top of page

מסר מאחוות האור הלבנה

 

מסיימת את יומי בתמיכה בנערי הקריסטל ... ונחה תחת העץ תות אשר אתמל היינו יחד תחתיו ...

לאחר ערב קסום מרחב למוריה , אני חשה את המאסטרים עימם עבדנו במהלך הלילה ..

היינו במעגל אין סופי תחת ליל הלבנה , על האדמה העמקנו פנימה ובקוטביות הנוספת עלינו מעלה אל פני הרב ממדיות אל הכוכבים …

מרגישה אותם סביב והמסר הגיע :

״בני אור אהובים , תושבי פלנטה ארץ,

אנו בני אחוות האור הלבנה , המלווים את האנושות מזה עידנים רבים , מעניקים לכם את מלא התמיכה בימים אלו בהם האנושות חווה עליה תודעתית .

חשוב לנו כי בדרך של עלייה זו תוכלו להתחבר אל האני הגבוה שלכם . אנו תמיד מוכנים לעזור לכם ולראות שאתם נוכחים בתהליך הצמיחה הן של גאיה הן של הייקום ואתם כחלק משמעותי המחבר אל רב הממדיות בתודעתכם ותבונתכם המתחדשת .

אנונו תמיד מוכנים לעזור לכם ולראות שאתם עומדים לקחת חלק באחד האירועים הגדולים ביותר שמתרחש על פני האדמה בפלנטה ארץ .

יש הרבה סימנים אשר מתגלים בפניכם , כאשר אתם שמים לב אליהם שהחיים הופכים להיות יותר בעלי משמעות . כל ההרגלים משתנים , התזונה , מערכות החינוך והכלכלה הפוליטיקה ומסגרת החיים המישפחתית קהילתית . גאיה אשר משנה את פניה ותזוזות הלוחות , התפרצויות געשיות צונמיים הפכו להיות דבר שיגרתי . אנו יודעים שאלו ימים המאתגרים לכם , אך תזכרו שאתם כאן על פני האמדה עם מטרה מסויימת . זכרו כי חוויתם כבר תקופות של שינויים והנה השינויים הללו מאפשרים קפיצה קוונטית לכלל האנושות . הפעם הקפיצה תאפשר לכם להשתחרר מאותם אלו השולטים בכלל האנושות. אתם עומדים בפני יציאה מהמטריקס ומימד הזמן הכובל .

שדות האור העוטפות את הפלנטה , מהדהדות לשדות האור שלכם ובכך מאפשרת לכם האנוש לצאת מתהודת הפחד , ולהיות האמת שאתם ,רבים מבני האנוש מחוזרים להיות בחיבור עם האני הגבוה שלהם .

אתם מבינים כי האחריות לכל המתרחש בחייכם הנו תהליך של בריאה הנובעת מלבכם . הכוכב העולה בתהודתו , הוא עולה יחד עמכם . אין הפרדה אתם אחד עם האדמה הזו , התדרים הגבוהים אשר אליו נכנס הכוכב היפה , הכוכב הכחול , נותן כבר את אותותיו ומזמן יותר ויותר מבני ציוולזציות האור להצטרף לחגיגה האנושית של ההארה .

עוד ועוד מכם יחוו שיח עם בני כוכבים שונים המגיעים מגלקסיות רחוקות כה רחוקות אשר האנושות שכחה , אך לא עוד .

אט אט , לאחר תהליך הטיהור , בני האנוש יחיו בבריאות , בענווה ואחדות ונתינה מליבם .

אזי לא יתקיימו מחלות , מלחמות עוני וניצול כפי שרבים מכם מכירים על פני הפלנטה .

אנו כאן , בני אחוות האור הלבנה לתמוך בכם , אנו נושאים את אורות ליבת הייקום , אנו רואים כיצד חלקכם מתקשרים עם האני הגבוה שלכם , ואף עם המדריכים האישיים שלכם , ואנו שמחים לראות את ההבנה שלכם כי , מיומנות זו תומכת בכם ,בצמיחתכם להיות אחד עם צויליזציות האור ברחבי הייקום .

הגופים שלכם עוברים שינוי, וכן תודעתכם מתרחבת לתובנות חדשות , בשיח היום יומי שלכם עם בני אנוש נוספים אתם מביאים את החמלה והראייה החדשה לכל מקום , תהודת האור שלכם מושכת וממגנטת עוד אשר רוצים לשמוע , הם מתעוררים בגלים רבים .

מסך החציצה בין הממדים מתמוסס ומאפשר לעוד ועוד נשמות לשוב הביתה , החיבורים בין הפן השכלתני לפן הפיסי רגשי מעמיק ומאפשר לבני האנוש לקחת חלק בשלב החדש בו אנו צועדים עמכם , המתנו לכך זמן רב , ואנו ממרומי ממלכות האור שמחים לראותכם , בכל רגע ורגע בוחרים שוב ושוב לקחת חלק בעירות הרוחנית .

התקופה מאוד מרגשת וגם יוצרת בלבול , על כן אהובים , אנו כאן , אנו רוצים שתהנו ממלא היתרונות של הרוחניות , ותכלו לשלב בין עולמות האור לעולמות הגשמיים . על כן אנו פועלים בתמיכה מתא האור המוכר לרבים מכם כטלוס למוריה .

התמיכה הקהילתיות הינה חשובה במיוחד בימים אלו . ראו את אלו אשר החלו לצעוד הושיטו להם יד ולמדו אותם לשוב לעצמם .

אנו מברכים אתכם , ממועצת אחוות האור הלבנה , ברואל טיטון .


# ADAMAYELETELOS

Comments


תקשורים חדשים

bottom of page