top of page

מעבר בין דורי - היוולדות תודעה חדשה 

ברוכים הינכם , הנני אדמה ,

בתודעה שלכם הפתוחה להכיל את המילים הללו , את התדר אשר מגיעה מעיר הקריסטלית ~טלוס.

אני פונה אליך , את נשמה הערה את נשמה המודעת לעולמות הנסתר , לעולמות הנוגעים באור הנצחי , אשר מעבר להדמייה הגשמית אותה את חווה ברגעים אלו , בגלגול חייך הנוכחים.

אני פונה אליך , היות ובימים אלו , ניתנת האפשרות לכל נשמה להתאחד שוב עם מרכז הוויתה , בימים אלו רבות הן הנשמות אשר שבות אל מרחבי האור הגבוהים , אל מרחבי התודעה של מימדי האור הנושאים את מאורות השמיים .

כאשר אתם קוראים את מילים אלו , לבכם יודע , לעיתים רואים אנו את האפלה הנוכחת בתודעת המוח השכלתני אשר מעלה ספק .

המוח ואיתו האגו , האני העכשיו בדמותכם הוא אשר מוביל את רוב האנושות אשר אינה ערה באופן מוחלט , אלו אשר מתעוררים ומאפשרים ללב להוביל , חשים את החדש בחיהם , לעיתים אף זוכים לקבל תשדורת מעולמות האור ,

יש המתעוררים בלילות ורואים , רואים אותנו בחדריהם .

יש המתעוררים בלילות וחשים או שומעים , השעות הפעילות בהם התת מודע שלהם יכל להכיל את כל מרחבי היש , בהם השכל הפיזיולוגי רדום והאגו גם הוא לא פעיל .


אז אהובים , הנפש חוגגת את מרחבי הרוח הגדולה , ואנו אתכם .

אז אנו נפגשים בהיכלי למוריה , אז אנו נפגשים במחוזות השפע של האור והאהבה.

תהודת הפחד לא מתחוללת במרחב , תהודת הספק אינה קיימת .


פונה אני אליכם ושואל , האם תרצו לחוות בכל שעות היממה הארצית את חוויות האור המופלאות . האם תהיו אתם אלו המחליטים להתמסר לסודות האור בגלוי .


במשך אלפי שנות האור , המרחבים של תודעת האנוש נחסמו , אך ממש ברגעים אלו , מזמן זה לכם אהובים היכולת להיפתח למרחבים החדשים .

כתבתי ושוחחתי איתכם רבות על החיים במימד החמישי בעיר הקריסטלית .

שוב חזרו וקראו את אשר ספרנו , אפשרו לעצמכם להיזכר.


העיר טלוס נושאת בתוכה את רשומות יבשת האם אשר מעגנת בתודעתם את הווית גן העדן .

קהילת האור הטלוסאנית מעל פני האדמה , בכל יבשות הפלנטה , מעגנות את זכרונות חכמת למוריה , אנו מנגישים לכם את הכלים , לעיגונם בעולמכם במעשה.


אנו אתכם מובילים ולומדים יחדיו את הצמיחה בכל הגופים שלכם , אנו אתכם מובילים ולומדים את הצמיחה מתוך האתגרים בעולמכם אשר בו אתם נעים בין מימדי האור והגשמיות .

אנו מתבוננים כיצד רבים מכם בימים אלו מתעסקים בעולם הרגשות , רבים מכם בימים אלו מאפשרים לגופי הרגש להיפתח , עולם זה הנו הרובד העמוק אשר מוביל אתכם אל ניקוי וטיהור הגופים , ופותח את השערים לעולמות האור הגבוהים , תהליך הניקוי השחרור כה חשובים .


הגוף מתאוורר עם הרגשות אשר משתחררים , כאשר אתם שוב מאפשרים לעצמכם את חופש הביטוי , אתם משחררים את עצמכם מאנרגיות דחוסות אותן אתם נושאים בגופים .

הגוף מתאוורר , עם התודעה המאפשרת להתמסר ללא ידוע , לנסתר .


זהו הזמן אהובים , לו אתם חיכיתם , לו אנו חיכנוזהו זמן של הולדת דור חדש אשר מהלך על פני הפלנטה אשר הוא הנושא את התודעה החדשה , הדור ההוא נפרד , מתעלה וחלקם שוב ישובו .

אתם אהובים אלו , הנושאים את הכלים החדשים וכבר מובילים את הדורות החדשים לעולם בטוח המעגן בתוכו את דפוסי החשיבה החדשים - זהו הם שערי העולם החדש.

מהלכה למעשה - עם הנחכת החשיבה / שפה / מעשה הנושאים את תודעת האור של הלכות הממד החמישי .


תחלופת הדור הינה משמעותית היות ותחלופת הדור הנה 40 שנה , כפי שבני ישראל הלכו במדבר עם תחלופת הדור מתודעת עבדות לתודעת בני חורין , כך האנושות משחררת את תודעת השליטה בתודעה החדשה הנושאת מודעות ערה לבחירת הנשמה , ולא קיום על פי החוקים החברתיים אשר קודדו בתודעת האנוש במאות האחרונות .


תודעת השליטה , עבדות עומדת להסתיים בימים אלו , אהובים אתם אלו הנושאים כבר את התודעה החדשה , בני חורין אתם .


עשרת הדברות החדשות , הן המפתחות והכלים לקיום החיים דרך האור החי . בתוך עשרת הדברות החדשות , קיים מערך רב מימדי של תודעה הנושאת את המידע לקיום החיים במימדי האור , כך מתקיימים כוכבים רבים נוספים , במרחבי הקוסמוס האין סופי .

זוהי שעת הפלנטה הכחולה לקחת חלק פעיל במשפחת בני הכוכבים של גלקסיה ארץ.

כל כן אהובים , אתם כאן יחדיו איתי .


אתם אשר מוכנים לשחרר את האחיזה הגשמית , ולנועה יחדיו בתוואי ההיכרות שלכם עם הוויתכם הנושאת את גוף האור ,גוף המתקיים בטוהר חשיבה מילה ומעשה, בתזונה הולמת והגשמה של חיי איזון ושלמות .

בני הכוכבים , נוכחים עם אלו אשר מתייצבים ללמידה מחודשת והפעלת הדנ״א על פי גוף האור המקורי שלכם , הם כאן לתמוך , אנו כאן ללמד .


אני מזמין אתכם לעיר הטלוסאנית , עטופה היא בקריסטלים רבים והאנרגיות שוטפות , אפשרו ללבכם לנשום את הרכות והביאו את הרכות לעולמכם , לעבודה למערכות החדשות הנבראות ולכל השפע הקיים סביב .

אפשרו לעצמכם לחוש את להבות הבריאה , אפשרו לעצמכם ללמוד עמנו יחדיו את החוקיות החדשה של הפיזיקה הקוונטית ולנוע ברב ממדיות מעבר לאשר היה מוכר בדורות ההם .


כאשר אתם נושאים בתודעתכם את העולם החדש, אתם האוחזים את מפתחות האור , כל שעליכם לעשות , הוא להצטרף לחגיגה שלנו , בקהילת האור המופלאה טלוס .


מבורכים אתם אהובים .

מביתי בטלוס ~אתכם

אדמהComments


bottom of page