top of page

מסר מהכהן הגדול אדמה ~עם פתיחת שנת 2022 

הטורים הארוכים לבדיקות האנטיגן ..הבידודים ..ותחושת החוסר נוחות המתלווה בימים האחרונים , עוררה שוב שאלות רבות , תחושה של עייפות , חוסר שקט אצל חברים מהחברים .

אנו במסענו אל עיר האור טלוס, מודעים לפערים הקיימים בין העולמות .

הבוקר עם להבת ההתמרה הסגולה , אני נושמת יוצאת אל השמש המלטפת ושואלת את אדמה


״אדמה יקר, דרכנו לאן , אנו נעים במעבר עם השנה החדשה , ורבים מהחברים בקהילה ובכלל במעגלים סביב חשים עייפות . האם תוכל לדייק אותנו בזמן זה.


אוהלת ביתי האהובה, נוכח אני אתך במסע ההובלה ועם משפחת האור וכל אותן הנשמות אשר מודעות ליכולת המעברים בין מימדי האור . השבוע במפגש עם נשמות למוריה סביב הפלנטה , שבתי והעלתי את אותה התבונות חדשה, אשר כבר תנכיח עצמה בעולמכם הגשמי .

, דרך מחשבתכם הינה מהירה ביותר , ורבים מבני האנוש מעל פני הפלנטה ,התמרת הישן אל החדש , בימים אלו רבים מבני תושבי הפלנטה , עוברים התמרה מהירה , ואפשרות לשחרר את האנרגייה הדחוסה אשר ליוותה את תודעתם במשך העשור האחרון ואף יותר ונעים לעבר התהוות תהודת החשיבה החדשה.

אכן אנו עדים לגל התודעתי הנע כרגע ועוטף את בני האנוש , אך מנסה אני לשגר לכם את התובנה כי ההתמרה הינה מבורכת וחלק מהאבולוציה האנושית המתפתחת בימים אלו .

הבינו וראו את הצומח את העצים בני אלפי השנים ,ראו את הסלעים ואת האוקיינוסים הגדולים , האם אתם יכולים לראות את השינוי התודעתי אשר מתבצע גם בעולם זה.

האם תודעתכם יכולה לראות ולקבל כי כאשר התודעה היא אחת , אזי כל העולמות לוקחים חלק בשינוי המהותי . גאיה משנה את פנייה , היא בתהליך אשר רבים מהמדענים שלכם כבר יודעים כבר זמן רב, האם בזמן זה בו האנושות עוברת שינוי תודעתי בזמן מהיר וקצר , קשור לשינוי תודעתי שהואץ במרחבי הפלנטה האהובה.


אכן יש קשר בין תולדת התודעה החדשה ,לבין השינויים האקלימיים והפיזיים של הפלנטה חווה. העייפות שרבים חווים אינה מהמצב המשתנה אלה מהתדרים הרבים הנכנסים אל מרחבי הפלנטה , כבר שוחחנו על כך , על הגופים הרגישים שלכם , בימים אלו , על השדות הפתוחים , ניתן למנוע את העייפות על ידי שינה ומנוחה טובה לגופכם , שוב תזונה תדרית כפי שלימדתי אתכם במפגשינו השונים .

הרגישו את התנועה החדשה הנעה על פני המרחב, היא השתנתה , אתם בעלי היכולת להתאים את הקצב החדש שלכם אל המרחב, אנו מאיטים את המקצב האנושי מעל פני האדמה , אנו מעמיקים את הנעתכם במרחב, גל הודעה הנוכחי עומד להסתיים , בשלושת החודשים הקרובים אתם תחושו שוב את הלשווה עוטפת אתכם , בשלושת החודשים הבאים , אט אט האנושות תחזור ותתיצב בתודעה החדשה, האם זה יגרום לבני האנוש לנועה אחרת על פני המרחב , אכן כן , היות ותהליכים כבר נעשו במימדים המקבילים , וכן במישורים התפעול של הפלנטה שלכם .

האנושות נוכחת בימים אלו במהפכה טכנולוגית אשר בשנה הקרובה כבר תביא את אותותיה במערכות הכלכליות החדשניות אשר יכלו בפני התושבים .


שוב , עלינו לזכור כי לא כל אוכלוסיית הפלנטה נוכחת באותו תהודה תדרית ויש פערים ושינויים במרחבי האנושות השונים , ביחס למיקומם בפלנטה. על כן , התהליך יתרחש ברובו ב5 עד העשור הקרוב.

כן השינויים כבר נעשו , במהלך השנתיים הארציות . על פי זמנכם .

אהובים , האם תודעתכם פתוחה לשערי העיר הקריסטלית טלוס?

אהובים , האם תודעתכם פתוחה לשערי ערי האור במעמקי הפלנטה ?

האם אתם בעלי מוכנות לנוע עם הגופים שלכם למימדים המקבילים ?


חוזר ושב אני ומזמין אתכם אל היכולת לחיות מעל פני האדמה בתהודת ההרמונה והאהבה , הרכות והשמחה .נשמו את קרני להבת האהבה הקוסמית , נשמו את הרטטים שמגיעים אל שדות גופכם , והאירו את חלקיקי התאים בגופי האור , בגופי הפיזי ובתודעתכם החדשה הצומחת בימים אלו .

הגופים משתנים ומקבלים את היכולת לראות מעבר לכל מה שאי פעם ידעתם , תבניות המחשבה שוב אינן כלפי דור , תבניות המחשבה החדשות מורכבות בהתאם לתבניות החשיבה של הדור הצעיר המגיעה כבר אחר, עליכם להבין כי המוח של הדור הצעיר בנוי אחרת ..

חשבו כל מהפכת הדפוס שהגיע אל האנושות , כיצד היא פיתחה את השפות השונות מעל פני האדמה , ספרים החלו להיכתב ורעיונות רבים נעו במהירות אל ההמונים .


חשבו על הדור הצעיר החדש, כיצד הם נעים במערכות הטכנולוגיות , באינטרנט , רבים לא מבינים מדוע אין הם קוראים ספרים , וחשובים כי דבר זה הינו לא מיטיב עימים .

אך האם חשבתם כי הם אינם צריכים לקרוא ספרים , האם חשבתם כי היכולת שלהם לקבל את המדיע הוא פשוט אחר , רבים מהם מטלפתים ויודעים לאגור נתונים מהשדות הרבים באינטרנט כאשר הם קוראים 20 חומרים בנושאים שונים במקביל , היכולת הרב ממדית שלהם החשיבה מהירה מאוד ולכן , הם בעלי היכולת לנוע ברב ממדיות בקלות . הם מבינים את המושגים של עולמות מקבילים , כיוון שהם נולדו לעולמות אלו .

בעשור הקרוב אהובים , העולמות המקבילים התגלמו במסכי הקריסטל בהם אתם בוהים שעות רבות , הרב ממדיות תיכנס לחייכם , בכל תחום ותחום . והשנתיים האחרונות היו קפיצת המדרגה בין העולם הישן לעולם החדש הפוסט טכנולוגי , כל כן אהובים , שחררו את כל אשר אתם אוחזים בו , והיו מוכנים לקבל את הכלים החדשים בעולם אשר יונגש לכם .

כפי שכבר הראתי לבני הקהילה , עם תחילת שנת 2022 מגיעות התחלות חדשות. אנו שולחים לכם שבחים ומבטיחים לכם שאכן אתם עושים עבודה טובה. אנו מעודדים אתכם להמשיך, לראות את העולם היפה הזה שאנחנו רוצים לחיות בו יחדיו. אתם שמגיעים ולומדים יחדיו עמנו , לומדים לשכלל את עצמכם ברב ממדיות ובחיים העולם הגשמי .מטלוס אנו מראים לכם מה צריך לשפר, במקום להגיד "אה, לא ! " לכל מה שקורה סביבנו, אנחנו מוצאים דרכים לשפר את זה. אנו מתקדמים על ידי שימוש בכלים הדרושים לשינוי חיובי סביבנו


אהובים , הצטרפו יחד לשינויים , שוחחנו רבות על השיחרור ..מהותו והדרך לפנות את האנרגיות בגופים לתדרים חדשים .

שנת 2022 הנה חגיגה ייחודית ברב הממדיות , אני מזמין אתכם , את מי שחש את הקריאה להגיע אל מסע ההתעלות של קיץ 22- ולחגוג עמנו יחדיו את העולם החדש.

מביתי בטלוס, מברך אתכם אהובים

הנני אחיכם , אדמה . ״תגובות


bottom of page