top of page

מסרו של הכהן הגדול אדמה ~עצרו והתבוננו.. 

אהובים , מברך אני אתכם , הנני אדמה מעיר האור הקריסטלית המוכרת לכם כטלוס.


מבקש אני מכם לעצור לרגע ולנשום , מבקש אני מכם , לעצור לרגע את התנועה המהירה בחייכם ולהתבונן .


אתם אהובים , אתם הקוראים את השורות הללו , חשים ומרגישים את רטטי האור הגבוהים אשר מגיעים ועוטפים אתכם התהודה של המימד החמישי , מעיר האור .


אכן כשמה היא , מאירה , באורות להבות הבריאה , את הפלנטה את עולמנו ועולמכם .

אנו מרבים לתמוך בכם אהובים בימים אלו , ממעמקי הפלנטה, אנו ערים לאי סדר אשר נוכח רבות בעולמכם , אנו חשים את כאב לבכם , אנו חשים את הבלבול ואת המצוקה .

עם זאת אנו גם רואים את התעלות הרוחנית והשערים אשר נפתחים בפני אלו המוכנים לקחת את מלוא האחריות בחייהם .


אהובים , נשמו , נשמו והתבוננו רגע לפני שאתם בוחרים לנוע הלאה במסע החיים , רגע לפני שאתם יוצרים ובוראים , ראו סביב, מעינכם הפקוחות כי העולם השתנה .

על כן , גם אתם והתנועה שלכם במרחב משתנה.

כל שהכרתם , תרבותכם משתנה אף הוא , מה היא התרבות המתבטאת בעולמכם , האם שמים אתם לב לאחדות העמים המתחוללת , האם שמים אתם לב לתחבורת הגלובלית אל התהודה האחידה המאפיינת את הדור הצעיר .

אין זהו מקרי כי יש כיום בעולמכם כלים רבים לתרגם שפות , מוסיקה החוצה גבולות מדינה או תרבות , ואכן הכלכלה שלכם הינה עומדת בפני שינוי להתהוות לכלכלה עולמית .


על כן אהובים , רגע לפני השינויים , נשמו , אל תמהרו , עצרו מעט והתבוננו.

זרעי הצמחים נובטים , אט אט ,ראו את הזרע הבוקע מתוך האדמה , היציאה אל מעל פני השטח אל החדש לעיתים מאתגר ... התאים החדשים נבראים מעל פני האדמה . הם יראו בבהירות בעשור הקרוב.

רבים מכם כבר חשים את , להבת התחייה והחיים החלה שוטפת את הפלנטה , עוד ועוד רעיונות , מיזמים , ורעיונות מתהווים ויורדים אל אלו אשר מובילים את החברה האנושית.

הרגישו בלבבם ותמכו באותם אלו היוזמים , היו עמם כפורצי הדרך והרחיבו אותה לעוד רבים אשר נעים בעקבותכם .


אהובים , ציוויליזצית האור מגיעות גם הן מתרבויות מפותחות תומכות ועוזרות בתהליך של הבנייה המתחדשת מעל פני האדמה , רבים מכם יודעים כי הם כאן . רבים מכם מתקשרים עימם .

וכן , נוכחותם תורגש יותר ויותר מעל פני האדמה בגלוי .

ממשלות העמים יודעות , ממשלות העמים מתאחדות , אל תחששו לגורל האנוש או הפלנטה התוכנית האלוהית מנכיחה עצמה באורות ומגוון צלליה .


עצרו בכל פעם כי הספק עולה מלבכם , ודעו כי יחד אתכם בצמיחתכם אל תודעת העידן השביעי המוזהב , אתם בתמיכה מלאה , ומוגנות .


טלוס , הינה ממשיכה להעניק לכם יקרים , את הכלים את מרחבי הלמידה הרב ממדיים .

טלוס , מעגנת בתוכה את זרעי תודעת למוריה , את המידעים העתיקים אשר נוכחים ברבדי הדנ״א שלכם , אותו המקור אותו הפעלתם ב100% בימי גן העדן .

אין זה מקרי כי רבים מכם חשים געגוע רב לימים ההם . אך זכרו הם קיימים עודם בהוויתכם הנוכחית אם וכאשר תתנו להם מקום להתגלים .


אתם בוראי העולמות אתם אהובים , החשים את הרצון לעגן את תובנות העידן הנוכחי , מעניקים את אורות העולם החדש מעל פני האדמה . כל אחד מכם , כאשר אתם קוראים שורות אלו , מרחיבים את תודעתכם לרעיונות חדשניים , לחלומות אשר מיועדים לכם , ראו אותם ואפשרו להם לצאת אל מעל פני האדמה .

כאשר אתם תהיו מדוייקים אחד עם לבכם , בטוהר , אמונה , ודיוק אזי אנו נלווה אתכם , בתמיכה מלאה , על כן אנו יחד אתכם במשימה האנושית . בתהליך זה , שדות האור סביב גופכם מתרחב פי אלפי מונים מאשר ידעתם . אתם המניעים , אתם המרפאים והבוראים . בכל חשיבה מילה ומעשה בחייכם היום יומיים .


אנו מזמינים אתכם , להיות חלק מקהילת טלוס העולמית , ולבנות יחד את השדה הקריסטלי ולאפשר לו להדהד למרחבי הפלנטה והקוסמוס כולו.

כאשר קהילת האור הגלובלית של טלוס מתאחדת , לשירת תפילת הלהבות , אז רשת הקריסטל מהדהדת במהירות ועוצמה כה רבה , ובכך נשמות רבות מתעוררות , אף ללא משים את הדעת .


כאשר קהילת טלוס מקומית מתאחדת , שדה האור שלה מאיר את כל המרחב הגשמי בו היא נוכחת ומעבר לכך , בכך מבצעת טיהור רב ברבדים גבוהים אף מעבר לנראה בעולמכם הגשמי .


על כן אהובים , אנו מודים לכם , מוקירים אתכם על היותכם בעלי התשוקה ללמוד , בעלי הרצון לחקור ולקחת חלק פעיל מתוך בגרות רוחנית בזמן זה .


נשמו אוהבים את להבות האור המופלאות , העניקו ללבכם להרגיש את הרטט המתאים לכם , את הצבע הגוון , נשמו והרגישו את כל חלקי הוויתם וגופכם מתמלאים באור ניצוץ הלהבות

הרגישו ונשמו , היו , כל שעליכם זה להיות התדר .


עצרו רגע , התבוננו , זכרו כי הזמנים בעולמכם הגשמי מדויקים בהתאמה מוחלטת שאתם יכולים להכיל ולקבל . אנו מלווים אתכם , כמשפחת אור אחת .


בכל אחד מכם שוכן ניצוץ אלוהי , הזמינו אותו להצית שנית את אשר נשמתכם במסעכם הביתה.


מעיר האור הקריסטלית ,

הנני אחיכם , אדמה .

Comentarios


תקשורים חדשים

bottom of page