top of page

״מסע ההתעלות הוא זה המעניק את האומץ להיות האמת שהיא ...״

עודכן: 8 באפר׳ 2023 

הימים היו ימי הקיץ ההר היה פתוח לציבור ..והם הגיעו , מרחבי כל הארץ חלק מהמטיילים היו בעלי משפחות וחלק היו טיילים עצמאיים אשר היו במסע אישי , היו גם קבוצות הנושאות את הפן הרוחני והיו גם רוכבי האופנועים .


ההר משך אליו רבים , ההר פתח את שעריו לכל באיו .

בעיר הקריסטלית , בחודשים אלו , העשייה הייתה מרובה , בני העיירה היו עולים אל מעל פני השטח ומלווים את אלו הנשמות אשר היו עירות ובעלות הרצון להתעורר לעולמות הגבוהים , בני טלוס היו מלווים את אלו אשר עלו על ההר, שם היו לוחשים ולעיתים רחוקות אף מתגלים בפני אותם בני האנוש אשר הגיעו .


תהודת העולים אל ההר היתה נשאת מראש אל בני טלוס, עוד טרם הגעתם , ידעו בני טלוס מי אלו אשר מגיעים אל פאתי ההר.

כאשר היו מגיעות קבוצות בעלות אופי רוחני הנושא את תהודת האור הגבוהה , היו הכנות רבות נעשות .

לכל אחד מהמועמדים היה מוצמד מדריך ייחודי , אשר היה מלווה את המועמד להתעלות , ואט אט צעד אחר צעד , היו תומכים .


אל אלו אשר היו מגיעים להר לזמן קצר , ומצלמים עצמם ללא דופי , היו בעיקר מבצעים הרחבת הלב , ושחרור כעסים ולחצים אשר ליוו את אותו בן אנוש בזמן פרו למסע.


באותו הקיץ , נפגש הלוחם עם בת דמותה של זו מעל פני האדמה היא המהווה הנשמה התאומה שלו , היא זו אשר שבה להר שוב ושוב , והפעם הגיע למסע בו היא מיועדת לעבור חניכה לקראת השלב הבא אליו היא נכנסת.


הלוחם ידע , כי היא , חכתה למסע זה זמן רב, הוא ידע את האתגרים אשר עמדו בפנייה והנה היא מגיעה , עליה לסגור את השיעורים אשר ליוו אותה זמן רב ולהכין עצמה לקראת החדש . הוא ידע כי זה הזמן שלו להתגלות בפנייה , ובכך לחזקה על מנת שתוכל להיות נוכחת במאה אחוזים בשליחותה .


הוא ידע , היכן היא מהלכת במרחבי יערות ההר, והיכן שהיא הלכה הוא עקב ושמר עליה.

באותו היום , היא יצאה עם הקבוצה למעמקי היער, הוא התבונן בקבוצה וראה כי הם נעים אל השער המחבר בין העולמות , שער הפתוח למעבר , הוא גם ידע כי היא זו אשר תראה את השער ותתקרב.


הוא יצא לעבר השער והנה הוא מתבונן ורואה אותה עומדת ממש בפאתי השער ומתבוננת פנימה ,

האם ייתכן כי היא מזהה את הכניסה לשער?

הוא מתבונן במבטה והיא יודעת כי כאן יש פתח לעיר .


ומה אם אכן היא תכנס ? הרהר הלוחם בליבו בעוד היא מתקרב צעד ועוד צעד לעבר השער.


הלוחם ידע כי לא ניתן להתקרב יתר על המידה אל עבר השער והנה היא מתקרב ומתקרבת , הוא רואה אותה ומתבונן בפנייה ….

שערי האור נפתחים.


והוא עומד ממש מולה מתבונן בה והיא טרם מצליחה לראותו .

עדיין רובד שלם הוא זה המפריד אותם זה מזו .רובד המכיל את שאריות הפחד מימי העבר אותם נשאה , הפחד הנו התדר המעקב את הנשמות השונות בצמיחה ובהתפתחות שלהן , לעיתים הפחד מלווה בשאריות האגו האנושי , הזי הוא זה המטעה את הנפש בגוף האנוש להיות אחת עם האלוהות העכשיות שלה.


בעודה עומדת אל מול השער הוא שומע את קולה , האם זהו שער הפתוח האם אני יכולה להכנס לטלוס, יחד עם מחשבה זו עולה הידיעה במוחה , כי בזמן זה היא עם ילדיה הארציים עם מחוייבות רבות אשר לקחה למסע חיים זה,

״אין זהו זמני עדיין ״ הוא שומע אותה

עומד ממש מולה ומעניק לה את אהבתו ותמיכתו , ולוחש לה ״אכן אהובה , אנו נפגשים במימדים האור הגבוהים , הביאי את המידעים והאור אל חייך הגשמיים ואני איתך , אין אני העזוב אותך בפן הרוחני…״


דמעות היהלום , נעות על לחייה הסמוקות מהשמש השסטאית , היא יודעת ומרגישה אותו את דמותו מטלוס , היא יודעת וליבה משתוקק למפגש אך זהו טרם הזמן הארצי לאחדות הגופים , ולכן , לא אין היא יכולה להיכנס .


האו …היא שומעת את המדריכה קוראת לקבוצה

היא מסתכלת , בפעם האחרונה מנגבת את דמעותיה ונעה בחזרה לקבוצה המתאספת …


אכן שערי טלוס פתוחים למי שתודעתו פתוחה דיו לראות ולהיות .


~~~~~~~~

המסע מעמיקה ובכל יום עולים המועמדים להר, מעמיקים וצועדים יחדיו עם קול הדממה בשביל אל מעמקי ההר , היכולת לדעת את דרכי ההר הן ניתנות לאלו אשר אחד הם עם פעימות ההר, המדריכה צועדת , רגליה קלות , והקבוצה אחריה , עוזרים זה לזו , גם למבוגרים בקבוצה .


אט אט מתקרבים , אל המפל הקסום , זה הנחבא ולא ניתן לגילוי לכלל הקהל .

המים נשמעים והקבוצה מרגישה את קרירות נטיפות המים העוטפות אותם .


המפל אכן נסתר, היא נעמדת אל מול המפל , ומזהה דלת אור נוספת מאחורי מפל המים .

החברים מתיישבים על הסלעים מתבוננים , והנה פיות המפל כבר מגיחות לשוחח עם החברים .


קולות הפיות מתחילות ללחוש לה את ייחודיות המפל , וקולה נפתח , אל קול שפת האור .

היא בוקעת והן רוקדות , אכן טלוס סובבת אותה , הבית , המקום הרגוע ושליו הגופים כולם נרפאים , שוב היא מעבר להיותה בדמותה הפיזית , הגופים מתעלים אל תדר עדין , גופי האור שלה נפתחים והיא רואה עצמה במפלים בטלוס , שם הם בני משפחתה שם הם עוטפים אותה , והאהבה מרחיבה את הלב .


שפת למוריה מתעוררת שוב בגלי האהבה , שפת האור מתעוררת שוב מגלי האור ומעניקים ללב האנוש את השחרור האנושי , שחרור המביא את החופש מכל הגדרות מיותרות או כבלי השליטה.


היא נושמת ושרה ויודעת כי היא צועדת אל דרכה החדשה , אל הדרך במסע חייה אותה היא בחרה , משחררת את הנושן , ויודעת כי היא הבוראת מרגישה מליבה היכן יש לשחרר והיכן יש ליצוק את הגשמת חלומותיה.


״שירי אהובה , את שפת אורך , שירי את החופש אליו את כמהה מכל כבלי האנושות , עידן זה הנו העידן בו את מביאה ומעצימה את אורך , את היא זו הצועדת באמונת ליבך אל היצירה והשמחה…״


ליבה מתרחב וחיוכה מאיר את פנייה , היא בחרה היא יודעת , מסע ההתעלות הנוכחי , מעניק לה את האומץ להיות האמת שהיא !
Comments


bottom of page