top of page

מסר ממורה האנושות , הכהן הגדול אדמה 

מברך אני אתכם , הנני אדמה , רבים מכם מכירים אותי כמורה האנושות .

ככהן למוריה , מעוניין אני לשתף אתכם באותם הימים טרם שקיעת יבשת האם למוריה , הכינוס הגדול התרחש 21 יום טרם השקיעה , התכנסנו אנו כהני ההיכלים , התכנסנו מנהיגי נציגי אזורי התיחום של היבשת , ניצבנו יחד במשך 21 יום בהיכל הבריאה , ויחד בנינו את התודעה החדשה לימים הללו , בהם אני שח עמכם .

ראינו את העומד להיוולד , ראינו את ימי החשכה על פני הפלנטה , כאינו את הנשמות אשר יחוו כאב בנפרדותן מהאלוהות מהם ועמם הם זורמים כאחד.


ראינו את בחירת הנשמות לשוב שוב במיוחד בימים אלו , אל העולם הארצי ולהיות אלו אשר יניעו את תדרי האור דרך גופן .

ראינו , אהובים , ראינו אותכם , ראינו אותנו , ראינו את הימים הללו .


הסבל והכאב , עודנו נוכח בפלנטה , רבים מכם שואלים אותנו מדוע ?

הבינו אהובים , כי גם אתם הייתם שם , הייתם מחוברים בתודעה הגבוהה שלכם אל מערך הנדרש להיות מונכח בפלנטה . רבים מכם התחייבתם לשוב ולהוביל , רבים מכם בחרתם לשוב ולהיות האור המתדר את אותה חכמה עתיקה אותה הגשמתם ביבשת האם למוריה .


על כן אהובים .


אנו שוב כאן יחדיו , אנו שמחים על האמת השרויה בלבכם , אכן היא זו האמת אינה שונה מאותם הימים בהם הייתם אתם , נעים מעל פני האדמה הזו , ממלאות כאש בגופים בריאים , רגשותיכם מרוממים , חשיבתכם צלולה לחיי עדן.


תודעה של אחדות , נתינה והרמוניה אכן בעלת הגשמה היא , כאשר אתם נעים מתוך עולם זה בתוככם , אזי עולמכם החיצוני יהדהד שוב את אותה ההכוונה ואתם אלו אשר תיצרו את היכולת להגשים את אשר בתשוקתכם .


האם אפשרי לעצור את תשוקת הנשמה ?

האם אפשרי למתן את אשר בלבכם ?


באותם ימי למוריה , עם הכינוס הגדול …נשאתם התחייבות ברמת הנשמה , על כן רבים מכם חשים את המחויבות להגשים עצמכם ברמת הנשמה והרוח .


בני האנוש , גם בימי החשכה , תמיד נעו עם האור , מצאו וראו את התקווה , התאספו ונשאו את האמת בעשייה גשמית . האם אתם רואים את האורות גם בימים אלו ?


בני למוריה , אתם אכן אתם , הקוראים שורות אלו וחשים את לבכם , אתם מודעים לזמן ייחודי זה , התבוננו בחברה האנושית אשר משמיעה היא את תוואי העידן החדש, ראו את אלו המובילים ושחים את התודעה החדשה.

בכל המערכות הם נוכחים , בכל התחומים הם - אתם אלו המניעים את החדש .


החדש הנו תדר , החדש הנו אהבה , החדש הנו החופש להיות אתם !!!


שוב בני האנוש מודעים לשינוי המתרחש בפלנטה , ראו את הדור החדש , דור זה מעוניין להקים מערכות כלכלה חדשניות , ללא שיעבוד לעולם החומר , מתוך תבונה כי ה- אני - שלהם הנו בר חשיבות ראשונה.


אין הם מגיעים ממקום האגואיזם אלה ממקום של התמסרות ליצירת חיים מתוך חופש מחשבה תודעה בריאה גשמית .


אין הם מעוניינים לקחת חלק בתוכניות השליטה אשר הושמו מעל פני האנושות , מביתנו בטלוס בשני העשורים האחרונים בפרט אנו תומכים ומביאים את המידעים מתוך תודעת החופש של המימד החמישי , על כן אהובים רבים כה רבים חשים את הכמיהה להצטרף אל הלב הלמוראני .חשים אתם את האהבה והקבלה ללא תנאי , נוכחים אתם עם לבכם הנפתח אט אט אל נפלאות האור שבתוך הוויתכם , שוב אינכם חשים לבדות אלה מלאות ואחדות .


אנו מלמדים אתכם שוב לדעת לאהוב את עצמכם ואת הסביבתם באהבה ללא תנאי , כאשר תחוו זאת אזי בכל דרך שבה תבחרו ללכת סביבתכם תתמוך ותאהב . הם, הסובבים אתכם יבינו את נשמתכם , הם ייראו בכם כדוגמא להגשמה אלוהית .


אהובים , באותם ימי למוריה כאשר נוכחנו 21 יום טרם ימי השקיעה , בראנו את התוכנית הגדולה , זו אשר נבראת מתייעדת להמשיך לפתוח את לב למוריה לכל אותן הנשמות העירות השבות הביתה . במקדש הבריאה יחד עם כהני המקדשים , יצרנו את שדה רשת הקריסטל על מנת שנוכל גם בימים החשוכים להמשיך ולהאיר , וכך היה.


אפשרו לעצמכם במסע זה של חייכם להיות אתם , להיות בחופש הבחירה ולהעניק לעצמכם את מלא התמיכה והרכות אשר לה אתם זכאים לקבל .


נשמו אהובים , את החופש , כיום יותר מתמיד לאחר שנות הסגר של ה״קורונה״ אתם מודעים לאיכות חופש המחשבה , אכן אתם בעלי היכולת לבחור בחופש ושיחרור או בפחד ותלות .


ראו מבעד לסתמי , ראו מבעד לעכשיו ואפשרו לעצמכם לזכור מי אתם בזמן זה .

כמורה האנושות מעניק אני לרבים הפונים אלי , את ההכוונות לפריצת דרככם החדשה , בימים אלו קולי מושמע דרכה של בת האור אוהלת , רבים מכם רואים מהי אותה ההתמסרות ללא תנאי , ומקבלים אתם השראה לעולמכם שלכם , מי הוא אותו , אותה הנשמה הזכאית להיות מוגדרת כ״מורה״.

מה הוא זה הנדרש מהמורה על מנת שתלמידיו יראו אותו כמורה .


ראו את אותם מורי הדרך שלכם , מי הם אשר היו משמעותיים בחייכם .

כאשר יבשת למוריה שקעה , יצאו אותם המורים והמורות לתמוך וללוות את ביניהם את תלמידיהם .


אחד המורים הגדולים בעולמכם מוכר כבן הדמות באחת התקופות החשוכות ביותר כיאנוש קורצ׳אק האם המורה מוכן אי פעם לוותר על תלמידיו ?


הוא זה אשר היווה את היותו בשליחות בנתינה ללא תנאי ואהבה ללא תנאי לתלמדיו .


האם זוכרים אתם את ישוע הוא זה ההילך עם תלמידיו והם איתו מתוך אמונה ללא תנאי , האם זוכרים אתם את השיח שלו עמם בלילה האחרון בו הם נכחו כאחד , העניק ישוע לתלמידו את החוקים אשר יגנו על טוהר ליבם ויכולתם להעביר את מסרי האור .

אחד מאותם המסרים הנו ״ "…חינם קיבלתם, חינם תתנו"

היש הבנה על תהודת היותכם בשירות למען דורות האנושות הבאים ובריאת פלנטה המהדהדת את תהודת האור הגבוהה , האם יכולים אתם לראות את הפלנטה חופשייה שוב ללא שליטה כלכלית , גבולות או מלחמות .


קרני השמש , הן הנוכחות בכל יום , בכל יום הן מאירות , אהובים אל תסתתרו שוב היו פתוחים להיות בשליחות האור המגיחה מלבכם .


על כן אהובים , אני נוכח עמכם , קראו לי , הגיעו למפגשי החניכה והלמידה עם ביתי אוהלת,בנות בריתה אניה, האשה ולאורה המאייה ושאהלה , לנקה סולאריה , ועוד רבים אחרים אשר מתאחדים בימים אלו עם ההיבט הגבוהה שלהם . עם כהני למוריה אלו המודעים ולוקחים חלק בקהילת האור שלנו , יחד אנו צומחים ומחברים את מימדי האור מעולמכם הגשמי לרוחני בימי ההתעלות בעידן מופלא זה


אפשרו לעולמי האור להיות חיים יחד בעולמכם הגשמי , אפשרו לעצמכם לצאת אל מרחבי הייקום אל מרחבי אין סוף והלא נודע , אזי אהובים אתם רואים ונראים ביבשת למוריה שוב , מחיים אתם את מימד זה עירות רוחנית .


מברך אני אתכם , בחודש האור של שנת 2023

על פי השליח ישוע הנוצרי .


הנני , מורה האנושות , אדמה .


Comments


bottom of page