top of page

מסר מהכהן הגדול אדמה - אפלטון ומהות החיים . 

מבורכים אתם הנני אדמה , אחיי ואחיותי הנכם , אתם הקוראים את מילותיי , אתם הכמהים וחשים את הקוטביות והשינויים המתרחשים בעולם הגשמי לצד עולמות האור הנפתחים בפניכם, יודעים כי אלו ימים להם המתנו זמן רב .


נשמתכם מזהה זו , וחלקכם ממתינים , לשם מה , ללא ידוע , אך ברמת הנשמה אתם חשים כי זוהי קץ תקופה וכי עידן חדש , תדר חדש , חוקיות חדשה מונכחת .


2019 הייתה השנה בה התקבלה ההחלטה , שוב לא ניתן יהיה לאטום את תודעת האנוש , שוב לא יהיה ניתן לשלוט במערכות המידע . אז פרץ שטף המידע ועידכונים שונים עלו אל מעל פני השטח .


מהו הנכון , רבים מכם שואלים, אספר לכם יקרים .

בעשור האחרון הקדשנו את זמננו יחד אתכם בעולמכם ללמידה עמוקה של מערכות האור השונות , הורדנו מידעים והענקו לכם את הכלים החדשים למערכות אשר יתחדשו מעל פני האדמה .


רבים מבני האנוש אכן התעוררו והחלו ללמוד ולצמוח , אלו היו פורצי התודעה , היום הם המורים והמורות המטפלים והמטפלות . היום הם אלו אשר מעניקים לעוד ועוד נשמות את היכולת ללמוד לחוות לרפא עצמם .


וכן , עוד בני אנוש מתעוררים , גלים גלים של בני אנוש , העירות כיום היא מהירה וחדה , על כן השינוי הקיצוני וההתעוררות בשינה עמוקה לעיתים מעניקה לנשמה את התחושה כי , מה פספסתי?

2023 הינה שנת חירות התודעה , כל נשמה נקראת אל בחירה מחודשת בחיים אלו , רבות בוחרות לעזוב , ועוד רבים יבחרו לעזוב . אלו אשר ישארו ייקחו חלק בבניית העולם החדש , הם יראו את החזון החדש נוצר , רגע לפני עלות השחר יש חשכה רבה , אלו הימים אותם אתם חווים , אך דעו זאת כי הניקוי והטיהור במערכות נושנות אשר שלטו בפלנטה , כבר שוחררו ואינם .


על כן אהובים , אנו יחד עמכם , וההתעוררות שלכם ושל אהובכם , היא כה משמעותית לימים אלו

היות וכולכם לוקחים חלק בשינוי המתרחש בפלנטה זו , היא אשר יועדה ללמידת האלוהות , היא זו המעניקה את השילוב בין רוח וחומר , אתם יקרים החוברים אל בֿרשתות האור החדשות הנבנות סביב הפלנטה , ואף בתוך הפלנטה אתם אהובים מהווים קטליזטורים ערים המשנעים את האור האלוהי .


רשתות האור הן אלו אשר מעניקות את היכולת לקלוט את זרמי האור ומסת קרני הבריאה הנכנסות ושוטפות את גאיה , השמש שלכם מעבירה בעצמתה את ההתפרצויות הסולריות , אתם חשים זאת בשדות הסובבים את גופכם , הם אלו המטעינים את גופכם בפרוטונים ואלקטרונים הנושאים מסת אור עצומה , אשר מביאה את תודעתכם לעירות תודעתית .


השיח של בני האנוש משתנה , וההבנה העמוק אותה חקרו פילוסופים רבים בשנות הארציות כמו אפלטון , על מהות החיים . עוד ועוד פרטים הם הנחשפים בפניכם , לאדם האנושי לעיתים האתגר להכיל הכל בבת אחת ועל כן אנו מובילים ותומכים בכם .

בני אור יקרים , בני למוריה , הנכם בעלי היכולת להיות אותם קטליזטורים המניעים ומחיים שוב את עידן הנאורות המתקדם. אפשרו לעצמכם להסתגל אל החדש .


אותה נאורות המגיעה מליבכם הזוכר את ימי קדם מודע ליכולותיו לברא את עולמו החדש .

שוב שואל אני אתכם , כיצד רואים אתם את עולמכם החדש ?


מערכות השליטה משתנות , הן יעברו תהפוכה אל מול עיניכם , השינוי לעיתים מעלה פחדים , שוב אומר אני לכם , הכנסו ללבכם המקודש שם אנו נמצאים , המאסטרים הנעלים מלווים אתכם , יחד עם מלאכי האור , וכל אשר נוכח בתמיכתו המלאה בשבילכם .


עיר האור הקריסטלית פותחת שערי בשבילכם , יחד אנו מתמירים את פנים וחוץ הפלנטה להיות מוכנה לעידן הזהב השביעי , אותו עידן הנושא את חותם האלוהות בשילוב העולם הארצי גשמי .

האם זה אפשרי ?

האם מערכות החוק יהיו יציבות על מנת להכיל את תדרי האור .

היו סבלניים אהובים , היות ואכן כן , ראו את מנהיגי העתיד , ראו את דור ילדי הקריסטל אשר מודעים לכל מילה אשר נבראת מתודעתם , ראו אותם בחדותם בהיותם נושאים משואות האור .


כלל האנושות צועדת בצעדיה לעידן חדש , גם אם בימים אלו נראה לחלקכם כי המערכות קורסות , אכן השינוי יגרום לשבירה ומתוכה החדש יבקע ,


כאשר פתחנו את שערי טלוס עם המידעים בספרי טלוס אותם הביאו אורליה , דיאן , ואיילת , ראינו את הימים הללו , חזרו וקראו את המידעים אותם הקפדנו להביא בשבילכם , הם פותחי תודעה הם אלו המעניקים לכם לצאת אל מסע ההיזכרות של נשמתכם .


אלו הימים להם חיכיתם ואנו מלווים אתכם יחד במפגשנו השונים .


מבורכים הנכם ,

מעיר הקריסטל טלוס

הנני אדמה


Comments


bottom of page