top of page

מסר ייחודי ליום השער של 11/11/23- ממורה האנושות אדמה . 

11/11


מבורכים הנכם , הנני אדמה , מהעיר הקריסטלית במעמקי ליבת הפלנטה נמצא יחד עם פמליית אחים ואחיות , פועלים אנו בימים אלו יחד עם אלו המחוברים אל תודעתנו , ונושאים יחד את משואות האור .

בימים בהם כל נשמה נמצאת בנקודת הבחירה בה היא שואלת שאלות קיומיות המעלות שוב את שאלת הזהות האנושית והתהוות התדר הנברא בימים אלו .


המימד השלישי עובר טלטלה מהותית בימים אלו , עם האפלה הנוגעת בנפשות , בנשמות מוארות , אנו תומכים בכל אותם אלו הנמצאים במצב של קושי אנושי , אנו מלווים את אותם אלו המעבירים את תודעת האור אשר הוכחים במימדי האור אל אותם נקודות הנדרשות לעבור טיהור מעמיק.


בני אור אתם , אתם יודעים ומודעים לחיבור בין העולמות , אתם אהובים עשיתם דרך ארוכה של למידה ותרגול וגופכם מוכנים לעבור לתדרי המימד החמישי .


ביום השער של ה11/11 , נתאחד עמכם למעבר משותף של נקודת התעלות ,

לכל נשמה באשר היא יש את הזכות לבחור באים לחבור אל מקור האור אל ה״אני הננ״ מקור נשמתה .

לכל נשמה יש את הזכות להטמיעה מחדש את היותה חלק מרשת אור המאירה באופן קולקטיבי את תדר ההרמוניה ואהבה מעל פני האדמה .


בימים ההם ספרתי לכם כי העם היהודי ברחבי הפלנטה ישוב לארצו , בימים ההם שיתפתי כי נעשה טיהור במנהרות הרבות ברחבי הפלנטה .

מקור הניקוי הינו נדרש , הכאב באובדן האנושי והסבל אותם עברו בני אנוש רבים , אנו מתקבל בהיכלי האור , נשמות אשר חוו סבל כה עמוק במישור הארצי , נמצאות הן בריפוי עמוק בהיכלי האור .


הבינו מהות הנשמות בהגעתן אל הפלנטה הנו לחוות שיעורי למידה אנושיים , אהבה , סבלנות שיחרור שליטה , נתינה ללא תנאי , לצעוד בצעדי האנוש , עם תודעת הנשמה ולסיים קרמות עתיקות .


העם היהודי עומד לסיים קרמה עתיקת יומין , כעם נרדף אשר יש אלו בני העוולה המנסים לצמצם את אורו .

תהודת אורו אינה ברת צמצום ועל כן , העם בזמן זה עומד בפני שינוי קרמתי מתוך אחדות לב העם , וההארה וההתחדשות בארצו .


אומות העולם , המתבוננות יתמכו בעם האור ועם סיום המערכה , וניקוי האפלה העמוקה , יפנו לבקש עזרה ללמידה משותפת מנסיונו .


הפלנטה עד שנת 2025 , תעבור ניקוי בכל מרחביה ותהודת המלחמה תמוגר מפלנטה זו .


האם אתם יכולים לראות את חזון החדש אשר ייושם בפלנטה .

האם אתם יכולים להאמין בחזון בו מפעלי הנשק יסגרו ובמקומם ייפתחו מפעלי טכנולוגיים לשמיכה על איכות הסביבה ובריאות שפע לאזרחי הפלנטה .


אכן אזרחי הפלנטה אתם אהובים , הזהות של הדור החדש הינה תנועה בהבנה כי כל המתרחש באזור מסוים משפיעה על כל אזורי הפלנטה .


בפן הכלכלי , מדיני , תרבותי , אקולוגי , אנושי .


האמינו והיו סבלניים , אלו הימים בהם שליחי האור מעלים את תדריהם , ומתמזגים עם האור הרב אל תוך גופים הפיסי , רבים חשים עייפות ותשישות רוחנית .


נשמו אהובים , אנו עמכם , רשתות האור פועלות , ראו את שליחי האור הפועלים ומביאים כבר את תדרי האור החדשים אל מעל השטח .הם יודעים , הם חשים בתוכם כי זה הזמן לצאת מעל פני השטח עם האור שבתוכם , כיצד ניתן לעשות זאת רבים מכם שואלים ?


אהובים על מנת להאיר יש להכין את הגופים תחילה להעברת מסת האור הרבה , המגיעה ומניעה את חיבור העולמות .

זה המזן להמשיך ולהעמיק בניקוי הצ׳קרות בניקוי ושיחרור קרמות עתיקות וכל הישן אשר רבים עודם אוחזים .


בעשור הקרוב יקומו עוד ועוד קהילות אשר יודעות ורואות את מהות הקהילה .

התמיכה והביטחון , היכולת להזין אחד את השני ולתמוך בנשמה אחות .

קהילות אלו אשר קמות , ומתוך נתינה ללא תנאי זה לזו , הם אלו אשר יהדהדו ויוכלו להמשיך לשאת את אורן .


הזמן והמרחב החדש , מנחיל דרך חיים חדשה אשר אינה תלויה בשיעבוד הכלכלי אליו הייתם רגילים .


נשמו אהובים , וראו היכן יכולים אתם להעניק בקהילה בה אתם חיים .

ראו כיצד ערך הנתינה קם לתחייה בעם היהודי במיוחד במלחמה זו ,

האם זה היה מקרי ?


העם היהודי צומח על ערכי הנתינה , האם אתם מודעים לאנרגייה העוברת ומרפאה בתדר זה .

לאיזו קהילה אתם משתייכם ?

היכן אתם בוחרים למקד את אורכם ?


עם הכניסה לימי המהפך החל מיום השער בו ניפגש ב11/11

ועד ליום האיזון המתחדש 12/12


אהבים אתם אשר מחוברים לאור האין סופי מודעים כי ביום זה עם החיבור למהות הנשמה , שערי ההיכלים פתוחים לחיבור ישיר עם מקור הנשמה שלכם .

בטלוס אנו מלווים את הנשמות הרבות המגיעות , במסע אישי וכן קולקטיבי , ותומכים בהם למעבר שלהם בספירלת האור . אנו עוטפים אתכם בקרני הבריאה , מחדשים את תוואי גופכם בפן הפיסי וכן את גופי הקריסטל העדינים , האם אתם חשים את חיישני האור שלכם פעילים ורגישים אף יותר מתמיד .

האם אתם חשים את הזמן כנעלם ? מה משמעות ספירת הימים ?


ביום שער זה אנו נעים קדימה עם תא האור הייחודי טלוס למוריה וכל הנשמות אשר יגיעו למפגש החגיגי שלנו , אנו נתמוך בכל אלו המגיעים להקשיב למסרינו אליכם , נעבור בינכם ואתם תרגישו אותנו , זה יהיה מפגש עדין של חיבור העולמות .


עם המעבר בשנת 2025 - רבים מכם כבר מודעים לשינויים המתרחשים בפלנטה , אנו מלווים אתכם , מעבר לדרמה אנושית , ומעניקים לכם את היכולת לראייה רב ממדית בתוכנית האלוהית .

האם יכולים אתם לראות כי לימים אלו המתנו במשך תקופות חיים כה ארוכות .


עם היציאה שלנו בתחילת המאה ה21 אל מעל פני האדמה , התחלנו להסביר וללמד את האנוש על מהות המעבר בין הממדים , על מהות שלבי ההתעלות על מהות תודעת הלב , אנו מעניקים את למידת חכמת למוריה , בכל ארגוני טלוס למוריה אותם הקמנו מעל פני השטח .


השיבה הביתה למידיעי למוריה העתיקה אותה יבשת אשר הדהדה את מהות האור בעולם הגשמי , שוב נוכחת ומגיעה אל ילדה העירים .

נשות למוריה , ילדי למוריה והגברים המפותחים המגיעים ללמידה

הם מעלים את אוקטבת האור במרחבי סביבתם הרבה ובעצם היותם האור בתודעה עירה הם תומכים בכל המערכות המאפשרות עוד ועוד נשמות להתעורר.


ראו את מערך ״לגיון האור ״ בו נוכחים רבים מכם , ומאירים אל מרחבי האפלה האוחזים ביום אלו את אחיזתם האחרונה , תם עידן המלחמה .


הבינו כי פני הפלנטה עומדים בפני שינוי מהותי , בימי שקיעת למוריה בחרנו לתמוך באנושות , אלו הימים להם המתנו . האנושות ידעה ימי אפלה רבים , האם אתם רוצים להאמין , יכולים להאמין כי אלו הם ימי הניקוי העמוק ביותר הנדרש להיעשות במיוחד באזור המזרח התיכון . העם היהודי מנקה קרמות עתיקות יומין , העם היהודי מחדש עצמו באחדות זרמיו השונים , בידיעה כי עם ישראל חי ובעל הזכות להאיר את אור בחופש נצח ישראל .


מעיר הקריסטול טלוס ,אנו , גאלתיה , סלסטיה והנני אדמה , מלווים את אלו הפתוחים להתמסרות מלאה שליחי האור עטופים ומוגנים במיוחד במצבי הקיצון המתרחשים בפלנטה , האם ידעתם זאת .


אלו הלוקחים חלק פעיל , קידוד אנרגטי ייחודי להם , על כן אהובים , בימים אלו , אנו מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל בהארת הפלנטה . בייצובה החדש במערכת הכוכבים האין סופים

בייקום דאהל .


לקראת שנת 2024 ושנת 2025 יעלו בפני האנושות תגליות מסעירות בנושא הדי אן אי, הכנת גופי האנוש ליכולת הארכת החיים בגופים הגשמיים .

ילדי הפלנטה , כבר נעים עם גופם ה״אחר״ המערכות טרם מצליחות להכיל את התדרים הגבוהים של אותם נשמות אמיצות אשר התנדבו להיות מובילי האבולוציה האנושית , הם אלו אשר יעמדו בראש הארגונים , המדינות ויעגנו את המידע שמגיע אליהם מאחיהם בני הכוכבים , אל מעל פני השטח.


פלנטה זו מהווה את המיקרוקוסמוס של הייקום ואף מעבר הינה מרכז החניכה והלמידה המרכזי בזמן זה.

על כן , כל מערכות האור מפנות את ליבת אורם אל פלנטה זו . היו קשובים ללבכם שלכם , וכאשר עולה הפחד , דעו אתם את האור .


עם התפתחות הטכנולוגיה והתקשורת החוץ גלקטית .עוד ועוד עדויות יעלו אל מעל פני השטח , על קיום מערכת חיים בתוך הפלנטה . וכן במערכות הכוכבים אשר יתגלו למדע, כמערכות מתקשרות .

גם הם נוכחים במערכות , רבים מכם מתקשרים עם אחי הגלקסויות השונות , אכן תפקידים לתמוך ולעזור בהארת הכוכב הכחול ושיבתו למשפחת בני הכוכבים.

כוכבי האור .


אנו מערי האור ממשיכים לתמוך באותם בני אור אשר מעבירים את המידעים , יוצרים ומוכנים להוביל את דרך הטרנספורמציה ואתם יקרים אשר נושמים את האור נושמים את הלהבות נפתחים למימד החדש.

אנו מזמינים אתכם לחצות עמנו יחד את המאה הקרובה, אכן מאה השנים הבאות הן אלו אשר יעניקו לכוכב הכחול את היכולת להצטרף למשפחת ציוויליזציות האור בקוסמס.


היו סבלניים , האמינו , הרגישו ודעו


אנו אתכם

מלהבת התמיד בעיר הקריסטל טלוס

הנני אחיכם

אדמה


Comments


תקשורים חדשים

bottom of page