי, מוקם כלי גדול בו בוערת האש להבת ההארה. שימו לב גם לאדוני החוכמה העומדים סביב להבת ההארה, ראו כיצד בזרימתם התמידית של אהבה וטיפוח הם יוצרים ומטפחים התפשטות מתמדת של להבת האור הבלתי ממוסמרת. מבלי לטפח את להבות האל על ידי המוקדשים לשירות זה, הלהבות השונות הללו נכחדו. מקור הדלק היחיד ללהבות אלה נובע משריפות האהבה וההתמסרות הנובעות מלב ליבם של אלה הנוהגים בהם. על ידי אהבתם ומסירותם הם מחזיקים את הלהבות הללו בחיים ובהירים לטובת האנושות והכוכב הלכת.

המשיכו לנשום עמוק, אהובים. זו מתנה נדירה המוצעת לכם בשעה זו. לא תמיד הדלתות של מקדש זה נפתחות בפני יצורים לא-עלו. אתה כאן היום על ידי חלוקה מיוחדת. אני מעודד אותך להציע את הכרת התודה העמוקה ביותר ללורד מיטרייה ולמאסטרים האחרים שהוזכרו לעיל, שהתנדבו להחזיק את האנרגיות עבורך כאן, כך שתאפשר לך כניסה. למי שקורא חומר זה ומבקש לחוות אותו דבר, אם הרצון שלך טהור וכנה, אתה יכול לקבל את אותה המחלקה.

המשך לשים לב למדריך שהוקצה לך. ניתן לחלוק הרבה חוכמה והבנה באמצעות אינטראקציה זו. עכשיו אתם מוזמנים לשבת בכיסא קריסטל זהוב מול להבת הזהב. הרגישו את האנרגיה של הלהבה המבריקה החודרת לכל תא וחלקיק בגופכם האתרי. המשך לנשום אנרגיה זו ככל שתוכל להתמקד בלהבה המוארת והבהירה הזו. גובהו כ -60 מטרים, ניזון מסביב לשעון התמקדו בלהבה ההיא דרך הנשימה והתחברו בלבכם עם מוח האלוהים ואדוני החוכמה המטפחים את הלהבה ההיא. קשר את ליבך עם ליבם ובקש מהם להטביע את אהבתם ומסירותם ל- DNA שלך ולכל הצ'אקרות שלך.

הכניסו לשם את האגו המשונה שלכם, מכיוון שהוא גם אלוהי וחלק בלתי נפרד מכם. זה לא חלק שאתה יכול להיפטר ממנו, אלא החלק שאתה צריך לשנות בחזרה למטרה מקורית. הוא עתיד להפוך את ההתאחדות עם האלוהי בתהליך ההתעלות. גם את החלק הזה צריך להבין ולטפח על ידי האהבה העצמית שלך. קח את ההיבט המופרד הזה שלך, את המוח האנושי שלך, את האגו המשונה שלך, ופשוט רווי היבטים אלה עם להבת ההארה.

דבר אל החלקים האלה באהבה ובחמלה רבה כמו שהיית ילד. אמור לאגו האנושי שהוא אלוהי ואהוב, ובקש ממנו להיכנע לחוכמה הגדולה של להבת הארה כדי לקבל את אהבתה. עשה זאת כדי להחדיר את חייך בשילוב גדול יותר של חוכמה וידיעה פנימית.

כשאתה חווה אתגרים בקבלת החלטות קשות בחיי היומיום שלך, הבא תמיד אל מול עינייך הפנימיות את להבת האש והחוכמה הזהובה והיפה. בקש לקבל את התובנה הגדולה ביותר של כל מה שאתה צריך לדעת ברגע זה, או לבחירות שעליך לעשות. כך תצאו מתוך חוסר מודעות ותרדמה רוחנית, וככה גם אתם הולכים ללמוד הבחנה.

כך יהפכו מחשבותיכם למחשבותיו של אלוהים ויסייעו לכם לצאת מגבלה. כל הלהבות יכולות לסייע לך בדרכן שלהם להחזיר את רוח חוסר הגבולות שלך, כך שתוכל, שוב, ללכת על כדור הארץ כמו אדונים חכמים וחכמים.

בקש גם לאנרגיה זו ולידע זה להשתלב בתודעתך. אולי אינך זוכר את כל הפרטים, אך הידע יוטבע בנשמתך; זה הכי חשוב. לכולכם יותר מדי מערכות אמונה שגויות מוטבעות בנשמתכם השומרות עליכם כאב ומגבלה. בקש שמוצגים אלה בחזית המודעות שלך, ואז יבינו אותם, ינוקו וריפאו על ידי להבת ההארה. זהו תהליך הדרגתי המחייב את כוונתך והשתתפותך המלאה.

המשך להתמזג יותר עמוק עם מוח האל, המייצג את האינטליגנציה של הלב. כשאתה מרגיש שלם, קם והסתובב עם המדריך שלך ושאל שאלות שעבורן אתה מחפש תשובות. מקדש זה רחב ידיים עם פנים, קטעים ותאים רבים. המשיכו, תנוחו את נשמתכם ואת ליבכם באנרגיה היפה ההיא המייצגת גם את שמש האלוהות שלכם. באמצעות מוחו של אלוהים, דרך להבת ההארה, ניתן לגשת לכל הידע ולמסור לתודעה המודעת שלך כשאתה מתיישר איתו באופן מלא. (הפסקה)

עכשיו חזר לתודעה ולגופך הגופני. מתכוונים להחזיר אתכם כמה שיותר מהמסע שלכם למקדש התאורה. כעת יש לך אישור לחזור בכל עת שתרצה, כל עוד אתה תואם לאנרגיות האהבה של הקרן השנייה.

ישנם מספר רב של אדוני החכמה במדינה העולה המשרתים במקדשי ההארה השונים. נפשות רבות מגיעות בשעות הלילה לשיעורים וליווי פרטי עם המאסטרים באחד האזורים הרבים במקדשים אלה. אין שיעורים לשיעורים, למעט הנכונות שלך לאהוב ולהתפתח את התודעה שלך.

כשאתה מוכן, פקח את העיניים. היה שמח, אסיר תודה והרמוני עם העצמי ועם אחרים. אני מודה לכם, חברי, שבאתם איתנו היום. אנו שולחים לך את האהבה, החוכמה, התמיכה וההבחנה שלנו. דע שאתה יכול להתחבר לתודעה של אלוהים בכל עת שתרצה. ככל שתעשו זאת באופן מודע דרך הלב, כך תהיו יצורים גדולים וחכמים יותר ותקדימו להיפגש פנים אל פנים עם כולנו. וכך יהיה.

אורליה - תודה אדאמה, אתה כל כך יקר! וגם תודה בשם הקבוצה כאן.

אדמה - אני המראה שלך, יקיריי. כולכם גם יקרים מאוד.

(מתוך: 7 הלהבות הקדושות , אורליה לואיז ג'ונס , טלוס למוריה)


לקרא עוד ניצן לרכוש את הספר דרך חנות הבית שלנו : לחץ כאן

176 צפיות

Comentários


bottom of page