top of page

מסר מהכהן הגדול אדמה מתוך מסע ההתעלות חורף 2021~שאסטה

עודכן: 15 במרץ 2022 

ההר מכוסה במעטפת הלבה מעניק את אורו אל הדהוד האור הבוהק מתוכו והלאה אל מרחקי האור בייקום האין סופי .

אני בהודייה על השבוע האחרון והליווי של האחים בני טלוס בני למוריה , בליוויו של הכהן הגדול אדמה .

מפגש עם המורים משאטסה , האחים והאחריות וההבנה המתחדשת על מהות תפקידנו במיוחד בימים אלו ,

כן אנו שיודעים , אנו הלוקחים אחריות , אנו שפוסעים בדרך האור במשך עשורים רבים , אנו אלו אשר נושאים את החדש מעל הפלנטה .


החיבורים שלנו עם בני טלוס כה מרגשים , כה קלים ותמיד מעניקים לנו את מלא העצמה הפנימית במסע החיים הגשמי , לא עוד הפרדה , אלה ראייה מלאה של המצאות המחברת את עולמות האור בעולם הגשמי , הממד החמישי המתקיים בתוכנו הוא המוביל את ימנו אנו .


במסע זה אשר הכיל נציגים הנושאים את הידע של בני המאיה - נציגי מקסיקו , נציגים מארה״ב ונציגים מקנדה וישראל , יחד בנינו את תהודת האחדות מלבינו , בשפות שונות , למדנו זה את זו מלבנו הרחב.


כך בקש ממני הכהן הגדול אדמה להעביר מסר זה לקהילה העולמית של טלוס .

בני אור אהובים , אחים ואחיות

הנני אדמה מברך אתכם .

ראו את אשר בפניכם

שערי האנושות אהובים , הנם אלו הפתוחים בפני אלו אשר בוחרים לקחת חלק ער במעבר בתוכם .

אתם , אתם בני למוריה , מתעוררים בימים אלו , אתם שואלים פעמים רבות כציד לשלב את הידע העתיק , את הכלים הרוחניים בעולם הגשמי אשר מתפרק לרבים מכם אל מול עיניהם .


כאשר אנו מזמינים אתכם אל ההר, אנו נוכחים עם כל אחד מכם במסע ההתעלות האישי שלו , צוותי הריפוי של טלוס נוכחים ותומכים בכם , צוותי התודעה וליווי של טלוס תומכים בשאלות הפנימיות העולות , כאשר אתם מאפשרים לעצמכם להיכנס אל עולם הלב הפנימי אתם גם פוגשים אותנו , או אז השמחה היא כה רבה , שכן ההדרכה האישית שלכם היא זו המלווה אתכם , חוגגת את קיומה עם החיבור שלכם אליהו שוב, שוב אחרי אלפי השנים בהם הייתם בתרדמה.


בני אור אהובים , המציאות היום יומית שלכם היא זו אשר מביאה אתכם לדילמות רבות , הקושי הקיומי שלכם לעיתים מהדהד ודופק על חלון נשמתכם ואנו עדים לכך שרבים מכם מודעים להיותם שליחי אור בזמן המתהווה ומתחדש בפלנטה זו .


שוחחנו רבות , על הזמן המתנה בפלנטה , הזמן אשר רבים מכם התנהלתם במסגרתו , עומד לשנות את מהותו המוכרת , רבים חשים כבר כי היממה והזמן הפנימי שלהם הוא זה המוביל אתכם בקו ההתהוות היום יומי היות ומערכת שמש נעה במרחב המשתנה , היות וקרבת השמש שלכם אל מרכז הייקום משתנה , גם אתם חשים זאת בקשרת קווי האור העוטפים אתכם , המוכרים כשדה האור הקריסטלי שלכם .

השדה הקריסטלי הרוטט הוא אכן רגיש , האור השוטף את הפלנטה שוטף את שדה הקריסטלי , וההדהוד שלכם הוא זה המתחדש ומתאים עצמו אל ההדהוד המתחדש של גאיה , כאשר אתם תנשו את האחד על פי קצב פעימות הלב המתחדש אזי, גאיה תוכל להכיל אתכם במרחב הגשמי שלה.


השינויים מתקיימים גם במישור הקוונטי אשר עליו רבים מכם שמעו , יש בינכם אשר יוצאים ממרחבי הקוונטי ונעים בחלל האין סופי, אנו רואים את המעברים הרבים שאתם כבר מקיימים אל בין הממדים .

המציאות המשתנה שלכם מאפשרות לכם לקבל בקלות את ההכוונה אל עולמות האור הגבוהים , דרכי הלמידה המוכרות של המדיטציה ומנטרות הקול , קבלת הכלים החדשים של עולם המטה פיסי מעניק לרבים את התובנות אל המציאות המתרחבת העומדת בפניהם , אכן גם מטלוס אנו מעניקים לכם את הכניסה ללמידה רב ממדית זו .


כאשר ליוויתי את קבוצת השליחים היפייפים בשבוע בפורטלים במרחבי ההר , חשנו עם צוותי היגוי את היכולות המהירות ללמידה וצמיחה , חשנו וראינו את ההתמסרות והרצון לנועה אל מרחבי התודעה של האור , חיבקנו את בני האור המתעלים , הכנו אותם והענקנו להם השראה ואת הכלים המתאימים אל השלב הבא בחייהם , כשליחי אור .


הצעדים על פני הפלנטה , נושאים בתוכם את התקשורת הרב ממדית אשר אותה אתם מלקטים מהשדה הרחב, כל אחד מכם אהובים , מביא את הידע אשר מתאים אל רמת התודעה שלו , אל רמת הזכרון העתיק אשר איתו הוא היגיע.


היכולת שלכם היא אדירה , ואנו כאן בפלנטה מאושרים לראות את הצמיחה המהירה בזמן כה קטן , אל פלנטה זו בימים אלו נוכחים צוותים רבים מרחבי הקוסמוס האין סופי , אכן מכוכבי אור המהדהדים את תהודת המימד ה22 ואף יותר , הם כולם מגיעים אל אחיהם האנושים , הם כולם עם הפנים אל המערך הרחב של גלקסיה ארץ.


אהובים , אני מברך אתכם מביתי בטלוס, העיר השוקקת חיים מהדהדת את האור הקריסטלי , כבר פועלת עם מובלי האור הנושאים את תהודת לב למוריה , השערים פתוחים ואנו קוראים לכם לאחד את תודעתכם בזמן זה עם רשת הקריסטל העולמית , אנו קוראים לכם להיות עמנו במסע השיבה הביתה.


נשמו אהובים ושירו את שירת האור המגיעה מזכרון יבשת האם מלמוריה , ואפשרו לכם להיות השינוי שאתם , ללא שיפוטיות , התמסרו אל החדש הנכנס אל חייכם אל הלוא נודע . הפאזל מתאחה אט אט ורבים מכם מתחילים לראות את התמונה השלמה.


היכונו אל שנת ההגשמה במרחב החדש המתהווה בפלנטה ארץ , התמסרו אל האלוהות שאתם .


מבורכים ביום מואר זה ,

הנני אחיכם , אדמה

Comments


bottom of page