top of page

מסר חדש לשנת תשפ״ד


PHOTO BY:Yoshiko Perma


 

מבורכים הנכם

הנני אדמה , הנוכח עמכם מזה שני עשרוים בשיח עיר ועדכני , הישר מהעיר הקריסטלית טלוס .

בשנת האור הנפתחת בפניכם , בני העם יהודייא , אני מזמין אתכם לראות את אשר מעבר לנסתר .

המאה הנוכחית הינה מאה בה תהודת האור בפלנטה עומדת בפני שינוי מהותי , היציאה מעידן אחד לשני , מעידן הדלי לעידן הדגים מעניקה לאנוש שוב את היכולת לשוב הביתה .

היות ומחזוריות הפלנטה ותנועת מערכת השמש הארצית נעה במרחב הייקומי , יש כניסה והעמקה לקרבה אל מצבור כוכבי האור אשר אוחזים בתהודת האור האלוהית האחת .


אכן גם באזורי הייקום יש תנודות שונות של מימדים וכן השינוי הוא שמשפיע על הכוכבים הנוכחים באותו איזור שדה התודעה .


עם הכניסה של מערכת השמש שלנו , ופלנטה ארץ , מתרחבת היכולת שוב לשוב אל תודעת האחדות עם המקור.


על כן אהובים , מטלוס אנו שחים עמכם יחדיו . על כן אהובים , אנו נוכחים עמכם במסע בו אתם חשים אותנו ואנו אתכם .


עם כניסתו של בני העם היהודי , אל מחזוריות חדשה זו , קרמה עתיקה היא זו העולה בקרבם , מנהיגות העם עומדת בפני מפנה לשוב למנהיגות טהורה ויציבה , על העם היהודי להיות בר סבלנות ולעמוד בנסיון לקרוע ולהפרידם זה מזה. עם אחדות וההבנה כי הרי זהו הנוכח מולם הנו הדהוד פנימי שלהם , אזי יוכלו הם לנוע מעבר למילים ולמחלוקת ולצאת יחד אל משימתם בחיבור בין עולם הרוח הגבוהה לעולם החומר הצורני .


עם פתיחת מרכז האור בלב ירושלם , הוא הנושא את יכולת פתיחת שערי האור מלב תפילות העם הנושא את מפתחות חכמת אור הקוסמוס , תחזור להיות אקטיבציה מוחלטת אבן הראשה הנוכחת בלב ירושלים , היא זו המהדהדת את האור האלוהי ובעלת יכולת להזרים את תודעת האחדות אל אותם מרכזי הפלנטה המהדהדות בנקודות המרכז של צירי האור הזורמים בה .


ממסדר מטטרון ומסדר מלכיצדק יחד עם אחוות האור הלבנה ואחוות הורד , אנו מלב טלוס עם מועצת ה9 ומועצת ה12- נוכחים עם אלו הרואים עצמם חלק מ144,000 שליחי האור המתמסרים מתוך טוהר ליבם למען התמסרות לתמיכה מלאה בהתעלות האנושות .


בהיותנו בשיח ער עמכם אהובים , יחד עם המאסטר סן ג׳רמין והלהבה הסגולה המעוררת אלכימייה ייחודית בימים אלו בתאי האור החיוניים בפלנטה , אנו רואים כי עד שנת תשפ״ה

שינוי מהותי מתחולל הן בקרב העם היהודי בישראל. שינויים אלו אכן משפיעים על מנהיגות עמי העולם .

היו קשובים אהובים , לקול קריאה זו מלב אדמת למוריה הלא היא יבשת גן העדן , אשר התקיימה בהרמוניה ונשיאת אורות האלוהות בימים של ביטוי מלא בגוף צורני .


ראו זאת אהובים , כי למוריה הינה תהודת אהבה האלוהית , זו הנוכחת בכל שליחי האור הרואים עצמם בשליחות מעל פני האדמה הזו , הרואים עצמם כמבינים את השפה הקוסמית הגבוהה .

הרואים עצמם כמביאים לידי ביטוי מהלכה למעשה את עצמת החשיבה מילה ומעשה.


אני מביא את דברי דרך ביתי אוהלת , אשר בחרה בחיים אלו להביא את מסריי , המבטאים את שליחותי בעיר הקריסטלית בטלוס.


פורטל זה הנו כיום מכיל את ביתם של ציוויליזציות האור השונות היות והוא מהדהד בטוהר את תהודת המימד החמישי , אנו שומרים על שדה ההר שימשיך להדהד את תהודת האור הגבוהה וימגנט אליו את אלו המקבלים את הקריאה ומוכנים לראות בעירות מליאה את הייעוד המלא לזמן זה .


רבדי האנושות משתנים , אתם כבר עדים לכך , אנו ממשיכים לתמוך בשינויי ההתמרה הגדולים המתחוללים במערכות הפוליטקה הצבא והכלכלה . וכן החינוך כתמיכה לילדי הקריסטל .


עוד ועוד , מהאמת אשר עולה מעל פני האדמה תביא את אמיתות האור יאירו את כל המקומות הנסתרים .


אהובים , באזורכם יחתמו עוד ועוד הסכמי שלום .

יגיע היום והתודעה תהייה של מזרח תיכון אחד שלם , וסיפורי המלחמות יישמעו לדורות הצעירים כבלתי מובנים , היות ואחים תהיו ביניכם .


ראו את חזון אחדות באיזור המזרח התיכון , ראו את שיתופים הפעולה ראו את המאסטרים אשר העים במרחב פועלים בשיתוף ללא הבדלי הדת , הגזעים השונים , או כל מין .


האם אתם בעלי היכולת לראות חזון זה ?


אתם משואות האור , עמכם אנו פועלים יחד .


מבורכים הנכם

הנני אדמה

תגובות


bottom of page